|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:43:33   
Anoniman
na kraju zvati samo jednim od ta 3


ticher smisljena -uklopljena ali ne izdajemuser posted image user posted image   znas ime npr. ana-marija se isto ne odvaja  vec oba imena

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:44:19   
veeseelaa
ma najbolja su Romska imena
npr Rolex user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:45:03   
Anoniman
vala vesela nek ulete bar se ja cigara napusih user posted image user posted image u miru   a znas li cesela sta tvoje ime znaci

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:45:03   
nina25
laku noc i odmori se. i ja bih isla na spavanje da znam da cu se naspavati i odmoriti, ali u zadnje vrijeme mi je spavanje vise umor nego odmor user posted image , al hajd, proci ce i to jos malo

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:45:04   
teacher75
a Soniboj?user posted image user posted image ja nekidan cula i pala od smijehauser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:46:19   
Anoniman
hej Boga mi imala komsije pre 7 god i deca se zvala rambo,roki  i esmeralda

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:46:21   
nina25
soniboj???????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , nije to valjda ime???? to kao rainingman user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:46:41   
teacher75

IZVORNA PORUKA: triputmama

vala vesela nek ulete bar se ja cigara napusih user posted image user posted image u miru   a znas li cesela sta tvoje ime znaci

evo jos procitaj moju romanticnu pricu uz jednu cigaru pa u krevetuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:47:54   
teacher75
IZVORNA PORUKA: nina25

soniboj???????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , nije to valjda ime???? to kao rainingman user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

neces vjerovati ime!!! sto je najsmjesnije ta osoba ima jos jedno ime koje je bas ruzno, al necu sad da ga ofiram jer ga mozda neko ovdje znauser posted image user posted image user posted image ukucaj na fb ime soniboj, ima ih nekoliko, medju njima i ovaj sa dva imena pa ces mozda skontati koji jeuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 11.5.2011 0:49:26 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nina25)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:50:08   
Anoniman
cesela


pardon vesela user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:50:11   
nina25
a boze, e bas ljudi nekad pretjeruju sa tim imenima. ali daleko najgluplje ime koje sam ja cula je TRAKTORKA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:51:10   
teacher75

IZVORNA PORUKA: nina25

a boze, e bas ljudi nekad pretjeruju sa tim imenima. ali daleko najgluplje ime koje sam ja cula je TRAKTORKA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image a gdje to ima majke tiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nina25)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:52:22   
Anoniman
znate u selu kod moje nane bila jedna zena/komsinica koja je rodila 8mu po redu cerku iza sporeta i kako je samo svekrva bila sa njom i ona je pitala kako ce mo majko njoj ime a ona jer joj bilo krivo sto je opet zensko ugleda na sporetu serpu pa ljutito kaze ma "sherpa" i ta se zena danas zove sherpijauser posted image user posted image   

(odgovor članu nina25)
  Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:52:45   
nina25
hahahhahahah, nasla sam, bolje onda da ga zovu soniboj user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina25)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:53:04   
Galicia
Morala sam spijunirati na FB i nadjoh tog soniboja. user posted image user posted image
Ima ovdje jedna curica od 8 godina, koja se zove Elektra. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Roditelji bosancerosi.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:53:56   
teacher75

IZVORNA PORUKA: nina25

hahahhahahah, nasla sam, bolje onda da ga zovu soniboj user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image to sam i ja rekla user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nina25)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:54:22   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Galicia

Morala sam spijunirati na FB i nadjoh tog soniboja. user posted image user posted image
Ima ovdje jedna curica od 8 godina, koja se zove Elektra. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Roditelji bosancerosi.

cudo nije karmen elektra

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:55:00   
teacher75

IZVORNA PORUKA: triputmama

znate u selu kod moje nane bila jedna zena/komsinica koja je rodila 8mu po redu cerku iza sporeta i kako je samo svekrva bila sa njom i ona je pitala kako ce mo majko njoj ime a ona jer joj bilo krivo sto je opet zensko ugleda na sporetu serpu pa ljutito kaze ma "sherpa" i ta se zena danas zove sherpijauser posted image user posted image   

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:58:20   
nina25
prijateljica od moje mame se zove Hanumica, ja sve mislila da je njen mm ako zeza ili joj tepa, kad ono zena se stvarno tako zove user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:59:10   
teacher75

IZVORNA PORUKA: nina25

prijateljica od moje mame se zove Hanumica, ja sve mislila da je njen mm ako zeza ili joj tepa, kad ono zena se stvarno tako zove user posted image user posted image

znam i ja jednu staru zenu sto se tako zvala, iz komsiluka bivseg

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nina25)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 0:59:30   
Anoniman
galicia kako se ti zovesuser posted image

(odgovor članu nina25)
  Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 1:01:34   
teacher75

IZVORNA PORUKA: triputmama

galicia kako se ti zovesuser posted image

kao prva rijec jedne vrste piveuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 1:02:50   
Anoniman
kao prva rijec jedne vrste piveuser posted image


hanka-heinekenuser posted image

stela-amsteluser posted image
jelena-jelen pivouser posted image


< Poruku je uredio triputmama -- 11.5.2011 1:05:29 >

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 1:02:56   
nina25
stella????????????? jesam li pogodila?

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Nacionalno neutralna imena
11.5.2011 1:05:13   
Galicia
Ma jok, heineken. :))
Stella. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu nina25)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *