|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jastuk za dojenje (banana)
26.10.2008 11:49:09   
Anoniman
ma meni je to bila super investicija. Moj je sa heljdom i ne smeta mi što je težak, jer nije tooliko da predstavlja opterećenje, a uvijek stoji na mjestu gdje je dojim. I dosta je čvrst, a pogotovo zdrav. I dok tipkam sa vama, moja mala je na banani, doji, a moje ruke slobodne. Koristim ga još tako što leži u njoj, a kasnije ću aBd i za sjedenje!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: jastuk za dojenje (banana)
26.10.2008 12:33:19   
mynxlee
i ja planiram kupiti jastuk za dojenje, mada ga ne bih bas tako nazvala, vec ''visenamjenski jastuk'', jer on zaista moze i poslije dojenja kada beba odraste, posluziti u dosta stvari.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: jastuk za dojenje (banana)
28.10.2008 14:30:55   
Visnja RR
bas tako... visenamjenski je... sad odlicno sluzi kao mjesto u kojem Asja sjedi na podu ili krevetu... dovoljno cvrst da je prdrzava.. mada je ona zvrk vec naucila kako da se iskobelja pa je uvjek moram drzati na oku dok je u njemu na krevetu...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: jastuk za dojenje (banana)
28.10.2008 15:22:31   
Okarica
IZVORNA PORUKA: Dina RR

meni je isto super pomogao, al samo u pocetku.. do neka dva mjeseca bebinog zivota smo ga koristili... poslije ne, jer je maca narasla i bilo mi je malo naudobno smjestiti na njega...
takodjer sam ga koristila na saaamom pocetku, dok me jos rana bolila od epi, nisam mogla da sjednem, a on je super posluzio user posted image kao sjedaljka user posted image



Kod mene isto ovako. Kontam da će poslužiti kad počne sjediti. U svakom slučaju isplati se!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: jastuk za dojenje (banana)
29.10.2008 18:46:29   
Skvo RR
Imam i ja ovaj heljdin...smeta mi miris...udavi......previse mirise...ja jos imam i heljdin jastuk on mi ne smrdi/mirise ...ali ovaj je user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: jastuk za dojenje (banana)
10.11.2008 10:07:28   
emma.L
Banana je super stvar, tko ima imalo strpljivo dijete. Posluzio je prvih dana dok mi je muz bebu donosio na dojenje, pa bih imala vremena namjestiti se dok oni stignu iz sobeuser posted image . Kad smo ostale same, dakle sa nekih 10 dana, jednostavno nemam vremena sve namjestiti, odmah sam pocela normalno i sjediti, jer nemam izbora. Zacene se ako sika nije spremna za 3 sekunde user posted image . Ali sam sjedila ja na njemu, a mislim da cemo ga iskoristiti na podu kao igracku ili zastitu za koji mesec. Eto ja ga ne iskoristih do sada, ali mislim da je super, samo ako se naviknete. Inace, spas je za ledja!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: jastuk za dojenje (banana)
16.11.2008 21:38:58   
aazra
Evo da se i ja javim, mojoj bebici je danas tacno 28 dana i ne mogu svoj zivot zamisliti bez jastuka za dojenje...user posted image
Moj maleni voli dugo da "gustira" i stalno bi dojio, a posebno voli spavati kada ga MM i ja drzimo u narucju...Pa ga ja onda stavim na jastuk malo spava, malo doji dok sam ja na internetuuser posted image .

Ali je super stvar da ga nemam trebalo bi mi nekoliko jastuka da se namjestimuser posted image , a kontam nazvati KANU da narucim jos jednu navlaku da ne moram poslije citav jastuk prati.

I poruka za "bezelye" kupila sam one vrecice za vakumiranje stvari, super su. 

_____________________________








(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: jastuk za dojenje (banana)
17.11.2008 11:56:31   
abh
Cao,
moze li mi neko reci ima li se kupiti ovaj jastuk u Sarajevu. Ja sam ga dugo trazila i nisam nasla, a tako bi volila da ga imam.


Hvala unaprijed.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: jastuk za dojenje (banana)
17.11.2008 13:05:01   
blondi
Imaš  kod Katedrale jedan model, radnja se nalazi u ulici kuda ide tramvaj (ne znam ime ulice). Radnja je nova i nalazi se blizu tramvajske stanice. 

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: jastuk za dojenje (banana)
17.11.2008 13:26:22   
abh
E hvala puno. ako ti nije tesko da mi jos napises je li sa lijeve ili desne strane kada gledas prema Ilidzi? I koliko kosta?



(odgovor članu blondi)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: jastuk za dojenje (banana)
17.11.2008 14:09:23   
blondi
Idi od tramvajske stanice na Katedrali prema Čaršiji i to stranom gdje je stanica. Nema ni 50 metara. Cijena- možda 30 i koja marka! Nije više od 40, u to sam sigurna!

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: jastuk za dojenje (banana)
18.11.2008 8:37:12   
abh
E blondi hvala ti puno. Jedva cekam da ga kupim. Pomoce mi i jos koji dan za spavanje dok se ne porodim. :-)

(odgovor članu blondi)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: jastuk za dojenje (banana)
18.11.2008 11:16:03   
blondi
abh-zaboravih napomenuti da je model koji ćeš vidjeti malo drugačiji od onih za koje postoje slike na ovom topicu. Mislim da se ovaj jastuk može teže koristiti za ležanje ali jako dobro izgleda za dojenje- čvrst je.  

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: jastuk za dojenje (banana)
18.11.2008 11:20:34   
abh
OK, Blondi super si...

(odgovor članu blondi)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: jastuk za dojenje (banana)
19.11.2008 9:44:01   
abh
Samo da vam kazem da me je juce MM iznenadio dosao po mene na posao i kupio mi taj jastuk. Bas je za dojenje i ja sam odusevljena...

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: jastuk za dojenje (banana)
21.11.2008 0:00:18   
Visnja RR
Uspjela sam se izvuci iz jastuka jeeee user posted image  
user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 21.11.2008 0:02:19 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: jastuk za dojenje (banana)
23.11.2008 22:55:07   
mynxlee
juce sam i ja kupila jastuk za dojenje. jos samo da mi maleni dodje, pa da vidimo kako funkcionise.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: jastuk za dojenje (banana)
23.11.2008 22:57:18   
tajjra
draga koliko si ga platila tamo?
ja ga juce trazila i uzaluduser posted image

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: jastuk za dojenje (banana)
24.11.2008 15:00:53   
mynxlee
ovdje sam nasla za 20 €. to sam jeftino nasla, a imas ih do 70€, koliko sam ja vidjela.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: jastuk za dojenje (banana)
24.11.2008 21:33:02   
amareto
cao cvrle ja sam svoj kupila na mojmilu u super marketu i mislim da je dobra stvar a nije ni skup

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: jastuk za dojenje (banana)
25.11.2008 20:59:36   
chalma
jastuk za dojenje imate kupiti u Kani na Ilidži po cijeni od 35 KM, i super je, dode sa navlakom.

(odgovor članu amareto)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: jastuk za dojenje (banana)
13.12.2008 23:14:12   
maminka
IZVORNA PORUKA: Emina*



user posted image

ja mislim da mu duzina dodje oko 2m......

2 metra ???? pa majcice moja, ja se onda od ovog jastuka necu ni vidjeti user posted image user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: jastuk za dojenje (banana)
13.12.2008 23:16:04   
maminka
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Uspjela sam se izvuci iz jastuka jeeee user posted image  
user posted image


eh ovaj mi je bas dobar user posted image ali nema ovog u Tuzli user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: jastuk za dojenje (banana)
14.12.2008 13:37:09   
Visnja RR
pa draga kad neko bude dolazio u SA nek ti kupi... radnja je na Ilidzi pored benzinske pumpe prije skretanja za Obi... zove se Kana...
Imas u pocetku teme i broj telefona radnje. Pitaj mozda rade neku dostavu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu maminka)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: jastuk za dojenje (banana)
8.1.2009 17:29:59   
Nunichi
Je li neko u Tuzli naletio na bilo kakav banana jastuk? Ja vec ne mogu da se namjestim da spavam,bas me ledja bole,mozda bi mi pomogao,a naravno trebace i kasnije. Ako bilo ko zna neka javi,Tz ili bilo gdje u okolini. Ako ne nadjem,valja se organizovati da dobacim iz Sa. user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *