|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jastuk za dojenje (banana)
3.4.2008 13:48:13   
bebano
Sada cu ja postaviti jedno glupo pitanje user posted image . Kako se ovo koristi? Bebac se stavi u ovaj jastuk i onda se prinese grudima da doji, jeli? Ne shvatam zasto treba biti ova 'rupa' na srediti jastuka. Hej zenice ne zamjerite ja sam tek mother to be user posted image .

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: jastuk za dojenje (banana)
3.4.2008 13:48:31   
rozi
Eminice , jesi i ti kupila u Kani ili ga ima jos negdje ? Izvini ako si to vec spomenula user posted image
Jel kompikovano ubaciti slike preko tog programa sto ti i Visnja koristite.  Ja sam do sada koristila imageshack , pa znam pokusavati po 10 puta i kada uspije bude samo link. user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: jastuk za dojenje (banana)
3.4.2008 13:53:20   
rozi
Bebano, jedan dio jastuka stavis iza ledja , a na drugi kraj bebaca. A mozes sjediti na njemu ako budes imala ranu od sivenja, pa tako da sjednes u krug.   Mozes Jos ga sada mozes koristiti kada spavas tako da jedan kraj stavis medju noge , a drugi po stomak.  Ima razne opcije.
Ja sam to sve iscitala , jos da mi bi jastukuser posted image user posted image user posted image

Evo pogledaj na ovo stranici : http://www.beluga.co.yu/

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: jastuk za dojenje (banana)
3.4.2008 13:55:35   
Emina*
Bebano mila, nista nije glupo da se pita.....
Ni mi nismo imali pojma, pa stvar po stvar, pa polako ucimo user posted image
Jedan dio ovog jastuka, buduci da se moze pa gotovo skroz ispraviti, stavis sebi iza ledja, a drugim dijelom se obavijes i stavis ga ispred svojih grudi, i na njega stavis bebu.....
Evo ovako..........

user posted image

Pravo je dobro, jer tvoja ledja drzi uspravna......


Rozi, srculence moje, meni je zaova iz Njemacke poslala ovaj jastuk, i kad se ispravi onoliko koliko moze, ja mislim da mu duzina dodje oko 2m......
A sto se tice ovog slanja slika,
ja sam isto probala prego imageshack-a  i nista, ili sam pravo smotana il zaista ne moze user posted image   user posted image

< Poruku je uredio Eminica -- 3.4.2008 13:58:49 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: jastuk za dojenje (banana)
3.4.2008 13:58:54   
Emina*
A preko ovog programa je pravo lagano....

Odes na www.glitterfy.com

   Imas odmah opciju "Upload image", uzmes ono "Browse", nadjes je na svom racunaru, on je ubaci, i moras odabrati onu opciju da je smanji, s tim da moras i izabrati da ti svjetluca, jer ni ja nisam skontala da li moze bez toga.....
Meni je puno lakse na ovoj kao sto i Visnja radi....
Boze dragi, da li se porodila ona vec.....  user posted image   user posted image
Danas joj je carski......


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: jastuk za dojenje (banana)
3.4.2008 14:19:35   
rozi
Ovo je bio pokusaj , izgleda da sam uspjela,sa mo sam na kraju sa copy i paste ubacila na forum.

I ja sam se danas sjetila Visnje, nadam se da ce sve dobro proci.  Drzim joj fige. Hvala Eminice, dosta je lakse ovako.  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: jastuk za dojenje (banana)
3.4.2008 16:39:37   
bebano
Eminice prvo da ti kazem da se Visnja porodila user posted image , maloprije sam joj ja slala sms nisam vise mogla izdrzati. Sve je super, kaze da je sve proslo odlicno i ona i bebica su dobro. Bebaru je vidjela i poljubila. Sutra ce biti sa njom u sobi user posted image .

A za jastuk hvala puno na objasnjenju. Tek sada vidim da zaista nisam imala pojma kako se koristi. Pa ovo je super, jako funkcionalno. I ja cu da kupim obavezno user posted image . Posto nema nigdje onda u onoj radnji sto nam je mama Visnja savjetovala.
Hvala Eminice i Rozi na pojasnjenju.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: jastuk za dojenje (banana)
9.4.2008 11:30:40   
bebano
Zenice drage samo da vam javim da sam narucila bas ovaj Beluga jastuk, zahvaljujuci Rozi i Eminici koje su mi dale sliku jastuka i njihovu web stranicu. Na zalost ne rade isporuku van granica njihove zemlje, ali ja sam uspjela nekako naruciti. Cini mi se da je jastuk super, cim ga dobijem javljam kakav je user posted image .

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: jastuk za dojenje (banana)
9.4.2008 15:29:17   
LejlaG
Samo da dodam jos jednu informaciju:

Ovaj jastuk iz radnje Kana na Ilidzi mozete kupiti u njihovoj istoj radnji na platou skenderija. Akoje nekom daleko da ide na Ilidzu( meni je bilo) narucite na telefon koji je Visnja ostavila i zamolite da se prebaci na skenderiju za par dana.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: jastuk za dojenje (banana)
9.4.2008 16:27:50   
M kao Mama
Drage moje ja lično nisam uzela taj jastu, ne znam zbog čega, ali eto uspjele smo bez nejga, ali vidjela sam neki dan u klinici eurofarm da ima taj jastuk od heljde za bebe, pa eto da znate

(odgovor članu LejlaG)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: jastuk za dojenje (banana)
10.4.2008 11:52:13   
sanelicaaa
Jako mi se svidja ovaj jastuk!!! Zna li iko ima li u Mostaru kupiti ovako nesto i gdje???

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: jastuk za dojenje (banana)
10.4.2008 12:41:21   
Visnja RR
samo da vam kazem da ovaj jastuk zlata vrijedi...dojenje je tako lako.. i ne zamarate ruke drzeci bebu...

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: jastuk za dojenje (banana)
10.4.2008 12:42:35   
rozi
Bebano, jesi li sa njima nekako dogovorila da ti posalju ili imas nekoga u Srbiji, pa ce ti naruciti i poslati postom. Thanks user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: jastuk za dojenje (banana)
10.4.2008 17:12:09   
bebano
Ma joj Rozi nemam nikoga u Srbiji, nego mi jedna kolegica ide sluzbeno u Beograd sljedece sedmice pa sam udesila sa ovima iz radnje da ga donesu na mjesto gdje ce ona biti na tom sastanku, a nju zamolila da mi ga ponese. E sada je problem sto sam cula da je jastuk povelik user posted image , mada zena kaze da nije tezak i da je fino upakovan. Kolegica je obecala da ce ga donjeti koliki je god, pa cemo vidjeti. 

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: jastuk za dojenje (banana)
10.4.2008 18:33:09   
rozi
Pa zar hoce , meni slijedece sedmice svekar ide na aerodrom u Beograd nekoga vuci. Bas me cudi da hoce dovuci na tacno mjesto i u odredjeno vrijeme. Doduse ako je u gradu ne oduzima puno vremena, do aerodroma ima malo vise , ali vrijedi pokusati .  A hoces li platiti uplatom na racun ili ce ona platiti kada joj donesu?  Hvala ne odgovorimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: jastuk za dojenje (banana)
10.4.2008 21:59:38   
bebano
Ma znas sta cini mi se da su ljudi skroz ok, jako su ljubazni i susretljivi, pa se mozda mozes dogovoriti da to donesu na aerodrom. Vrijedi pokusati. Kod mene je malo drugacija situacija pa ce oni to donjeti dan ranije u tu kancelariju gdje ce biti sastanak na koji ide moja kolegica, a tamo ce neko vec platiti. Cjena je u Eurima 25 eura, jer otkud nama dinari. Pokusaj im pisati, ja sam se dopisivala sa nekom zenskom koja se zove Ana Marija cini mi se. Drzim ti palceve da to bude ok user posted image .

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: jastuk za dojenje (banana)
11.4.2008 16:49:01   
rozi
Hvala na odgovoru, pokusacu, ako ne ima taj u Sarajevu, kad budem isla . Na kraju krajeva , kad ne bih nista uganjala , mogu ga i sasiti, samo treba duzina i obim jastuka, povadim ''sadrzaj'' iz obicnog i eto ti ga. Uglavnom, moram ga imati. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: jastuk za dojenje (banana)
11.4.2008 17:26:49   
Okarica
Čini mi se da se mnogo više isplati kupiti ovdje u Sarajevu. Višnja kaže da je svoj platila 25 KM. U svakom slučaju, mnogo je jeftinije nego u BG.

Rozi, mislim da ti se više isplati da ga kupiš nego da šiješ.
Pozdravuser posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: jastuk za dojenje (banana)
11.4.2008 19:57:33   
rozi
Ma naravno da bih kupila. Nije mi skup ni taj od 25 km, niti taj od 50. Samo ovdje ne mogu da nadjem, a za Sarajevo planiram u narednih 15/ak dana, ako se budem dobro osjecala. Pokusacu da kupim bilo koji od ta dva, vec kazem da cu sasiti ako nijedan ne uganjam, onda bolje i siveni nego nikakav. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: jastuk za dojenje (banana)
12.4.2008 16:57:26   
issa
Meni mama šije i jastuk za dojenje ( manji, okrugli) i banana jastuk...Sve će me izaći oko 15 KM...Zato je isplatnije sašiti nego kupovati

_____________________________

Moje šmizle su stigle 06.05.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: jastuk za dojenje (banana)
12.4.2008 20:36:53   
Emina*
Kod mene je taj jastuk 2u1 user posted image  user posted image
Kod mene se moze rasiriti (ispraviti) do duzine oko 2 m,
ali sluzi i za dojenje......


< Poruku je uredio Eminica -- 12.4.2008 20:46:33 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: jastuk za dojenje (banana)
14.4.2008 8:34:59   
Cvrle
Razlika u cijeni je zbog razlike u punjenju jastuka. Ovaj na Ilidzi od 25 KM je sa obiscnim punjenjem i njega je mozda isplativije sasiti. A onaj u BG je sa antialergijskim punjenjem "punjenje: ORIGINAL MIKROPERLE 100% POLISTIREN " pa je zato i cijena viša.  Onaj sa heljdinim punjenjem, koji je isto antialergijski, kod nas se može kupiti na Marin Dvoru ili kada se krene prema Mostaru i košta 60 KM. Ja ću najvjerovatnije uzeti taj sa heljdinim punjenjenjem.

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: jastuk za dojenje (banana)
14.4.2008 8:41:27   
Emina*
Ako mogu da ti preporucim onda,
nabavi navlaku koja ide na taj jastuk sa heljdinim punjenjem,
jer njega ne mozes prati, ni kvasiti......

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: jastuk za dojenje (banana)
15.4.2008 14:23:57   
majabaja
Prije nekih 7 dana sam kupila ovaj jastuk na Ilidži (kana) i koštao je 38,00 KM. Simpatično, a vidjećemo koliko je i praktičnouser posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: jastuk za dojenje (banana)
15.4.2008 14:35:31   
bebano
Meni danas stize Beluga jastuk iz Beograda, imacu ga ujutro u kancelariji user posted image user posted image .
Javim vam kakav je, meni se cini da je super user posted image .

(odgovor članu majabaja)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Facebook
veeseelaa

Šta vam je najsmješnije na fejsu

Objave šta ko radi, gdje se nalazi i sl (55%)

Objavljivanje mudrih izreka (8%)

Zajednički profili (10%)

Slike hrane, ića i pića (8%)

Lajkanje na sve i svašta (10%)

Nešto dr (8%)


Broj svih glasova: 192

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *