|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jastuk za dojenje (banana)
22.9.2009 1:19:08   
mila81
hocu jauser posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: jastuk za dojenje (banana)
24.10.2009 22:24:21   
denyy
unutra je sitni stiropor........ja sam ga dobila,uopće nisam ni sigurno kako bi baratala sa njim.

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: jastuk za dojenje (banana)
24.10.2009 22:59:25   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: denyy

unutra je sitni stiropor........ja sam ga dobila,uopće nisam ni sigurno kako bi baratala sa njim.


Kod mene nije stiropor, a i baratanje je veoma jednostavno. Stavis jastuk, stavis bebu i opleti, cuvas svoju kicmu, a i bebi super. Jos kad baby pocne sjediti milina, zavali se u jastuk i zabavlja. user posted image
Meni je banana jastuk super!

(odgovor članu denyy)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: jastuk za dojenje (banana)
19.11.2009 23:11:13   
denyy
heheuser posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: jastuk za dojenje (banana)
6.12.2009 0:04:40   
leona81
ja sam uzela jastuk u prodavnici u zaledju katedrale...ima raznih, moj je veliki i kosta 29 km jer je proizvodjac bih, svi ostali su skuplji a isti skoro...ima neki za dojenje s boka, lezeci, ovaj moj je na u...ima i onaj kruti kod njih kao izrezan...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu denyy)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: jastuk za dojenje (banana)
11.12.2009 22:43:47   
napokon trudna
Leona, na koju tacno radnju mislis 'u zaledju Katedrale'? je li to neka prodavnica djecije opreme, ili prodavnica jastuka, ili...? Bas se spremam ovih dana kupiti taj jastuk pa bih rado otisla negdje gdje ima veceg izbora

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: jastuk za dojenje (banana)
12.12.2009 19:48:06   
ada033
I ja sam kupila jastuk u ovoj prodavnici iza katedrale. Veliki, 40 KM, navlaka se skida. Imaju dvije-tri vrste jastuka i raznu drugu opremu za bebe.  Mislim da se prodavnica zove Baby Shop ili tako nesto, a nalazi se uz tramvajsku prugu, vrlo blizu tramvajske stanice iza katedrale, u pravcu carsije.

(odgovor članu napokon trudna)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: jastuk za dojenje (banana)
12.12.2009 20:38:32   
zagy
Ta ista prodavnica je kao i ona u Skenderiji, pa ako nemaju u jednoj dobar izbor, ima u drugoj. Moj savjet ti je da uzmeš veći i mekši jastuk, praktičan ti je i u trudnoći za spavanje, a kasnije i za dojenje svojeuser posted image

(odgovor članu ada033)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: jastuk za dojenje (banana)
15.12.2009 12:06:42   
napokon trudna
Super, hvala svima na pojašnjenjima. Otići ću da kupim, čim stane ovaj snijeg user posted image

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: jastuk za dojenje (banana)
24.12.2009 22:35:53   
napokon trudna
Drage moje,
Nakon konsultacija sa nekim prijateljicama, ubijedile su me da obavezno kupim jastuk ne sa spužvom, nego sa 'perlicama' unutra, jer se on može oblikovati prema želji. Rekle su mi da je nezamjenjiv za spavanje u zadnjim sedmicama trudnoće, a da će biti super i za bebu. I preporučile mi Beluga jastuk iz Srbije (vidjela sam da su na ovom postu još prošle godine neke forumašice hvalile ovaj jastuk). Dakle, jastuk naručen, dostavljen poznaniku koji iduće sedmice putuje u Sarajevo i nadam se da ću vam za 7 dana najkasnije moći reći utiske. Jastuk je 49 KM, a dodatna jastučnica 10 KM. Ja naručila ovaj dezen sa bež medvjedićima :)

www.beluga.rs

(odgovor članu napokon trudna)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: jastuk za dojenje (banana)
16.1.2010 21:38:50   
bumbarica
Malo sam citala vase postove  o banana jastuku. Razmislam da li da ga kupim? Ne bih bacala pare ako ce mi koristiti samo dva mjeseca. I za dojenje je valjda praktican? Sta kazete iskusne mame o ovome jastuku? Ako je bas tasko dobar moram ga onda kupiti. I meni se blizi porod user posted image .

(odgovor članu napokon trudna)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: jastuk za dojenje (banana)
16.1.2010 21:42:24   
Nanica Sarajevo
Bumbarice,
ja imam taj jastuk i nisam ga koristila za dojenje, vec u trudnoci da spavam snjim, tako mi bilo lakse, ali sam ga dugo koristila kada bebica spava na nasem krevetu da ne padne sa kreveta, lijepo je "opasa"...

Mislim da se isplati kupiti user posted image

_____________________________

Mamin život - Naida se rodila 19.12.2008. godine....
Mamina radost - Adi se rodio 08.07.2010. godine.
“Good children make good mothers.”

(odgovor članu bumbarica)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: jastuk za dojenje (banana)
16.1.2010 21:59:22   
shejla
i ja sam ga koristila za spavanje u trudnoci user posted image user posted image user posted image (kiss za Nanicu)

a jedno vrijeme i za dojenje, super se mozes namjestiti ono na pocetku kad je bebi mala, a i kad je stalno na siki


< Poruku je uredio shejla -- 16.1.2010 22:00:58 >


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Nanica Sarajevo)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: jastuk za dojenje (banana)
16.1.2010 22:02:23   
Anoniman
Ja sam taj jastuk dobila od svekrve na poklon ,kad sam rodila prvo dijete. Dobro mi je služio za dojenje, potom smo ga koristili kao ogradicu, pa je onda neko spavao na njemu, ja obavezno kad spavam sa viklerima user posted image , a cijelu drugu trudnoću sam prespavala na njemu i sad evo opet ispočetka. Toplo preporučujem...

(odgovor članu Nanica Sarajevo)
  Neposredna veza do poruke: 164
   RE: jastuk za dojenje (banana)
16.1.2010 22:04:30   
mama2009
drage moje kupila sam jastuk al mi nije palo na pamet da ga koristim ja za spavanje HVALA NA SAVJETU, ako veceras ne odem u bolnicu probat cu ga 

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: jastuk za dojenje (banana)
16.1.2010 22:18:41   
bumbarica
Je li sad poskupio banana jastuk? Koji je najbolji za kupiti? Iskustva...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: jastuk za dojenje (banana)
16.1.2010 22:19:50   
mama2009
ja sam svoj kupila u radnji za bebe iza katedrale i kostao je oko 45KM

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu bumbarica)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: jastuk za dojenje (banana)
17.1.2010 13:18:14   
zagy
Ja sam s jastukom z adojenje spavala zadnja dva mjeseca trudnoče, jedan kraj pod glavu, drugi između nogu dok spavam na lijevom bolu, dojila mjesecima na njemu, a sada nam služi da zagradim bebicu od 8 mjeseci, i MM voli da se zavali u njega i da gleda tv, tako da je nama taj jastuk više nego iskorišten. I kupila sam ga u onaj radni iza katedrale.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: jastuk za dojenje (banana)
7.3.2010 0:53:44   
kaktuscic
Meni je Boga mi ovaj jastuk puno pomogao, uh kad se samo sjetim muke dok ga nisam dobila, bebi je spavao na jastuku uz mene, a ja sam usput pila kahve, jela i odmarala svoju kicmu! Nego interesuje me je li iko prao ovaj jastuk, kod mene je punjen stiroporom i ne znam sta bi se desilo ako ga operemuser posted image  

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: jastuk za dojenje (banana)
10.3.2010 14:49:36   
Avatar
Drage mamice, ima li neka od vas CHICCOV jastuk za dojenje? Kako ga odrzavate, posto mislim da nema navlaku? Unapred hvala na odgovorimauser posted image

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: jastuk za dojenje (banana)
30.3.2010 9:20:59   
semmy
ja imam slovensku proizvodnju i prala sam u masini, nista mu se nije desilo...kod mene je punjen istim materijalom kao i jorgan za bebeuser posted image

_____________________________

bebach 09.01.1999 ;)
mala princeza nam se pridruzila 02.02.2010 ;)))

(odgovor članu Avatar)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: jastuk za dojenje (banana)
4.4.2010 0:30:52   
aya
Jastuk za dojenje sam danas vidjela u KANI na Ilidzi, domaca proizvodnja, mislim da je oko dvadesetak maraka

_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu semmy)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: jastuk za dojenje (banana)
4.4.2010 9:54:53   
de_de
Zna li ko gdje se se ovi jastuci mogu kupiti u Tuzlanskom Kantonu. Hvala unaprijeduser posted image user posted image

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: jastuk za dojenje (banana)
5.4.2010 9:42:33   
Dzenana_G
Je li neko koristio onaj jastuk za dojenje sto je napravljen od spuzve. Jedan kraj koji ide iza ledja je tanji, a onaj na koji bebi lezi je deblji i dodje kao pravo postolje za lezanje..
Vidjela sam ga u onoj radnji kod tramvajske kod katedrale, mislim da je bio 43 KM i dvoumim se da li da ga kupim jer vidim da svi korisitite one mekane jastuke..


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: jastuk za dojenje (banana)
10.4.2010 10:26:01   
de_de
IZVORNA PORUKA: de_de

Zna li ko gdje se se ovi jastuci mogu kupiti u Tuzlanskom Kantonu. Hvala unaprijeduser posted image user posted image


Eto da opet pitam, posto mi ledja pucajuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *