|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pokloni
4.11.2008 18:22:37   
mamy Sabina
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Vec duze vrijeme trazim onaj komplet bajki...i ne mogu da ga nadjem user posted image . Cetiri knjige- cvena, plava, zelena i narandjasta...Bajke (plava), zivotinje (zelena)...To sam imala kao dijete i uzivala sam u njima......Znate li na sta mislim?! user posted image





Meni je moja mama sačuvala taj komplet,jest da nije u najboljem stanju al
moja djevojčica ga ima,a ima i neke simbolike,nasljedila je moj!user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pokloni
4.11.2008 20:21:34   
Amrino
Hocu i jaaaa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pokloni
23.11.2008 15:36:38   
najjda
obicno to bude novac jer mislim  da svaka mama zna sta treba uraditi ili kupiti ....ja dam novac pa brate neka konta sat ce sa njima ...

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pokloni
23.11.2008 16:16:26   
anitaMO
ne znam i mojoj je rodjendan ubrzo.ali ne valja datum.istrose se svi oko bozica i nove godine.ali opet ima snizenje.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pokloni
25.11.2008 14:54:58   
kristijan
moj stariji je rođen na badnji dan pa možeš misliti svi se istroše user posted image user posted image user posted image user posted image ali opet dobije brdo poklona jedino bake i deda daju money moneyuser posted image user posted image user posted image i mama se jako obraduje user posted image user posted image user posted image pokrijem božićne troškoveuser posted image

_____________________________

KRISTIJAN 24.12.2003
IVAN 24.06.2008
JAN 21.01.2010

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pokloni
25.11.2008 15:14:57   
anitaMO
bas mu je dobar datum user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pokloni
25.11.2008 21:03:29   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

meni je najgluplja i najbeskorisnija stvar kupovati zlato djeci... .


Potpisala bih...i dodala, beskorisno je i za odrasle, a kamo li za djecu.
I potpuno se slažem da su pokloni bez duše.
Moja Hana ima nešto zlata, dobila je sve, a ako bude voljela nakit na mamu onda je to zaista propala "investicija". Žali Bože para.

Ja bih kupila knjigu za djecu. Hani je tata kupio u Turbolimaču knjigu " Prvih 1000 riječi sa medom " - uživala je u toj knjizi. Stalno smo je morali čitati. TOliko je riječi uz tu knjigu naučila, sačuvali smo je i za mladju.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pokloni
25.11.2008 21:07:52   
Romali
IZVORNA PORUKA: hanabanana
.
[/quote

Ja bih kupila knjigu za djecu. Hani je tata kupio u Turbolimaču knjigu " Prvih 1000 riječi sa medom " - uživala je u toj knjizi. Stalno smo je morali čitati. TOliko je riječi uz tu knjigu naučila, sačuvali smo je i za mladju.



Sviđa mi se ova ideja. Morat ću pogledati u TL.
Je li  je iko vidio negdje u zadnje vrijeme ?


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pokloni
25.11.2008 21:14:54   
žana o8
I moja je , kada se rodila,dobila kojekakvih zlatnih narukvica , lančića , a nenamjeravam joj to uopšte staviti. Hvala svima , al ni ja nisam taj tip pogotovo ne za zlato, pa mi se to uopšte ne sviđa na djetetu. I ja mislim da je bolje da su joj kupili pampers pelena za to para što su dali na zlato al eto. Jedna kolegica mi je kupila Chicov sterilizator za flašice i to mi je super , jer je to nešto što će mi sigurno trebati. Nakit mi je malo seljast. 

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pokloni
25.11.2008 21:25:56   
lejlašh
Merjem najviše uživa u slikovnicama, imamo one kartonske da ih ne može poderati, i imaju one gumene igračke u sredini - kada ih pritisneš - puštaju zvukove.
Poklona je dobila raznih - odjeće, igračaka, lutaka najviše, ruksačić, konju za jahanje, biciklo, nešto i para ,naušnice i narukvice, a mi smo joj kupili 365 priča za laku noć. Sve u svemu - i to je prošlo

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pokloni
24.12.2008 13:42:34   
batterfly
Ljudi spasavajte me!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ovako,blizi se prvi rodjendan jednom djecaku koji zivi u Njemackoj,ali ce proslaviti svoj rodjendan ovdje...Dakle to je djete koje ima SVE,apsolutno sve...
I nedavno nas je zvao otac djecaka i pitao MM hoce li mu biti kum djetetuuser posted image user posted image user posted image ...Jako smo dobri prijatelji,pazimo se,ali nas je ipak malo iznenadilo....
Rodjendan je u subotu i treba mi sto prije "pametna" ideja sta da kum(MM) kupi tom djetetu.....Moja je ideja u svakom slucaju dobra knjiga,ali smo u dilemi na kojem jeziku(ja bih se ipak odlucila na nasem....ali sta dodati jos????
Pomagajte,pliz!!!!!

Hvala!!!

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pokloni
24.12.2008 14:48:45   
bebacha
definitivno knjiga prilagodena uzrastu djeteta i obavezno na nasem jeziku.ona knjiga sto je hanabanana spomenula cini mi se dobra ideja.i mozda neke crtice(na nasem jeziku) ili nesto tipa baby einstein.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pokloni
24.12.2008 15:31:29   
mamyca
Bebacha ti  je dala fine ideje,a mozes ako imas ijednu sliku tog djeteta uvecati je pa uokviriti,to mi je bas fino.Ili da kupite,onaj kao motorcic za dijete,koliko sam skontala mali ce sad napuniti godinu dana,jel de?I naravno,knjiga da bude na nasem jeziku.user posted image

< Poruku je uredio mamyca -- 24.12.2008 15:32:19 >


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pokloni
24.12.2008 16:17:38   
Ilhana RR
hmm... sve zavisi koliko sam vezana za tu osobu.

Namprimer kad je mojoj braticni bio rodjendan prvi, kupila sam joj zlatnu narukvicu sa natpisom, igracku iz Fisher Price-a za hodanje posto jos nije bila prohodala i jos nekakvih igracaka.

Dok sam malom jednom uzela neki kompletic i igracku... ipak nemogu svima kupovati zlato... bankrutirala bih...

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pokloni
24.12.2008 21:09:00   
sarayka
Meni nijedan poklon nije "seljast" bilo to zlato, knjiga ili kineska igračka, jer poklonu se u zube ne gleda!!!
Kao sto moja mama zna reci niko ti ne poklanja od straha vec iz dobre namjere prema tome svako prema svojim mogućnostima. Ja licno vecinom poklanjam garderobicu i igracke, ako je neko blizi pitam ga sta mu konkretno treba i tako mi je lakše. Za prvi rodjendan Lamija je dobila jako puno garderobice kvalitetne koju smo nosili čitavo proslo ljeto, od moje mame npr.tortu iz Fantazije naravno user posted image  i Bambi baletanke jer sam to tražila, zatim biciklo, bebe razne ali i narukvice itd.
Ma hvala svakome na poklonu jer kao sto rekoh poklonu se u zube ne gleda bitno je da se ipak ljudi sjete a danas i nije Bog zna kako dobro vrijeme za džep prema tome...koliko ko može!

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Pokloni
26.12.2008 18:51:18   
batterfly
Ok!!Hvala vam na idejama!!!!
Skontala sam sta cu!!!

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Pokloni
23.3.2009 23:19:00   
veeseelaa
sta ces kome kupiti ovisi koliko ste blisko a naravno i u kojoj si finansijskoj mogucnosti.
Kad sam isla bratovoj malenoj na rodjendan kupila sam joj nausnice bijelo zlato + 500 KM a nekon drugom to naravno ne bi, znaci ovisi ko je u pitanju i koliko novca imas na raspolaganju a ima i ona mjesta koliko su oni potrosili na tvoje dijete i ti toliko na njihovo

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Pokloni
26.7.2009 18:40:00   
leli§
eh evo sad i mene u dilemi. naime jednoj maloj mojoj princezi je sad rodjendan u petak ako Bog da, a kao da se juce rodila maca mala. to je kcerkica od blizih na prijatelja Bosanaca u tudjem svijetuuser posted image odnosno prva "nasa" bosanska bebica:) i ja sam sad u veeeeelikoooj dilemi. od garderobice da joj nesto kupujem--nju njena mama oblaci kao malu princezu i ima apsolutno sve. od knjiga---to je problem jer sve dostupne knjige nisu na bosanskom, a nesto sam i gledala nikako mi nisu sadrzane izbor je bas bezveze. helem imam par stvarcica u uzem izboru:

- neki lijepi album za slike
- komplet cetka i cesalj iz mamas and papas http://www.mamasandpapas.co.uk/product-brush-comb-set-millie-borris/4890453/type-i/
- srebrena kutijica za cuvanje prvog uvojka http://www.mamasandpapas.co.uk/product-first-curl-box-millie-boris/484545302/type-i/
(postoji maleni problem djevojcica i nema bas puno kosice--ne znam ni hoce li joj kosus jeci za rodjendan, a ovo mi je bio izbor broj 1, bas onako za priliku)
- custom made cupcakes, znaci ne tortu niti one vece cupcakes nego maje maje pormjera oko 2.5 cm...kolegica radi po narudzbi i odlicne su joj a nisu nikako ni jeftine, a onda se skontam to ce sve odrasli pojesti ne znam ni smije li djete od godinu pojesti kolac?
- ili ono "zadovoljstvo" sto se okaci na zid i sluzi za mjerenje visine djeteta

???????

< Poruku je uredio leli§ -- 26.7.2009 18:42:47 >


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Pokloni
26.7.2009 19:39:54   
Anoniman
ne znam gdje zivis ...skontala sam da nisi ovdje..meni je recimo super poklon patchwork deka..'vako nesto...ili inace neka dekica mekana za gledanje tv-a ...suskanja i uzivanjauser posted image

user posted image

(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Pokloni
26.7.2009 19:41:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamy RR

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Vec duze vrijeme trazim onaj komplet bajki...i ne mogu da ga nadjem user posted image . Cetiri knjige- cvena, plava, zelena i narandjasta...Bajke (plava), zivotinje (zelena)...To sam imala kao dijete i uzivala sam u njima......Znate li na sta mislim?! user posted image





Meni je moja mama sačuvala taj komplet,jest da nije u najboljem stanju al
moja djevojčica ga ima,a ima i neke simbolike,nasljedila je moj!user posted image



imam i ja touser posted image ako mislite na one walt disney...samo mi fali pjavaaaauser posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Pokloni
27.7.2009 10:44:55   
mamin sin
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Vec duze vrijeme trazim onaj komplet bajki...i ne mogu da ga nadjem user posted image . Cetiri knjige- cvena, plava, zelena i narandjasta...Bajke (plava), zivotinje (zelena)...To sam imala kao dijete i uzivala sam u njima......Znate li na sta mislim?! user posted image





I meni je taj komplet ostao u lijepom sjećanju i stalno zagledam hocu li ga negdje vidjeti. I bas sam prosle sedmice ušla namjenski u Svjetlost i pitala tetu, ona kaze da to nema nigdje više. user posted image  Ako me je zaista skontala na šta mislim, a kaže da jeste...
Ali ja ću gledati i dalje...

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Pokloni
27.7.2009 10:51:16   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: mamin sin

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Vec duze vrijeme trazim onaj komplet bajki...i ne mogu da ga nadjem user posted image . Cetiri knjige- cvena, plava, zelena i narandjasta...Bajke (plava), zivotinje (zelena)...To sam imala kao dijete i uzivala sam u njima......Znate li na sta mislim?! user posted image





I meni je taj komplet ostao u lijepom sjećanju i stalno zagledam hocu li ga negdje vidjeti. I bas sam prosle sedmice ušla namjenski u Svjetlost i pitala tetu, ona kaze da to nema nigdje više. user posted image  Ako me je zaista skontala na šta mislim, a kaže da jeste...
Ali ja ću gledati i dalje...


hocu i jaaaaaa
sjecam ih seeeeee

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Pokloni
27.7.2009 12:27:23   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: sarayka

Meni nijedan poklon nije "seljast" bilo to zlato, knjiga ili kineska igračka, jer poklonu se u zube ne gleda!!!
Kao sto moja mama zna reci niko ti ne poklanja od straha vec iz dobre namjere prema tome svako prema svojim mogućnostima. Ja licno vecinom poklanjam garderobicu i igracke, ako je neko blizi pitam ga sta mu konkretno treba i tako mi je lakše. Za prvi rodjendan Lamija je dobila jako puno garderobice kvalitetne koju smo nosili čitavo proslo ljeto, od moje mame npr.tortu iz Fantazije naravno user posted image  i Bambi baletanke jer sam to tražila, zatim biciklo, bebe razne ali i narukvice itd.
Ma hvala svakome na poklonu jer kao sto rekoh poklonu se u zube ne gleda bitno je da se ipak ljudi sjete a danas i nije Bog zna kako dobro vrijeme za džep prema tome...koliko ko može!


user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pokloni
27.7.2009 13:39:54   
Suzana
IZVORNA PORUKA: dadada

ne znam gdje zivis ...skontala sam da nisi ovdje..meni je recimo super poklon patchwork deka..'vako nesto...ili inace neka dekica mekana za gledanje tv-a ...suskanja i uzivanjauser posted image

user posted image



WOW što je ovo slatko, gdje si kupila ili vidjela da ima kupiti dadada?


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Pokloni
27.7.2009 13:50:50   
milenium
Ova dekica mi je extrauser posted image

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *