|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
10.5.2011 14:14:45   
Anoniman
u decijem parkuuser posted image user posted image user posted image user posted image   bila ja sa tetkinom decom iz dosade oni da se igraju a ja preko puta u binblioteci imalo dzabe internet pa skidala muziku gratis user posted image user posted image user posted image user posted image   i dodjem da vidim gde su deca kad neke me zene spopadose , ne neke poznate da se upoznam ssa nekim momkom  treba tu da prodje s posla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   i atako on prodje oni ga zvase user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   ja umirem od stida  , upznadosmo se i pitaju mene zene kako ti se svidja rekoh nikako da je neko dobro ne bi mene naslouser posted image user posted image user posted image user posted image . Sutradan me on zva dobio br od  nedje da idemo na sladoled a na ta mesto gde me vodio sladiledi su za 10 . Bezala ja od njega za dugo on poznat kao macho a mene starh da me ne iskoristiuser posted image user posted image user posted image user posted image ma da kad sad razmislim ne znam sat bi iskoristio al hajt svi mi govorili a aaaa on pa pazi se user posted image   I sve poce sa sladoledom i dan danas mi zna reci sta sam sladoleda zbog tebe pojeo, grlo me bolelo, nebi li te prevariouser posted image user posted image user posted image i nakon 6 meseci stupimo u bracne vode i evo gde smo sad user posted image   .
A za prvu godisnjicu upoznavanja , kupili smo sladoled i seli u parku da se prisetimo tih dana user posted image user posted image  


(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
10.5.2011 14:19:48   
Nedi
IZVORNA PORUKA: sabinos

IZVORNA PORUKA: Nedi

Inače nikako nisam voljela taj klub sve mi je u njemu smetalo. Pogotovo zimi, zagušljivo, glasno, gužva...puno neke raje kojoj je bilo važno da se vidi da su oni tu. Ali otišla sam jedanu subotu sa kolegicama i još jednu iza toga. Meni se ide kući već je 03 sata ali one malo popile i neda im se. Sjedim sama i tipkam na mobitelu one plešu,  kad prilazi mm: Možemo li se upoznati? Upoznamo se progovorimo koju (koliko je to uopće moguće pri toliko decibela) traži broj i ja mu dam.
Tako pričam rodici da sam upoznala nekoga ali da se uopće ne sjećam kako izgleda i ne znam šta ću ako me nazove, mislim kako ću ga prepoznati. Kaže ona da je najbolje da se dogovorim na nekom mjestu gdje nema mnogo ljudi tako da imam manju šansu da promašim i da obavezno dođem ranije jer bolje je da on meni priđe. Hahaha tako je i bilo.
Izađemo i kaže da me je primjetio i prošle subote i da ove subote nije dopustio da pobjegnem...i eto tako se zabavljali godinu i 4 mjeseca, sad smo u braku i imamo svog malenog princauser posted image


aj je li ovo colegium?i meni je vala mrzak biouser posted image



Colegium nego štauser posted image izbjegavala ga u širokom luku kontam može me neko "spopast"user posted image a vidi šta mi se desi

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
10.5.2011 23:50:19   
Anoniman
ticherka daj tvoju romanticnu pricu user posted image

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
11.5.2011 0:42:08   
teacher75

IZVORNA PORUKA: triputmama

ticherka daj tvoju romanticnu pricu user posted image

pa bila je na drugoj temi, cek da kopiramuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
11.5.2011 0:43:20   
teacher75
evo i mene s nasom pricom bio je 16. oktobar, vrijeme grozno, snijeg napadao, pravi kijamet. jedva sam nagovorila drugarice da izadjemo. otisle smo u jedan kafic pa nam dosadilo i da bi promijenile, sjetimo se kafica-rupe Underground (ime sve govori) koji nam je bio najblizi, a prije te noci sam tamo bila samo jedanput. zauzele smo mjesto, malo popile i zezale se. u neko doba sam posla u wc. na povratku iz wc-a kod ulaza u prostoriju, umalo nisam zapela za stolicu, kad skoci jedan momak i pomaknu mi stolicu da se ne udarim vratih se drugaricama i rekoh im kako pored ulaza stoji jedan fin momak i kako mi je sklonio stolicu da ne zapnem. nakon nekoliko minuta pridje nam jedan moj drug i stade s nama malo. pricali smo neko vrijeme pa me on upita moze li zovnuti svog druga da nam se pridruzi. ja mu odgovorih da moze ako je drug dobar i slobodan on rece da jeste i vrati se sa finim momkom koji mi je sklonio stolicu on je bio dosta povucen i sutljiv, pa sam ja prva trazila da razmjenimo hi5 adrese (tada nije fb bio toliko popularan).odmah iduci dan mi je poslao poruku, nakon toga smo razmijenili telefone, poceli izlaziti i nakon tacno 7 mjeseci od upoznavanja se vjencali,a je dosla 2 godine nakon upoznavanja (poznajemo se 3 i po godine)


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
11.5.2011 0:48:52   
Anoniman
praaaaaavo romanticno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako i gdje ste upoznale svog muza/ partn...
11.5.2011 8:08:14   
ena23
Ja svog upoznala u njegovom studentskom stanu user posted image Dosla na gotovo, takoreci user posted image user posted image  

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *