|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Polazak u vrtić
5.4.2013 8:19:00   
assmiras
IZVORNA PORUKA: samedi

Ima li koja mama da je njeno dijete skoro krenulo u obdanište/vrtić?

Moja N. je od juče krenula. Juče je ostala bez problema ali kada sam došla po nju u 12 bila je skroz zbunjena i izgubljena. Kad smo došle kući zaspala je i kad se probudila pitala me "gdje su moja djeca" i govorila da je učiteljica "lijepa i dobra", jutros još u kući plač i negodovanje, sada je učiteljica "ružna", ostala je plačući. U 12 idem po nju, ovu sedmicu će ići do 12 a od iduće do 16h ako Bog da.

Kada su se vaša djeca navikla?
Treba mi malo podrške, znam da je svim mamama teško ispočetka i pomirila sam se s time ali ipak je teško i još se predomišljam user posted image


I kod nas je ista stvar.... juce bio prvi dan i malo se bunila, ali bila je dobra..... jutros je bas plakala, kad sam je ostavila kod tete.... dusa mi se cijepala. Kontala sam da je povedem kuci,. al i to nije rjesenje.,.... ma bit ce njima dobro, naviknut ce se a i s djecom im je bolje nego s odraslima ..... samo se nadam da nece bit puno placa....

Teacher 75,

hvala na odgovoru. I Selma je u masnici. Mozda se i sprijatelje :)

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 2101
   RE: Polazak u vrtić
5.4.2013 8:44:59   
palachinken
Mi smo, nakon neuspješnog prvog puta prije 6 mjeseci, krenuli od 1.4. opet. Promijenili smo vrtić, a i on je ipak dječačić od 20 i po mjeseci.
Ovaj put ide mnogo lakše. Prvi dan je bio sat, drugi tri, a već treći dan je ostao na cjelodnevnom, jer su tete odvagale da je spreman. Eto, jutros čak nije ni plakao na rastanku. Za razliku od prvog puta, sad se zna igrati s djecom i igračkama, a poslije podne nije tužan i isprepadan, nego fino veselo dijete puno fazona.
Jako sam zadovoljna i vrtićem i tetama, a najviše svojim velikim dječakom koji j, za sad, sve fino prihvatio.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 2102
   RE: Polazak u vrtić
5.4.2013 9:19:52   
samedi
Nama je danas 5. dan, ko i vama palachinken user posted image
Samo prvi dan nije ostala u suzama, danas cim se probudila plač i negodovanje, jedva sam je obukla i spremila.
Kad sam je ostavljala stalno ponavlja "jelde mama ti ćeš doći po mene, začas ćeš ti doći jelde?" boji se da ću je ostaviti i da neću doži po nju. A kad god odem po nju ona je vesela i učiteljica kaže da je dobra samo da je kriza uhvati oko 11 sati i da tada počne plakati i tražiti me ali brzo zaboravi. Još smo danas do 12 a od ponedeljka do 4 ako Bog da, uh strah me je kako će ovo sve uticati na nju pogotovo jer sad slijedi vikend i pauza do ponedeljka user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2103
   RE: Polazak u vrtić
5.4.2013 14:48:42   
palachinken
Ja radim i sutra, a i vrtić, pa ću ga odvesti na 4 sata, čisto da ne gubi kontinuitet.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 2104
   RE: Polazak u vrtić
8.4.2013 18:05:43   
samedi
Danas je moja curica ostala u vrtiću bez suza, hvala Bogu, ne ureklo se user posted image Prvi put je ostala cijeli dan i spavala je čak user posted image

Ali, saznala sam da od sljedećeg mjeseca će se povećati cijena za 100% znači da ćemo plaćati 260 KM za boravak djeteta jer općinsko vijeće nema novca da sufinansira. Nije mi jasno kako je to moguće da će roditelji morati plaćati punu cijenu za boravak djeteta u Javnoj ustanovi user posted image Meni je to stvarno previše da dajem za vrtić ali stvarno previše. Sad ne znam šta da radim, i kako ? Roditelji su organizovali proteste ispred zgrade vijeća ali je bio mali odaziv jer većinom svi rade (bio je zakazan u 9 jutros). Vaspitačice kažu da je to protuzakonito jer u zakonu stoji da su dužni sufinansirati. Po nekom mom laičkom mišljenju apsurdno je da roditelji plaćaju sve Javnoj ustanovi, onda je ti isto kao i privatni vrtić a po definiciji je JU. Nemam pojma sad šta da dalje radim. Jedino mi pada na pamed da se potpiše neka peticija i preda našem načelniku ili da se javi lokalnim medijima da istraže stvar. Svi roditelji su razočarani i ljuti, jer po novom, roditelji koji šalju dvoje djece bi morali izdvojiti oko 370 KM mjesečno. Objašnjenje vijeća je da samo "bogati" šalju djecu u vrtić i da svi roditelji imaju te pare da plate jer su "bogati" . Užas jedan gdje ja živim user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2105
   RE: Polazak u vrtić
8.4.2013 18:20:31   
assmiras
IZVORNA PORUKA: samedi

Danas je moja curica ostala u vrtiću bez suza, hvala Bogu, ne ureklo se user posted image Prvi put je ostala cijeli dan i spavala je čak user posted image

Ali, saznala sam da od sljedećeg mjeseca će se povećati cijena za 100% znači da ćemo plaćati 260 KM za boravak djeteta jer općinsko vijeće nema novca da sufinansira. Nije mi jasno kako je to moguće da će roditelji morati plaćati punu cijenu za boravak djeteta u Javnoj ustanovi user posted image Meni je to stvarno previše da dajem za vrtić ali stvarno previše. Sad ne znam šta da radim, i kako ? Roditelji su organizovali proteste ispred zgrade vijeća ali je bio mali odaziv jer većinom svi rade (bio je zakazan u 9 jutros). Vaspitačice kažu da je to protuzakonito jer u zakonu stoji da su dužni sufinansirati. Po nekom mom laičkom mišljenju apsurdno je da roditelji plaćaju sve Javnoj ustanovi, onda je ti isto kao i privatni vrtić a po definiciji je JU. Nemam pojma sad šta da dalje radim. Jedino mi pada na pamed da se potpiše neka peticija i preda našem načelniku ili da se javi lokalnim medijima da istraže stvar. Svi roditelji su razočarani i ljuti, jer po novom, roditelji koji šalju dvoje djece bi morali izdvojiti oko 370 KM mjesečno. Objašnjenje vijeća je da samo "bogati" šalju djecu u vrtić i da svi roditelji imaju te pare da plate jer su "bogati" . Užas jedan gdje ja živim user posted image

Je li ovo vazi za sve vrtice ili? Ne kontam. Mi nemamo tu informaciju....
U svakom slucaju sramota....

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 2106
   RE: Polazak u vrtić
8.4.2013 18:30:13   
Lady26
Mislim user posted image user posted image user posted image
Jesu li oni normalni?!

Samedi gdje ide tvoja curica?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 2107
   RE: Polazak u vrtić
8.4.2013 18:55:57   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: samedi

Danas je moja curica ostala u vrtiću bez suza, hvala Bogu, ne ureklo se user posted image Prvi put je ostala cijeli dan i spavala je čak user posted image

Ali, saznala sam da od sljedećeg mjeseca će se povećati cijena za 100% znači da ćemo plaćati 260 KM za boravak djeteta jer općinsko vijeće nema novca da sufinansira. Nije mi jasno kako je to moguće da će roditelji morati plaćati punu cijenu za boravak djeteta u Javnoj ustanovi user posted image Meni je to stvarno previše da dajem za vrtić ali stvarno previše. Sad ne znam šta da radim, i kako ? Roditelji su organizovali proteste ispred zgrade vijeća ali je bio mali odaziv jer većinom svi rade (bio je zakazan u 9 jutros). Vaspitačice kažu da je to protuzakonito jer u zakonu stoji da su dužni sufinansirati. Po nekom mom laičkom mišljenju apsurdno je da roditelji plaćaju sve Javnoj ustanovi, onda je ti isto kao i privatni vrtić a po definiciji je JU. Nemam pojma sad šta da dalje radim. Jedino mi pada na pamed da se potpiše neka peticija i preda našem načelniku ili da se javi lokalnim medijima da istraže stvar. Svi roditelji su razočarani i ljuti, jer po novom, roditelji koji šalju dvoje djece bi morali izdvojiti oko 370 KM mjesečno. Objašnjenje vijeća je da samo "bogati" šalju djecu u vrtić i da svi roditelji imaju te pare da plate jer su "bogati" . Užas jedan gdje ja živim user posted image



koji svi roditelji, kad kod nas u vrticu nema ni jedne rijeci o tome, a proculo bi se odmah, i pretprosle srijede smo imali roditeljki i bas bila predstavnica roditelja - majka- koja je bas naglasila da u razgovorima sa nadleznim nema cak ni povecanja onih 20 km za ishranu

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 2108
   RE: Polazak u vrtić
8.4.2013 19:13:37   
djoisa
i moj maleni krece u vrtic sljedece sedmice..i ja se bas radujem..nadam se da ce se brzo naviknuti..dvije sedmice ce ici u poludnevni , a od maja na cjelodnevni boravak..kupili smo pape jos ljekarsko da izvadimo..

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 2109
   RE: Polazak u vrtić
8.4.2013 19:26:24   
samedi
Zao mi je ako sam vas prepala, ovo je u vrticu u mom malom mjestu ( Živinice ). Zanima me zna li neko više o tome da li je to povećanje zakonski dozvoljeno, ne bih se bunila da povećaju za 10 ili 20% ali 100 % je previše.

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 2110
   RE: Polazak u vrtić
8.4.2013 19:29:52   
samedi
Koliko sam ja skontala kod vas u Sarajevu su svi vrtići (osim privatnih) u sklopu jedne JU, a kod nas postoji samo jedan vrtic koji je JU eh sad ja mislim da je on u nadleznosti naše općine a ne kantona Tz, kod nas nema privatnih vrtica, ustvari skoro sam čula da postoji jedan privatni ali ne znam ni gdje ni ko ga drzi ni koje su cijene znaci o tome ne znam nista osim da postoji negdje...

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 2111
   RE: Polazak u vrtić
8.4.2013 19:32:30   
maja78 RR
uh dobro ti nas prepade


a ti kazes kod vas jedan vrtic i za to nemaju para za sufinansiranje, sramota!

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 2112
   RE: Polazak u vrtić
8.4.2013 19:40:53   
samedi
Eh eto, pa ti vidi. JEdan jedini u koji ide preko 100 djece (oko 120) ja mislim, u grupi moje N. ima 28 djece a u drugoj grupi njenog uzrasta cak 30 djece na 2 tete. One su super i N. ih zasad voli, i nista u vrticu nije joj problem osim cinjenice sto ja nisam tamo, ali ja nemam stvarno zasad (mozda je rano reci) zamjerku na njihov rad. Uvijek mi sve kazu sta je N. radila taj dan i kako se ponasala, ali do u detalje... Zao će mi biti ako je budem morala ispisati naredni mjesec jer stvarno nemam odakle placati taj iznos user posted image

Evo danas joj je nos zacepljen skroz, jedva dise, temperature hB nema, ali nos je katastrofa, nekontrolisano curi. Pretpostavljam da mora tako, dok ne prodje period privikavanja i sticanja imuniteta.

< Poruku je uredio samedi -- 8.4.2013 19:41:53 >


_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 2113
   RE: Polazak u vrtić
8.4.2013 20:48:06   
teacher75
nnnnmmnnnnnnnnnnnnnn ,,,,,,,,,nnnn

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 2114
   RE: Polazak u vrtić
8.4.2013 22:25:27   
djoisa

IZVORNA PORUKA: teacher75

nnnnmmnnnnnnnnnnnnnn ,,,,,,,,,nnnn



jel to isprobavas tastaturu? user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2115
   RE: Polazak u vrtić
9.4.2013 9:39:38   
palachinken

IZVORNA PORUKA: djoisa

i moj maleni krece u vrtic sljedece sedmice..i ja se bas radujem..nadam se da ce se brzo naviknuti..dvije sedmice ce ici u poludnevni , a od maja na cjelodnevni boravak..kupili smo pape jos ljekarsko da izvadimo..

Sretno! Da bude pto manje suza i slinavih nosića :)

Mi smo juče izostali, pa je tako bio 3 dana bez vrtića i jutros opet suze. A taman se prošle sedmice privikao user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 2116
   RE: Polazak u vrtić
9.4.2013 10:25:05   
samedi

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: djoisa

i moj maleni krece u vrtic sljedece sedmice..i ja se bas radujem..nadam se da ce se brzo naviknuti..dvije sedmice ce ici u poludnevni , a od maja na cjelodnevni boravak..kupili smo pape jos ljekarsko da izvadimo..

Sretno! Da bude pto manje suza i slinavih nosića :)

Mi smo juče izostali, pa je tako bio 3 dana bez vrtića i jutros opet suze. A taman se prošle sedmice privikao user posted image


Evo mi smo danas izostali, temperatura i skroz začepljen nosic, pomalo kašljucanje.

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2117
   RE: Polazak u vrtić
10.4.2013 10:34:29   
samedi
Juče nismo išli, niti danas, jutros kod doktora, grlo zagnojeno, nos katastrofa, 7 penicilina user posted image

Ipak izgleda da neće biti poskupljenja boravka kod nas, nego su to neka prepucavanja uprave vrtića i općinskog vijeća pa su mislili preko leđa roditelja to rješavati.

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 2118
   RE: Polazak u vrtić
10.4.2013 10:40:55   
Lady26
Uh Samedi, pencilini...pa koliko je malena isla u vrtic?
Bas mi je zao user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 2119
   RE: Polazak u vrtić
10.4.2013 12:13:14   
samedi
Eto išla je ukupno 6 dana user posted image a pred polazak je završila sa sirupom Augmentin i onda je išla od ponedeljka do petka pa opet u ponedeljak i juče nije user posted image Dr kaže da je grlo toliko zagnojeno da mora odmah dati penicilin user posted image šta može biti razlog tolikoj upali?

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 2120
   RE: Polazak u vrtić
10.4.2013 12:19:40   
palachinken
Uh samedi, baš mi je žao. Sad joj obavezno uključi i prolife ili neke druge probiotike, a i nešto za jačanje imuniteta.
Moj kašlje jutros, pokušava iskašljati šlajm. Na sirupu je za iskašljavanje. Nema nikakvih drugih simptoma, pa je u vrtiću.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 2121
   RE: Polazak u vrtić
10.4.2013 12:42:19   
samedi
Za imunitet, skoro je popila Imunoglukan baš sam joj uključila zbog vrtića, nakon njega sad trenutno pije Imunil nešto, pogledam poslije tačan naziv, pije one riblje perlice, sad joj dali sirup za kašalj Prospan i Operil za nos user posted image Čaj joj kuham i obavezno s medom dajem, ona malo popije ili nikako, dobro si me napomenula za probiotike to mi valja danas nabaviti.

Dobro je kad je počeo iskašljavati, super je to! Ma ja sam jule mislila da nije kakav virus pokupila u vrticu pa reko proci ce je, nije joj temp visoka, i ako ne bude je tokom noci i ujutro mislila sam je opet odvesti u vrtic, kad sinoc u pola 2 budi me i plače, hoće tutu (inače nikad po noći ne traži tutu, nikad joj se ne piški do ujutro) i jaj je pipnem ona gori, ne može da progovori grlo je boli, i jutros pravo u DZ. Evo je sad zaspala, bolja mi je malo, veselija, nije više onako crvena ispod očiju, ali jutros kad sam je vidjela, ma nije mogla oči otvoriti od zelenih krmelja a lice svo umeljano od slinica zelenih uh user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2122
   RE: Polazak u vrtić
10.4.2013 18:05:00   
mishkica
Ja se dvoumim da curicu ispisem izz vrtica, nije mi nuzda da ide, a stvarno me slomi vise temperatura, kasalj, pa antibiotici pa opet ukrug, a do vrtica nikad nista, stalno zdrava bila, meni je jos gore sto je ona i kad je najzdravija slaba apetita, a kad je bolesna ma nece onda nista, pa mi se ocijedi na oci gledajuci, ne znam ziva sta cu...godina i 10 mjeseci jojuser posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 2123
   RE: Polazak u vrtić
10.4.2013 20:43:11   
samedi

IZVORNA PORUKA: mishkica

Ja se dvoumim da curicu ispisem izz vrtica, nije mi nuzda da ide, a stvarno me slomi vise temperatura, kasalj, pa antibiotici pa opet ukrug, a do vrtica nikad nista, stalno zdrava bila, meni je jos gore sto je ona i kad je najzdravija slaba apetita, a kad je bolesna ma nece onda nista, pa mi se ocijedi na oci gledajuci, ne znam ziva sta cu...godina i 10 mjeseci jojuser posted image user posted image


koliko vec ide curica u vrtic? moja se i prije znala razboliti ali ne baš često, mi smo tek na početku pa vidjet ćemo, nije ni meni nužda bila da svoju upišem, najviše sam je upisala radi druženja sa vršnjacima jer je ovdje stvarno sama s nama odraslima i nema nikakvo društvo ispod 20 godina starosti, nadam se da neće biti često bolesna ali evo odmah je zalijepila user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 2124
   RE: Polazak u vrtić
10.4.2013 20:55:23   
mishkica
Samedi ona ide mjesec i 5 dana, i ja sam nju upisala, jer je stalno sa odraslima, a i slabo jela, pa mi mame savjetovale koje su slicno prosle, jer se u vrticu mnoga djeca projedu, pa je i ona meni pocela jesti dole, i sa djecom supoer, ispocetka je tukla svu djecu, a sada se lijepo igra, cak i pjesmice onako mala i medena kao pjevusiuser posted image ali ja i muz radimo u smjenama, ima je ko i cuvati, pa sam mislila pokusati kada bude malo veca, jer stvarno je od zdravog djeteta postala bolezljivo dijete, evo sutra ujutro joj nalaze vadim, stalno temp a nigdje upale, pa sumnjaju da je urinarna infekcija, da i to pregledamo, nije grlo, nit uho, ni pluca, a temp svaki danuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 2125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *