|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 17:30:16   
ivanak
cikolino mislim da ima i u muškosti i u karakteru.
a čuj da to meni netko napravi, čuo bi me.
ja sam inače malo glasnija, a šta mislite kad mi pukne film....
heheheeee....
svakako treba šutati i biti pristojan, jer je to ipak starija žena od tebe i šta god ona bila ti bi ipak trebala biti kulturnija i ako se misliš raspravljati, onda to napravi sa pristojnim rečenicama i bez vrijeđanja i bez napada.
Ja osobno tako radim samo što galamim, ali ne vrijeđam ni pod razno.
Sad sam ispričala priču, ali tako ti je to....
Deranje ne znači bezobrazluk, bezobrazluk čini grupe, pogrdne riječi.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 17:32:46   
Apotekarka
Da je ona muzeva tetka ja bi njoj 3 apurina u kavu ubacila pa bi vidila ona tko sam jauser posted image  i to od 10 mg

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 17:38:06   
LELA 77

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Rose ne podržavam ja njen "nastup" al ni ćutanje njenog supruga.... ne kontam čemu paljba po mladici a ne po njenom suprugu

Ona je došla u njegovu porodičnu kuću, da su normalni ne bi se lopatali
Žalosno je što će i od nje možda napraviti sličnu ženu
Anonimna ne spuštaj se na njihov nivo, prezri tetku i ostale iz te porodice koji se tako "obračunavaju", prodji pored njih ko pored Turskog groblja (mislim da su ti i svekar i svekrva slični) .... zdravo za zdravo a nikakvo druženje niti bilo koju vrstu razgovora ne započinji sa njima, da se ne bi dovela nikada više u sličnu situaciju

Rose ima i onih žena koje se pojave sa pričom da ne vole više svog supruga zbog određene situacije a meni bi se ovakav muškarac zgadio....
Pa u njegovoj familiji ko što neki organiziraju čimburidaju oni organiziraju lopatijadu
Evidentno je da tetka nije normalna a možda je anonimnoj bilo neizvodivo izbježi sukob, kad vas neko napadne obično se branite zar ne??

Svaka ti je na mestu carice.A to što ne razumeš zašto su osule paljbu reći ću ti ja.Pošto je Višnja RR počela paljbu druge se samo pridružile.Ti si jedna od retkih žena na ovom forumu koja ima svoje mišljenje, svoje ja i nisi povodljiva za tuđim stavom i zato te ja jako cenim.Ti bi trebala da budeš moderator foruma jer bi znala da posmatraš stvari neutralno i nepristrasno.

_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 17:56:08   
madam x
Vesela, potpuno mi se sviđa tvoje stajalište, ti svaki problem predstaviš tako da se čovjek može samo nasmijati.
Ali, nismo svi baš samouvjereni i slobodni braniti svoje stavove- tako da ja malo razumijem anonimnu.Svi bismo mi voljeli da smo najljepši, najpamtniji, najbogatiji, najzdraviji itd.Ali, takvi smo, kakvi smo. Žena ima taj problem, i eto, šta bi sad? Bolje bi bilo da je otkačila tetku prije svađe, ali puko joj film, i et''.

Nije sve ili crno ili bijelo- ima tu puno između.

Da je anonomna neka priznata forumašica ( a ja vjerujem da jeste, inače ne bi imala potrebu biti anonimna) sve biste je tješile, a napadale tetku a ne nju.


Btw-jesam li ja nekulturna jer tetke/ strine i ostale od MM zovem imenom?

(odgovor članu LELA 77)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 19:34:13   
LELA 77
Anonimna moj ti je savet da ne očekuješ od muža da te brani, brani se sama.Ja sam takva da se sama branim.Nemoj da dozvoljavaš da te neko šikanira, jer tebe tvoji nisu podizali da ti trpiš rodbinu od svog muža.Ne treba biti bezobrazan, ali na sebe ne treba dati.Ja sam imala frku sa svekrvom, stavila sam je pred sebe rekla joj da nema šanse da ću da je trpim, da mene moji nisu podizali da ja nekog trpim, da je ovaj život suviše kratak da bi nekog trpela i da će svojim postupcima samo nauditi svom sinu, a ne meni, jer ću ja šutnuti ako treba i njega, ali nju neću trpeti.U toj situaciji nisam očekivala da me muž brani, iako je znao da postupci njegove mame nisu bili na mestu.I znaš šta se desilo, sveki shvatila da ja nisam neko kome možeš skakati po glavi i od tada sveki nikad bolja.Znači, u svojoj odbrani kada ti neko pređe granicu budi oštra, ali ne i vulgarna.Bar ja tako radim.

_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 23:36:40   
veeseelaa
Lela hvala na lijepim riječima
a ovaj tvoj zadnji post je za user posted image osobito ovaj dio
jer ću ja šutnuti ako treba i njega, ali nju neću trpeti.

ne treba dozvoliti sebe da bilo šta trpimo u bojazni da ne ostanemo bez supruga, jer je to bolesno skrooz, Boga mi sam ja sama sebi najpreča user posted image
Meni je skoro žena pričala da pije tablete sa smirenje zbog sveki jer joj "ne može" ništa reći zbog supruga a ne može da je sluša i puca iznutra
Halo bolan da pije tablete za smirenje zbog sveki????? užas!

< Poruku je uredio veeseelaa -- 14.6.2011 23:38:02 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu LELA 77)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Solidarnost u braku!!!
15.6.2011 10:29:22   
koka i po
anonimna...zrela si osoba i tako se i ponasaj.ne ocekuj (ili nebi trebala ocekivati) da te bilo ko brani u verbalnom okrsaju jer si svoj covjek , licnost za sebe i brani svoje stavove.koliko samopostovanja sebi pruzis toliko ce te postovati i drugi ljudi.

< Poruku je uredio koka i po -- 15.6.2011 10:30:35 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 107
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *