|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
30.1.2013 20:37:49   
Just smile
Ženice,
jel' ostao termin za vježbe na Vojničkom utorkom u 16:30?? Hvala :)
p.s. šta treba ponijeti? Trenerku, voda, peškir? user posted image

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
29.5.2013 13:18:59   
snjeguljicaa
Zene moje malo da osvjezim temu vidim dugo nije nikog bilo, zanima me iskustva vasa vezana za vjezbe u kumrovcu, 22 druga sam sedmica i planiram od veceras da krenem jel ima rasporedeno po sedmicama ili su svi zajedno hvala unaprijed

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
29.5.2013 14:42:25   
tinchita
Pozdrav svima!

I ja sam 22 sedmica trudnoće i planiram da krenem na vježbe u kumrovcu. Nego, čitajući temu dobila sam dojam da je možda bolje sačekati 25./26.sedmicu iako ne nužno. Kako bilo, treba li ranije zvati, prijaviti se ili se samo pojaviti? Ako se treba najaviti je li zna ko na koji broj zvati?I još, koji su termini? Sorry na gomili pitanja i hvala!user posted image
Pozdrav


_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu snjeguljicaa)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
30.5.2013 11:41:54   
snjeguljicaa
tinchita ja sam juce isla u Kumrovac na vjezbice i super al stvarno super je bilo, prvo smo imali vjezbice pa smo onda pricali o kupanju beba povijanju i naravno pitanja koja smo htjeli pitati ma super je bilo ja znam da su ponedeljkom i srijedom od 16:30 a petkom meni se cini 10:30. Niko me nista se ne trebas javljati niti nositi knjizicu samo dodes u onaj prostor gdje se radi UZ (ako znas gdje je) i to je tu. Babica je superrrrrrrrrr bila predavanje odlicno ja sam odusevljena i nije rano u 22 sedmici jer sam pitala juce ja nadam se da sam ti sve opisala ako te jos nesto zanima ti me pitaj tu sam user posted image .

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
31.5.2013 11:45:18   
tinchita
Super! Snjeguljice, hvala na informacijama user posted image . I ja najvjerojatnije krećem od ponedjeljka.

_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu snjeguljicaa)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
7.6.2013 7:20:48   
ena0002
Ja sam taman razmisljala kada krenuti  na te vjezbe......i kako se obucete kad krenete...mislim trebaju li unutra neke posebo patike, trenerka i sl. Ja mislila krenuti nekad kad udjem u 7 mj

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
7.6.2013 10:20:19   
snjeguljicaa
Ena0002 ne treba ti nista posebno opet naglasavam za Kumrovac jer to idem i znam trenerkica ili helanke ili nesto u cemu se osjecas komotno i carapice neke jer imaju strunjace tako da tene ne trebaju samo neke malo deblje da ne bude ti hladno, flasicu vode i to je to.
Nadam se da sam pomogla bar malo, pusa vam i dodite necete se pokajati

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
7.6.2013 10:32:18   
Bebica11
Ja sam isla u prosloj T..planiram I u ovoj otici par puta cisto informativno al necu prije 27. sedmice jer vecina zenica na vjezbama su preko 30 sedmice

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu snjeguljicaa)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
7.6.2013 21:03:00   
ena0002

IZVORNA PORUKA: snjeguljicaa

Ena0002 ne treba ti nista posebno opet naglasavam za Kumrovac jer to idem i znam trenerkica ili helanke ili nesto u cemu se osjecas komotno i carapice neke jer imaju strunjace tako da tene ne trebaju samo neke malo deblje da ne bude ti hladno, flasicu vode i to je to.
Nadam se da sam pomogla bar malo, pusa vam i dodite necete se pokajati

Super si info dala, hvala user posted image ....a i ja sam kontala oko 27-e...kad udjem u 7 mj aBd

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu snjeguljicaa)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
26.6.2013 11:18:14   
elma_87
Ena terminuso moja i ja sam kontala tad poceti :) Vjerovatno 8. jula, ili kad vec imaju te vjezbe. Znaci vidimo se u Kumrovcu :)

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
1.7.2013 15:52:57   
pepe le fuj
Drage, znate li ima li jos negdje ovih vjezbi da su iza 17h radnim danima ili vikendom? ja ne mogu u Kumrovec jer radim do 17h, ne mogu ranije izaci :( hvalaaaa

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
25.7.2013 12:58:28   
Future Mom
Molim vas da mi kazete da li je neka od vas isla u Vogoscu?? user posted image Ukoliko je odgovor potvrdan molim vas da podijelite svoja iskusvta...kakva je tamo situacija??

(odgovor članu pepe le fuj)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
25.7.2013 13:10:55   
mimiE

IZVORNA PORUKA: Future Mom

Molim vas da mi kazete da li je neka od vas isla u Vogoscu?? user posted image Ukoliko je odgovor potvrdan molim vas da podijelite svoja iskusvta...kakva je tamo situacija??


ja sam prošle godine trebala ići na vježbe u vogošću,ali nažalost zbog kontrakcija nisam uspjela..med.sestra koja vodi vježbe je super,prije 3 godine je bila u skerlićevoj na vježbama,i bila je divna..kada sam je pitala za vježbe rekla je da je malo zainteresovanih ,pa je bio samo jedan termin sedmično..najbolje da odeš i vidiš,što se tiče vježbi,razgovora i osoblja stvarno su super.jedino ne znam kakav je prostor,ali mislim da možeš i to pogledati,vidjeti kako izgleda.

_____________________________

12.12. Nejla

(odgovor članu Future Mom)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
25.7.2013 16:38:14   
Jeca_Perec
od srca bi preporucila svim trudnicama da idu na vjezbice.... to je druzenje zena koji se nalaze u istoj situaciji, i more ih iste brige..
ko ne moze da vjezba, moze da slusa, uvijek ima super savjeta .. ako ima neki strah/nervozu da podijeli sa drugim buducim majkama, i da ne ispadne glupa user posted image ..

(odgovor članu mimiE)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
23.8.2013 9:00:47   
Mrvica_83
Zenice da malo osvjezim temu user posted image Ev zvala sam Dispanzer u Skerlicevoj i potvrdila da su vjezbe u terminima kao sto je i na njihovoj stranici naznaceno :
Lokalitet Centar, ul. Josipa Vancaša broj 1,od 13.06.2011 vježbe se održavaju

Ponedeljak i Srijeda od 16,30 sati
Petak od 11,00 sati

Rekli su mi da treba imati opremu u vidu ugodne odjece , carapica , vodu za piti i da se prethodno provjeri sa ginekologom ima li prepreka za rad svih vjezbica . To je to user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
23.8.2013 9:14:00   
idana_85

IZVORNA PORUKA: mimiE


IZVORNA PORUKA: Future Mom

Molim vas da mi kazete da li je neka od vas isla u Vogoscu?? user posted image Ukoliko je odgovor potvrdan molim vas da podijelite svoja iskusvta...kakva je tamo situacija??


ja sam prošle godine trebala ići na vježbe u vogošću,ali nažalost zbog kontrakcija nisam uspjela..med.sestra koja vodi vježbe je super,prije 3 godine je bila u skerlićevoj na vježbama,i bila je divna..kada sam je pitala za vježbe rekla je da je malo zainteresovanih ,pa je bio samo jedan termin sedmično..najbolje da odeš i vidiš,što se tiče vježbi,razgovora i osoblja stvarno su super.jedino ne znam kakav je prostor,ali mislim da možeš i to pogledati,vidjeti kako izgleda.


Je li to sestra sadka, niz,mrsava ima tamnu ili tamnocrvenu kosu, bas prijatna?


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu mimiE)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
23.8.2013 9:16:53   
Mrvica_83
Idana je sam vidjela sestricu iz vogosce koja vodi vjezbe - nizeg je stasa , vitka i lijepo nasminkana .. Ima prijatan glas user posted image Oko 50 -ak godina ?? Sto je ja opisa strucno user posted image Ja pripadam tamo u DZ ali mi nikako nije zgodno da putujem u Vogoscu na vjezbe . dispanzer u Centru mi je bolje rjesenje ..

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
23.8.2013 10:05:26   
grozđe
Mrvice bravo za temu user posted image .. ja jedva cekam da krenem na vjezbice ali kad malo bude osvjezilo..stvarno mi se ne da po vrucini...

nego ima li termina vikendom ili poslije 16,30h?

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
23.8.2013 10:44:40   
idana_85
grozdje mislim da nema vikendom. vjezbice traju 1.5-2h pa mozes ti malo i okasniti ;)

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
23.8.2013 11:04:15   
grozđe

IZVORNA PORUKA: idana_85

grozdje mislim da nema vikendom. vjezbice traju 1.5-2h pa mozes ti malo i okasniti ;)


idana draga bice da mi najbolje odgovara ici u Vogoscu..evo citam da su uveli psihofizicke vjezbe krajem maja i to utorkom i cetvrtkom od 17h... kada je najbolje krenuti na vjezbice? nasla sam na netu u 7.mjesecu ( taman kada sam i mislila, polovinom septembra) samo cu jos doktora upitati...

zenice ima li vas da idete u Vogoscu na vjezbe?

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
25.8.2013 13:05:11   
Rio_de_Janeiro
Da priupitam ove januarske/februarske trudnice u SA koje planiraju ići u Skerlićevu na vježbe da se organizujemo da idemo skupa... Meni je prvo dijete pa sam novi kolačić u svemu. Može ovdje, može preko PP :)

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
16.9.2013 11:17:25   
Ella.M
Pozz,
mogu vam reci da sam se obradovala temi. Ja se aktivno bavim sportom, ali zbog straha od povreda u trudnoci odlucila sam prestati. Drago mi je da imaju kod nas vjezbe za trudnice, dobro ce doci kao zamjena za sport, a bit ce lijepo i druziti se :)
Jesu li se mijenjali ovi termini u Kumrovcu? Trebam li se najaviti ranije? user posted image

(odgovor članu Rio_de_Janeiro)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
17.9.2013 15:39:51   
ena0002
Nisu se mjenjali i nije potrebna predhodna najava

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Ella.M)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
18.9.2013 10:56:32   
Maya_A
Pozdrav svima!

Zanima me ima li trudnica koje ce sada poceti sa pripremama na Otoci? Trebala bih krenuti od sljedece sedmice, pa ako ima neko jos mozda da se dogovorimo da zajedno krenemo :)

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Vježbe za trudnice u Sarajevu
18.9.2013 11:26:57   
Rio_de_Janeiro

IZVORNA PORUKA: Maya_A

Pozdrav svima!

Zanima me ima li trudnica koje ce sada poceti sa pripremama na Otoci? Trebala bih krenuti od sljedece sedmice, pa ako ima neko jos mozda da se dogovorimo da zajedno krenemo :)

I ja sam tražila ali za Skerlićevu jer sam čula da je na Otoci velika gužva. Koji si mjesec?

(odgovor članu Maya_A)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *