|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubili smo bitku
27.2.2010 0:08:46   
malena sharena
Draga dido zao mi je sto prolazis kroz sve to. Potrazi u apoteci caj - RUSOMACA za zaustavljanje krvarenja. Meni nije pomagao ni ergometrin, ni inijekcije za zaustavljanje krvarenja dok nisam provela kuru s ovim cajem. Sretno i ne daj se user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Izgubili smo bitku
27.2.2010 0:09:00   
Mirkica
Dida  zao mi je sto ti se to desilo ali moras misliti na sebe poslusaj Doktore i kako ti oni kazu stas ipak je tvoje zdravlje najbitnije jer kod kuce imas dvoje malih pacica koji te cekaju i trebaju tako da necekaj puno ako krvari idi uradi ciscenje i s BOzijom pomoci bice bolje, zelim ti puno srece.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Izgubili smo bitku
27.2.2010 0:20:56   
Dida79
Malena sharena sutra cu da potrazim ovaj caj u apoteci.
Ma nikako mi nije jasno vise sve ovo stomak me ne boli ni malo sto mi je iznenadjujuce,dr kaze da je plod otisao pa kad ga nema sta mi moze cistitiuser posted image joj vise sam sva izgubljenauser posted image user posted image

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Izgubili smo bitku
27.2.2010 0:21:05   
fatimica09
Dido, kod mene je krvarenje trajalo 10 dana, ali meni je sve pocelo smedjkastim iscjedkom, pa posto sam znala za trudnocu davali su mi utrogestan da pokusam sacuvati trudnocu...posto se taj smedji iscjedak nastavio a beta pocela padati, dr. mi je rekao da je to biohemijska trudnoca i nije spominjao ni kiretazu ni erigometrin...samo sam prestala sa utrogestanom i nakon 2 dana prokrvarila...imala sam 2-3 dana malo obilnije, malo vise nego kod redovne menstruacije, malo ugrusaka manjih i nakon toga jedno 7-8 dana opet smedjkasti iscjedak, koji je skroz vec prestao....ali ti se ne zezaj, ako ozbiljno krvaris, i ako je svjeza crvena, svjetlija krv, obavezno idi ljekaru i uradi kiretazu, nB mozes sepsu dobiti, a i previse krvi gubis tako....znam da se bojis, ali moras jednostavno....
zao mi je stvarno, ali ne cekaj jos puno....i ne znam kako ti je uopste dao erigometrin, da zaustavis krvarenje, ako nije ustavovio da je plod izasao....ako je vec sve izaslo, opet je bolje da se iscistis i uopste se ne preporucuje da zaustavljas krvarenje, jer ce to svakako da izadje sljedeci ciklus, nece apsorbovati nigdje a bolje je da ti ne ostaje nista....ne znam, ali erigometrin se daje kod izvrsene kiretazeuser posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Izgubili smo bitku
27.2.2010 0:23:13   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: Dida79

Malena sharena sutra cu da potrazim ovaj caj u apoteci.
Ma nikako mi nije jasno vise sve ovo stomak me ne boli ni malo sto mi je iznenadjujuce,dr kaze da je plod otisao pa kad ga nema sta mi moze cistitiuser posted image joj vise sam sva izgubljenauser posted image user posted image

eh mi pisale u isto vrijeme...ne brini ti nista, ako je plod otisao, neka se cisti.....ja ne bih nista pila...vazno je da te ne boli nista a to ce proci...samo nemoj se naprezati puno, cuvaj se prehlade i vidjeces aBd jops koji dan i proci ce user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Izgubili smo bitku
27.2.2010 0:26:56   
Dida79
fatimiceuser posted image user posted image user posted image user posted image sad mi je malo lakse...Ergometrin pijem jos sutra kako mi je dr rekao i iskreno se nadam da ce stati ovo krvarenje i da uz ergometrin pijem jos i bactrim.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Izgubili smo bitku
22.3.2010 14:10:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dida79

I kod mene jos jedna izgubljena bitkauser posted image user posted image user posted image user posted image
Jako mi je tesko kad u jednom danu saznam da sam trudna i da sam imala spontaniuser posted image
Vec neko vrijeme krvarim tacnije 28.01 sam imala user posted image i to vrlo malo da bi opet 15.02 pocela da krvarim i to dosta obilnije.Tek sam danas otisla na pregled da bi me dr iz DZ hitno poslala da radim UZ na KCS.Uradjen mi je UZ i odma mi je receno da je bila trudnoca koja je bila skroz mala i da sam imala spontaniuser posted image
Dr miisli da ce mi moci zaustaviti krvarenje ergometrinom a ako ne onda mi nista drugo ne preostaje nego kiretazauser posted image ovo mi nije prvi spontani pobacaj i do sada sam svaki put isla na kiretazu....
Jel neko od vas imao slicno iskustvo sa ergometrinom i da li je tako zaustavljeno krvarenje?



mila baš mi je žao.izvini što nisam prije vidjela ovo

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Izgubili smo bitku
7.9.2010 22:39:18   
calahoe
Nakon 3 izgubljene bitke,padova i uspona,borbe do kraja dobismo bitku.
<Nekako osjecam potrebu da nakon svega napisem ovaj post.
Cure koje su duze tu otprilike znaju moj put,borbu za bebu.
Temu sam ja otvorila,nadam se da je i zatvaram,da niko vise nece pisati na njoj iz razloga koji su mene nagnali da je otvorim.
Pisem u nadi da cu nekome mozda pomoci kada posustane,pomisli da nema snage pokusati opet,kada izgubi hrabrost u bitci za bebu.
Nije nimalo lako,more suza,ocaja,tuge je iza mene.
Razmisljanja,pretraga,stahova.......
No sve je to mala cijena za njegovo milo lice,najslađi osmjeh na svijetu,ručicu koja me milki dok ga dojim.
A bila sam na rubu,izdavala me i snaga ,posustajala sam vec.
Bog daje i uzima,onaj ko se treba roditi i rodi se.
Sada imam dvoje djece pored sebe i tri mamina meleka.
Drage moje medene(tako smo se zvale mi cure na ovom pdf.-u između sebe)
zatvaramo hB ovo poglavlje nasih zivota,ostaje jos da ispratimo nasu Aquarius na porod aBd.
Nadam iskreno da ce ovaj dio foruma biti najmanje posjecen.
Ovo je moja beba ,mamina zvijezda.
user posted image
Mozda nekome od vas bude lajt motiv za dalje ,meni je to bio sin od nase forumasice Lide koja nas je hrabrila kada nam je bilo najteze.
sve vas ljubim
mamy Sabinauser posted image

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Izgubili smo bitku
7.9.2010 23:30:14   
mama_debeljuca
Masallah!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Izgubili smo bitku
7.9.2010 23:35:39   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: calahoe

Nakon 3 izgubljene bitke,padova i uspona,borbe do kraja dobismo bitku.
<Nekako osjecam potrebu da nakon svega napisem ovaj post.
Cure koje su duze tu otprilike znaju moj put,borbu za bebu.
Temu sam ja otvorila,nadam se da je i zatvaram,da niko vise nece pisati na njoj iz razloga koji su mene nagnali da je otvorim.
Pisem u nadi da cu nekome mozda pomoci kada posustane,pomisli da nema snage pokusati opet,kada izgubi hrabrost u bitci za bebu.
Nije nimalo lako,more suza,ocaja,tuge je iza mene.
Razmisljanja,pretraga,stahova.......
No sve je to mala cijena za njegovo milo lice,najslađi osmjeh na svijetu,ručicu koja me milki dok ga dojim.
A bila sam na rubu,izdavala me i snaga ,posustajala sam vec.
Bog daje i uzima,onaj ko se treba roditi i rodi se.
Sada imam dvoje djece pored sebe i tri mamina meleka.
Drage moje medene(tako smo se zvale mi cure na ovom pdf.-u između sebe)
zatvaramo hB ovo poglavlje nasih zivota,ostaje jos da ispratimo nasu Aquarius na porod aBd.
Nadam iskreno da ce ovaj dio foruma biti najmanje posjecen.
Ovo je moja beba ,mamina zvijezda.
user posted image
Mozda nekome od vas bude lajt motiv za dalje ,meni je to bio sin od nase forumasice Lide koja nas je hrabrila kada nam je bilo najteze.
sve vas ljubim
mamy Sabinauser posted image

mamy Sabinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
divan gesta za one koje sada svraćaju na ovu temu...nadam se i aj samo će se svratiti da ovo divno dijete pogledamo...
za sve mame user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Izgubili smo bitku
8.9.2010 9:54:26   
M kao Mama
Znala sam uvijek da si ti jedna dobra duša,koje zaslužuje dobro, hvala dragom Allahu, želja ti je ispunjena, neka ih Allah čuva, a vjerujem da će ova teme jednog dana biti samo tužni spomenar. Vjerujem da je svaka žena predodređena da bude majka, samo teba vremena za ostavrenje tog sna.

Ljubi našeg Sultana i dobro ga čuvajte, nije mala stvar biti Sultan.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Izgubili smo bitku
8.9.2010 10:00:08   
aazra
IZVORNA PORUKA: calahoe

Nakon 3 izgubljene bitke,padova i uspona,borbe do kraja dobismo bitku.
<Nekako osjecam potrebu da nakon svega napisem ovaj post.
Cure koje su duze tu otprilike znaju moj put,borbu za bebu.
Temu sam ja otvorila,nadam se da je i zatvaram,da niko vise nece pisati na njoj iz razloga koji su mene nagnali da je otvorim.
Pisem u nadi da cu nekome mozda pomoci kada posustane,pomisli da nema snage pokusati opet,kada izgubi hrabrost u bitci za bebu.
Nije nimalo lako,more suza,ocaja,tuge je iza mene.
Razmisljanja,pretraga,stahova.......
No sve je to mala cijena za njegovo milo lice,najslađi osmjeh na svijetu,ručicu koja me milki dok ga dojim.
A bila sam na rubu,izdavala me i snaga ,posustajala sam vec.
Bog daje i uzima,onaj ko se treba roditi i rodi se.
Sada imam dvoje djece pored sebe i tri mamina meleka.
Drage moje medene(tako smo se zvale mi cure na ovom pdf.-u između sebe)
zatvaramo hB ovo poglavlje nasih zivota,ostaje jos da ispratimo nasu Aquarius na porod aBd.
Nadam iskreno da ce ovaj dio foruma biti najmanje posjecen.
Ovo je moja beba ,mamina zvijezda.
user posted image
Mozda nekome od vas bude lajt motiv za dalje ,meni je to bio sin od nase forumasice Lide koja nas je hrabrila kada nam je bilo najteze.
sve vas ljubim
mamy Sabinauser posted image



Mila....Sta god da kazem suvisno je...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Znam da ces u sebi uvijek nositi tugu zbog svoja "tri meleka" evo i ja se suzdrzavam da ne zaplacem..kao i nasa Mika svoje blizanceuser posted image user posted image user posted image
Na kraju, Allah Dž.Š. ti je poslao ovo malo biće...Mislim da nema sretnije žene od tebe...I zaslužila si nakon svegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________








(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Izgubili smo bitku
8.9.2010 10:12:46   
Anoniman
Malom slatkisu i njegovoj mami veliki poljubac iz ''komsiluka''user posted image user posted image user posted image user posted image
jedva cekam kad ce s nama na kavuuser posted image

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Izgubili smo bitku
8.9.2010 10:16:07   
acudesa
IZVORNA PORUKA: calahoe

Nakon 3 izgubljene bitke,padova i uspona,borbe do kraja dobismo bitku.
<Nekako osjecam potrebu da nakon svega napisem ovaj post.
Cure koje su duze tu otprilike znaju moj put,borbu za bebu.
Temu sam ja otvorila,nadam se da je i zatvaram,da niko vise nece pisati na njoj iz razloga koji su mene nagnali da je otvorim.
Pisem u nadi da cu nekome mozda pomoci kada posustane,pomisli da nema snage pokusati opet,kada izgubi hrabrost u bitci za bebu.
Nije nimalo lako,more suza,ocaja,tuge je iza mene.
Razmisljanja,pretraga,stahova.......
No sve je to mala cijena za njegovo milo lice,najslađi osmjeh na svijetu,ručicu koja me milki dok ga dojim.
A bila sam na rubu,izdavala me i snaga ,posustajala sam vec.
Bog daje i uzima,onaj ko se treba roditi i rodi se.
Sada imam dvoje djece pored sebe i tri mamina meleka.
Drage moje medene(tako smo se zvale mi cure na ovom pdf.-u između sebe)
zatvaramo hB ovo poglavlje nasih zivota,ostaje jos da ispratimo nasu Aquarius na porod aBd.
Nadam iskreno da ce ovaj dio foruma biti najmanje posjecen.
Ovo je moja beba ,mamina zvijezda.
user posted image
Mozda nekome od vas bude lajt motiv za dalje ,meni je to bio sin od nase forumasice Lide koja nas je hrabrila kada nam je bilo najteze.
sve vas ljubim
mamy Sabinauser posted image
user posted image
dusa draga...medena, ovo je itekako lajt motivuser posted image
nemoj ga puno razmazitiuser posted image ...mami da se "gnjavi"user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Izgubili smo bitku
8.9.2010 10:17:05   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: calahoe

Nakon 3 izgubljene bitke,padova i uspona,borbe do kraja dobismo bitku.
<Nekako osjecam potrebu da nakon svega napisem ovaj post.
Cure koje su duze tu otprilike znaju moj put,borbu za bebu.
Temu sam ja otvorila,nadam se da je i zatvaram,da niko vise nece pisati na njoj iz razloga koji su mene nagnali da je otvorim.
Pisem u nadi da cu nekome mozda pomoci kada posustane,pomisli da nema snage pokusati opet,kada izgubi hrabrost u bitci za bebu.
Nije nimalo lako,more suza,ocaja,tuge je iza mene.
Razmisljanja,pretraga,stahova.......
No sve je to mala cijena za njegovo milo lice,najslađi osmjeh na svijetu,ručicu koja me milki dok ga dojim.
A bila sam na rubu,izdavala me i snaga ,posustajala sam vec.
Bog daje i uzima,onaj ko se treba roditi i rodi se.
Sada imam dvoje djece pored sebe i tri mamina meleka.
Drage moje medene(tako smo se zvale mi cure na ovom pdf.-u između sebe)
zatvaramo hB ovo poglavlje nasih zivota,ostaje jos da ispratimo nasu Aquarius na porod aBd.
Nadam iskreno da ce ovaj dio foruma biti najmanje posjecen.
Ovo je moja beba ,mamina zvijezda.
user posted image
Mozda nekome od vas bude lajt motiv za dalje ,meni je to bio sin od nase forumasice Lide koja nas je hrabrila kada nam je bilo najteze.
sve vas ljubim
mamy Sabinauser posted image



nemam ja rijeci na sve ovo sem hvala Allahu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 390
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *