|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jastuk za dojenje (banana)
4.2.2009 22:18:33   
tresnjicaaa
Eh ja isla u Kanu i ima se kupiti jastuk veliki kao za spavanje u trudnoci i mali za dojenje bebe. Mene sad zanima sta je sa onim jastukom na kojem trudnice mogu spavati a bebe mogu dojiti. ZNa li neko gdje se taj u Sarajevu moze nabaviti?

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: jastuk za dojenje (banana)
4.2.2009 22:21:40   
mnn
meni bi dobro došao taj jastuk...za spavanje...jer mi je baš teško i ako imam anatomski jastuk za glavu....

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: jastuk za dojenje (banana)
4.2.2009 23:18:37   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: tresnjicaaa

Eh ja isla u Kanu i ima se kupiti jastuk veliki kao za spavanje u trudnoci i mali za dojenje bebe. Mene sad zanima sta je sa onim jastukom na kojem trudnice mogu spavati a bebe mogu dojiti. ZNa li neko gdje se taj u Sarajevu moze nabaviti?


Ja sam nabavila isto taj iz Kane,mene je prijateljica nazvala kad mi je kupovala,pa je teta meni na tel objasnila da imaju 3 vrste,taj neki ogromni,srednji i mali. I ja onako kazem srednji. user posted image
On ide oko citavog struka,ja sad spavam uz njegovu pomoc,super mi je...bas mi je pomogao.
A cini mi se da je ce biti i super za dojenje. Imas ispred negdje na nekoj stranici Visnja je stavila sliku,takve iste velicine je i moj.



(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: jastuk za dojenje (banana)
5.2.2009 13:19:09   
tresnjicaaa
E pa ne znam sad, jer ja kad sam bila bile su dvije vrste. Vidjela sam sliku koju je visnja objavila ali ne mogu da skontam da li je to ovaj manji koji sam ja vidjela. Uglavnom meni se cini da se ne moze bas spavati pomocu njega, da je vise za dojenje. Jer se ovaj uopste ne moze ono ispraviti. Mislim oblika je slova U i ne moze se ispraviti kao onaj veliki. A onaj veliki mi se cini velik za dojenje. Manji je oko 20 nesto km a veliki 5o nesto.


_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: jastuk za dojenje (banana)
5.2.2009 14:31:57   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mnn

meni bi dobro došao taj jastuk...za spavanje...jer mi je baš teško i ako imam anatomski jastuk za glavu....


to je BELUGA jastuk ...

evo ti stranica
http://www.beluga.rs/

Ima ga nasa forumasica bebano ... pitaj je na pp gdje je kupila!

< Poruku je uredio Visnja RR -- 5.2.2009 14:35:47 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: jastuk za dojenje (banana)
6.2.2009 23:40:19   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: tresnjicaaa

E pa ne znam sad, jer ja kad sam bila bile su dvije vrste. Vidjela sam sliku koju je visnja objavila ali ne mogu da skontam da li je to ovaj manji koji sam ja vidjela. Uglavnom meni se cini da se ne moze bas spavati pomocu njega, da je vise za dojenje. Jer se ovaj uopste ne moze ono ispraviti. Mislim oblika je slova U i ne moze se ispraviti kao onaj veliki. A onaj veliki mi se cini velik za dojenje. Manji je oko 20 nesto km a veliki 5o nesto.



Ne znam draga,ja spavam na ovom U,fino stavim oko struka i jastuk ili dva iza jos i to je to...Super mi je i kad sjedim,bas se fino uglavim u njega. user posted image On je bio 35km plus jastucnica 15km.

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: jastuk za dojenje (banana)
17.2.2009 13:39:45   
miracle
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mnn

meni bi dobro došao taj jastuk...za spavanje...jer mi je baš teško i ako imam anatomski jastuk za glavu....


to je BELUGA jastuk ...


evo ti stranica
http://www.beluga.rs/

Ima ga nasa forumasica bebano ... pitaj je na pp gdje je kupila!



Je li iko saznao  gdje se u SA može nabaviti ovaj Beluga jastuk?
I postoji li neka razlika između ovog i jastuka koji se može kupiti recimo u Kani ili nekoj drugoj prodavnici?

Hvala

user posted image


< Poruku je uredio miracle -- 17.2.2009 13:40:05 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: jastuk za dojenje (banana)
17.2.2009 14:26:29   
taze_mlada
IZVORNA PORUKA: tresnjicaaa

E pa ne znam sad, jer ja kad sam bila bile su dvije vrste. Vidjela sam sliku koju je visnja objavila ali ne mogu da skontam da li je to ovaj manji koji sam ja vidjela. Uglavnom meni se cini da se ne moze bas spavati pomocu njega, da je vise za dojenje. Jer se ovaj uopste ne moze ono ispraviti. Mislim oblika je slova U i ne moze se ispraviti kao onaj veliki. A onaj veliki mi se cini velik za dojenje. Manji je oko 20 nesto km a veliki 5o nesto.



i ja sam pod istim dojmovima nakon sto sam pogledala one u skenderiji..... tako da sam za sada odustala od kupovine... s tim sto mi se veliki cini premekan za drzanje teze bebe.....

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: jastuk za dojenje (banana)
17.2.2009 16:54:30   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: miracle

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


to je BELUGA jastuk ...


evo ti stranica
http://www.beluga.rs/

Ima ga nasa forumasica bebano ... pitaj je na pp gdje je kupila!



Je li iko saznao  gdje se u SA može nabaviti ovaj Beluga jastuk?
I postoji li neka razlika između ovog i jastuka koji se može kupiti recimo u Kani ili nekoj drugoj prodavnici?

Hvala

user posted image



jastuk iz Kane je uvjek u obliku banane... meni se znalo desiti da moram ustati dok dojim Asju da dohvatim npr. telefon user posted image ...on bi stajao oko mene i Asja se ne bi pomjerala i neometano bi sikila... user posted image

a ovaj Beluga se moze ispraviti i npr. trudnici korstiti pri spavanju...kasnije za svasta nesto... koliko mi je poznato u SA ga nema ali se moze naruciti...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 17.2.2009 16:55:13 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: jastuk za dojenje (banana)
17.2.2009 21:13:22   
miracle
hvala puno Višnja user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: jastuk za dojenje (banana)
5.3.2009 14:34:27   
trudilica
Da nadodam na ovu temu,
ja sam jastuk kupila u Turbo Limaču, cijena 49,90 KM (prije 7 dana).
Dođe vakumiran, upakiran u obliku valjka, prozirna vrećica s ručkicama.
Uglavnom dimenzije su 190cm x 40 cm i dobro služi.
Jastučnica je bijela, pamučna, pere se na 40 C i eto, to je to...
Dovoljno je dug, savitljiv, može se skroz ispraviti kao slovo I a može se omotati oko tijela kao O...
Punjenje je od nekih sintetskih vlakana (kao sintetička vuna)
Zadovoljna!

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: jastuk za dojenje (banana)
5.3.2009 21:14:36   
miracle
IZVORNA PORUKA: trudilica

Da nadodam na ovu temu,
ja sam jastuk kupila u Turbo Limaču, cijena 49,90 KM (prije 7 dana).
Dođe vakumiran, upakiran u obliku valjka, prozirna vrećica s ručkicama.
Uglavnom dimenzije su 190cm x 40 cm i dobro služi.
Jastučnica je bijela, pamučna, pere se na 40 C i eto, to je to...
Dovoljno je dug, savitljiv, može se skroz ispraviti kao slovo I a može se omotati oko tijela kao O...
Punjenje je od nekih sintetskih vlakana (kao sintetička vuna)
Zadovoljna!


potpisujem....prezadovoljna samuser posted image

(odgovor članu trudilica)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: jastuk za dojenje (banana)
6.3.2009 0:37:51   
juni
Drage moje, ukoliko nekom treba jastuk za dojenje ja mu poklanjam svoj koji nikad nisam koristila jer uvijek dojimo u lezecem polozaju, navlaka se moze skinuti i oprati i od cvrste je spuzve sto znaci da se ne moze savijati po zelji nego je savijen u jednom obliku, mislim da je neko spominjao o kojem se jastuku radi.

Pa eto, ko je iz Sa mozemo se naci, nije problem. I jos nesto, posto mi je specijalnost da kupujem nepotrebne stvari user posted image imam i plasticni podmetac za kupanje bebe BUBU koji se postavi u kadu i beba je fiksirana da ne sklizne, isto nisam koristila, pa i njega poklanjam user posted image

Slobodno mi se javite na PP
Pusa


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: jastuk za dojenje (banana)
16.3.2009 14:23:24   
Arijana2
Drage mame vidjela sam mislim da je u pitanju taj jastuk za dojenje u Robotu u Hrasnom ,apoteka na prvom spratu user posted image

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: jastuk za dojenje (banana)
30.3.2009 23:29:33   
plazma
ćao svima, ja sam prije tri dana konačno našla taj jastuk a plus po extra cijeni od 30KM, ljudi ga sami proizvode i još sam dobila jastučić gratis. Radnja Vam se nalazi na Grbavici u Šoping Centru, zove se LAKU NOĆ. pokušala sam da ga koristim pri spavanju, kako su mi savjetovali u radnji i jako sam zadovoljna, tako da ću ga koristiti dok se moja beba ne rodi.user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: jastuk za dojenje (banana)
30.3.2009 23:40:05   
plazma
Ja sam kupila jastuk koji Ti tražiš u radnji koja se nalazi na Grbavici, Šoping Centar a zove se LAKU NOĆ, super mi je za spavanje a sigurno će biti dobar za dojenje. Prednost je što možeš sam naručiti boju i veličinu po želji, a najfetiniji je u gradu jer sam sve radnje provjerila. Možeš ga naručiti i telefonom, imam njihovu vizitku, 660-601

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: jastuk za dojenje (banana)
30.3.2009 23:45:32   
plazma
ćao Cvrle, imaš ga na Grbavici u šoping centru, LAKU NOĆ se zove radnja, ja sam prezadovoljna i cijenom i uslugom. Dobila sam i gratis mali jastučić za moju bebanu

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: jastuk za dojenje (banana)
30.3.2009 23:54:33   
plazma
aazra samo idi u Laku Noć i bićeš prezadovoljna uslogom a i samom "bananom". Vidjećeš.

< Poruku je uredio Dina RR -- 31.3.2009 9:51:40 >

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: jastuk za dojenje (banana)
28.6.2009 0:38:30   
Chuchi
Je li iko nasao ovaj jastuk u Tuzli za kupiti? Mozda i u okolini Tuzle : Lukavac, Gracanica, Zivinice, Srebrenik ???
Ja bih ovaj jastuk, jer je moj malac jako nestasan kad doji, mozda se ovako uspije ¨namjestiti¨ , a i ja inace spavam
bez jastuka jer mi nijedan ne odgovara, uvijek me od svakog zaboli vrat kad spavam.. ovo mi se cini kao ¨rjesenje za
moje probleme¨ user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu plazma)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: jastuk za dojenje (banana)
28.6.2009 16:32:20   
mamin_zivot
Ja imam jastuk za dojenje, svakoj dojilji bi preporucila. Bebica bas lijepo ulegne na njega, a za ledja je super jer se moze pravilno sjediti i nasloniti se na njega. Mm mi je kupio u Sopingu prolaz, krojacka radnja, naruci se bude gotov za par dana, cijena je 30KM. Imaju prelijepe dezene. user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: jastuk za dojenje (banana)
28.6.2009 19:02:41   
Nunichi

IZVORNA PORUKA: Chuchi

Je li iko nasao ovaj jastuk u Tuzli za kupiti? Mozda i u okolini Tuzle : Lukavac, Gracanica, Zivinice, Srebrenik ???
Ja bih ovaj jastuk, jer je moj malac jako nestasan kad doji, mozda se ovako uspije ¨namjestiti¨ , a i ja inace spavam
bez jastuka jer mi nijedan ne odgovara, uvijek me od svakog zaboli vrat kad spavam.. ovo mi se cini kao ¨rjesenje za
moje probleme¨ user posted image



Nema draga u Tz...i meni su kupili u Sa pa poslali.
Ja sam trazila dugo,nema pa nema.

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: jastuk za dojenje (banana)
28.6.2009 19:15:31   
Lalana
Sa prvom curicom nisam imala jastuk za dojenje, mislila sam da je to samo bacanje para, međutim sa sinom sam kupila i samo ću reći da sam prezadovoljna, olakšalo mi je dojenje, i koristim ga još uvijek a bebi je 6.5 mjeseci.
Svakom bih ga preporučila, odličan je za dojenje, mada sam ga ja kada mi je beba bila mala stavljala da drži bebu da ne padne sa kreveta.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: jastuk za dojenje (banana)
28.6.2009 22:19:43   
NANICA
Extra je user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi se hranimo na njemu vec 4,5 mjeseca (dojili na njemu a sada pijemo flasicu)
Kad smo bili skroz mali takodjer nam je koristio da ne padnemo a kad jos malo porastemo sluzit ce nam kao naslon za sjedenje user posted image user posted image user posted image user posted image

A cijena smijesna u poredjenju sa funkcionalnoscu

< Poruku je uredio NANICA -- 28.6.2009 22:20:12 >


_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: jastuk za dojenje (banana)
21.9.2009 23:29:55   
Niobe
Danas sam kupila jastuk za dojenje i jedva cekam da ga probamo user posted image (na pranju je)
nadam se da ce se pokazat kao ispravna investicija


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: jastuk za dojenje (banana)
22.9.2009 0:02:54   
milenium
Ja sam kupila jastuk za dojenje 90KMi to na sniženju,navlaka se skida na patent,pamučna je i pere se,a jastuk se oblikuje po želji,imam osjećaj kao da je unutra pjesak,meni je super ali bebi se nije sviđao,opuštenije dojimo kad smo bez njega a i blizinu i toplinu majke ne može zamjenit nikakav jastuk,to je samo moje mišljenje,al eto meni se baš bio pravo svidio,ako hoće netko poklanjam ga.user posted image

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *