|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 11:59:01   
Babyy
jako mi je zao mamy nadam se da se vise neces naci u toj teskoj situaciji...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ANDINO 03.03.2009 DuSa MoJe DuSe

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 12:07:03   
lely
Draga mamy i dzeni_ni,zao mi je sto prolazite kroz to...Znam da ne postoje rijeci koje bi vas utjesile i necu ih ni traziti...ali znajte mile nase da smo tu za vas user posted image user posted image user posted image

Jako mi je zaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 13:18:54   
Happy
Draga moja, mila moja....

Ja stvarno ne znam sta da kazem... Zaista ne znam... Samo mi prolazi kroz glavu tvoja rečenica iz PP-a kada si mene tjesila i prvi put i sada drugi put "Necu da mi user posted image  proalzi u paničnom strahu"... Zaista nema rijeci koje da te utjesi.. Ne mogu ni zamisliti kako se osjecas, jednuuser posted image  sam izgubila, ali sada opet, ne znam...
Ono sto znam jeste da si ti jedna jaka i prekrasna i predivna zena i znam koliko si bila uz mene i vjerovatno i uz ostale forumasice... A to dragi Bog sve vidi i nadam se, mocu za tebe samo da ti da snage i sabura da to preguras....

LJUBIM TE

P.S. ne znam sta da kazem viseuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 13:48:29   
Anoniman
mamy, dovoljno ću ti reći ako znaš da sam molila Boga za tebe i tu bebu, iako te ne znam.A to ću i nastaviti da radim. Jer znam da On čuje iskrene molitve.

(odgovor članu Happy)
  Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 13:59:43   
HanaBana
draga mamy zao mi je zaista sto se to sve tako izdesava...ali vjerujem da ce ti se pruziti jos prilika za prelijepo stvorenje...iako te ne znam citala sam sta si sve prols ai vjerujem da si jedna hrabra zenica i da ces skupiti dovoljno snage da i ovo predeveras i krenes u nove pohode sa pozitivnim ishodom....
dzeni_nl nema rijeci koje bi te utjesile, samo znaj da smo mi forumasice uvjek tu da damo maksimalnu podrsku, cak i one koje HB nisu nikada to dozivjele. Drzim Vam fige svim da mi se sto prije oporavite i krenete putem gdje se radja novi zivot....

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 14:41:34   
aazra
Draga mamy - Sabina,

Iako te ne znam iako hb. nisam prosla ovo sto si ti prosla, opet prozivljavam sve ovo zajedno sa tobom..

Nedavno sam se tako obradovala kad sam saznala da si trudna, a ovo sad me tako razalostilo da mi neostaje nista drugo da molim dragog Boga da ti podari najljepsu bebu na svijetuuser posted image user posted image user posted image user posted image
Znam da je svaka rijec suvisna, ja samo jedva cekam da se opet radujemo s tobom, molim Boga da se to desi..

_____________________________








(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 15:28:31   
Nedi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 15:34:05   
Anoniman
Nema se šta reći.............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 15:38:01   
jagodicabobica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 16:18:34   
Nann
Mila znam da ne postoje rijeci utjehe.Isto sam prosla i ne daj Boze vise nikome. Isplaci se koliko god suza budes imala,sklupcaj se i placi,isplaci se u zagrljaju svog muza-jer tako ces znati da imas veliki oslonac u zivotu,kao sto imas i sve nas ovdje. Bori se zbog svoje Emine,da i ona jednog dana zagrli svog bracu ili seku...samo se ne predaji. Vjeruj cvrsto u Boga i ne odustaj nikada. Svi se zajedno borimo.

dzeni jako mi je zao zbog tebe. I tebi cu reci samo da cvrsto vjerujes u Boga i da se dalje boris. Ne smijes pokleknuti. Isplaci se,pomaze sigurno. Znam da ti je teskoi da je dusevna bol ogromna,i uvijek ce ostati dio tebe,ali moras moliti Boga da ti olaksa i da ti da snage da dalje nastavis. Drzi se!!! Velika je ceta zena uz tebe.


_____________________________

.:Najljepše stvari Bog daje onima koji strpljivo čekaju ღ:.

(odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 16:26:53   
bebana27
nekoliko puta citam vase postove sve mi tesko da se javim na ovu temu
jer znam da vam je tesko jer ipak izgubiti nesto voljeno nije bas najbolje
ali zato drage moje uzdaj te se u dragog Boga i sabur
iskreno mi je zao sto kroz to prolazite ali znaj te imate nas koje smo tu za vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Nann)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 23:05:18   
mamy Sabina
Hvala vam cure moje drage...user posted image Uh koliko znace ove vase rijeci.Herkice moje mileuser posted image
Iskreno jos sam kao u nekom bunilu
Prosla 2 spontana nisu bila ovakava,islo je postepeno cak je bilo i neke nade da se sve moze zaustaviti..
Ovo sad je bilo tako brzo ....
Prođoh bez kiretaze,danas sma bila na kontroli,zadovoljni doktori.Svi oni me hrabre,bodre kazu da nikako nesmijemo odustajati...user posted image
Teret koji  dobijemo u zivotu je valjda taman toliki koliko mozemo podnjeti,nekada nas baci na koljena al
usparaviti nam se i ići dalje.
Da,znam da je nastavak posta off ida je za temu porodilista,al ovdje cu.
Ja zaista ne mogu naci dovoljno jake rijeci za osoblje ginekolofije Brankovac
Do kraja zivota sm zahvalana divnim doktoricama Almi Vila -Humačkić,Elmi Šetka kao i drugim doktorima
Divna moja doktorica Alma je trudna,nakon dugih 11 godina trudna je po drugi put je plakala kada me vidjela .
Toliko paznje,posvecenosti pacijentu da se rijecima ne moze dovoljno docarati.
O sestrama neznam sta vise da napisem sto nisam jos lani pisala
Dragi Bog ih nagradio za njihovu plemenitost i dobrotu.
Svima vam ovako virtualno šaljem jedan prijateljski zagrljaj.

dzeni duso moja,nadam se da si uspjela dobiti misljenje jos nekog doktora i da je prvobitna dijagnoza pogresna



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 23:07:45   
almai
mammy zaista nema rijeci da ti moze ublaziti bol..isplaci se i kreni dalje...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image deni_li jos uvijek postoji nada.uzdaj se u Boga i iskreno se nadaj da ce tvoja bebica biti to dok naraste,a ako ne i to je od Boga.Protiv Bozije volje niko nemozeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 23:08:33   
lely
Mamy tako si jaka i hrabra,ti trebas biti uzor svakoj zeni kada i pomisli da poklekne.
Saljem ti veliki zagrljaj i budi nam dobro user posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 23:11:41   
Chuchi
Jako mi je zao i mamy i dzeni, neka je dragi Bog sa vama, a iskreno se nadam da cete uskoro opet biti trudilice.
Sjecam se kad je Dzeni dosla na ovaj forum, i kada je nakon malo vremena saopstila da je trudilica.. a sad.. user posted image user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Izgubili smo bitku
9.7.2009 7:03:35   
ena0002
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mamy, Dzeni zao mi je user posted image user posted image user posted image user posted image , ne znam sta reci a da cure nisu rekle.
Samo znam da je svaka od nas jedan veliki borac i da nismo ni svjesne sta smo sve u stanju izdrzati, prezivjeti i krenuti dalje.

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Izgubili smo bitku
9.7.2009 7:48:31   
Baby1608
user posted image Mamy iskreno postovanje za tvoju hrabrost..ja sam skoro mjesec dana u nekom tunelu,,,,,svaka ti cast divim ti seuser posted image

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Izgubili smo bitku
9.7.2009 9:24:56   
emy
Mamy mila nasa tek sam sada procitalauser posted image
Kada sam vidjela tvoje ime na ovoj temi srce mi je na trenutak stalo
Neizmjerno sam tuzna ali istovremeno i ljuta radi bola koji sada prolazis
Budi jaka kao i do sada , to je sve sto ti mogu reci
Crpi snagu i ljubav iz svoje prelijepe dundoline
Ljubimo te user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dzeni potrazi jos 100 misljenja ako treba
I ja sam krvarila 10 dana i 3 dr. su vec bila rekla da je maleno user posted image  prestalo da kuca
ali maleni borac sada lupa mamu u stomaku
Prati rast bete
Zelim ti puno, puno srece a malenoj bebici snagu da se izbori za svoje mjesto pod Suncem

< Poruku je uredio emy -- 9.7.2009 9:27:48 >

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Izgubili smo bitku
9.7.2009 9:33:42   
amela k
mamy.nemoj da se brines...i ja sam 4 mjeseca krvarila ali je sad prestalo,,,kada slijedeci put zatrudnis,nemoj da mislis na ono sto je prije bilo,jer psiha ima veze sa tim ja sam isla od doktora do doktora,ali nista dok sebe nisam smirila........znam da nije jednostavno ali pokusaj da nemislis na to..strasno mi je zao..i nemoj nista da radis samo lezi....

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Izgubili smo bitku
10.7.2009 11:43:35   
Blue rose RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image           S A B U R A         user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu amela k)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Izgubili smo bitku
10.7.2009 15:43:44   
aazra
"Sve ima svoju suštinu. Čovjek ne moze dosegnuti suštinu imana sve dok ne spozna i ne shvati da ga ono što ga je zadesilo nije moglo mimoići, niti ga je ono što ga je mimoišlo moglo zadesiti",
hadisuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________








(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Izgubili smo bitku
11.7.2009 13:40:51   
dzeni_nl
Drage moje, sve je gotovo.

Jucer me je jako bolio stomak, ali sam morala ici na posao, radila sam od 17:30 do 23. Svo vrijeme sam imala jake bolove, pred sami kraj sam osjetila kako krv samo ide iz mene, tacnije curi bez prestanka, a bolovi se ne smanjuju. Muz je dosao po mene, jedva sam stigla do kuce. Usla sam u kupatilo i skinula se u kabini, krv i dalje samo kapa. Osjetila sam da moram piskiti, i nakon toga osjetila sam da nesto izlazi iz mene. Bio je to moj maleni plod, pao je na plocice.user posted image U tom trenu nisam znala sta daradim, plakala sam, derala se, bila sva izgubljena, muzu sam samo rekla to je to. Malo poslije toga jos je jedan veci komad ispao iz mene. Moj muz je to pokupio i stavio u epruvetu. Uspjela sam se nekako saprati i obuci, ali bolovi su bili sve jaci. Muz me odvezao u hitnu, ponjeli smo i plod sa sobom. Imala sam srecu da je radila moja doktorica u dezuri, pregledala me i gazom ocistila ostatke, poslije uradila uzv i rekla da je sve izaslo i da mi netrebaju raditi kiretazu. Dala mi je samo parecetamol za bolove, ovo krvarenje ce da traje malo duze, poslije toga cu imati normalnu menstruaciju i rekla je da mozemo odmah poceti ponovo pokusavati. Kaze da joj je drago sto je moje tijelo samo odbacilo i da mi ne moraju raditi kiretazum jer je ovako bolje.

Kako se sada osjecam ne znam sta bih vam rekla? Cudno. Da mi je zao jeste, ali ni sama ne znam odakle mi ovolika snaga da ovako dobro podnosim taj svoj gubitak. Bolove i dalje imam. Rekla mi je ako se ja osjecam da mogu, onda slobodno mogu veceras da idem na posao. Jos uvijek ne znam, vidjet cu kada dodje vrijeme za to, mozda i odem.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Izgubili smo bitku
11.7.2009 13:42:59   
Romali
A joj dženi, user posted image user posted image user posted image Žao mi je...
Čuvaj se, ne daj se. Skupi snage za dalje...


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Izgubili smo bitku
11.7.2009 13:43:33   
juni
Dzeni, zao mi je!

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Izgubili smo bitku
11.7.2009 13:47:04   
mala curica
Dzeni hrabrice nasa.........
amnogo mi je zao zbog vaseg gubitka.
Sjecam se kada sam ti ja ispricala moj slucaj i bojala sam se da i tebi ne bude tako.
I nisam (nazalost) pogrijesela.
Za razliku od mene imala si malo vise "srece"(ako u ovom trenutku mogu tako reci)
sto si izbjegla kiretazu.
Mila sada se malo odmori i psihicki pripremi za
nove pobjede.
Mnogo te ljubim

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *