|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
5.1.2009 0:15:24   
sarayka
Nerviraju me sve redom voditeljice na OBN jojjjj pola ih ima govornu manu a o pravopisu da ne pričam al bitan je dekolte....user posted image
I sad gledam Operaciju Trijumf pa i Nikolinu Pišek sa svrstam u ove gore, ona i humor nula bodova znam raju koja to i negledaju radi nje, zgodna nema sta a ostalouser posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
5.1.2009 0:15:41   
mala curica
Mene strasno nervira kada dodzem
i nemam gdje ostaviti kese.
Kada pitam za kljuc od ormarica kaze idi kod kolegice,
a ova kaze idi kod kolege
i izvozaju te da ti se nista i ne kupuje

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
5.1.2009 0:16:55   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: mala curica

Mene strasno nervira kada dodzem
i nemam gdje ostaviti kese.
Kada pitam za kljuc od ormarica kaze idi kod kolegice,
a ova kaze idi kod kolege
i izvozaju te da ti se nista i ne kupuje



Haha dobro pa imaju ormarici... meni nema nista gore nego kad mi kaze u Konzumu da ostavim kesu na ono vjesalo kad se ulazi... cuj da ostavim kesu ko da oni znaju vrijednost u kesti...

ma joj necemo vise o prodavnicama... uzasno je to...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
5.1.2009 0:45:52   
MELLI
IZVORNA PORUKA: sarayka

Nerviraju me sve redom voditeljice na OBN jojjjj pola ih ima govornu manu a o pravopisu da ne pričam al bitan je dekolte....user posted image
I sad gledam Operaciju Trijumf pa i Nikolinu Pišek sa svrstam u ove gore, ona i humor nula bodova znam raju koja to i negledaju radi nje, zgodna nema sta a ostalouser posted image

E gdje me nađe.Dobijem osip od ovih sa OBN-a. A tek ona sa Hayata,što vodi one "zvijezde"(Amra Silajdžić) e ona mi je vrh  "novinarstva".Brate mili ko sve radi na TV.user posted image user posted image user posted image
Mogla bi se otvoriti i posebna tema o ovome.user posted image

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
5.1.2009 1:30:18   
adannn

Slažem se s vama,voditelji treba da govore tečno i razborito,ali ovo je prešlo svaku mjeru.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
5.1.2009 1:31:35   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: MELLI

IZVORNA PORUKA: sarayka

Nerviraju me sve redom voditeljice na OBN jojjjj pola ih ima govornu manu a o pravopisu da ne pričam al bitan je dekolte....user posted image
I sad gledam Operaciju Trijumf pa i Nikolinu Pišek sa svrstam u ove gore, ona i humor nula bodova znam raju koja to i negledaju radi nje, zgodna nema sta a ostalouser posted image

E gdje me nađe.Dobijem osip od ovih sa OBN-a. A tek ona sa Hayata,što vodi one "zvijezde"(Amra Silajdžić) e ona mi je vrh  "novinarstva".Brate mili ko sve radi na TV.user posted image user posted image user posted image
Mogla bi se otvoriti i posebna tema o ovome.user posted image


Jao Amra je uzasna, radi nje nisam mogla gledati Hayat trazi zvijezdu... al katastrofa su im mnogi... ima jedna na hayatu sto nonstop govori SUPER... stvarno danas samo gledaju izgled kad biraju voditeljice... katastrofa...

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
5.1.2009 1:43:28   
juni
Sve nesto kontam ko mene nervira i nisam nasla niti jednu osobu, jel to normalno user posted image ? A nisam flegman po prirodi!

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
5.1.2009 9:06:35   
Anoniman
Hehehe, a bas juce na Hayatu gocore kako je Amra Silajdzic pogodak, kao najgledaniji Hayat bio utorkom u 20:00, kao da su zbog nje gledali. Uzas. Na svim stanicama, je iygleda samopromocija voditelja, a nigdje veze s novinarstvom i s tim sto rade. Znam da spiker ne mora biti novinar, ali brate dragi moze makar znat tecno citat i da ne zamuckuje svaki put kad podje nesto reci.

Ali i to me ne nervira tolikouser posted image user posted image

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
5.1.2009 9:12:34   
Nunichi
Joj Maida i ja sam to gledala,nisam mogla vjerovati sta pricaju. Jednom sam naletila na to sto je vodila i toliko sam se ismijala.Mada meni vise nervira kako na obn-u 3 voditeljice i 2 voditelja vode sve moguce emisije,a kao sto neko rece govornih mana na pretek,a o dikciji i artikulaciji da ne pricam...zalosno je sto moras imati dobar dekolte i lijepe oci i onda si top voditelj.Bas se jezim na te nase voditelje,a da ne spominjem malene lokalne televizije,oni me bacaju u depresiju pa ih preskacem uvijek. user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
5.1.2009 10:04:06   
andji
šta ja znam,kao što neko gore reče nisam flegman,ali nemam neku osobu za izdvojiti koja me baš toliko nervira,i ako ima ja sa njom završim po kratkom postupku,tako da je više onda i ne primjećujem.....a one koje me manje nerviraju nisu vrijedne pomena

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
5.1.2009 10:45:35   
Gigana
U principu malo me ljudi nervira, ali postoji jedna osoba koja mi ništa ne radi, ali ja se sva ospem kad ga vidim na TV-u.  To je onaj fashion guru Emerik Gudelj.  Ljudi moji, ja ga ne mogu očima gledati.  Pa kako neko može pustiti onakvu osobu na TV.  A najgore od svega je što on misli da je faca.  Ma užas!  Dođe mi da user posted image .

I nervira me još kad mi počnu pametovati ljudi koji veze nemaju o onome što pričaju i još me pokušavaju ubijediti u neke nebulozne tvrdnje, a povrh svega su tvrdoglavi i ništa im se ne može dokazati.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
5.1.2009 10:48:23   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Gigana

U principu malo me ljudi nervira, ali postoji jedna osoba koja mi ništa ne radi, ali ja se sva ospem kad ga vidim na TV-u.  To je onaj fashion guru Emerik Gudelj.  Ljudi moji, ja ga ne mogu očima gledati.  Pa kako neko može pustiti onakvu osobu na TV.  A najgore od svega je što on misli da je faca.  Ma užas!  Dođe mi da user posted image .

I nervira me još kad mi počnu pametovati ljudi koji veze nemaju o onome što pričaju i još me pokušavaju ubijediti u neke nebulozne tvrdnje, a povrh svega su tvrdoglavi i ništa im se ne može dokazati.




Joj ja sam izgleda uzasna osoba,kako koga spomenete ja skontam da i mene nervira kad ih vidim. user posted image user posted image
Emerik je meni komedija hodajuca...da se najezis. user posted image

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
5.1.2009 11:12:14   
liebevoll
I ja sam juce gledala to na Hajatu, i iznervirala se pravo!!! Samopromocija klasicna, ne znam kako ih nije stid staviti SFF na posljednje mjesto, umjesto na prvo?????A na prvo onu ispuhanu Severinu, koju vise niko i ne shvata ozbiljno??? 
Meni je SFF nesto cime se ponosim!!!
A Emerik i njegovi komentari...ne znam odakle ga izvukose!!!

_____________________________

"Ti si zelja iza koje druge zelje nema..."
24.8.2009.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
5.1.2009 11:16:44   
D_K
Poceo me nervirati Senad Hadzifejzovic - sjecam se kako je bio ekstra novinar u ratu i kako je odigrao sjajnu ulogu a sada je postao samodopadljivi lik (mi smo prvi, mi smo najbolji..) i samo kritikuje a ne daje neke konkretne prijedloge - zato bolje da suti al nejse..
Voditeljice na hajatu i ostalim tv kucama su mi pravo sega - one me ne nerviraju - sta ce jadne skupljaju honorare da povecaju sise pa da se bolje udaju..
A od likova koje sam u zivotu srela nervira me jedna zenska osoba. sreca je pa je nisam duze vrijeme vidjela ali bez obzira na to ona me i dalje nervira i sa te vremenske i prostorne distance jer svaciju manu vidi i svakom je loncu poklopac a ne vidi da je sama tukasta i spletkarosica..e ako se promjenila onda je druga prica ali cisto sumnjam...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
5.1.2009 14:15:16   
merimaa
ja i ne gledam obn samo zbog onog emerika majko mila strahote on nekom nesto kaze i ocjenjuje pa nek pogleda sebe user posted image

_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
5.1.2009 14:45:37   
Gigana
Zaboravila sam još napisati da me nerviraju osobe koje kompletno promijene način govora i akcent, a takvih znam dvije.  I nevjerovatno, i jedna i druga sad pričaju identično iako se međusobno ne poznaju.  Ja ne znam šta ih je navelo na to, ali kad biste ih čule, odmah bih shvatile o čemu pričam.  Naime, toliko se pekmeze i sve im je u deminutivu, razvlače riječi i tepaju, ma mene jeza hvata. 

Ovu prvu osobu sam poznavala i kad je normalno pričala i znam da je promijenila govor kad je upisala fakultet.  Počela je da kopira svoju rodicu koju je smatrala uzorom, od oblačenja do govora, tako da je sve promijenila, a meni se na to povraća.

Ovu drugu osobu sam upoznala nakon što je promijenila govor i nevjerovatno koliko me podsjeća na ovu prvu.  A ova druga je inače rodom iz malog mjesta i kad govor je promijenila nakon što se doselila u Sarajevo.

Ja to fakat ne razumijem, ali šta je tu je, one me i dalje nerviraju.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
5.1.2009 16:11:05   
Crvena
IZVORNA PORUKA: juni

Sve nesto kontam ko mene nervira i nisam nasla niti jednu osobu, jel to normalno user posted image ? A nisam flegman po prirodi!

Kada nisam za ludiranje, koristim kuliranjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
27.1.2009 14:40:13   
Leva
Mene u principu nerviraju svi  Realiti Showsi i njihovi voditelji. Osim toga kosa mi se dize na glavi od onih ulicnih trkaca za koje imam osjecaj da ce se svakog trena prestrojiti na meneuser posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
31.1.2009 19:03:31   
Lorna
IZVORNA PORUKA: Gigana

Zaboravila sam još napisati da me nerviraju osobe koje kompletno promijene način govora i akcent, a takvih znam dvije.  I nevjerovatno, i jedna i druga sad pričaju identično iako se međusobno ne poznaju.  Ja ne znam šta ih je navelo na to, ali kad biste ih čule, odmah bih shvatile o čemu pričam.  Naime, toliko se pekmeze i sve im je u deminutivu, razvlače riječi i tepaju, ma mene jeza hvata.  

user posted image user posted image user posted image Slazem se s tobom. Pored ovoga, nerviraju me osobe koje nakon vrlo kratkog vremena provedenog u drugom mjestu podju pricati kao da su rodjeni tamo. Imam x primejra ljudi koji odu malo preko grane pa se vrate s akcentom ili ima i onih koji zaborave nas jezikuser posted image ...

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
31.1.2009 19:26:43   
Bosanka
iako sam ozbiljna osoba i radim za svoj zivot i puno toga me ne interesuje,ima osoba koju bih najradje da.......................jer me uzasno nervira i ogavana je.mrzak sam po sebi i ogavan,cisti sibicar i seljacic,a to je sulejman haljevac memo.povracam na njegov izgled,pricu i pojavu.boze ,zar i ti mozes svasta stvorit i gledat,oprosti mi allahu.

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
14.2.2009 13:00:31   
maslačak82
Ima jedna osoba koja me bas nervira...a to je moja svekrva!
Detalje sam već pisala user posted image


_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
14.2.2009 13:03:44   
Skvo RR
Mene nervira i izludjuje komsija sa elektricnom gitarom!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
14.2.2009 13:08:12   
maslačak82
Ma nemoj tako, čovjek umjetnik user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
14.2.2009 20:38:33   
Ummuisa
Mene rijetko mogu iznervirati osobe, ali mogu izazvati kod mene osjećaj začuđenosti i sl..

Npr. ponekad kad prebacujem kanale na tv, preletim preko avale, a kad tamo ženske u odjeći djeda mrazice i obješenom gitarom oko vrata, i još one ko tamburaju, a nemaju žive veze..
I ne mogu reći da me te ženske narviraju, ali brateee... svaki put kad ih vidim vilica samo što mi ne spadne do poda od začuđenosti...  
No coment..

Koliko se neko može spustiti nisko... ponekad pomislim da dno uopće i nema dna user posted image

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
14.2.2009 20:43:45   
larina
IZVORNA PORUKA: maslačak82

Ima jedna osoba koja me bas nervira...a to je moja svekrva!
Detalje sam već pisala user posted image

i kod mene ista stvar-samo ona jedina  - niko me ne nervira,niti mi iko smeta-neka svako radi sta hoce

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *