|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi simptomi poroda
2.12.2008 17:09:09   
mynxlee
ja bih ti preporucila da ipak odes. simptomi koje imas ne treba zanemariti. to sto bolovi nisu jaki, ne mora znaciti da nisu trudovi ili kontrakcije. ako nista bar zbog te blage sukrvice otidji.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu adicamala)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Prvi simptomi poroda
2.12.2008 17:11:43   
mynxlee
idi sad doktoru. nemoj cekati do sutra. a ako nije to nista, onda otidji ti i sutra na redovnu kontrolu.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Prvi simptomi poroda
2.12.2008 17:40:02   
adicamala
sacekat cu jos sat dva da vidim razvoj dogadjaja pa cu se polako spremiti,valjda ce se sve brzo zavrsitit

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Prvi simptomi poroda
2.12.2008 21:43:43   
mynxlee
javi sta je bilo
sretno.



_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu adicamala)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Prvi simptomi poroda
2.12.2008 21:51:06   
enna
Bogami je adicamala kucnu cas zelim ti sto laksi porod i da nam se sto prije pridruzis javi se kada mognes!!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Prvi simptomi poroda
2.12.2008 21:57:57   
Romali
Mislim da nam adicamala upravo rađauser posted image . Po svim simprtomima to je to. I kod mene je bila blaga sukrvica i lagani bolovi, ja se čudila- nije valjda to touser posted image . I bilo je to. Tek kasnije se pojačali, ali sve u svemu moji bolovi nisu uopšte bili jaki. Ni najmanje, čitavo vrijeme sam protorokalauser posted image user posted image

I naravno, želim ti brz i lagan porod, da ti i bebica budete dobro i zdravouser posted image user posted image


< Poruku je uredio Romali -- 2.12.2008 22:12:44 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Prvi simptomi poroda
2.12.2008 22:02:48   
MELLI
Adicamala ima li šta?Meni to izgleda ko porod.I ja sam neposredno pred porod prokrvarila.To što ne boli sada previše, je tek početak.Puno jače boli kada se kontrakcije smanje na minut.Želim ti brz i lagan porod, a tvojoj bebici dug i sretan život.Javi nam se.

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Prvi simptomi poroda
10.12.2008 18:02:11   
adicamala
evo da vam se javim,moja curica se rodila ziva i zdrava hvala Bogu 03.12 u 5:40,onaj dan sam bila kuci do pola jedan navece,tada su me odvezli u bolnicu a u pola 6 ujutro sam vec bila u radjaonici. Ime joj je Ada Amina..Imala je 3 kile i 550 grama,zivot mi nikad nije bio ljepsi nego ovih 7 dana sto je ona samnom. Bebica je mirna samo spava i jede nikad neplace samo javi da je budna..patronazna sestra je dolazila vec dva puta i kaze da je masallah napredna sve po ps-u..Ada je najljepsa stvar koja mi se u zivotu desila zelim da svako dozivi ko vec nije a ko jest da uziva u svakom trenutku sa svojom bebicom kao i ja.  Hvala vam na podrsci...user posted image user posted image
Za 10 minuta sam izasla iz radjaonice,porod je bio lagan (u odnosu na druge zene u porodilistu) sad pa sad sam ja to obavila...pusaaaaaaaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Prvi simptomi poroda
10.12.2008 18:03:48   
Romali
Čestitam, adicamala user posted image user posted image user posted image
Neka vam je živa i zdrava user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu adicamala)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Prvi simptomi poroda
10.12.2008 19:12:08   
mynxlee
adicamala, bas mi je drago zbog tebe. cestitam ti. ono vece kad smo tipkale, poslije sam se pitala sta je sa tobom. da li si se porodila ili si imala laznjake. cuvaj to svoje andjelce. evo ja osluskujem svoje tijelo i nadam se da cu uskoro postati majka kao i ti. pusa.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Prvi simptomi poroda
10.12.2008 19:28:03   
mamaomi
Čestitke i od mene!

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Prvi simptomi poroda
26.12.2008 14:42:26   
chica
Ja od sinoc osjecam neku tezinu u stomaku i pomalo mi je mucnina.Ima li to ikakve veze sa pocetkom poroda?user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Prvi simptomi poroda
13.1.2009 23:10:53   
maminka
zene drage, de zive bile jel ovo kontrakcija user posted image user posted image

jutros me je rano, oko jedno 3... toliko stomak zabolio, ustvari vise ledja a stomak onako malkice kao da sam se strunila. 37 sam sedmica i et ja sam nesto kontala da je to ta kontrakcija. disala sam ko mamena a koliko se prepao, i cojk je samnom user posted image  i disali smo mi tako neko vrijeme, ne znam sad jer se meni cinilo da je to bilo jedno 5 minuta ali izgleda da je bilo minutu. poslije sam zaspala ko zaklana

ih jesam ljuta na sebe, toliko sam toga u zivotu prosla a ne znam kako jedan bezvezni trud izgleda user posted image user posted image

cmoka svima

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Prvi simptomi poroda
14.1.2009 7:01:50   
mamyca
user posted image user posted image Moze biti,al vjerovatno su lazni trudovi,ako te nije vise bolilo.Ne brini,kad pravi trudovi pocnu gledaj razmak izmedju njih i ako se ponavljaju,to ti je to,sretno draga.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu maminka)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Prvi simptomi poroda
14.1.2009 17:50:07   
maminka
IZVORNA PORUKA: mamyca

user posted image user posted image Moze biti,al vjerovatno su lazni trudovi,ako te nije vise bolilo.Ne brini,kad pravi trudovi pocnu gledaj razmak izmedju njih i ako se ponavljaju,to ti je to,sretno draga.user posted image


e fala ti ko sestri... posto sam 37ma sedmica, ja sam evo stisla pa kočliko izdrzim... ipak nesto kontam bolje da je jos u meni, nego da mi place a ne znam sta joj je user posted image user posted image

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Prvi simptomi poroda
14.1.2009 17:57:05   
mamyca
user posted image user posted image Ma neka bebice jos dvije sedmice unutrauser posted image ,pa nek onda izadjeuser posted image .Ne brini bit ce to sve uredu,nije to nista strasno,vjeruj mi govorim iz svog iskustva.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu maminka)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Prvi simptomi poroda
15.1.2009 22:40:11   
maminka
IZVORNA PORUKA: mamyca

user posted image user posted image Ma neka bebice jos dvije sedmice unutrauser posted image ,pa nek onda izadjeuser posted image .Ne brini bit ce to sve uredu,nije to nista strasno,vjeruj mi govorim iz svog iskustva.user posted image


hej dvije sedmice... kako to meni puno zvuci da samo znas user posted image user posted image user posted image  ja bih najvise voljela da ako ima kakva mama ovdje na forumu a bez zaposlenja, da dodje kod mene ovih zadnjih sedmica i da mi govori sta cu i kakouser posted image  et sad sam skroz zaboravila kako se ono disat treba jel udisat na nos a izdisat na usta ili obratno... hej Boze hocul ja to znat user posted image  a et vidjet ces da cu se zbunit i ni disat necu znat user posted image user posted image

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Prvi simptomi poroda
15.1.2009 22:45:29   
Nunichi
E maminka sto me nasmija,neces bona zaboravit...Tako nasmijana i raspolozena za cas ces ti to. user posted image user posted image user posted image
Valja i meni na te vjezbice da me nauce da disem,pa ako zaboravim zaboravim. user posted image

(odgovor članu maminka)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Prvi simptomi poroda
16.1.2009 19:50:42   
maminka
IZVORNA PORUKA: Nunichi

E maminka sto me nasmija,neces bona zaboravit...Tako nasmijana i raspolozena za cas ces ti to. user posted image user posted image user posted image
Valja i meni na te vjezbice da me nauce da disem,pa ako zaboravim zaboravim. user posted image



jest, jest ali zato sve kontam da ce mi smijeh na nos skocit a meni fakat sve smijesno tobejarabi.... user posted image user posted image  i cojk me zeza non stop... kad legnem, kaze mi Draga zeno ti isto lezeci policajac, pa se pocnem smijat i onda onako u ne znanju okinem user posted image user posted image  a to mi tako smeta... pa me zeza sto ne mogu tabane nasapunjat i cizme obuc i svezat... a sta cu... pola je i do njega... i onda tako se smijemo, pa mi padne na pamet... hej Boze ko ce gore na gradinu, medju one sestre sto im je ove zenske stvarke preko glave user posted image user posted image  i jos kad im ja dodjem, a Bogami nisam ni pomlada... i ne znam disat, prvo sto ce me pitat je u sta sam ostarila user posted image user posted image user posted image

eh kono moja mila... nase muke niko ne zna user posted image user posted image  slatke muke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Prvi simptomi poroda
16.1.2009 22:01:55   
Nunichi
heheh suti i meni je pegla prava otici gore na porod,znas kako pricaju da su bahate.Jos im ja kolegica,pa znam procedure,ako koja sta lane kako znaju bice bitke. user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu maminka)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Prvi simptomi poroda
17.1.2009 14:54:50   
HannaS
E sad sam se i ja nasmijala Maminka user posted image Joj zene bas ste lude(bez uvrede) user posted image

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Prvi simptomi poroda
20.1.2009 18:04:36   
visibaba
ej fakat su me suze zalile od smijeha Maminka
 
ja zivim u Minhenu pa kad te vase bisere cujem

pravo mi bude ah na moju domovinu i taj neki rahatluk u dusi

ja sam u 33 sed. 

3 po redu, pa zamislite, znam u tancin sta me ceka

al ono nada je 3 po redu pa ce najlakse izletit. Rekla sam muzu pritisni i ti malo nebil to brze islo.

Sve je s narodom i svima nam se isto pise kako god da ga okrenemo

stisnite zubice, zadrzi dah i pritisnite da iscuga izleti zdravo i zivo

sve vas pozdravljam redom, haos ste majkemi

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Prvi simptomi poroda
20.1.2009 18:13:15   
mamyca
user posted image user posted image user posted image Maminka bas si me nasmijala,jasta ces vec znati kako disati,ne briniuser posted image user posted image user posted image .Mi cemo ovdje disati sa tobom aBd.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu visibaba)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Prvi simptomi poroda
22.1.2009 8:43:08   
baklavicaa
pozdrav svima!meni je danas termin. juče bila na kontroli kod dr.Mašića, pregledao me , kaže 2 cm otvorena, grlić smekšao i skraćen... od jutros imam bolove u donjem dijelu stomaka...baš kao menstrualni. Nije nepodnošljivo kratko traju i otprilike se javljaju na svakih 15 min. Također od juče imam sukrvice, vjerovatno potaknuta pregledom...a maloprije je krenulo i trčanje na wc, prirodno klistiranje vjerovatno od straha i nerovoze da je to touser posted image Vani kiša a tako sam mislila danas malo pogurati ovo šetnjom...

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Prvi simptomi poroda
22.1.2009 15:14:09   
visibaba
baklavicaa sta bi dalje....

pravo me interesuje!!!

(odgovor članu baklavicaa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Plaćanje doktora
Super Beba

Da li ste platili doktoru prije ili nakon poroda (ako da - koliko) i šta mislite o tome?

Da (47%)

Ne (53%)


Broj svih glasova: 97

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *