|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 14:23:24   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: muaaa

- crne lakovane cipelice ( s masnicom)

A sta im fali,pa ja ih nosim?user posted image user posted image user posted image user posted image
Sada sam modni promasajuser posted image

i ja, bas volim lakovane baletanke sa masnicom, imam i crne i crveneuser posted image
i ja volim lakovane baletanke sa masnicomuser posted image


I ja. To mi je strast jos iz ranog djetinjstva.user posted image

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 14:25:21   
Anoniman


Ali bitno je dobro se osjećati u nečemu, ako se dobro osjećamo to nam podiže samopouzdanje, a ono je po meni najbitnije i presudno kako će neko izgledati.


user posted image
Dijelimo isto misljenje.

(odgovor članu Dz3ni)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 14:25:51   
reallove
Ja nedavno kupovala sebi baletanke,joj kako ima lijepih,vecinom su lakovane,ali su prelijepe

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 14:29:20   
ziki
A kad odrasle žene nose majice sa Hallo Kity(valjda se ovako pise) i ostalim crtanim likovima il još upare sebi i curici iste?

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 14:32:19   
muaaa

IZVORNA PORUKA: ziki

A kad odrasle žene nose majice sa Hallo Kity(valjda se ovako pise) i ostalim crtanim likovima il još upare sebi i curici iste?

Pa to je bas Cool,sto da neuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 14:32:47   
bebacha

IZVORNA PORUKA: ziki

A kad odrasle žene nose majice sa Hallo Kity(valjda se ovako pise) i ostalim crtanim likovima il još upare sebi i curici iste?

.


user posted image user posted image Ja volim majice,gace,potkosulje pidzame,carape s djecijm likovimauser posted image user posted image
al to naravno za neke opustene varijante tipa setnje

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 14:33:51   
veeseelaa
a naočale koje kriju pola glave.... jel to ok? il dama nešto skriva?
hoće li ih skinuti i u zatvorenom prostoru?
to je stil il šta.... u biti stil je jedinstven, nema veze dal se nama  dopada il ne.... al imati svoj stil tj furati svoj fazon e to je to, STIL user posted image
a moda je prolazna, traje godinu dvije i pa pa, stil je vječan, ha ya


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 14:35:02   
veeseelaa
ja npr koristim šibice, iako uvijek imam i upaljač
moj stil.... i kad negdje slučajno iste zaboravim svi pitaju, mislim oni koji dodju poslije mene jel to bila S user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 14:38:25   
madam x

IZVORNA PORUKA: muaaa

- crne lakovane cipelice ( s masnicom)

A sta im fali,pa ja ih nosim?user posted image user posted image user posted image user posted image
Sada sam modni promasajuser posted image


Meni su one super, nemam ih ali planiram.user posted image user posted image
Najozbiljnije.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 14:39:19   
henna ze

IZVORNA PORUKA: ziki

A kad odrasle žene nose majice sa Hallo Kity(valjda se ovako pise) i ostalim crtanim likovima il još upare sebi i curici iste?

nemoj da ti stavim sliku mene sa štumpfetom..user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 14:41:52   
ziki
To je do mene ne volim te "roze poze".Nisam ih ni ko dijete nosila. Mada eto meni padne u oči kad dođe koleginica na posao sa majicom helo kiti još sva od šljokica.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 14:44:00   
bebacha

IZVORNA PORUKA: ziki

To je do mene ne volim te "roze poze".Nisam ih ni ko dijete nosila. Mada eto meni padne u oči kad dođe koleginica na posao sa majicom helo kiti još sva od šljokica.



na posao ni u kom slucaju al za slobodno vrijeme ok.ja kad nesto kupim u tom stilu Ajla pita jel to njojuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 14:44:22   
henna ze

IZVORNA PORUKA: ziki

To je do mene ne volim te "roze poze".Nisam ih ni ko dijete nosila. Mada eto meni padne u oči kad dođe koleginica na posao sa majicom helo kiti još sva od šljokica.

to naravno nije za posla..ali za šetnje sa djetetom..rolanje..biciklizam...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 14:47:07   
Dz3ni
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a naočale koje kriju pola glave.... jel to ok? il dama nešto skriva?
hoće li ih skinuti i u zatvorenom prostoru?
to je stil il šta.... u biti stil je jedinstven, nema veze dal se nama  dopada il ne.... al imati svoj stil tj furati svoj fazon e to je to, STIL user posted image
a moda je prolazna, traje godinu dvije i pa pa, stil je vječan, ha ya




Te persone ja zovem muhare. I kaže onda vidjela sam te tu i tu, što se nisi pozdravila? Pa nisam te prepoznala sestro...user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 14:51:26   
animagical
mozda kriju podocnjake, i meni bi sad trebale jedne povelike cvike da svoje modrilo ispod ociju prikrijemuser posted image

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 14:51:50   
Lady26
Nije tema emisije ali volim te print majice user posted image
Pogotovo sa disney likovima user posted image , dijete u dusi user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 14:52:42   
Hanady RR
ja ovu temu nikako ne kontam...pa vi nabrajate sve ono što sami ne nosite il ste kod nekoga vdijeli i vama se ne dopada...

toga ima hipter...
al ako je nešto moderno i neko stoji nije modni promašaj????

recimo...
meni je modni pormašaja zelena i plava boja zajedno...u mojoj glavi slaganje boja nikako ne vodi u spajanje plavo i zeleno...a sad pune radnje hraljina sastavljenih iz te dvije bojeuser posted image

onda recimo bijele sunačen naočare sa tamnim staklima...one su hit...al ja ih ne mogu nositi...ne zato što mi se ne sviđaju nego meni ne stoje...
i sad ako su na mojoj glavi modni promašaj nisu mi na drugomeuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 14:56:35   
teacher75
meni se ne svidjaju okvirovi naocala dioptrijskih koji se sad nose, onaj retro streberski stil, bas svima ruzno stoje

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 14:58:30   
henna ze

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni se ne svidjaju okvirovi naocala dioptrijskih koji se sad nose, onaj retro streberski stil, bas svima ruzno stoje

palačinki super stoje..
ja imam sitnu facu..a veliku dioptriju..ja bih baš bila šterber i to oćoravio od učenja..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:02:50   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Lady26

Nije tema emisije ali volim te print majice user posted image
Pogotovo sa disney likovima user posted image , dijete u dusi user posted image

Isto! I volem prugice i tačkice, volim boje, puno boja, i spajati, po nekom, nespojivo, a po meni zaboli-me-meni-se-sviđa-i-zato-je itekako-spojivo. Ne patim od "sparivanja" i nekih pravila u odjevnim kombinacijama i nikako se ne smatram modnim promašajem.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:04:03   
palachinken
IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: teacher75

meni se ne svidjaju okvirovi naocala dioptrijskih koji se sad nose, onaj retro streberski stil, bas svima ruzno stoje

palačinki super stoje..
ja imam sitnu facu..a veliku dioptriju..ja bih baš bila šterber i to oćoravio od učenja..

O hvala user posted image
Meni i Ne daj se Nini što stoje user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:06:06   
Bihter
meni se ne svidjaju okvirovi naocala dioptrijskih koji se sad nose, onaj retro streberski stil, bas svima ruzno stoje
Ima osoba koje ih znaju nositi i bas im cool stojeuser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:06:49   
animagical

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Lady26

Nije tema emisije ali volim te print majice user posted image
Pogotovo sa disney likovima user posted image , dijete u dusi user posted image

Isto! I volem prugice i tačkice, volim boje, puno boja, i spajati, po nekom, nespojivo, a po meni zaboli-me-meni-se-sviđa-i-zato-je itekako-spojivo. Ne patim od "sparivanja" i nekih pravila u odjevnim kombinacijama i nikako se ne smatram modnim promašajem.



user posted image sta fali printu, bolje nego tigrasto-zebraste cica mace

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:07:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Lady26

Nije tema emisije ali volim te print majice user posted image
Pogotovo sa disney likovima user posted image , dijete u dusi user posted image

Isto! I volem prugice i tačkice, volim boje, puno boja, i spajati, po nekom, nespojivo, a po meni zaboli-me-meni-se-sviđa-i-zato-je itekako-spojivo. Ne patim od "sparivanja" i nekih pravila u odjevnim kombinacijama i nikako se ne smatram modnim promašajem.


e vidiš ovo je modni hit...posljdnji krik mode što bi se reklo...
al ja sebe ne vidim u nekim od tih boja nikako...
i onda mi smješno nabarajti šta neko nosi i šta sam vdijela..i to smatrati modnim rpomašajame kad relno ja sma modni pormašaj ako mi ono što u modi jeste i lijepo se spariti da sa ukusom onučeno je vrlo mdoernouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:08:01   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: ziki

To je do mene ne volim te "roze poze".Nisam ih ni ko dijete nosila. Mada eto meni padne u oči kad dođe koleginica na posao sa majicom helo kiti još sva od šljokica.


Šuti da vidiš u kakvim ja gumenim čizmama dođem u kancelariju user posted image

Ne znam jel do toga što sam jutros pročitala komentar o heklanim čizmama, ali maloprije u gradu mi se činilo da sam ih u minuti vidjela pedeset. Svi ih nose.

Ma meni je lično jedino promašaj kad obučete nešto što vam ne stoji i nije odgovarajuće veličine. Tako da su mi modni promašaj košulje na kojima se otvara dugme preko grudi, preuske suknje ili hlače koje ističu višak, ma kako malen on bio. Majice ispod kojih se ocrtavaju svi šlaufovi. Posebno sam osjetljiva na pogrešnu veličinu korpe grudnjaka koja umjesto da grudi oblikuje i drži na pravom mjestu pa tako svakoj ženi da ljepšu siluetu učini da ima duple grudi koje vise ili se preljevaju na sve strane. Neke kombinacije lake i teške odjeće (kratka lagana haljinica i kaubojske čizme, debele neprozirne grilonke i salonke ...) isto mi ne idu, ali to ne bih nazvala promašajem, na nekom čak nekad izgleda i simpatično (najčešće na onim ljudima na kojim bi i vreća od krompira izledala otmeno user posted image )

Ja volim posmatrati kako su ljudi odjeveni, ne da ih kritiziram već mi je jako zanimljivo vidjeti priče koje pričaju svojim izgledom. Jako volim vidjeti starije žene na kojima se vidi da vode računa o sebi, u nekoj klasičnoj kombinaciji, sa njegovanom frizurom. Volim vidjeti mlade ljude sa svojim posebnim stilom. Volim vidjeti žene sa izrazito "problematičnim" proporcijama koje odabirom odjeće uspiju da izgledaju fenomenalno.

Evo jedan današnji promašaj: visoka vitka žena u laganoj, lepršavoj maxi haljini živih boja (extra) na crne, antilopne, dublje japanke+čizme sandale (dno).

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *