|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubili smo bitku
11.7.2009 13:48:55   
Lady26
Boze dragiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...... Dzeni budi jaka.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zao mi je.....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Izgubili smo bitku
11.7.2009 13:50:45   
Skvo RR
Dzeni, tako mi je zao....Moras biti jaka...user posted image
Veliki zagrljaj podrske za tebe!!!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Izgubili smo bitku
11.7.2009 13:54:09   
Doraa
Draga moja Dženi_nl užasno mi je žao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  i znam kako ti je jer sam i ja imala spontani prije 10mj.Ipak dobro je da te nije morala čistiti jer osim duševne boli poslije toga zauvijek ostane neka vrsta traume ostane urezan taj osjećaj kako ti struže maternicu...hvala Bogu da bar to nisi morala preživljavati.Bol je velik i uvijek zauvijek jedan dio tebe odlazi ali zato ako Bog da kada beba dođe sve će otići u skriveni dio duše...Čuvaj se i samo hrabro naprijed. Ja nisam smjela 6mj.jer mi je rekao dok.ali kod mene je valjda maternica bila ispaćena jer sam 3,5mj.prije bila porođena.Sada ponovo krećem u nove pobjede jer ono što mi žene možemo to niti jedan muškarac ne može izdržati!Ali sada ću prvo uraditi sve preglede da nema nikakve upale pa onda.. iako je sve u Božijim rukama.Sretno i čuvaj se!

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Izgubili smo bitku
11.7.2009 13:54:23   
lely
Dzeni zao mi je,bidi jaka....user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Izgubili smo bitku
11.7.2009 13:54:42   
Dragička
 dzeni žao mi je,a ti si jaka osoba

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Izgubili smo bitku
11.7.2009 14:05:14   
MELLI
Ne mogu ti reći ništa što bi te utješilo i umanjilo tvoju bol i tuguuser posted image
Žao mi je,ali iskreno mi je žao.
Drži se,budi jaka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Izgubili smo bitku
11.7.2009 14:12:23   
new mama
Dzeni_nl mila tako mi je zao,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cuvaj se i budi jakauser posted image user posted image user posted image user posted image ,veliki zagrljaj podrske za tebe i pusa od moje curice

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Izgubili smo bitku
11.7.2009 14:29:11   
Anoniman
Dzeni, uzasno mi je zao, bas sam se nadala da su dr. pogrijesili , cuvaj se i grlim teeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Izgubili smo bitku
11.7.2009 14:44:11   
Babyy
draga dzeni mnogooo mi je zao zbog tvog gubitka.....user posted image user posted image user posted image imas jedan vejikkkii zagrljaj

_____________________________

ANDINO 03.03.2009 DuSa MoJe DuSe

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Izgubili smo bitku
11.7.2009 14:49:34   
Mya_81 RR
Mile moje, zaista mi je žao što ste morale proći sve ovo...mogu misliti koliko vam je teško user posted image
Od srca vam želim da što prije skupite snage da krenete naprijed i da vam budućnost donese samo lijepe trenutke!



_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Izgubili smo bitku
11.7.2009 14:52:24   
ljubičica 28
Već par dana se stalno vraćam i iščitavam postove nadajući se da ti se ipak neće prekinuti user posted image  i da su dr. pogriješili user posted image . Mila moja, stvarno mi je žao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   znam koliko si se radovala user posted image , ali izdrži, proći će i to i onda ponovo u nove pobjede aBd...

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Izgubili smo bitku
11.7.2009 22:36:08   
lida
Sabina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nemam rijeci ,molicu dragog Boga da ti da sabura i snage da sve ovo izdrzis.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Dzeni zao mi je,znam kako ti jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Izgubili smo bitku
11.7.2009 22:45:21   
ena0002
Dzeni zao mi je user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Izgubili smo bitku
11.7.2009 22:59:51   
nensy
nemam rijeci osim da i ja user posted image user posted image user posted image  zajedno sa vama

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Izgubili smo bitku
12.7.2009 11:24:52   
tweety
dzeni_nl ne daj se.to što si prošla je strašno ali budi jaka i izdrži.malo se odmori i onda opet u nove pobjede.želim ti puno sreće!

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Izgubili smo bitku
12.7.2009 16:00:45   
batterfly
Sabina mojauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,
molim dragog Allaha da ti da sabura i snage da prebrodis ovo sve i da se vise nikada ne ponovi...ni jednoj....
Ti si tako jedno jako i hrabro stvorenje,a istovremeno si tako blaga i njezna...Ti u sebi nosis more jedno pozitive i vedrine...I zato te ja vooolimmmm punoo, i saljem ti puuunooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   i poljubaca.....Lolim te mila moja....Cuvaj mi se...

user posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Izgubili smo bitku
12.7.2009 16:18:15   
batterfly
IZVORNA PORUKA: skvo

Dzeni, tako mi je zao....Moras biti jaka...user posted image
Veliki zagrljaj podrske za tebe!!!


Potpisujem...
Veeeelika podrska i od mene....
Molim Boga da vam da snage i volje da se opet uspravite i krenete dalje...
Cuvaj se...


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Izgubili smo bitku
13.7.2009 11:21:32   
dzeni_nl
Drage moje, hvala vam svima na podrsci, to mi sada jako puno znaci. Da sam dobro nisam, ali borim se koliko mogu, da sto manje misim. Bolove jos uvijek imam, ali pijem tablete pa ih umanjim. Poslije spontanog odmah sutradan sam isla na posao i sinoc sam i tako svaki dan, narednih 5 sedmica, bez odmora, pa onda ako bog da dolazim u Bosnu, kod svoje mame da se odmorim.

Hvala vam jos jednom, ne znam sta bih da nisam na ovom forumu i da nemam  vas?


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Izgubili smo bitku
13.7.2009 11:24:52   
mamica
dzeni jako mi je zao....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... isplaci se , digni glavu i hrabro naprijed... poslije oluje dolazi sunce...
ne daj se draga... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Izgubili smo bitku
13.7.2009 11:33:18   
Nedi
dženi draga divim se tvojoj hrabrosti.....sjećam se kao da bilo jučer kad je dio mene ispao na pod ambulante.......i sada plačem i sad me boli. Ja nisam bila hrabra kao ti i nisam bila toliko jaka, trebalo mi je vremena, puno vremena da se usudim ponovo pokušati.  Tačno znam kako ti je i istinski se divim tvojoj snazi i hrabrosti i šaljem ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Zelim da se što prije oporaviš i abd do godine držiš svoju bebu u naručju

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Izgubili smo bitku
13.7.2009 11:44:00   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: Nedi

dženi draga divim se tvojoj hrabrosti.....sjećam se kao da bilo jučer kad je dio mene ispao na pod ambulante.......i sada plačem i sad me boli. Ja nisam bila hrabra kao ti i nisam bila toliko jaka, trebalo mi je vremena, puno vremena da se usudim ponovo pokušati.  Tačno znam kako ti je i istinski se divim tvojoj snazi i hrabrosti i šaljem ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Zelim da se što prije oporaviš i abd do godine držiš svoju bebu u naručju



Hvala ti puno na ljepim zeljama. Vjeruj da ni sama ne znam i da sama sebe pitam odkud mi tolika snaga da sve ovo izdrzavam. Vjeruj mi da na poslu radim ko konj, i sama se sebe pitam jesam li to ja i kako sam uposte sposobna da sve to izdrzim i da tako brzo mogu da radim. Draga Allah mi je dao toliku snagu, ako niko od meni bliskih me ne razumije, On me razumije i bar mi daje snagu da izdrzim. Znam jedino da je ovo sve jedno veliko iskusenje. Ali se isto tako nadam da ce jednog dana biti bolje i da ce se moja zelja kao i svake zene koja zeli da uspije ispuniti i da ce mo jednoga dana biti sretne i ponosne majke. Amin.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Izgubili smo bitku
13.7.2009 11:53:05   
Zoe
dženi, tek sad vidjeh da si nažalost izgubila bebu, srce drago tako mi je žao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , sjećam se kao juče kad si objavila radosnu vijest, budi jaka i dalje i aBd da ti dragi Bog brzo podari novu srećuuser posted image .Čuvaj seuser posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Izgubili smo bitku
13.7.2009 11:59:29   
mamica
e moja dzeni...svaka cast... hrabra si ti zena...i iskreno mi je jako zao sto sve prolazis sama... porazmisli dobro o svemu- mislim na tm... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Izgubili smo bitku
16.7.2009 10:55:25   
mnn
drage moje nije vam lako,neznam kako bi vas utješila!user posted image user posted image user posted image  držite mi se.
doči če sunce i kod vasmolim se dragom bogu.

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Izgubili smo bitku
24.8.2009 22:04:46   
Mirkica
Draga Dzeni  , jako mi je zao zbog svega sto ti  se desilo , ja sam prije 8 mjeseci morala se poroditi u 31 sedimici  i rodila sam mrtvo dijete , tako da mogu da zamislim kako ti je.
al nedaj se zivot ide dalje , trebas biti hrabra kao DIV  a hoces zene smo mi  nasa su srca jaca od stijene, dok ovo pisem placem i molim dragog Boga da niko niko nedozivi  to sto si ti , ja i mnoge druge na ovom forumu .
Zato budi jaka , moli Boga da ti da hrabrost i snagu , i sve ce biti uredu rana ostaje uvjek al zivot ide dalje .
Veliki pozdrav veliku podrsku saljem ti  i nek te Bog cuva kao i sve  nas ....

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *