|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: stara raja ....sa rr...
20.9.2012 21:27:11   
Mirkica
BAMBI09 user posted image user posted image user posted image

koko i po i ti mi nekako nedostajes , niakda da se utrefimo na istoj temi ili te bas bas nema user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: stara raja ....sa rr...
20.9.2012 21:28:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Ella_H

I meni nedostaje sva stara i nova raja.
Sve one koje su me spomenule biguser posted image .

user posted image user posted image
fališ...javi seuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: stara raja ....sa rr...
20.9.2012 21:48:11   
neki x

IZVORNA PORUKA: Bambi09

Sugerisase mi da ovdje prekopiram svoj post iz kafane, jer odavno se nisam javljala. Hvala svima koji su se sjetili mene (pa me valjda i prizvali).
Lady26, Amani, mama2009, Nunny, jedna2u1, veesseela, Dida79, megi, zvecka, salmy, frenkoza, Srculence, tajra, mamine oci, scarllet, Buba29, Rabi, tweety, anitaMO, noa, marijanna, iv@ncica, Romali, Ben10, anidla, nikita, Pahuljica, Visnja, sahara, mama_alma, zaha, emma.L, remzy, Happy, HanaBana, MinaMM, chuci, dinaa, Bubana, koka i po, N_N, Niobe, Acudesa, Taurus, ena23, Mya 81, marinčii, Teacher, Galicia, myb@by, klemzi, Djana, jasmin, milenium, Iman83, dadada, Breskva, Mjeseceva Pratilja, Skvo RR, muaaa, neki, palachinken, reallove, gerberka, bebacha, Mirkica, SelmydZanky, Lejla Ka, idacha, Ilhana, hanabanana, sporty mama, škorpija, Sonja, zinanina, mojbebac, Ex-Yu, dafri, cija, sheri, felix, mala mu, tekja, sweet baby, Ella_H, Ivana TZ, bebana27, niki83, lirio, *pcelica*, bubuli, mala86, jelenaT, MALA1994, Luna04, Hanady RR, Private, bumbalu, amela_2008...
Ako sam koga preskocila ili zaboravila nemojte mi uzeti za zlo, podjednako vas sve volim J

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: stara raja ....sa rr...
20.9.2012 23:30:36   
Rabi
bambiko moja dragauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: stara raja ....sa rr...
21.9.2012 12:14:27   
koka i po
koko i po i ti mi nekako nedostajes



e dusa moja user posted image .
ja bih voljela da se ova stara rr raja vrati.
oni su cinili neizostavnu kariku iskrenosti ,prijateljstva i merhameta ,ovog foruma.voljela bih da se vrate oni ljudi i ono vrijeme kad smo sve disale jedna za drugu,kad smo tacno znale sta i u kom trenutku trebamo uciniti da bi ovaj svijet obojili ljepsim bojama(vjerovatno tema o porodici iz Sirije i sve slicne nebi ostale ovako usamljene).voljela bih da se vrati moja sele....
eh moja sele.....to je jedno stvorenje...nema te rijeci kojom je mogu opisati.
smijala se sa mnom a bome i plakala...kad mi je najteze bilo vidala je moje rane...kad mi je pod nogama gorilo ona je bila voda koja je vatru gasila....kad sam "padala" pruzala mi je slamku da ne padnem...ali ako ipak padnem ona me dizala....to je moja sele.
samo je nekolicina takvih ovdje....onih koje ne interesuje ni polozaj u drustvu,ni debljina necijeg novcanika...nego je vazno samo ono sto je u covjeku(ili nije).



< Poruku je uredio koka i po -- 21.9.2012 12:15:29 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: stara raja ....sa rr...
21.9.2012 12:20:22   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: koka i po

...nih koje ne interesuje ni polozaj u drustvu,ni debljina necijeg novcanika...nego je vazno samo ono sto je u covjeku(ili nije).


Haman pa izumrla bića - nažalost :(


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: stara raja ....sa rr...
21.9.2012 12:25:12   
Bihter
Ja nisam bas stara raja,..odnedvno sam clan rr..I stvarno sam zavoljela ovaj forum..zenice sto su ovdje ma sve..Evo danas putujem i vec se pitam kako cu deset dana bez rr,da virnem malo u ovaj lijepi virtualni sivjet user posted image

Mozda sam OT ali eto htjedoh samo ovo reci...Falit cete mi svi,pusauser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: stara raja ....sa rr...
21.9.2012 12:29:23   
koka i po
nisu ruzo nasa nisu...
mozes ti njih prepoznati i u mraku..
to su oni koji se ne busaju i ne trse...kojih nije stid reci da kupuju polovnu robu jer je prece pomoci onima kojima je pomoc potrebna a nova roba je luksuz...
stid i sramota je ne pomoci i misliti samo na sebe...markirana roba se podere kao i polovna ....kvaliteta obraza i duse je vazna.kad se obraz i dusa poderu ne zakrpi ih hiljadu novcanika

< Poruku je uredio koka i po -- 21.9.2012 12:30:59 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: stara raja ....sa rr...
21.9.2012 12:39:38   
Blue rose RR
Upravo tako,
al eto valjda je tako dok je svijeta i vijeka da ljudi sa obrazom i časti imaju puno više da ponude, od onih koji lete visoko, a ne znaju da nemaju krila.

Nego već kad smo kod ove teme ... dinaQ, senka27, bezelye, mamy Sabina, kiša, makana, budućamama, eminica, lamka,cvrle ... nedostajete, mnogo.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: stara raja ....sa rr...
21.9.2012 13:15:37   
ziki
Pomenuste lamku, e baš nedostaje. Prođe mi kroz galvu kafica u Gračanici kad su ona i medavi dolazile, i Zoe. user posted image user posted image
Koliko god da je ovo virtuelno meni su neke žene tako prirasle srcu jer su bile tu za mene baš u tom početku kad su me pucali hormoni posporođajne depresije, gubitak mog najjačeg oslonca....kad nisam imala pojma šta sa bebom, e sad plače a nije gladna, ima grčeve da li je ovo sad normalno i slične scene

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: stara raja ....sa rr...
21.9.2012 14:29:37   
Bambi09
MELLI, Zoe, sancez, mersiha, ElmaB, bella... dok mi na um padne jos raje koju sam pozeljela :)

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: stara raja ....sa rr...
21.9.2012 14:35:47   
malenaa
buuuuu user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Bambi09

MELLI, Zoe, sancez, mersiha, ElmaB, bella... dok mi na um padne jos raje koju sam pozeljela :)


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: stara raja ....sa rr...
21.9.2012 16:59:05   
Anoniman
Sta je sa Dana3?

(odgovor članu malenaa)
  Neposredna veza do poruke: 188
   RE: stara raja ....sa rr...
21.9.2012 17:13:04   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: Bambi09

Sugerisase mi da ovdje prekopiram svoj post iz kafane, jer odavno se nisam javljala. Hvala svima koji su se sjetili mene (pa me valjda i prizvali).
Lady26, Amani, mama2009, Nunny, jedna2u1, veesseela, Dida79, megi, zvecka, salmy, frenkoza, Srculence, tajra, mamine oci, scarllet, Buba29, Rabi, tweety, anitaMO, noa, marijanna, iv@ncica, Romali, Ben10, anidla, nikita, Pahuljica, Visnja, sahara, mama_alma, zaha, emma.L, remzy, Happy, HanaBana, MinaMM, chuci, dinaa, Bubana, koka i po, N_N, Niobe, Acudesa, Taurus, ena23, Mya 81, marinčii, Teacher, Galicia, myb@by, klemzi, Djana, jasmin, milenium, Iman83, dadada, Breskva, Mjeseceva Pratilja, Skvo RR, muaaa, neki, palachinken, reallove, gerberka, bebacha, Mirkica, SelmydZanky, Lejla Ka, idacha, Ilhana, hanabanana, sporty mama, škorpija, Sonja, zinanina, mojbebac, Ex-Yu, dafri, cija, sheri, felix, mala mu, tekja, sweet baby, Ella_H, Ivana TZ, bebana27, niki83, lirio, *pcelica*, bubuli, mala86, jelenaT, MALA1994, Luna04, Hanady RR, Private, bumbalu, amela_2008...
Ako sam koga preskocila ili zaboravila nemojte mi uzeti za zlo, podjednako vas sve volim J


DRaga ,tu sam ja ,saamo citam ,ne pisem ,jer nikada i nisam nesto pisala ...
Zagrljaji iz MOSTARa!!!
Dolazis li uskoro ovamo???

< Poruku je uredio Ben 10 -- 21.9.2012 17:19:46 >


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: stara raja ....sa rr...
21.9.2012 17:17:33   
nanika
Bambi jedan veeelikiuser posted image iako me nisi spomenulauser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: stara raja ....sa rr...
21.9.2012 17:31:44   
ElmaB

IZVORNA PORUKA: Bambi09

MELLI, Zoe, sancez, mersiha, ElmaB, bella... dok mi na um padne jos raje koju sam pozeljela :)

Tu sam draga!!!!! :)

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: stara raja ....sa rr...
21.9.2012 17:45:39   
lilix
IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Meni nedostaju sva raja sa teme trudnice 2009 ili ti bebe 2010.
Leena, Lilix, Zoe, Dora, Aida, Sulty, Aisa, Radoznalica, Idacha, Tajcika, Delfin, Bebacha... Mislim da sam jos nekoga trebala staviti, ali sad nemogu da se sjetim.
Neke su jos tu, s nekima se uzivo super druzim, a neke nisam cula vec dugo.
Uglavnom nedostaje mi nasa tema. Kad se samo sjetim tih razgovora, pogotovo kad smo bile trudnice .... Pa vjezbe user posted image
Sve vas user posted image user posted image


user posted image user posted image
i meni nedostaju razgovori sa svim curama ovdje navedenim, i još dosta njih...jedno prelijepo druženje, i sjećanje na to uvijek izmami osmjeh na lice...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: stara raja ....sa rr...
21.9.2012 22:16:30   
Bambi09
malenaa, nanika ma vi ste moje duse drage user posted image Ima jos dooooosta tih dragih nickova koji mi nedostaju i koje sam pozeljela. Ma kratko cijela generacija 2009 user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: stara raja ....sa rr...
21.9.2012 22:35:46   
delfin
user posted image
IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Meni nedostaju sva raja sa teme trudnice 2009 ili ti bebe 2010.
Leena, Lilix, Zoe, Dora, Aida, Sulty, Aisa, Radoznalica, Idacha, Tajcika, Delfin, Bebacha... Mislim da sam jos nekoga trebala staviti, ali sad nemogu da se sjetim.
Neke su jos tu, s nekima se uzivo super druzim, a neke nisam cula vec dugo.
Uglavnom nedostaje mi nasa tema. Kad se samo sjetim tih razgovora, pogotovo kad smo bile trudnice .... Pa vjezbe
Sve vas



i meni nedostaju razgovori sa svim curama ovdje navedenim, i još dosta njih...jedno prelijepo druženje, i sjećanje na to uvijek izmami osmjeh na lice...

_____________________________

i ja da pošaljem samo jedan veeliki user posted image  za mamice iz "moje" grupe i nadam se da se vidimo  uskoro, drugi user posted image za raju sa problema sa zatrudnjivanjem i svima im želim da im se što prije ostvare nadraži snovi, i naravno pozrdavljam sev forumašice

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: stara raja ....sa rr...
22.9.2012 16:13:15   
mila81

IZVORNA PORUKA: neki x


IZVORNA PORUKA: Bambi09

Sugerisase mi da ovdje prekopiram svoj post iz kafane, jer odavno se nisam javljala. Hvala svima koji su se sjetili mene (pa me valjda i prizvali).
Lady26, Amani, mama2009, Nunny, jedna2u1, veesseela, Dida79, megi, zvecka, salmy, frenkoza, Srculence, tajra, mamine oci, scarllet, Buba29, Rabi, tweety, anitaMO, noa, marijanna, iv@ncica, Romali, Ben10, anidla, nikita, Pahuljica, Visnja, sahara, mama_alma, zaha, emma.L, remzy, Happy, HanaBana, MinaMM, chuci, dinaa, Bubana, koka i po, N_N, Niobe, Acudesa, Taurus, ena23, Mya 81, marinčii, Teacher, Galicia, myb@by, klemzi, Djana, jasmin, milenium, Iman83, dadada, Breskva, Mjeseceva Pratilja, Skvo RR, muaaa, neki, palachinken, reallove, gerberka, bebacha, Mirkica, SelmydZanky, Lejla Ka, idacha, Ilhana, hanabanana, sporty mama, škorpija, Sonja, zinanina, mojbebac, Ex-Yu, dafri, cija, sheri, felix, mala mu, tekja, sweet baby, Ella_H, Ivana TZ, bebana27, niki83, lirio, *pcelica*, bubuli, mala86, jelenaT, MALA1994, Luna04, Hanady RR, Private, bumbalu, amela_2008...
Ako sam koga preskocila ili zaboravila nemojte mi uzeti za zlo, podjednako vas sve volim J


I ja te jojim puno user posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: stara raja ....sa rr...
22.9.2012 17:17:53   
anidla
Bambi user posted image

ja se uvijek sjetim tebe s teme kako si nam postavljala slike hrane (npr. Sabina sa pizzom) a mi svakla po 300 kg nagurale user posted image

ljubi djecicu!

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: stara raja ....sa rr...
22.9.2012 21:03:10   
Bambi09
user posted image Duse drage.
Fale mi i MarinaDK, alman, putnica :) itd...

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: stara raja ....sa rr...
22.9.2012 22:18:18   
Mirkica
sta je sa ilhane ??? ona se nikako vise nejavlja ?????

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: stara raja ....sa rr...
22.9.2012 22:51:36   
zeze

IZVORNA PORUKA: MaminaBeba

Moja raja su Zeze, Bedelindja, Kanita25, Mijau, Sara.at, miny, leena, Tidži, Malena., lilly86, sailor moon, InLove .. Predivno druženje, predivna raja.. Uvijek tu za podršku, uvijek za lijepu riječ.. Ovom prilikom i ovim postom ih mnogo grlim i ljubim..
S druge strane postojale su i neke koje su me svojim neljudskim nastupom gorko iznenadile. user posted image
Sve u svemu, volim lijepa sjećanja. user posted image



user posted image user posted image



_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: stara raja ....sa rr...
28.9.2012 21:16:54   
Isabell
cao stara dobra dobra raja,vratija se sime
majka tereza je dosla
recite sve zelje user posted image

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *