|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pokloni
27.7.2009 19:18:22   
bucko
Ovakve slične dekice radi neka teta u Bihaću, može se poručiti pa pošalje busom...S donje strane je frotir (da se ne znoji bejbi) a gore je podloga na koju su našivene krpise tj. cvjetići, životinje, autići, milion điđa...A onda još teta u jednom dijelu izveze ime bebe, veličina slova otprilike visine 6-7 cm, vjerovatno možeš zahtjevati i više...Ugl, super izgledaju, šarene da bejbi gleda, za kolica..Uvijek zamislim bebu koja se veže za svoju dekici i voli je (onaj neki crtani)

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Pokloni
27.7.2009 22:01:11   
leli§
ja trenutno pravim sebi i suprugu veliku ljetnu dekicu, umjesto jorgana:):):) bas na ovaj nacin a to je quilting. eh mogla bih opucati i bebi varijantu ali nemam bas vremena za to do petka a uz to posao i kucauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Pokloni
27.7.2009 22:12:15   
Visnja RR
takvih "pacvrok"dekica je moja mama sasila hejbet za Cardeu...
Za Asju je sasila jednu sa vec oslikanim materijalom koji je cuvala skoro 20 g user posted image  za unuce user posted image

al bas kontam da uradi za bracni krevet jedan ...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Pokloni
27.7.2009 22:12:54   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: bucko

Ovakve slične dekice radi neka teta u Bihaću, može se poručiti pa pošalje busom...S donje strane je frotir (da se ne znoji bejbi) a gore je podloga na koju su našivene krpise tj. cvjetići, životinje, autići, milion điđa...A onda još teta u jednom dijelu izveze ime bebe, veličina slova otprilike visine 6-7 cm, vjerovatno možeš zahtjevati i više...Ugl, super izgledaju, šarene da bejbi gleda, za kolica..Uvijek zamislim bebu koja se veže za svoju dekici i voli je (onaj neki crtani)


Možeš li mi reći koje su dimenzije te dekice za bebe, koliko vremena treba da se naparavi i dostavi u Sarajevo i koliko bi koštala. Moja dobra kolegica je prije 3 dana rodila djevojčicu nakon 4 spontana i čak je i sa ovom bebom ležala nepomična jer je bila blizanačka trudnoća i 1 plod je ''otišao'' u 4 mjesecu. Željala bih nešto za babine pokloniti toj divnoj novoj bebici što bi je podsjetilo na njeno rođenje uvijek u životu. Toliko smo je čekale da zaista poseban poklon zaslužuje, a ovakva dekica sa imenom mi izgleda upravo prigodna.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Pokloni
27.7.2009 22:19:37   
bucko
Hanady, evo sad pričam o dekici...Ugl, prijateljica nema broj tete jer je ona to naručila preko svoje prijateljice. Dekica je dimenzija oko 60 cm sa 100 cm i oko 60 KM. Boje ti probereš (dječak, djevojčica). Ako si "za" ja bih zvala sutra tu curu preko koje to ide...Znam samo da je prijateljica čekala na dekicu sigurno 3-4 sedmiceuser posted image

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Pokloni
27.7.2009 22:33:15   
Hanady RR
Hajde ti nama nabavi taj broj od te tete, ja bih je nazvala i bez frke to naručila i onda je izmolila da mi je što prije uradi...moram još sutra da vidim jel ostalo definitivno ime koje su skontali...jer nešto im sad trune čije je ime jel ovo il ono gluposti...a ja bih htjela da na dekici izvezem i ime.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Pokloni
27.7.2009 22:49:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Suzana

IZVORNA PORUKA: dadada

ne znam gdje zivis ...skontala sam da nisi ovdje..meni je recimo super poklon patchwork deka..'vako nesto...ili inace neka dekica mekana za gledanje tv-a ...suskanja i uzivanjauser posted image

user posted image



WOW što je ovo slatko, gdje si kupila ili vidjela da ima kupiti dadada?



nazalost nemam je...ovu sam nasla na netu..kontam nesto na ovaj fazon napraviti Andreju samo malo manje roze :) ali veliku da se mozemo svi zimi ususkati i gledati tvuser posted image

(odgovor članu Suzana)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Pokloni
27.7.2009 22:55:50   
milenium
ja sam baš kad se moj bebač rodio gledala neku ovakvu dekicu,svidjela mi se jedna u BREVIjevom katalogu,vjerovato je i koštala masno,ali nismo je mogli naći.Duplo je ljepša od ove,ma šta duplo...zaljubila sam se odmah u nju.i sad imam tu sliku od te dekice i plačem nad njom svaki put kad je vidim.slikala bi je sad mobom ali ne znam na komp prebacituser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Pokloni
18.8.2009 12:56:30   
Virtualna
Drage moje,

u nedelju slavi moj bratic 4. rodjendan, mali je "lud" na fudbal, njemu se svo njegovo slobodno vrijeme "vrti" oko lopte i golova.
MM i ja smo planirali, da mu za taj njegov rodjendan kupimo nesto vezano za nogomet, a imala bih zelju....zato pitam vas, koje zivite u BH, dali postoji internetna stranica gdje bih mogla pomocu programa, kopirati sliku bratica, kraj slike nekog igraca fudbalske bosanske reprezentacije (npr. Dzeko), jer bih mu izradila neki poster ili nesto slicno?!

Ako postoji, zamolila bih vas, da mi taj link kopirate...pa da smislim nesto....


Hvala vam, drage moje

_____________________________

... mamina ljubav ...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Pokloni
18.8.2009 16:25:51   
Anoniman
imas "face in hole" to nije nas ali mozes tamo kreirati sopstveni scenario...samo uploadujes dzekinu fotografiju s jos nekim...izrezes lice tog nekog i umetnes svog bratica http://www.faceinhole.com/us/

(odgovor članu Virtualna)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Pokloni
23.9.2009 16:17:53   
teta berta
Kojih smo mi gluposti dobili za prvi rodendanuser posted image A isto tako i lijepih stvari. Volim kad me ljudi pitaju sta treba bebi, pa i ja volim pitati... Ali bilo je i onih koji nisu skontali, recimo rekla sam da ima svega za ljeta, a slabo zimskog, a neki su opet kupili neke haljinice koje eno kupe prasinu na balkonu... A sto su samo kicaste, made in kinezijauser posted image user posted image user posted image
Cak smo i biciklo dobili veliko sa pomocnim tockovima... A ti ljudi koji su to kupili imaju sina godinu starijeg i njemu kupili onu guralicu a nama ovo za veliko dijete... To mi je stvarno krajnje glupo, a mi malom za prvi rodendan slomili se trazeci nesto zanimljivo i zabavno za njegov uzrast... Al neka neka dode cica na kolicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Pokloni
23.9.2009 18:49:12   
Mya_81 RR
Dadada, i ja htjedoh pitati gdje je kupljena ova dekica...mi imamo jednu veliku za bračni krevet i kupljena je u Ikea-i davnoooooo....

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Pokloni
23.9.2009 18:56:43   
dana3
Nas tek ceka taj porvi rodjendan i vec unaprijed znam da ce najvise biti para
jer sma govorila davno da igracke mom djetetu ja kupujem.ne volim kad donesu one koje imaju masu malih dijelova koje moze da proguta i sl.ili neke s kojima se ne zeli da igra-glupo bacati a samo se preturaju tamo i tamo.
Nemamo puno familije ovde ali iz Bosne vec pripremaju pare za njega jer je najmladje unuce sa obe nase strane.jos da je curica bila auuuuuuuu jer duuuuuuuuuuugggggggggo se ni jedna u nasim porodicama nije rodla ali ok.momcina ce da slavi prvi rodjendan i pokusacemo da organizujemmo i prvo sisianje pa vidjecemo kako ce sve ispasti a o poklonima naknadno javim.Mozda ne dobije nista user posted image user posted image user posted image  a ja u brizi vec

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Pokloni
24.9.2009 11:47:07   
maja78 RR
Slicnu ovakvu dekicu je moj bebac dobio za babine, i ja sam slicnu narucila za  prijateljicu, potrudit cu se da je popodne uslikam i postavim na net i izmjerim dimenzije. Radi je zena u Sarajevu i kosta oko 80 KM.

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Pokloni
7.10.2009 20:31:20   
aazra
Moram podici ovu temu...blizi se "dan D" i odlucili smo nasem bebanu koji nam je jaaaaaaako uljepsao zivot pokloniti nesto posebno ali bas posebno. Gardarobice ima, cipelice za jesen takodjer i nekako ne treba mi povod da mu to kupim, to su stvari koje kada trebaju ne cekaju rodjendan..
Drugo, sto se tice nakita mozda ima vise smisla za curice, ali za decke....user posted image
Inace, sto se nakita tice slazem se s Visnjom, ja kada sam se udala dobila sam zlatnih prstenova ko "bozicna jelka" i to jos od zutog zlatauser posted image i ni cemu mi ne sluzi!!!
jedino se kum sjetio i pitao me sta zelim i ja sam odabrala srebrni komplet koji mi je i dan danas najdrazi..
Takodjer mislim da je vrjednije kupiti djetetu neki komplet knjiga ili nesto sto ce dijete koristiti a ne sto ce "kupiti prasinu" kao neka uspomena..
Inace, mi razmisljamo kada je nas maleni u pitanju da kupimo djeciji laptop, vidjeli smo u T. Limacu nije bas jeftin ali mislim da vrijedi. Ionako ga najvise privlaci kompjuteruser posted image
Za slikovnice je jos mali, mozda i za laptop ali mm je gledao ima dosta nekih funkcija, super je za ucenje rijeci, tastatura u boji, ma sve..jedino sto bi morala paziti da mu traje i da ga ne pokvari. Ali kontam kad nije ovaj nas a cesto se zaleti na njega i lupa po tastaturi, gleda ekran, valjda ne bi ni taj...
Sta vi mislite.......?

< Poruku je uredio aazra -- 7.10.2009 20:32:03 >


_____________________________








(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Pokloni
7.10.2009 21:56:49   
Suzana
Azra...
Moji decki iz Amerike dobili djeciji laptop o kojem pricas, ne primjecuju ga, i dalje im je drazi nas.
Mozda ce Bilal zaista da ga upotrijebi na pravi nacin, ali mislim da su jos uvijek mali za ove stvarcice.
Sto se tice slikovnica, moji vole slikovnice i vjeruj da ce mu to biti zanimljivije.
Imas kod Sahinpasica prekrasnih slikovnica za bebe/djecu naseg uzrasta (one male, sa debelim koricama), ja sam mojim kupila sa zivotinjama, obozavaju je, i sve su naucili, kako kaze krava muuuuu, kako kaze ovca beeee, kako kaze patka pa-pa user posted image . I onda ih nazove deda i s njim se zivi ispricaju na telefon kada im postavlja ova pitanja. user posted image
Nadam se da sam ti malo pomogla.
Interesantno, mi nasim deckim nismo nista kupili za rodjendan. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Pokloni
7.10.2009 22:07:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Suzana

IZVORNA PORUKA: dadada

ne znam gdje zivis ...skontala sam da nisi ovdje..meni je recimo super poklon patchwork deka..'vako nesto...ili inace neka dekica mekana za gledanje tv-a ...suskanja i uzivanjauser posted image

user posted image



WOW što je ovo slatko, gdje si kupila ili vidjela da ima kupiti dadada?



nazalost nemam je...ovu sam nasla na netu..kontam nesto na ovaj fazon napraviti Andreju samo malo manje roze :) ali veliku da se mozemo svi zimi ususkati i gledati tvuser posted image



Ovako nesto radi jedna nasa forumasica, ali ne znam smijem li reci kojauser posted image
Ali pitacu je smijem li je spomenut

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Pokloni
7.10.2009 22:10:45   
bebano
IZVORNA PORUKA: Suzana

Azra...
Moji decki iz Amerike dobili djeciji laptop o kojem pricas, ne primjecuju ga, i dalje im je drazi nas.
Mozda ce Bilal zaista da ga upotrijebi na pravi nacin, ali mislim da su jos uvijek mali za ove stvarcice.
Sto se tice slikovnica, moji vole slikovnice i vjeruj da ce mu to biti zanimljivije.
Imas kod Sahinpasica prekrasnih slikovnica za bebe/djecu naseg uzrasta (one male, sa debelim koricama), ja sam mojim kupila sa zivotinjama, obozavaju je, i sve su naucili, kako kaze krava muuuuu, kako kaze ovca beeee, kako kaze patka pa-pa user posted image . I onda ih nazove deda i s njim se zivi ispricaju na telefon kada im postavlja ova pitanja. user posted image
Nadam se da sam ti malo pomogla.
Interesantno, mi nasim deckim nismo nista kupili za rodjendan. user posted image




Suzi potpisujem te, a posebno ovo da ni mi nasem misicu nista ne kupismo za rodjendan user posted image . Koja bruka user posted image .
 
Nego sto se tice poklona i ja sam vise za slikovnice nego taj laptop. Djeca su pametnice i vide ono sto nije pravo. Moj Luka je od sisanog kuma dobio mrak mobitel, naravno djeciji. I zvoni i ko fol slika i tipke imaju zvuk kada se kao biraju brojevi. Bio mu je zanimljiv 10ak minuta i kraj price. Moj mu je puno puno zanimljiviji user posted image .
Sto se tice slikovnica ja imam samo jeda prijedlog, a to je da se tako maloj djecici kao sto su nasa, kupuju slikovnice sa jednom do dvije slike na jednoj stranici. Jer kada su one slikovnice tipa Pepeljuga, Ruzno pace.. to ih nekako zbuni. I moj Luka ima te neka sa zivotinjama i upravo tako sve pokazuje gdje je cuko, maca, konjo... Isto tako imas u TL super kao muzicke slikovnice Elmo i druzina. Luka je takvu dobio za rodjendan i jako je volio, stalno je pritiskao dugmad i plesao uz muziku, dok nisu "riknule" baterije user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Pokloni
7.10.2009 22:17:38   
Suzana
Imamo i Elma, riknule baterije pravo brzo. user posted image
Da, ove sa jednom slikom, ove koje sam ja kupila kod Sahinpasica su preslatke, one debele male slikovnice, preporucujem svakoj mami cija je beba oko godinice.

Maida, sto nam ne bi rekla, jedino ako forumasica ne zeli da se zna - dekice su stvarno lijepe.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Pokloni
7.10.2009 22:21:07   
Ilhana RR
Ovaku dekicu sam ja kontala da napravim od Lamijine odjece... od onih majica i pantalona gdje se fleke nisu mogle oprati.... pa da ima to kao prekrivac ili dekicu kad bude malo veca...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Pokloni
7.10.2009 22:24:08   
Anoniman
Rekla bi, a ne znam da li ona zeli, u tome je fazon. A inace je kreativna i ima smisla za sve ne samo za ovu vrstu rukotvorine. Pitacu je, obecavam.

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Pokloni
7.10.2009 22:29:21   
Romali
Azra, slikovnica je jedan od najjjjjjjj poklona u ovom periodu. Omar ih ima već 10-ak.
A za rođendan smo mu kupili opet slikovnicu, samo onu na koju snimaš glasove i umjesto slika stavljaš vaše fotografije. Npr.moja foto i ja mu nešto snimim na toj strani. Ma divna stvar.
A on obavezno kad prevrće stranice govori- tita, tita user posted image

( Suzi, tek sad vidjeh ono na fb user posted image )

< Poruku je uredio Romali -- 7.10.2009 22:31:18 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Pokloni
7.10.2009 22:29:42   
Ilhana RR
Ma nije to toliko tesko ovo sasiti, ja sam napravila jednu malu dekicu za igranje. ispala mi je pravo cool =) a nisam ja nista toliko specijalno spretna u sivenju...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Pokloni
7.10.2009 22:31:55   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Romali

Azra, slikovnica je jedan od najjjjjjjj poklona u ovom periodu. Omar ih ima već 10-ak.
A za rođendan smo mu kupili opet slikovnicu, samo onu na koju snimaš glasove i umjesto slika stavljaš vaše fotografije. Npr.moja foto i ja mu nešto snimim na toj strani. Ma divna stvar.
A on obavezno kad prevrće stranice govori- tita, tita user posted image

( Suzi, tek sad vidjeh ono na fb user posted image )


Joj ja volim slikovnice... moja mala cesto dobija poklone bez razloga od nasi blizi ovde tako da sam svima rekla ako ce joj sta uzimati neka joj kupuju slikovnice... =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Pokloni
7.10.2009 22:42:06   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Romali

Azra, slikovnica je jedan od najjjjjjjj poklona u ovom periodu. Omar ih ima već 10-ak.
A za rođendan smo mu kupili opet slikovnicu, samo onu na koju snimaš glasove i umjesto slika stavljaš vaše fotografije. Npr.moja foto i ja mu nešto snimim na toj strani. Ma divna stvar.
A on obavezno kad prevrće stranice govori- tita, tita user posted image   Slatki.

( Suzi, tek sad vidjeh ono na fb user posted image ) Vidjela, odgovorila. user posted image Moramo se uozbiljiti, mada mi veceras jos jedna forumasica potvrdi da se iznenadi kad me upozna, kontala naka ozbiljna zena. Ne mrem vjerovati da tako zvucim. user posted image user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *