|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 87 88 [89]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Polazak u vrtić
25.10.2013 10:15:53   
melin
ma uzas pravi
u ponedjeljak idem na razgovor s tetom ako ona ima kakvu taktiku da je prevoli da dolazi i da joj pruzi malo vise paznje,inace vise neznam sta da radim...


_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2201
   RE: Polazak u vrtić
25.10.2013 10:23:25   
Mya_81 RR
Ma, da, najbolje je da s njom porazgovaraš. Nadam se da će imati sluha za vašu situaciju i da će pomoći. Jer u biti ona bi i trebala znati i izaci u susret sa svim, ali nazalost ima i onih teta koje nisu bas toliko zainteresirane oko toga. Sretno u svakom slucaju!

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 2202
   RE: Polazak u vrtić
25.10.2013 10:36:52   
melin
ma nadam se da cemo se nekako izborit s ovim problemom jer nejlakse je odustati a to nezelim...
ona voli svoju tetu i sve lijepo prica o njoj i meni se cini sasvim ok samo kaze nemoj me ostvaljat mama, nedostajes mi punoouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2203
   RE: Polazak u vrtić
25.10.2013 10:57:15   
Mya_81 RR
Ah, moze biti da je samo u pitanju prevelika teatralnost.
Moja je sva u suzama govorila 'mama, necu te nikad zaboraviti'. Srce mi se kidalo u tim trenucima, nisam jednom i ja u suzama izasla iz vrtica. Ali proslo je. Nisam odustajala i sad kad vidim kako joj je drago mi je sto ide. To sto o teti prica tako lijepo ipak je znak da štima kako treba.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 2204
   RE: Polazak u vrtić
25.10.2013 11:07:07   
sretna_mama
Često navratim, pročitam i prosto ne mogu da zamislim kakve muke preživljavate skupa s pilićima..Naš Edvin je 2 dana, ali baš 2 dana plakao, i više nikad..jedva čeka da ide..Ta dva dana sam bila kao otrovana..Jede tamo od početka, i više nego kući..duple obroke..to im je baš čudno jer je positan, ali pojede, čudo jedno..

Prezadovoljni smo dtržavnim vrtićem..pokoja virozica..ali shvatila sam da to mora prevazići, kad tad..

Sretno svima..uz vas smo..

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2205
   RE: Polazak u vrtić
25.10.2013 12:19:30   
Lulu_08
Mi smo na svu moguću sreću hvala Bogu dragom prošli super sa obje curice kada je polazak u vrtić u pitanju, sa starijom je bilo malo problemčića sa bolestima a mala za sada hB superiška.

Starija je krenula sa 13 mj, išla 2-3 mj od čega je više bila kod kuće zbog temperature, grla i sl. Ispisali je i ponovo upisali sa 2 godine i 3 mj. Tada je išla 1mj i dobila početnu upalu pluća, bila 2 sedmice kod kuće, digli imunitet i kljukali je jedno vrijeme i od tada mashAllah! 5,5 godina joj je i ide redovno bez problema.

Mala je krenula prije skoro 2 mj, i još niti jedan dan nije izostala, sve ide odlično. Ali što je najinteresantnije je to što ona baš VOLI vrtić, tete, djecu, hranu, spavanje, ma SVE. Kada dođemo preuzmemo je veselu, vedru, nahranjenu, naspavanu, ma predivno. Prednost je što je ona bila teška na hrani a sada jede super. I dalje doji doduše.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2206
   RE: Polazak u vrtić
25.10.2013 12:31:29   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Mi smo na svu moguću sreću hvala Bogu dragom prošli super sa obje curice kada je polazak u vrtić u pitanju, sa starijom je bilo malo problemčića sa bolestima a mala za sada hB superiška.

Starija je krenula sa 13 mj, išla 2-3 mj od čega je više bila kod kuće zbog temperature, grla i sl. Ispisali je i ponovo upisali sa 2 godine i 3 mj. Tada je išla 1mj i dobila početnu upalu pluća, bila 2 sedmice kod kuće, digli imunitet i kljukali je jedno vrijeme i od tada mashAllah! 5,5 godina joj je i ide redovno bez problema.

Mala je krenula prije skoro 2 mj, i još niti jedan dan nije izostala, sve ide odlično. Ali što je najinteresantnije je to što ona baš VOLI vrtić, tete, djecu, hranu, spavanje, ma SVE. Kada dođemo preuzmemo je veselu, vedru, nahranjenu, naspavanu, ma predivno. Prednost je što je ona bila teška na hrani a sada jede super. I dalje doji doduše.


kod nas sve ovako,al bas sve
s tim da je Ajla krenula s 18 mjeseci a Alen s 2 god i Ajla bila vise bolesljiva nego Luna
ostalo isto,pogotovo ovaj dio za hranu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 2207
   RE: Polazak u vrtić
8.11.2013 9:02:52   
daris
Nadam se da ce mi neko dati dobar savjet.Moj djecak ima 4 god i u vrtic ide vise od 6 mjeseci.Na pocetku je bilo malo placa i sl. ali ubrzo je prestalo.Ponekad ima faze da place i teze ostaje ali nekako je prolazilo uz pricu i poneko obecanje.Medjutim zadnjih skoro mjesec dana on je postao uzasan.Pocne plakati navece govoreci kako nezeli da ide ista stvar je i ujutro.Place i stalno govori nemoj me ostavljati, nezelim da ostanem i slicne komentare.Medjutim i uciteljica mi je skrenula paznju dau zadnje vrijeme nemoze da ga prepozna.Odbija i hranu , nezeli da cestvuje u zajednickim aktivnostima.Samo zeli da se igra po svom nekih igara.Razgovarala sam sa djecakom kako bih doznala da li je bilo nekih problema u vrticu mozda sa drugom djecom ili uciteljicom.Medjutim sve je ok po njegovoj prici.Isto sam pitala i uciteljicu da li je bio neki problem kaze nije.Neznam sta se desava ali stvarno me sada brine sta je u pitanju.da li ste imali slicna iskustva?

_____________________________

volim svog malog dečka!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2208
   RE: Polazak u vrtić
8.11.2013 12:22:48   
škorpija
ajoj daris, baš mi je žao, ja se nadam da je faza neka, ipak popričaj i s roditeljima druge djece, često djeca u neznanju kažu svojim roditeljima nešto vezano za nekog druga iz vrtića ili prepričaju neki događaj, možda dobiješ neku infomaciju koja će ti pojasniti šta se dešava

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu daris)
Neposredna veza do poruke: 2209
   RE: Polazak u vrtić
14.11.2013 11:59:44   
assmiras
Ja sam juce ostala paf kad mi je ucieljica rekla da djeci ne donosimo vise flasice s vodom posto im ne trebaju, sad je hladno vrijeme i dovljno je da djeca piju ujutro uz dorucak i u podne uz rucak..... mislim meni to nije ok i iskreno ne znam kako da se ponasam. Kao ako su oni zedni, mogu trazit vodu........ Molim vas za vasa iskustva?


_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2210
   RE: Polazak u vrtić
26.8.2016 21:24:33   
salmana
Zene, iz iskustva, kakve papice kupujete djeci za vrtic? Mojoj we curici strasno potpare nogice I u crocsicama I u frodo pokucnicama,uvijek job vlazne carape hladne none, nizam pametna user posted image user posted image

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 2211
   RE: Polazak u vrtić
26.8.2016 22:09:53   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: salmana

Zene, iz iskustva, kakve papice kupujete djeci za vrtic? Mojoj we curici strasno potpare nogice I u crocsicama I u frodo pokucnicama,uvijek job vlazne carape hladne none, nizam pametna user posted image user posted image


Mi smo nosili nesto u ovom fazonu?

http://shop.ivancica.hr/proizvod/3169/

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 2212
   RE: Polazak u vrtić
31.8.2016 11:16:49   
ladyblue RR
ne kupuj one skroz zatvorene nego one što imaju "rupe"

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2213
   RE: Polazak u vrtić
31.8.2016 11:18:02   
ladyblue RR
Sutra počinje "mjesec plača" u vrtićima....sretno dječici i rotiteljima i da bude što manje suza.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 2214
   RE: Polazak u vrtić
1.9.2016 8:47:24   
Visnja RR
Sretno pačićima! user posted image

i da suzica bude što manje user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 2215
   RE: Polazak u vrtić
1.9.2016 12:47:48   
koka i po
IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

Sutra počinje "mjesec plača" u vrtićima....sretno dječici i rotiteljima i da bude što manje suza.




a tete si zaboravila jel user posted image

jao dana user posted image user posted image

< Poruku je uredio koka i po -- 1.9.2016 12:48:29 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 2216
   RE: Polazak u vrtić
1.9.2016 14:35:41   
ladyblue RR
a tete žalim. ja bih slom živaca dobila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 2217
   RE: Polazak u vrtić
1.9.2016 14:37:21   
koka i po
malo je falilo user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 2218
   RE: Polazak u vrtić
3.10.2016 21:18:20   
Visnja RR
user posted image

http://www.ringeraja.ba/clanak/hronike-sludenog-oca-vrtici-nista-ne-valjaju-ili_2675.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 2219
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  85 86 87 88 [89]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 87 88 [89]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *