|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odgoj djeteta
6.8.2015 12:56:54   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: zivotnisan

Moje dijete je jako dobro dijete, ali ima osobinu da je ljuta ko ris. Nervozna, tvrdoglava. Nastojim joj se maksimalno posvetiti i pružiti ljubav..
Zalažem se za to da se razgovorom najbolje rješavaju problemi iako to dugo traje.
Da li je ok po vama ova situacija: Mala viče: daj mi tu kutiju sa stola, daj miiiii.. A otac na to kaže dok mi fino ne zatražiš neću ti dati, a onda ona još gore i ja kao majka priđem i kažem hajde lijepo reci pa ćeš dobiti i ona meni kaže i ja joj dam kutiju. a otac opet trebaš oboma lijepo reći, a ona na njega opet histerično. On uzme opet od nje tu kutiju i ne da joj, a onda još veća vriska. Da li je ovo od oca uredu. On kaže da treba da lijepo razgovara sa oboma. Kasnije je mala otišla i lijepo mu zatražila i on joj je dao. Ali da li je ovim ponašanjem pobio mene kao majku jer meni je lijepo rekla i dala sam joj. Zar nije bilo dovoljno?

po meni nije dovoljno.a da li si ti njega pobila kao oca jer je on tražio od djeteta da lijepo zatraži,ali bitno je da je od tebe lijepo tražila i dobila,a njega ispade ko šiša.i

(odgovor članu zivotnisan)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Odgoj djeteta
10.8.2015 8:45:35   
veeseelaa
ljudi ja sam hvala Bogu , za sad, jako zadovoljna odgojom moje Ajše

poprimila je tako fine osobine da je zaista moram hvaliti user posted image

štedljiva, uredna, ne psuje (nikad i nije) - ma uopće ne govori niti jednu ružnu riječ
podsjeća i podstiče najbliže na obećanja , na odgovornost itd
vidim da ima baš dobre temelje i jako sam sretna zbog toga

ono što treba amortizirati je : malo je preglasna , tvrdoglava i želi dominirati u društvu

da li se može po tom pitanju nešto uraditi , jer svo vrijeme pokušavamo raditi na tome al nam baš ne uspjeva ili se radi o karakternim crtama

u biti ja sam sve to što bi kod nje amortizirala user posted image

džaba mi je jel govoriti kad ona vidi kakva sam ja ??

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Odgoj djeteta
11.8.2015 23:28:33   
salmy
ja sam skontala sto je stariji sve je pametniji i nekako normalnijiuser posted image

prije sam se mucila sto psuje,sto je takav...vremenom je odlican..nekako zreliji i dosta razmislja prije nego kaze lupi ili negoduje..poslusan je i nekako zastitnicki prema meni(sin rodi ga majka)user posted image ..zaista se vidi razlika od prije samo pola godine

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Odgoj djeteta
11.5.2016 22:00:20   
ellene
Ja imam curicu od dvije ipol godine, uvijek je bila živo dijete, ali što je starija sve gora, neće ništa poslušati, baca hranu koju sam joj stavila da jede. Ja više neznam šta da s njom radim. Galami, kazna, udarim je po guzi. Ali sve džaba ona samo po svom. Skače po krevetu, ja joj kažem smiri se dvi sekunde da popeglam majicu, nema šanse, samo što nije na glavu pala. Ja se naljutim i puknem je po goloj guzi, plače 5 sekundi i opet po svom, Ponekad mislim da ću dobit slom živaca. Jer radim i kad dođem kući rado bi da se igramo da crtamo, ali uvijek moram galamit na nju. Ništa crtanje samo ispara bilježnicu, prolije mlijeko po njoj.... user posted image user posted image user posted image user posted image
Onda mi drugi kaži dobra je ona tebi kakve djece ima user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 554
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *