|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Polazak u vrtić
1.8.2009 18:03:58   
mamina cura
Sretno draga mojauser posted image  Javi nam kako ide. Moj Timur jako lose podnosi vrtic i mislim da je jos u fazi navikavanjauser posted image  Sad hoce da ga ispisem da ide u skolu - garant misli da je tamo boljeuser posted image  Ali mora odraditi jos jednu godinu.
A za Henu se dobro dvoumim. Sa njom mi je sve nekako lakse ili ja bolje podnosimuser posted image  

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Polazak u vrtić
1.8.2009 18:32:49   
bebacha
ma ja se brinem uzasno al valja ce bit uredu.nema nam drugog izbora mora mama na fakultetuser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Polazak u vrtić
20.8.2009 9:27:31   
senka27
Moj Bakir je krenuo u vrticuser posted image , prije par dana za sada je samo navikavanja po par sati...mada je jucer ostao 6 sati i necete vjerovati to dijete uopce ne place...od prvog dana i jede i spava i smije  se...

kada dodjemo po njega sasvim normalno reaguje grli nas ljubi ali nista pretjerano...ponasa se kao da je uvijek tamo..zaista  s njim nemam problema....ali...

meni je malo tesko navikla sam s njim provoditi svaki dan svaki minut i sekund i sada mi nedostaje kad nije sa mnom ali sta mogu mora mama raditi

svaki put kad ode nekako me dusa boliuser posted image  mada znam da mu je lijepo...

dakle ipak je gore meni nego njemu...ali naviknut cemo se svi na to

SRETNO I OSTALIM MAMAMA I BEBACIMA

PUSA

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Polazak u vrtić
25.8.2009 23:51:26   
ivy3006
meni lea ima 20 mjeseci i ona će sad brzo u vrtić. nadam se da ćemo upast

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Polazak u vrtić
26.8.2009 1:32:24   
batterfly
I mi smo se odlucili da, napokon, naseg djecaka posaljemo u vrtic(sad od ponedjeljka), jako sam se radovala tome, jer kako god izvagam, vrijeme mu je(4,5godina), i bice mu bolje sa djecom njegovog uzrasta,a i skola se blizi...itd...No, medjutim sada kada se blizi ponedjeljak, meni je sve teze i teze...Glavna mi je briga, hoce li htjeti jesti kod njih, sta ako cijeli dan bude gladan?? Kako ce ga prihvatiti ostala djeca, on njih??...Hoce li spavati...Ma jojjj, sve me mori,...
Vidim, iz vasih iskustava, da je najgore prvih dana...Ali...
Mada, kada sma ga vodila(u augustu) da se upise, jako mu se svidio vrtic i cak mu je bilo krivo sto nije odmah ostao...Sad me svaki dan pita "jel ponedjeljak"??user posted image ..
Nadam se da ce ovaj optimizam u njemu ostati nakon prvog dana vrtica...user posted image

(odgovor članu ivy3006)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Polazak u vrtić
26.8.2009 8:50:15   
new mama
Mi smo zavrsili sve sto se tice jaslica ugovor i ostale stvarcice,a Ajna krece 7 Septembra i rekli su nam da za pocetak moze po dva-tri sata da ostaje dok se malo navikne,a onda ce cjelodnevni boravak,nadam se samo da ce se navici i da ce biti sto manje prehladauser posted image
P:s Mama Alma jesi li isla u vrtic,u koju grupu ide Ljla da nece zajedno,pozzuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Polazak u vrtić
26.8.2009 8:52:03   
lejlaze
IZVORNA PORUKA: senka27

Moj Bakir je krenuo u vrticuser posted image , prije par dana za sada je samo navikavanja po par sati...mada je jucer ostao 6 sati i necete vjerovati to dijete uopce ne place...od prvog dana i jede i spava i smije  se...

kada dodjemo po njega sasvim normalno reaguje grli nas ljubi ali nista pretjerano...ponasa se kao da je uvijek tamo..zaista  s njim nemam problema....ali...

meni je malo tesko navikla sam s njim provoditi svaki dan svaki minut i sekund i sada mi nedostaje kad nije sa mnom ali sta mogu mora mama raditi

svaki put kad ode nekako me dusa boliuser posted image  mada znam da mu je lijepo...

dakle ipak je gore meni nego njemu...ali naviknut cemo se svi na to

SRETNO I OSTALIM MAMAMA I BEBACIMA

PUSA



senka27, blago tebi. Koliko je Bakiru?


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Polazak u vrtić
26.8.2009 8:54:31   
lejlaze
Sad sam vidjela da je rodjen 10.09.
I ja bih voljela da Daris to prihvati ovako. I ja sam mislila prvo po par sati da ga ostavljam, pa postepeno produzavati.



_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Polazak u vrtić
26.8.2009 9:02:20   
Nedi
Lejlaze čuvam ti fige da privikavanje prođe što bezbolnije, za utjehu, Nedi je prvi put ušao u vrtić ( bambi-kad sam pitala za igraonicu i usput smo razgledali) i kad je ugledao djecu sretan otišao od mene kao da me nema. Kad smo trebali krenuti on neće i vraća se ponovo unutra. Ljubi bebanu i čuvam vam fige (a mi se još nismo upisali kažu da je Nedi premaliuser posted image )

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Polazak u vrtić
26.8.2009 9:03:49   
emy24
joj i ove tete it vrticauser posted image user posted image user posted image ,ja sam vodila svog sina u ponedeljak da se dogovorim sa direktoricom za polazak i to sve oko vrtica i pitam je ja dali bi Emin mogao ostati sat dva samo malo da se prilagodi djeci i vrticu ,kaze ona meni da je najbolje onaj dan ostaviti dijete i da dijete ne ocekiva da ce mu mama ubrzo doci,tako da smo se samo malo poigrali sa djecom a pravi polazak u vrtic je 1.9,pa pozelite nam srecu

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Polazak u vrtić
26.8.2009 9:09:45   
tweety
emy24 iz iskustva ti govorim da se kod nas desilo suprotno.naime moj sin je prošle godine krenuo u vrtić sa 3 godine i sve je bilo super,ostao je bez problema,čak nam i mahao kad smo pošli.kad je došlo spavanje tek onda je shvatio da nije kod kuće i tu je nastao urnebes.od tog dana je plakao jedno 2-3mj.prvih desetak dana su nam savjetovali da ga ne ostavljamo na spavanju i tako smo uradili.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Polazak u vrtić
27.8.2009 12:07:08   
moja medena
I mi u septembru u vrtic. Imam tremu ko luda, a malena jedva ceka da se druzi sa dejcom.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Polazak u vrtić
27.8.2009 13:46:45   
amdi
I ja imam tremu. Pricam djetetu o tome, pripremam je ali cini mi se da ne razumije sta je to. Stariji brat joj ide u vrtic, i govori "Amar ošo utić"- u prevodu Amar otišao u vrtić, pa se sve nadam...

(odgovor članu moja medena)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Polazak u vrtić
28.8.2009 21:17:13   
R&T@
Moja djevojčica ima tri godine i ide u vrtić već 15 mjeseci. Ja sam prezadovoljna. Proteklih 15 dana nije išla (koristili godišnji odmor) i odmah se na njoj primjeti razlika (utjecaj nana i deda).
Ja jedva čekam ponedjeljak i nadam se da ce biti u istoj grupi sa istim tetama.

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Polazak u vrtić
28.8.2009 21:27:35   
M kao Mama
Ajme, meni, uh bliži se i taj utorak, akobogda pa LAjla kreće u vrtić. Ne znam šta da vam kažem, mislim da će u našem slučaju biti teško, ona je poprilično razmaženja, mislim da će plakati do besvjesti, da će me dozivati, da će bojkotovati sve i svašta, ali Bože moj, mislim da je obd. jedino rješenje, na žalost. To vam je ko onaj sistem, kada momci odu u vojsku, smire se, e tako i moja kćer. Nana je razmazila, pa bogami i babo, ja sam stroga, ali sve mi to pada u vodu.

Nadam se da će se i ostale bebe anvići na obadišta, kako moja LAli kaže. Stalno joj pričam o obadištu, vodila sam je dva puta po nekoliko minuta da vid kako je to, najviše je oduševljena WC-om, jer je tamo sve minijaturno prema njima.

Sretno nama i sretno svima.

Nerma ne znam ništa za grupe, kažu sve će se znati kada ih dovedemo

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Polazak u vrtić
28.8.2009 21:37:47   
stella
Mojoj gagoj dugalici Lajli srelan polazak u vltic.Hanauser posted image

Alma draga razumijem te sve sam to prosla sa svojom razmazenom bubicom.I vjeruj treba vremena i bice tesko prvih mj dana ali kasnije kad se navikne i stekne svoju raju,kad sama htjedne da ide u vrtic...Ali nikako nemoj odustati.
Kod mene je bilo suza i ona i ja plakale ali sve je to iza nas...
Jedno veliko SRETNOuser posted image pusa

I ostalim pacicima zelimo sretan polazak u vrtic.user posted image user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Polazak u vrtić
28.8.2009 21:39:02   
R&T@
Želim objema puno srece i nijednu suzu!


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Polazak u vrtić
28.8.2009 21:39:17   
M kao Mama
Hvala mila moja Fatma

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Polazak u vrtić
28.8.2009 22:35:11   
new mama
I od mene sretan svima polazak u vrtic,zelim sto manje suza,jos manje bolesti,puno smijeha,da dobro klopaju i da se lijepo druzeuser posted image user posted image
P.S.Alma mi cemo tek 7 Septembra kad ja pocnem sa godisnjim,vi cete vec biti iskusneuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Polazak u vrtić
28.8.2009 22:36:39   
M kao Mama
Kakav bona godišnji, tek si počela raditi, tako je to kadradiš za gospodu, hahahaha, akobogda, i mi vama želimo što bezbolniju adaptaciju, ali Bogami daj bože

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Polazak u vrtić
29.8.2009 9:12:39   
lejlaze
Mi smo jucer izvadili ljekarsko uvjerenje u ponedjeljak startamo user posted image
U pocetku ce biti po par sati


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Polazak u vrtić
29.8.2009 9:18:06   
tweety
mama alma ne mora značiti da će biti tako kao što ti misliš.ništa se ne zna dok dijete ne dođe tamo i ne vidi.

želim vam puno sreće i dane bez suza.

p.s. i moj ponovo kreće u vrtić u utorak pa se nadam da će biti bez suza,kako stvari sad stoje on je "za" tj. non stop spominje vrtić ali....vidjet ćemo user posted image


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Polazak u vrtić
29.8.2009 9:31:22   
senka27
lejla ze, new mama vidim da su i kod vas skroz maleni kao i moj Bakir
zelim i vama da bude kao kod mene sretno vam malo srce boli ali....navikne se
sretno i svim ostalim mamama i bebacimauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Polazak u vrtić
29.8.2009 9:45:57   
tweety
i od mene puno sreće i nimalo suza dječici koja startaju u vrtić.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Polazak u vrtić
30.8.2009 22:08:17   
sarayka
Ima li neko iskustvo sa vrtićem na Mejtasu nisam sigurna tacan naziv koji je??
Jeli moguće dijete dovoditi svaki drugi dan i koja je cijena tada?? Hvala

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *