|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 1:06:24   
Anoniman
Ma jok, heineken. :))
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


dobro da i to doznah pa da mirno zaspemuser posted image user posted image user posted image user posted image   laku noc zene odoh ja user posted image


< Poruku je uredio triputmama -- 11.5.2011 1:08:12 >

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 1:10:18   
Galicia
Ma gdje ces?
Ljepse ti je ovdje. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 1:11:27   
Anoniman
galicia tek sam nacela kutiju cigara strah me sebeuser posted image user posted image user posted image user posted image   al sad stvarno odoh user posted image user posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 1:13:52   
nina25
IZVORNA PORUKA: Galicia

Ma jok, heineken. :))
Stella. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image bravo ja user posted image user posted image
Mislim da ti mm obozava ime user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 1:16:15   
Galicia
Nisam sigurna dal me 2 puta zovnuo mojim imenom od kako smo zajedno. Nadimak mi je ni manje ni vise DUDA. user posted image user posted image  To on meni tepa.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu nina25)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 1:19:10   
nina25
e i to mu je dobro, mogu zamisliti kad te nako iz dubine duse zovne> dudaro" moja user posted image user posted image .
joj jesam i ja pukla u ove kasne sate, nemoje mi zamjeriti, to hormoni cine svoje user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 1:25:02   
Galicia
Ovo sve OT treba brisati.
Samo me mm zove duda. user posted image user posted image
 
A ti si garant Nina? Ili?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu nina25)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 1:26:58   
nina25
nina mi je nadimak samo, a ime necete nikada pogoditi, bas je rijetko, ja poznajem samo joj jednu curu sa tim imenom 

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 1:30:00   
Galicia
PP mi ime. :)) Mozda mi se svidi.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu nina25)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 1:33:58   
nina25
jesil dobila? bil ikada dosla na to ime? neznam ni cije je, ni odakle ni sta znaci user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 1:42:33   
Galicia
Nisam nista dobila. Izgleda da PP ne rade kako treba.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu nina25)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 1:46:26   
nina25
nece pp nesto. alo evo  moze i ovdje ime, nije neka tajna: Elvina.
bil ikada pogodila? jesil ikada cula o ime?

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 1:48:44   
Galicia
Jesam cula sam. Lijepo je ime i neobicno.user posted image Samo odkud Nina od Elvina.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu nina25)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 1:51:16   
nina25
e neznam ni ja, tako me zove vecina, a u skoli prije i mm me zove Eli. 

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 1:52:39   
Galicia
Saznali smo ko je ko, a hajmo sad na spavanje. Ja cu knjigu u ruke i polako se uspavati, jer mm radi do kasno.
Laku noc.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu nina25)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 8:23:40   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: triputmama

vala vesela nek ulete bar se ja cigara napusih user posted image user posted image u miru   a znas li cesela sta tvoje ime znaci


ime Sanela?
pa valjda od san pa Sanela hahahah mislim da nema neko značenje
bezveze

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 8:37:45   
M kao Mama
Vidim sinoć bilo baš zučno,

KAn, ja znamjednog Kana koji ima više godina od naših serija turskih, ali tata mu je svjetski čovjek, pa me ne čudi.

ZNami Arijana (e sada neznamda li je Arijan isto kao i Arian), koji ima godina haman 30, otac mu je Arap. Živi u Sarajevu.

Moje ime jeste da znači jabuka, ali na španskom znači duša. Tako da nije baš sve crno.

Ime moje kćerke znači duga mračna noć, ali isto tako ta duga mračna noć je noć kada je počela objava Kur ana, imena Nihada, Elvira, Sabina nisu muslimanska imena, samo su ih muslimani davali i daju djecu, to su imena perzijskog porijekla, a perzija je bila pod aleksandrijom i tada su se ta imena pojavila.

Sara je čisto jevrejsko ime, međutim ima ga i u muslimanskim knjigama, tako da imamo Sara, Sarah, Sarita,

Helem, ja sam uvijek da ime bude lijepo, i da ima lijepo značenje.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 11:06:41   
Anoniman
ime Sanela?
pa valjda od san pa Sanela hahahah mislim da nema neko značenje bezveze



na  latinski znaci Lane user posted image   a isto i zdrava  al to zdrava nije toliko bitnouser posted image koliko  Lane

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 11:09:33   
veeseelaa
e to nisam znala

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 11:10:00   
veeseelaa

Moje ime jeste da znači jabuka, ali na španskom znači duša. Tako da nije baš sve crno.


nije uopće ništa crno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 11:12:24   
veeseelaa
a šta da se radi sa prezimenima koja imaju afrikate? user posted image  da ih mijenjamo? user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 11:19:52   
veeseelaa
ja bi neka indijanska imena davala ....
stalno sam govorila Ajši da je indijanka zvala bi se žena koja povraća user posted image  a malenu od brata zezam da bi nju zvali žena koja zapinje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 11:54:24   
Anoniman
ja licno imam ime koje je nacionalno neutralno i drago mi je jer gdje  god sam putovala po evropi nisam morala po 15 puta ponavljati mada ga danci izgovaraju malo cudnije ali sta da se radi ....Prije sam uvijek mislila da je ime Arijan ili Arian muslimansko tj da ga daju ljudi islamske vjeroispovijesti cak znam i nekoliko Arijana  od prije rata ali iskreno nikad nisam znala sta su po vjeri...Uspostavilo se da nijedan od njih nije islamske vjeroispovijesti ...Mi kad smo malom davali ime mbm je htjelo Armin , ali danci nasa imena koja sadrze slovo r izgovaraju katastrofalno pa je npr Mirza -Mirca, Mirjana -Mirdzana ili Mijana slovo r se  nekako istopi u izgovoru...Ja sam predlagala par imena od kojih je jedno bilo Adnan to ime mi se uvijek svidjalo jer je nekako njezno ali mbm-u se nije svidjelo i na kraju sam jaj licno izabrala ime Adrian jer daju ga u mnogim zemljama svijeta ....Pa je onda moj stari dodao o na kraju i iskreno pristaje mu ....Htjela sam ime koje se ne moze skratiti u nadimak ali tu je moja mama ipak nasla kratak nadimak, Adi ....
A sto se tice imena Sara, Ema , Hana Benjamin ovdje ih nasi neumorno daju valjda sto je lakse i radi okoline u kojoj zivimo a i sto ta imena postoje u nasim krajevima....


Licno poznajem curu koja se zove Vesela -romkinja....

< Poruku je uredio MarinaDK -- 11.5.2011 11:56:02 >

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 12:19:14   
Anoniman
meni je licno shjajzegal da li ce se kome imena moje dece ili moje nekom svideti i da li  ce neko znati da ih izgovara ili ne , ne zabrinjava me okolina u kojoj zivim  i da li ce biti prihvacena ili ne, dali smo imena kakva se nama svidjaju a  naviknu ce se i okolina , ime ne cini coveka . Kad smo midli stara imena deci ma svi oko nas a joooj pa kako ce deca a ovde rodjena a takva  stara trebali ste neka modernija ma cuj ta mi se svidjala ta dala i eto punkt, aus , basta
Meni je toliko odvratno deca koja idu sa mojim sinom , porijeklom iz Indije koja su imala indiska imena stila Amendjeap i jos neko takvo zaboravila sam kako bese drugo ime, kad su dosli ovde u Bec roditelji im promijenili imena u Sebastian i Anita  kao bolje ce biti prihvacenauser posted image objasnjenje majke to mi je bilo toliko odvatno budi ono sto jesi gde god da si al hajt ili jedne sto ih poznajem romi poriklom mali se zove marsel j....ic  uz isto o bjasnjenje ma sta znam svako nek da onako kako misli da je najbolje za svoje dijete.

deca ko deca nek su ziva i zdrava sva ,meni su imena bebica ma sva lijepa


jes da ovo nema veze sa temom odosmo OT

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 13:57:31   
myb@by

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma najbolja su Romska imena
npr Rolex user posted image


Ja znam Kobru i Bambuču user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *