|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Udarci u glavu...
5.4.2010 13:27:37   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Nedi

mamine oči evo želudac mi se prevrće, mi smo visoko a Nedi stalno leti da gleda kroz prozor, ne mogu niti u wc, niti se spremiti na posao, nista a da mi nije na oku. Jos sad kad se moze popeti na radijator užasno se bojim, a on plače hoće da vidi džamiju sto mu je nena pokazala, i samo ako sekund nije na oku on je već kod prozora.

vesela drago mi je da curi nije nista, koliko god se mi trudili ne mozemo ih zastiti od svega, hb pa su to sve bezazleni udarci bez posljedica.



eh moja Nedi i meni tako sto kazes zludac prevrce,ja da je moj stan ako nebi stavia resetke ko u zatvor Bog me ubio,al tudje gazda neda da se ulaze,i balkon bi ogradia ovako moras 24h da si na oprezu...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Udarci u glavu...
5.4.2010 15:23:32   
Lalana
mamine oci, mi smo stavili zbog 100 stvari, hvala Bogu niko se nije bunio.
Ja se uzasno bojim visine, i primjetila sam da se kikica isto boji, kada se popne na kauc, gleda odmah da sidje i cak joj zastane dah. Nije valjda moguce da je i to nasljednouser posted image
Vjerujte ja kada pogledam sa visine, meni je sve CRNO oko mene.
Uh, s djecom opreza nikada dosta.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Udarci u glavu...
9.4.2010 10:05:48   
aya
Dobro jutro svima, a i ovoj temi.
Moja user posted image  je jutros sletila sa bracnog kreveta user posted image user posted image user posted image , ni sama ne znam kako, ali se docekala na ruke i noge, malo plakala, kad se vidjela u ogledalo pocela da se smije. Ima malu crveno flekicu na vrh cela i nista vise.
Poslije se fino napapala, napila, provozala svoju hodalicu par minuta , pocupala cvijece u saksiji (samo se pitam od kud joj snaga, jer i ja jedva iscupam list tog cvijeta kad se osusi), sad trenutno vristi na Fifi svom snagom.
Cini mi se da mene boli vise nego nju user posted image

_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Udarci u glavu...
9.4.2010 10:11:38   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: aya

Dobro jutro svima, a i ovoj temi.
Moja user posted image  je jutros sletila sa bracnog kreveta user posted image user posted image user posted image , ni sama ne znam kako, ali se docekala na ruke i noge, malo plakala, kad se vidjela u ogledalo pocela da se smije. Ima malu crveno flekicu na vrh cela i nista vise.
Poslije se fino napapala, napila, provozala svoju hodalicu par minuta , pocupala cvijece u saksiji (samo se pitam od kud joj snaga, jer i ja jedva iscupam list tog cvijeta kad se osusi), sad trenutno vristi na Fifi svom snagom.
Cini mi se da mene boli vise nego nju user posted image


sigurno tebe vise boli
ne brini nije joj nista, navikni se na to, bit ce toga jos

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Udarci u glavu...
9.4.2010 15:00:46   
Atarka
Aya, i moj zvrk je jutros sletio s kreveta. Ja sam spavala i odjednom cula "tup". Odmah sam skocila i uzela ga i brzo je prestao plakati. Hvala Bogu, nije mu nista bilo. Prestravila sam se.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Udarci u glavu...
9.4.2010 15:05:53   
emma.L
Aya, njima uvijek to prođe za par minuta, a mi u šoku ostanemo danima s osjećajem krivnje. Nama je Ema udarila u letu glavom u štok od vrata zato što se trkala s tatom tko će prije po pelenu. U 10 sekundi je imala "mandarinu" na čelu sa modrom tankom linijom preko user posted image . On kad umro nije. Emi smo stavili malo maslaca nakon što smo je umili hladnijom vodom i dali joj soka, u to dođoše gosti i Ema sve zaboravi, a tata jedva pregur'o to večer.
Ovo samo da te utješim - svima nam se dešava.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Udarci u glavu...
9.4.2010 15:08:05   
aya
izgleda da su Emme vrlo specificne (moja cura je Ema)user posted image

_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Udarci u glavu...
9.4.2010 15:17:26   
emma.L
E nek' ti je Bog na pomoći- hahahha. Ma neka ih, nek' skaču, a mi smo tu da pazimo koliko možemo. Iako nije sve u našoj moći user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Udarci u glavu...
9.4.2010 15:26:19   
reallove

IZVORNA PORUKA: aya

Dobro jutro svima, a i ovoj temi.
Moja user posted image  je jutros sletila sa bracnog kreveta user posted image user posted image user posted image , ni sama ne znam kako, ali se docekala na ruke i noge, malo plakala, kad se vidjela u ogledalo pocela da se smije. Ima malu crveno flekicu na vrh cela i nista vise.
Poslije se fino napapala, napila, provozala svoju hodalicu par minuta , pocupala cvijece u saksiji (samo se pitam od kud joj snaga, jer i ja jedva iscupam list tog cvijeta kad se osusi), sad trenutno vristi na Fifi svom snagom.
Cini mi se da mene boli vise nego nju user posted image

draga aya i meni se to desilo,jos kod mene bracni krevet visok...Emin je ostao sam manje od 1 min. i hop..on je ruzno pao nekako na ruku pa sam se toliko prepala bila,kad podigne ruku vristi,odvela ga doktoru,pregledao ga kaze sve ok,to je bol od pada,proci ce,sreca pa je glavom pao na medu velikog,tako da glavu nije povrijedio...ne brini se,to se svima desava...pozz

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Udarci u glavu...
12.4.2010 15:17:52   
marinčii
evo i mene na ovoj temi nažalost M mi maloprije sjedio na podu i nekako se trznu i na leđa pade i glavom od parket ja još bila uz njeg pokušala ga uhvatit al je ipak udario glavom nije jako malo je plako evo bio budan pola sata i zaspo sad neznam šta da radim,čitam da nije dobro da zaspe al on nije spavo od jutros u 10 vec mu je i prije bilo vrijeme da zaspi,joj ja se još tresem neznam šta ćuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Udarci u glavu...
12.4.2010 15:24:29   
Lalana
marincii polahko, sjedi, smiri se, popij veliku casu vode.
Nece to biti ako Bog da nista strasno, moja djeca su znala padati na plocice x puta, ja se svaki put iznova istraumiram.
A to sto je zaspao, plus ako je bio pospan, nije nikakv problem i los pokazatelj, jer se i on sigurno prestravio.
Pusti ga malo da se naspava i kada se probudi prati sta i kako se ponasa, ima li nekih cudnih promjena.
Sretno

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Udarci u glavu...
12.4.2010 15:28:23   
marinčii
lalanaa hvali ti ,ako Bog da tako će i biti ma stvarno ga pazim i eto opet se desi što mi je najteže ja bila kraj njega a nisam ga uspjela uhvatiti,pregledala sam mu glavu nema nikakve čvoruge ni modrice ni ništa,e sad neznam šta moram paziti i kako znati da nešto nije uredu

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Udarci u glavu...
12.4.2010 15:31:39   
Lalana
Ma tako je to, i ja ponekad pomislim sto ih vise pazim vise se nesto desava.
A koliko sam upucena, ako bas nesto ne bude ok, dakle ako primjetis da ima nagon za povracanjem ili je neobicno nervozan, ili place bez nekog drugog razloga, moze biti znak za uzbunu, ali vidjet ces, kako doslo tako i proslo i ne ponovilo se.user posted image


< Poruku je uredio Lalana -- 12.4.2010 15:33:59 >


_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Udarci u glavu...
12.4.2010 15:36:21   
marinčii
hvala ti malo si me smirilauser posted image user posted image ,pratit ću ga pa ako bude šta neobično idem odma doktoru ,ali nadam se da će to sve biti uredu

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Udarci u glavu...
12.4.2010 21:21:04   
Lalana
marincii, kako stvari stojeuser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Udarci u glavu...
19.4.2010 12:33:38   
Anoniman
kad sam vidjela ovu temu, sva sam se najezila. Mi smo nedavno isli siti glavu. Ja sam bila na poslu i nazvala da cujem kakvo je stanje kod kuce. MM se javio, a cuje se dreka. Kad sam ga pitala sta je, kaze belaj. Ja ne znam kako sam dosla do kuce. Kad sam vidjela moja princeza lezi i kosa joj krvava, sve mi se okrenulo. sreca nije bilo nista opasno. Otisli smo u hitnu i stavili su joj jedan konac. Ona je plakala hoce li joj osissat kosu, na srecu samo su malkice morali oko rane, pa se i ne vidi jer je na takvom mjestu da druga kosa to prekrije, ali bila sam i prosla.

(odgovor članu Lalana)
  Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Udarci u glavu...
19.4.2010 12:36:28   
Skvo RR
Draga Maida dobro  je proslo, ja sada citam, kontam da nije maleni pao, kad ono curica....Ljubi je puno!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Udarci u glavu...
19.4.2010 14:14:48   
mišur
Maida,
baš mi je žao malene, ali hB nije bilo ništa opasno.
Mogu misliti kako ste se zabrinuli...
Kakve sve šokove i stresove moramo još proći sa ovim našim malim vragolanima?

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Udarci u glavu...
19.4.2010 14:48:07   
acudesa
stres koji roditelj doživi u takvim sitaucijama je grozan, hB da nije ništa strašno bilo...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Udarci u glavu...
19.4.2010 15:09:58   
koka i po
Ja sam danas premrla.Moj  Sejo puko glavom o nogaru stola .Čelo poplavilo i otekloStavljala sam mu obloge.U prvih polasata nije bilo povraćanja.Sada spava i čekam da se probudi.Sva sam na trncima,valjda će sve biti ok.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Udarci u glavu...
15.6.2010 10:43:17   
Mostarka*
Moj malac je pun modrica po glavi, svi me po gradu gledaju onim ruznim pogledom sta mu radis zeno bozija. Ja stvarno ne znam kako da ga zastitim, svaki put udari glavom i ostanu ogromne modrice.

_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Udarci u glavu...
15.6.2010 11:00:49   
Ben 10
I moj jemalac negdje do 2 godine uvijek udarao glavom .Ja sam govorila sine ko da nije tvoja.Nisu mu baš modrice ostajale.Nego čim udari uzmi nož za mazanje i položi ravni dio na udareno mjesto i pritisni i ne ostane modrica.To je meni mama rekla,kada je prvi put mi starijem sinu pošla da stavi dijete se zgranulo šta će joj nož ,poslije je vidio da je to dobro.Ja ponekada tako uradim i sa drškom kašike ili viljuške.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Udarci u glavu...
15.6.2010 11:07:21   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Ben 10

I moj jemalac negdje do 2 godine uvijek udarao glavom .Ja sam govorila sine ko da nije tvoja.Nisu mu baš modrice ostajale.Nego čim udari uzmi nož za mazanje i položi ravni dio na udareno mjesto i pritisni i ne ostane modrica.To je meni mama rekla,kada je prvi put mi starijem sinu pošla da stavi dijete se zgranulo šta će joj nož ,poslije je vidio da je to dobro.Ja ponekada tako uradim i sa drškom kašike ili viljuške.



dobar fol, hvala na savjetu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Udarci u glavu...
15.6.2010 11:09:29   
Trnoruzica
Ja uvijek stavim puter, i nikad, ali bas nikad se modrica nije pojavila user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Udarci u glavu...
15.6.2010 11:11:05   
veeseelaa
ja sam neki dan prala balkon, malena je svo vrijeme bila samnom, i sad kad sam odlučila još par puta kantom vode zaliti balkon izletim sama, reko da je ne umokrim vodom
I malena mi lijepo zatvori vrata od balkona, kad nisma poludjela
Ko izbezumljena sam hodala tamo - amo po balkonu
MM nije bio kući, prozor je bio na kant pa sam zavlačila ruku ne bil ga kako otvorila, sva sam se izudarala i izgrebala, užas, ruka mi je do ramena modra, da me neko vidi reći će muž je tuče
Na kraju je komšija nazvao mm i bila sam oslobodjena
Malena je za to vrijeme gledala moje ludila s facom prilonjenom na balkonska vrata
Kako sam se samo prepala, plakala sam pola sata!
Komšija kaže da sam bila izbezumljena kao kvočka kad joj pile uzmu
eh moje sreće kad sam zagrila malenu
Al modrice su užasne po rukama ostale!
Rekoh mužu budeš li me zezao ovih dana ima da te prijavim da me zlostavljašuser posted image user posted image user posted image  kaže mi mm ma niko ti vjerovat neće

< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.6.2010 11:12:49 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *