|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 22:43:52   
jasmina_mm
draga mamy tako mi je zao user posted image user posted image user posted image
jako si hrabra zena i veliki borac i divim ti se stvarno. user posted image user posted image user posted image user posted image cuvaj se i znaj da sam uz tebe

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 22:45:32   
Anoniman
mamy i dzeni, iskazujem i ja svoju zalost zbog vasih gubitaka, dzeni voljela bih da pogrijese i da se to malo srce samo odlucilo kasnije zakucati pa da te obraduje

nisam to prosla,hB, ali iskreno me zaboli dusa kad se neko otvori na ovako tuznim temama, voljela bih da ne postoji razlog da ove teme i otvaramo, ljubim vas

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 22:52:13   
Okarica
Mamy, tako mi je žao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 23:02:23   
nella
mamy jako mi je zao user posted image user posted image user posted image

sta god da ti sad kazem suvisno je, ti si veliki borac i prebrodit ces ovo, znam da je tesko, ali drzi mi se draga!!!

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 23:08:49   
Aquarius
Evo plačem dok pišem ovo, jedva vidim tipke na tastaturi. Ne možeš ni zamisliti kako mi je žao.
Znam kroz šta prolaziš, nikad neću zaboraviti te trenutke, dane, mjesece.
Sve što ti mogu reći je: ne daj se, ti si jaka žena, dokazala si to mnogo puta i sebi i drugima.
Nemoj molim te sad potonuti. Odboluj svoje, daj sebi vremena, život je pred tobom. Na kraju tu je i tvoja dundolina.
Ali ne odustajemo mi tako lako. Idemo dalje, znaš moj moto. Idemo dalje moja mamy.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 23:09:21   
dinaa
Mamy tako mi je zaouser posted image user posted image user posted image nemam rijeci...a tako bi voljela da te mogu utjesiti.
Cuvaj se mila i budi hrabra kao i uvijek do sada.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 23:13:50   
Rina26
Dzeni ja da sam na tvom mjestu otišla bih i kod drugog ginekologa da te pregleda,tako sam i ja uradila,meni je jedna doktorica bila rekla da je beba umrla,a i meni rekli da odem kod drugoga kada sam otišla sve bilo ok

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 23:14:23   
myb@by
Mamy i dzeni jako mi je zao ali vjerujem u dragog Boga i uz njegovu pomoc vi cete opet zatrudniti i biti sretneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 23:15:57   
lotos
mamy i dzeni nema rijeci koje bi vas utjesile u ovim teskim trenutcima..samo mogu reci nek vam dragi Bog da snagu da izdrziti i predzete i ovo iskusenje...

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 23:16:06   
slono
Suvisne su rijeci i ne postoje one koje bi te danas mogle utjesiti!   user posted image user posted image user posted image
Samo dragi Bog zna zasto je tako moralo biti, a samo ti znas kako boli.

Zelim ti snagu svijeta i ljubavi do neba da prebolujes svoju bol!



_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 23:19:51   
lamama
Draga mamy i dzeniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobro mi je poznat taj osjećaj i tuga, nema riječi da se iskaže, samo mogu reći da budete jake i da istrajete u svojoj borbiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 23:27:52   
NANICA
Drage mamy i dzeni,
Iskrena da budem, izbjegavam ovu temu, jer mi se samo film vrati u 2007 user posted image .
Jako mi je zao sto vam se desilo i tacno znam kako se osjecate. Ja sam posjetila nekoliko doktora u nadi da ce mi onaj drugi reci nesto suprotno, pozitivno u odnosu na moju doktoricu ( da ce mi neko reci da je sa mojom bebicom sve ok). Kazu da se utopljenik hvata za najtanju slamku ali isti taj utopljenik, kada prezivi, ima puno snage za icic naprijed.
Vama ce dragi Bog dati snagu za dalje.
Zelim vam to od srca
Drzite se

< Poruku je uredio NANICA -- 7.7.2009 23:29:46 >


_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 23:29:18   
new mama
Mamy tako mi je zao sto ti se ovo desilo,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i da ti dragi Bog da snage da ovo sto lakse prebrodis,cuvaj se mila mojauser posted image user posted image user posted image
Dzeni mila zao mi je,cuvaj se i budi jakauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 5:20:19   
dzeni_nl
Hvala vam drage moje na vasoj suosjecajnosti sa nasom boli. Cijelu noc nisma spavala i ustala sam u 4:30, da muza nebudim.

Nekako u sebi imam nade da je doktor pogrijesio, jer smo bili samo 5 minuta kod njega i to je sve.

Ali me  sve boli kao menstrualni bolovi, stomak, i ledja, a i krvarim pomalo.

Babica je zvala mm i rekla da ce ona pokusati napravit jos jedna termin u drugoj bolnici, da mi urade uzv. Pa vidjet ce mo.

Molim dragog Allaha, da srce moje bebe prokuca i da mi sacuva trudnocu. Ali sve je u NJegovim rukama.

Hvala vam jos jednom, vi ste prve kojima sam rekla ovu tuznu vijest, a kako ovdje nemam nikoga, velika ste mi utjeha i podrska.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 7:27:24   
Baby1608
user posted image svaki put se rasplacem kad vidim ovakvu temu,,taj osjecaj boli nemoze niko znati kakva je ako ga nije osjetio,,mile moje razumijem vas potpuno jer se prije 3 sedmice meni isto tako desilo,,,normalna kontrola kod doktora da bi nakon 5 minuta pregleda rekao zao mi je bebi nekuca srce (11semica) u toj sec se cijeli zivot srusi nevjerovatno.nemojte samo skupljati tu tugu u sebi isplacite se izbacite to iz sebe tako i ja pokusavam.......user posted image

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 8:09:40   
Malaja
Mamy moja draga......
Nemaš pojma koliko mi je žao i koliko mi je teško radi tebe user posted image Tačno znam kako se osjećaš i kroz šta prolaziš user posted image Ali znaš kako kažu, Bog ne daje čovjeku onoliko tereta koliko on ne može ponijeti. Znam da ti je u ovom momentu jako teško, ali ti si jaka žena pa ćeš se opet dočekati na svoje noge. Sada se isplači i istuguj, znaš da smo sve mi uz tebe...
Drži se i ne daj se draga moja user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu Baby1608)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 8:33:30   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: mamy RR

Jos jednu bitku izgubismo.
Prije dva dana sam malo prokrvarila,odmah na pregled,bebi srce vise nije kucalo.
10.-a sedmica trunoce.
Ordiniran citotek tako da je sve spontano zavrsilo bez kiretaze.
Najradije bih se zavukla u najmanju rupu na svijetu
Sorry znam da ima jako meni dragih tudnjaca kojima ce ovo tesko pasti



Mila moja Sabina,tako mi je zao... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ti si jedna dobra dusa i hrabra zena prebrodices ovo...zelim ti od srca da smognes snage da se dignes i hrabrosti da pokusas opet. Ljubimo te puslica i ja!

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 8:45:10   
bebacha
srvarno nisam mogla vjerovat kad sam procitala.mammy znam dasta god napisem tebi nece pomoc aql samo da znas da mi je jako zao i da zelim punooo snage da to izdrzis u punooo srece sljedeci put

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 9:14:30   
Mika
user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image

Tek sa jutros vidjela mamy...mislim da su riječi suvišne...a moramo dalje...znaš da su medene uz tebe...

_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 9:40:13   
Leva
user posted image user posted image user posted image
Mamy i ja sam tek jutros cula od djevojaka u cekaonici. Beskrajno sam tuzna zbog svega sto prolazis...Ne znam sta reci a da ne izgleda suplje. Budi jaka kao i do sada a ako ti zatrebamo znas gdje ces nas naci.
Dzeni zao mi je izbog tvog gubitka.

< Poruku je uredio Leva -- 8.7.2009 9:41:36 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 10:03:42   
sweet BaBy
Dzeni svi smo uz tebe!!!
I iskreno se nadam da su dr. pogrijesili i da ce tvoja babica aBd u februaru 2010. biti u tvojim rukama.
Mozda ces morati samo mirovati. Bice to dobro.

Ljubim te i saljem ti puuuno toplih pozdrava.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

#A&A# Srece moje.

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 10:05:50   
budućamama

IZVORNA PORUKA: mamy RR

Jos jednu bitku izgubismo.
Prije dva dana sam malo prokrvarila,odmah na pregled,bebi srce vise nije kucalo.
10.-a sedmica trunoce.
Ordiniran citotek tako da je sve spontano zavrsilo bez kiretaze.
Najradije bih se zavukla u najmanju rupu na svijetu
Sorry znam da ima jako meni dragih tudnjaca kojima ce ovo tesko pasti





Mila moja, tako mi je žao user posted image user posted image user posted image
U tu tvoju malenu rupu šaljem ti puuuuno zagrljaja podrške, a znaš i sama da nema riječi koju bih mogla reći da bih ti bar malo olakšala.
Beskrajno sam tužna... Drži se i ljubim te puuuuuuno

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 11:10:49   
tweety
Draga moja žemskice,evo da i ovdje napišem koju riječ iako smo se već čule.Šta da ti kažem draga moja,šta da uradim da otjeram tvoju bol?Ne mogu ti opisati koliko sam tužna i koliko me sve to pogodilo.Tvoja sadašnja situacija me vrati u onu prošlu,kad sam još bila trudna a ti došla u bolnicu jer ti je plodna voda otišla.Sjediš i čekaš da te pregledaju,ulazi dotični dr. i pita te zašto si došla a ti zaplačeš i kažeš da ti je sinoć otišla plodna voda.Ja onako stojim skamenjena i ponavljam u sebi kako mi je žao te žene.Tad nisam imala pojma ko si,nisam imala pojma da si jedna predivna osoba koja toliko jako želi svoju drugu bebu,koja kada izgubi bitku ponovo se diže iz prašine i nastavlja dalje...Svi smo sa velikom radošću primili vijest o tvojoj trudnoći a sa dubokom žalošću vijest o tvom pobačaju.Toliko sam željno isčekivala svaki tvoj pregled,da mi kažeš šta je bilo i na kraju sam primila najtužniju vijest koju sam mogla primiti user posted image user posted image user posted image Ali draga moja Sabina,ne daj se,nemoj tonuti iako vjerujem da ti je užasno teško.Ne mogu ni da zamislim kako ti je,ali draga moja znaš i sama da nada zadnja umire.Prema tome,glavu gore,malo se odmori i onda opet u nove pobjede.Imaš podršku svog muža i svoje Emine a naravno i mene,znaš da sam tu za bilo šta.

Voli te i misli na tebe tvoja herka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 11:35:02   
edijevamama
Želim i ja da se javim. mama sam jednog malog djecaka od 18 mjeseci. prije njga sam imala 2 spontana i to u kasnijim mjesecima.Prvi je bio u 21/22 sedmica, to je nesto sto je boljelo i boli jos uvijek kad god se sjetim toga, evo sad imam malog misa hB, ali kad god se sjetim bude mi pravo tesko i u zelucu mi se stvori neka tegoba sto bi nasi stari rekli.
Bas juce sa mm pricamo i on me pita kako sam ja to tad prihvatala, jesam li pomisljala "dali cu ikad drzat svoje dijete u rukama, kao dali cu ja to dozivjet" ja mu kazem pa normalno da jesam o tom mislila a on ce meni i ja i to svaki dan. A tada kad se to desavalo i poslije uvijek je govorio pa sta ni prvi ni posljednji koji su bez djece, boze moj i kao njega to opterecije puno.


Tako drage ako bog da buduce mame potpuno vas razumijem i susjecam sa vama, ali eto ne gubite nadu..........postacete i vi sve mameeeeeee.

P.s opet sam user posted image  sad po 4 put a ako bog da drugo dijete.inace sam se i borila i sa neplodnoscu i to stimuliani cikluci su bili kod ove tri trudnoce a sad jednostavno nista vec prirodno, kazu kad se ocepi onda ide lakse.....

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Izgubili smo bitku
8.7.2009 11:53:33   
Romali
Iako znam situaciju već od nedjelje, opet su mi tvoj i ostali postovi dirnuli u srce, suza je potekla, iskrena prijateljska...
Vjeruj mi da u meni imaš prijatelja ako ti to išta znači u ovom trenutku. Ništa drugo lijepo ti ne mogu reći, samo da mi je užasno žao i da se nadam da ćeš nekako naći snage za dalje. Samo to... user posted image



_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu edijevamama)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *