|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi simptomi poroda
27.2.2009 15:43:09   
Anoniman
ni kod mene nema nista jos...osim sto mi je pritisak povisen, sto je za mene s izuzetno niskim pritiskomuser posted image ...sad mi je 140/80...moram opet mjeriti...valjda ce biti sve kako treba...
A tebi drzim palceve i sve ce biti super...vidjet ces

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Prvi simptomi poroda
27.2.2009 19:35:35   
Visnja RR
samo se opustite drage moje... jos malo i bebica je u vasim rukama... i sve te brige se zaboravljaju... user posted image
eto nama jos forumskih bebica ubrzo...user posted image
pusa za Dindin i dadada

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Prvi simptomi poroda
27.2.2009 23:40:06   
tresnjicaaa
Kod mene isto nista novo user posted image  Beba je pravo aktivna pa barem ne moram da brojim te pokrete. Dr me narucio u ponedjeljak u pola 9 i ako bude promjena mislim ako budem imalo otvorena radice mi carski odma valjda naredni dan. Uh sad me strah da ti nije malo prerano s obzirom da mi je termin 15 marta a to bi bilo 3 marta. Ma ko ce vise znati bili mi rekli 11. pa sad ovo, pojma nemam vise.

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Prvi simptomi poroda
28.2.2009 17:51:05   
Anoniman
Hvala visnja...dindin i tresnjice drzim nam ja palceveuser posted image ...

(odgovor članu tresnjicaaa)
  Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Prvi simptomi poroda
28.2.2009 21:38:57   
Anoniman
Hvala, Visnja. Dadada, Tresnjicaaaa, sretno i sve najbolje. user posted image user posted image
Tresnjicaaaa, ja vjerujem da doktori znaju sta rade. Samo se opusti.
Ja danas citav dan hodala. Od 19:00 sati osjecam nekakav pritisak vrlo nisko u donjem dijelu stomaka i osjecam kao da trebam vrsiti i veliku i malu nuzdu. Sto puta sam do sad isla na klozet. I nista user posted image . Malo me podsjeca ovaj pritisak na menstrualne bolove samo ne boli toliko i kratko traje. Ucinilo mi se da se ponavlja svakih 20-tak minuta, a sad vise nisam sigurna. Mozda se beba spusta, pa mi vrsi pritisak. U petak mi doktorica rekla da je beba malo nize, ali da glava jos nije cvrsto u kanalu. Sutra mi je termin. Sta li je ovo kod mene...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Prvi simptomi poroda
1.3.2009 1:02:31   
Anoniman
Hej, ima li iko da je budan kao ja? Bar u Americi user posted image . Ja mislim da su bolovi bili u intervalima od  16-17 minuta od 19:00 sati, a sad se spustilo na 10-tak minuta, ali nije regularno kako sam ocekivala. Pomalo "sara". Malo vise boli sad. Samo je nekoliko bolova bilo jako i nisam mogla disati. Dzaba mi skolica za trudnice. Nista nisam naucila. A ja mislila da sam streber. user posted image
Boli me samo dolje nisko u stomaku i cesto imam utisak da moram  na klozet. Moze li mi iko reci je li ovo kod mene pocelo? Ako jeste kad da krenem u bolnicu? 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Prvi simptomi poroda
1.3.2009 1:05:35   
Visnja RR
joj draga ne znam ti ja nista o tome ...ja se porodila na CR... al mislim kao laik da treba da krenes...
SRETNO... user posted image  nek ti dragi Bog da najlaksi porod...
btw rodices bebicu na moj rodjendan izgleda (ako pricekas par sati jer si u USA)... jos jedna ribica user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 1.3.2009 1:07:34 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Prvi simptomi poroda
1.3.2009 1:08:20   
Anoniman
Amin. Hvala ti Visnja. Odoh se istusirati, pa mozda da krenem...

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Prvi simptomi poroda
1.3.2009 1:11:43   
triplemama

IZVORNA PORUKA: Dindin

Amin. Hvala ti Visnja. Odoh se istusirati, pa mozda da krenem...

Kreni ti u bolnicu ako ti je dalje
Želimo ti lagan, lijep i brz porod user posted image user posted image i da nam se uskoro javiš sa bebanom CMOK

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Prvi simptomi poroda
1.3.2009 7:19:13   
mamyca
Draga Dindin zelim ti lagan porod i da sve prodje u najboljem redu.user posted image
A mozda si do sad i rodilauser posted image .


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Prvi simptomi poroda
1.3.2009 12:12:33   
mnn
IZVORNA PORUKA: mamyca

Draga Dindin zelim ti lagan porod i da sve prodje u najboljem redu.user posted image
A mozda si do sad i rodilauser posted image .





sretno ti!user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Prvi simptomi poroda
1.3.2009 12:48:54   
Visnja RR
nadam se da je nasa Dindin sada sa svojom srecicom user posted image ...
dadada i tresnjica jel se nesto desava kod vas?user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Prvi simptomi poroda
1.3.2009 13:03:09   
tresnjicaaa
Dindin zelim ti sve najbolje user posted image
A kod mene jos nista novo. Sutra ujutro idem u vojnu na kontrolu i rekao je da ako budem otvorena da ce me ostaviti da mi radi carski. Eto pa vidjecemo. Ako vam se ne javim sutra znaci da sam ostala user posted image

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Prvi simptomi poroda
1.3.2009 23:15:30   
Anoniman
Dindin sretnoooooouser posted image user posted image
Ni kod mene jos nista, a kako se rita mislim da i nece...ovo je za poludjetiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..a opet me i frka hvataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..joj ba ljudi sta je ovo 'vako...prestala sam pusiti al' sad bi zapalila znate kako user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tresnjicaaa)
  Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Prvi simptomi poroda
1.3.2009 23:16:27   
Anoniman
ovo gore se cak i rimuje...mozda odem u pevaljkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Prvi simptomi poroda
1.3.2009 23:18:53   
mamyca
Dadada samo polakouser posted image .Pisi pjesme,mozda te to malo smiriuser posted image ,vidim da imas talenta.user posted image
Zelim ti lagan porod,i da nam se sto prije javis sa radosnom vijescu.user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Prvi simptomi poroda
1.3.2009 23:20:33   
Anoniman
Hvalaaaaauser posted image

(odgovor članu mamyca)
  Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Prvi simptomi poroda
1.3.2009 23:29:26   
Ella_H
dindin i dadada sretno vam nadam se da cete uskoro obradovati nas s radosnom vjescu ako vec i niste, prosvrljat cu na rodili smo temu hehe pusa vam :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Prvi simptomi poroda
2.3.2009 12:24:45   
Anoniman
ja jos nistauser posted image ...dindin i tresnjica se ne javljaju sto znaci  user posted image user posted image user posted image
Blagoooooooooo njimaaaaaaaaaaaaa...hocuuuuuuuuu i jaaaaaaaaa...ovo je fakat za poludjetiuser posted image sutra opet na kontrolu..sve user posted image   i sestre znam...hjooooooooooooooooooooooojuser posted image

(odgovor članu Ella_H)
  Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Prvi simptomi poroda
2.3.2009 15:23:25   
Amela83
Draga dadada, nemoj se brinuti prije vremena! user posted image Meni je danas termin a ne dešava se niiiišta! (Jedino me malko boli u predjelu krsta) user posted image Radim po kući da ne razmišljam o tome... Sutra idem ponovo na pregled, pa ćemo vidjeti ima li kakvih promjena. Lopužica se lijepo smjestila...još ima plod. vode pa se pravo vrca... user posted image user posted image user posted image Nadam se da će se  smilovat mamici pa odlučiti da izađe što prije! 

Sretno na porodu...da rodis lijepu i zdravu user posted image ! Ma sve najbolje...
Drži nam fige, a i mi ćemo vama!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozz i puno sreće i ostalim čekalicama! 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Prvi simptomi poroda
2.3.2009 18:10:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amela83

Draga dadada, nemoj se brinuti prije vremena! user posted image Meni je danas termin a ne dešava se niiiišta! (Jedino me malko boli u predjelu krsta) user posted image Radim po kući da ne razmišljam o tome... Sutra idem ponovo na pregled, pa ćemo vidjeti ima li kakvih promjena. Lopužica se lijepo smjestila...još ima plod. vode pa se pravo vrca... user posted image user posted image user posted image Nadam se da će se  smilovat mamici pa odlučiti da izađe što prije! 

Sretno na porodu...da rodis lijepu i zdravu user posted image ! Ma sve najbolje...
Drži nam fige, a i mi ćemo vama!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozz i puno sreće i ostalim čekalicama! 



Jaooo znaci i ti cekas ...drzim nam ja svima palceveuser posted image bice to sve kako treba..nego mene ova neizvjesnost ubi..a i moj se rita i isto kao i kod tebe dosta plodne ima pa mu se ne zuri...ma valjda cemo i nas dvije uskoro

Drzim ti palceve i sretno!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amela83)
  Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Prvi simptomi poroda
3.3.2009 10:23:01   
tresnjicaaa
Evo mene dadada :) Nista jucer nije bilo. Ja zatvorena, beba dobro tako da iduc e sedmice radimo carski ako ona ne poleti prije. Jucer mi nije radio int pa nisam mogla da vam se javim. Znaci jos smo tu user posted image Ma neka nama nasih bebica u pupani jos. Kad smo mogle nosati 9 mjeseci mozemo i jos sedam dana user posted image Pusa.

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Prvi simptomi poroda
3.3.2009 12:11:09   
Anoniman
Samo da se javim ktratko: rodila sam!
Otisla sam u bolnicu u nedjelju ujutro u 3 sata iza ponoci. Citav dan sam imala trudove, otvorila sam se, ali se beba nije spustila. Navece oko 10 su mi dli nesto za jace trudove (je li to drip?) i onda sam rodila 5 min prije ponoci, tako da je nas Armin rodjen na dan termin (ok 5 min prije ponoci, ali je jos bio 1. mart). Detalje cu vam ispricati kasnije.Svim ostalima koji ovih dana radjaju, puno srece. Nije tako strasno, iako sam ja imala trudove preko 24 sata (u bolnicu sam otisla tek kad su se spustili na razmak od 5 min).
Samo usput (zbog vremenske razlike: nisam u USA, trenutno zivim u Njemackoj tako da je isto vrijeme kao i Bosni).
Svima hvala puno na podrsci, zaista mi je puno znacila i pomogli ste mi puno. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tresnjicaaa)
  Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Prvi simptomi poroda
3.3.2009 12:14:34   
Anoniman
Dadada, sretno! Zelim ti sve najbolje. Drzi se. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Prvi simptomi poroda
3.3.2009 12:15:46   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
Sve najbolje i puno srece svim cekalicama!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *