|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 14:41:15   
animagical
Idacha, jedan zagrljaj za tebe i tvoje momcice! fali mi onaj smijeh u neka doba nociuser posted image hajde, bice jos trudnoca, jel deuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 14:47:09   
mamine oci
Idachauser posted image nek si se javila,
meni fali ona tema "nocne ptice" gjde smo se bas do jutra druzile davno je to bilouser posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 14:56:04   
Ninushka
Eh, ja ću to ovako na brzinu, prije nego ručak zagori...

najviše pamtim RR po smijehu, savjetima kad je najpotrebnije, ... i receptima (neizostavno). Dok sam bila trudna i najaktivnija, sjećam se kako sam umirala od smijeha čitajući postove na temi 'muževi i njihove provale'.... to neću nikada zaboraviti, muka mi i povraća mi se ali ja se i dalje smijem-prijeko potrebno bilo..

Sjećam se kako sam svaku temepraturu propratila na RR, da provjerim radim li pravo, tu je Hanady prednjačila sa savjetima...

Uglavnom ja sam tu s početka '10, i moj staž je više čitalački, samo čitam pa stvorim sliku o autorici posta kojeg čitam.... (ko' kakva uhoda)..

Ja vas cure dijelim na neke svoje kategorije, svaka je posebna i svojevrsna....

RR-YOUR TIME TO RELAX- ovo bi bio moj moto za RR.

Haman sam otišla skorz Off topic, ali ajde...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 14:58:31   
veeseelaa
idača e nek si se javila
i drago mi je što me pamtiš, kao i ostale cure koje su me spomenule



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 15:00:54   
felix

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

idača e nek si se javila
i drago mi je što me pamtiš, kao i ostale cure koje su me spomenule



e vala tebe kad, neko nebi pamtio bilo bi stvarno mislim , ti se lako ne zaboravljašuser posted image .....user posted image ....


_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 15:06:28   
Ninushka
Ne znam kako su mi promakli savjeti o dojenju, ali ta mi je tema bila No1, hvala LejliKa....
i da dodam jjoš jednu misao na moto 'Time to relax and learn smth new'...


(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 15:11:08   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: felix


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

idača e nek si se javila
i drago mi je što me pamtiš, kao i ostale cure koje su me spomenule



e vala tebe kad, neko nebi pamtio bilo bi stvarno mislim , ti se lako ne zaboravljašuser posted image .....user posted image ....



to mi je mana user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 15:13:49   
reallove
Idachauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 16:25:59   
Galicia
Fali mi dusha svih dusha, mersiha...user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 16:33:24   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Galicia

Fali mi dusha svih dusha, mersiha...user posted image

a gdje je ona nestala odjednomuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 16:41:19   
felix

IZVORNA PORUKA: Galicia

Fali mi dusha svih dusha, mersiha...user posted image

DA BAŠ FALI ....
cula sam se snjom donedavno..posle nestala nema je tj ima je al aktivna nije ....
vesela nije mana !

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: stara raja ....sa rr...
13.9.2012 17:28:13   
Mirkica
mersiha77 mislite na nju , ona je aktivna na FB doduse slabije nego inace a na RR ne dolazi ne znam sto user posted image user posted image


Idacha cesto mi naumapdnes sa svoja dva sina i to tako blizu rodjena (kako uspjevas kako vam funkcionise ) user posted image user posted image da su ti zivi i zdravi uzivaj sa njima

meni nedostaje acudesa uvjek mi je bila mila , citava cekaonica iz 2009 godine (najljepse vrijeme ikada za netom provedeno) user posted image user posted image user posted image i da ih ne nabrajam znaju koje su :))) .

MarinaDK
noa i dadada isto super zene



< Poruku je uredio Mirkica -- 13.9.2012 17:30:38 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: stara raja ....sa rr...
14.9.2012 11:38:51   
reallove

IZVORNA PORUKA: Galicia

Fali mi dusha svih dusha, mersiha...user posted image

nema nje nigdje,ja sam je imala na fB,a nema je vise,cini mi se,bila je aktivna jedno vrijeme,ali dugo,dugo nisam vidjela da je tu

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: stara raja ....sa rr...
14.9.2012 11:45:11   
Galicia
Nadam se da je dobro. Dala sam joj nadimak Majka Tereza jer je uvijek na svakoj temi pokusavala da nas izmiri i izgladi situaciju.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: stara raja ....sa rr...
14.9.2012 21:26:19   
koka i po
kao sto rece moja kantonka..
na ovom forumu sam upoznala mnogo dragih zena .ruzno bi bilo kad bih rekla da cu ih se sjecati po necemu jer bi to znacilo nekakvu vrstu rastanka a to ne zelim jer one koje mi virtuelno nesto znace jos vise znace i u stvarnom zivotu.od mnogih izdvojila bih forumasice cije postove rado citam a to su snijeg,jasmin,hanabanana , pahuljica i nasa plava ruza.one koje mi fale (ali samo virtuelno jer u stvarnosti je drugacije) su acudesa,jelena T,moja sele,mama 2009.
naravno da postoje osobe sa kojima sam veoma bliska ali o ove druge.no to je sasvim neka druga prica.
uglavnom da pravim spisak dragih ljudi...nebi bio dug ali bi bio kvalitetan(u sustini mi je preci kvalitet od kvantitetauser posted image )
mah....znaju one ko su user posted image


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: stara raja ....sa rr...
16.9.2012 13:04:50   
rerica
Ja se javljam ko stara koka RRuser posted image
doduse slabije se sad javljam al sam prije bila aktivna iiiiiiiii user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: stara raja ....sa rr...
16.9.2012 15:37:55   
Apotekarka
Ella h nema je dugo. ...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: stara raja ....sa rr...
16.9.2012 17:17:02   
veeseelaa
ma beži koko gdje sam ja user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: stara raja ....sa rr...
16.9.2012 19:43:00   
koka i po
ti se jos ne ubrajas u staru izgubljenu raju i neka tako ostane user posted image
ti si brate evergreenuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: stara raja ....sa rr...
20.9.2012 19:44:38   
Bambi09
Sugerisase mi da ovdje prekopiram svoj post iz kafane, jer odavno se nisam javljala. Hvala svima koji su se sjetili mene (pa me valjda i prizvali).
Lady26, Amani, mama2009, Nunny, jedna2u1, veesseela, Dida79, megi, zvecka, salmy, frenkoza, Srculence, tajra, mamine oci, scarllet, Buba29, Rabi, tweety, anitaMO, noa, marijanna, iv@ncica, Romali, Ben10, anidla, nikita, Pahuljica, Visnja, sahara, mama_alma, zaha, emma.L, remzy, Happy, HanaBana, MinaMM, chuci, dinaa, Bubana, koka i po, N_N, Niobe, Acudesa, Taurus, ena23, Mya 81, marinčii, Teacher, Galicia, myb@by, klemzi, Djana, jasmin, milenium, Iman83, dadada, Breskva, Mjeseceva Pratilja, Skvo RR, muaaa, neki, palachinken, reallove, gerberka, bebacha, Mirkica, SelmydZanky, Lejla Ka, idacha, Ilhana, hanabanana, sporty mama, škorpija, Sonja, zinanina, mojbebac, Ex-Yu, dafri, cija, sheri, felix, mala mu, tekja, sweet baby, Ella_H, Ivana TZ, bebana27, niki83, lirio, *pcelica*, bubuli, mala86, jelenaT, MALA1994, Luna04, Hanady RR, Private, bumbalu, amela_2008...
Ako sam koga preskocila ili zaboravila nemojte mi uzeti za zlo, podjednako vas sve volim J

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: stara raja ....sa rr...
20.9.2012 19:48:33   
Skvo RR
user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: stara raja ....sa rr...
20.9.2012 20:13:31   
klemzi
Bambiiii, vrati nam se i budi s nama tu...fali tvoja srčanost user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: stara raja ....sa rr...
20.9.2012 20:14:15   
dinaa
user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: stara raja ....sa rr...
20.9.2012 20:14:08   
mala86

IZVORNA PORUKA: Bambi09

Sugerisase mi da ovdje prekopiram svoj post iz kafane, jer odavno se nisam javljala. Hvala svima koji su se sjetili mene (pa me valjda i prizvali).
Lady26, Amani, mama2009, Nunny, jedna2u1, veesseela, Dida79, megi, zvecka, salmy, frenkoza, Srculence, tajra, mamine oci, scarllet, Buba29, Rabi, tweety, anitaMO, noa, marijanna, iv@ncica, Romali, Ben10, anidla, nikita, Pahuljica, Visnja, sahara, mama_alma, zaha, emma.L, remzy, Happy, HanaBana, MinaMM, chuci, dinaa, Bubana, koka i po, N_N, Niobe, Acudesa, Taurus, ena23, Mya 81, marinčii, Teacher, Galicia, myb@by, klemzi, Djana, jasmin, milenium, Iman83, dadada, Breskva, Mjeseceva Pratilja, Skvo RR, muaaa, neki, palachinken, reallove, gerberka, bebacha, Mirkica, SelmydZanky, Lejla Ka, idacha, Ilhana, hanabanana, sporty mama, škorpija, Sonja, zinanina, mojbebac, Ex-Yu, dafri, cija, sheri, felix, mala mu, tekja, sweet baby, Ella_H, Ivana TZ, bebana27, niki83, lirio, *pcelica*, bubuli, mala86, jelenaT, MALA1994, Luna04, Hanady RR, Private, bumbalu, amela_2008...
Ako sam koga preskocila ili zaboravila nemojte mi uzeti za zlo, podjednako vas sve volim J


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: stara raja ....sa rr...
20.9.2012 21:18:27   
Ella_H
I meni nedostaje sva stara i nova raja.
Sve one koje su me spomenule biguser posted image .

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *