|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 21:01:00   
nikita
e moja mamy, ne mogu opisati kako mi je zao, ne mogu prestat mislit na tebe, par puta sam htijela poslat sms onda odustanem...samo te molim ne odustani !

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 21:01:55   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: mamy RR

Jos jednu bitku izgubismo.
Prije dva dana sam malo prokrvarila,odmah na pregled,bebi srce vise nije kucalo.
10.-a sedmica trunoce.
Ordiniran citotek tako da je sve spontano zavrsilo bez kiretaze.
Najradije bih se zavukla u najmanju rupu na svijetu
Sorry znam da ima jako meni dragih tudnjaca kojima ce ovo tesko pasti




Draga, tako mi je zao......user posted image user posted image user posted image user posted image .....Zelim tebi i tvojoj porodici da sto lakse prebrodite ovaj gubitak....

Samo se drzi i budi jaka...



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 21:05:44   
Zoe
mamy user posted image žao mi je user posted image user posted image user posted image user posted image što god da napišem, suvišno je... najrađe bih te zagrlilauser posted image

< Poruku je uredio Zoe -- 7.7.2009 21:06:27 >


_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 21:08:51   
TonkicaPalonkica
IZVORNA PORUKA: mamy RR

Jos jednu bitku izgubismo.
Prije dva dana sam malo prokrvarila,odmah na pregled,bebi srce vise nije kucalo.
10.-a sedmica trunoce.
Ordiniran citotek tako da je sve spontano zavrsilo bez kiretaze.
Najradije bih se zavukla u najmanju rupu na svijetu
Sorry znam da ima jako meni dragih tudnjaca kojima ce ovo tesko pasti


čitam i plačem..žao mi je.
Kažu neki da su čudni putevi gospodnji i da se sve dešava s razlogom..
Čuvaj se i budi jaka.


_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 21:13:53   
MinaMM
Draga tako mi je zaouser posted image . Ne postoje riječi utjehe. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 21:14:34   
dzeni_nl
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , Zao mi je zbog toga sto ti se desilo, ne mogu ti opisati koliko placem sada dok ovo pisem. Zelim ti puno srece i uspjeha u buduce.

Znam da nije fino ovako se ubacivati, ali tek sam sada vidjela da postoji ova tema.

Ja sam danas bila kod doktora, nisu nista vidjeli na uzv, srce se uopste necuje. A po njihovom racunanju danas sam usla u 10 semicu.

Doktor je rekao da cu za dvije sedmice dobiti krvarenje i da dodjem da mi rade spontani, ili kako se to vec kaze?!user posted image user posted image user posted image

Nikome ne mogu opisati kako se osjecam. Ovo je moja prva trudnoca.  Koliko me ovo sve boli, odkako sam dosla placem, i maloprije sam primjetila da sam pocela krvariti, pomalo ide krv.

Mozda mi urade jos jedan uzv da se bolje uvjere.user posted image


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 21:15:36   
ljubičica 28
mamy , žao mi je zbog tvog gubitka user posted image , znam da te ne možemo utješiti ali znaj da smo uz tebe da ti, bar na ovaj način, pružimo podršku...budi jaka i nedaj se...bit će bolje aBd,i znaj da ne možemo izbjeći ono što nam je suđeno... 

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 21:19:02   
nikita
dzeni_nl jako mi je zao, sjecam se sebe onaj dan kad sam dosla od dr-a i kad mi je rekao da plod ne kuca....Znam da boli i koliko boli...drzi nam se, s vremenom ce biti lakse...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 21:20:36   
malena27 RR
mamy rijeci utjehe ne postoje ali mi smo zene hrabri borci i uspjeces uskoro da dobijes i ovu bitku...

dzeni zao mi je zbog tebe...nadam se da ce sve biti uredu...pokusaj da se malo smiris...


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 21:24:58   
Lulu_
draga mamy,draga nasa stalna forumasice,jedna od mojih najdrazih
duboko sam dirnuta i jako mi je zao...
ne postoje rjeci utjehe,znam koliko zelis to.
sve sto napisem ne moze se sazeti u rjeci koje ti zelim reci...
mogu da ti napisem da se cuvas , da ce biti bolje,da se nedas...a znam da to ne zelis cuti sada...
znam da mislis kako tvoja bol koju sada osjecas nema granica i vjerovatno nema.
ne zelim da pisem neke isprazne recenice ali sve sto napisah vec si cula...
mila moja, mila nasa...tu smo,a bicemo tu i kada se izvuces iz postelje...volimo te i mislimo na tebe
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 21:30:13   
Saraya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne znam sta da kazem... Zao mi je, mila...user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 21:32:36   
mamma mumi
Draga je  mamy  mogu samo zamisliti kako ti je, kad je meni ovako tesko, i znam da sada sto god da napisem je isprazno, samo cu od dragog Allaha zamoliti da ti olaksa sto prije i da ako Bog da uskoro u tebi se rodi jedan novi zivot. Samo dragi Allah zna zasto pred nas stavlja taka iskusenja, ali iza svake kise radja se sunce , tako ce ako Bog da i kod tebe biti. Moras biti hrabra, jer ti to sigurno jesi, a i imas tu princezu pored sebe kojoj si jaaaaaako potrebna.Vrijeme lijeci sve, isplaci se ako ce ti biti lakse, ali i osmijehni se  svojoj curici i neka ti ona bude razlog da nastavis borbu.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 21:39:23   
Dragička
mamy drži mi se ti si jedna jaka i izdržljiva osoba
dzeni žao mi je  pa šta se ovo događa bože dragi srce mi je gotov stalo kad sam vas vidjela na ovoj temi

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 21:46:07   
bloom
Mamy, zao mi je i znam kroz sta prolazis.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 21:46:52   
zvecka
Draga dzeni stvarno mi je zao da ti se to desava,,,drzi se i imaj snage za dalje,,,u takvim situacijama covjek nema rijeci,,,ja samo placem od tuge za svima vama kojima se to desilo ili desava....cuvajte se!user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 22:08:18   
M kao Mama
ŽAo mi je svake mlade žene koja izgubi bitku, ali kada je riječ o sabini, ja ostajem bez teksta.Mila moja movelja bih da moje suze mogu pričati, kazali bi ti sve. Šta drugo da ti kažem, a da ne bude fraza. Ništa. Mila moja ....

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 22:14:16   
stella
Draga Sabina nisam znala bas mi je zao to sto se desilo...
Znam da ti ne mogu umanjiti bol ali znaj da mi je jako zao sto si opet morala proci kroz to.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 22:14:21   
anitaMO
a joj žene moje nemam riječi.
draga mamy baš mislim danas na tebe gdje si kako si .i sad vidim šta bi.zaista mi je žao.znaj samo da suosjećam s tobom.znam kako ti je.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 22:18:49   
Anoniman
drzi se mamy...user posted image

(odgovor članu anitaMO)
  Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 22:25:20   
teta berta
mamy jako mi je žao, ti si jedna draga osoba i nadam se da ćeš sve to izdržati... nedaj se kao i sve žene koje su isto doživjele...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 22:30:44   
mala curica
Zao mi je user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 22:33:01   
juni
Izmamila si mi suze na oci, zao mi je user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 22:34:24   
riba78
Mamy draga žao mi je user posted image user posted image user posted image user posted image
ne daj se user posted image user posted image user posted image



_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 22:35:13   
rose
user posted image user posted image  sve cesce cujem ovakve stvari...od poznatih i nepoznatih...sta se ovo desava...i sama sam jedna od onih koje su izgubile bitku...prosli mjesec, prva trudnoca i nista ne moze da te utjesi...osim cinjenice da se to jednostavno desi a uglavnom nismo mogli uticati na to...sta da vam kazem ...budite jake kao sto i sama moram biti i ne gubite nadu user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Izgubili smo bitku
7.7.2009 22:43:08   
dana3
Ovo je jedna od tem akoje bih najradije zaobisla ali mislim da nasa podrska imak nesto znaci.Ispricacu vam sta se desilo mojoj klegici-Bila je 8 godina u braku bez djece sa masom pokusaja i onda je odustala.u tom trenutku desi se trudnoca-niko sretniji od nje nije bio.) predivnih mjeseci bez ikakvih komplikacija a onda u porodu kad je beba vec krennula van,primijete da je pupcana vrpca tri puta omotana oko vrata.kasno su stigli u kliniku u bihacu.rodila se predivna djevojcica ,kose duge doramena-crne.ona je svoju bebu teska srca predala da je ukkopaju.dva dana je nije dala od sebe.zivci su joj bili totalno popustili.
naravno,otisla sam na zalos.iako me nije odmah prepoznala ,zaglila sam je najjace sto sma mogla i rekla: vjerujes u Boga i vjera ostati mora:8 godina si se borila i sad znas da mozes da imas bebu.oplaci svoju kcerku i njoj za ljubav rodi sestri ili brata da imas kome da pricas o njoj.tako je i moja mama i dans meni prica kakvog divnog brata sam imala.

poslije ,kad se malo oporavila pricala je da su je te moje rijci vracale u stvarnost.i dale volje da nastavi sa zivotom.danas ima sina,divnog ,milog kojem je 6 godina


izvinite na dugom postu ali samo zelim da vas ohrabrim,da dam nadu za bolje sutra

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *