|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jastuk za dojenje (banana)
15.4.2008 23:06:04   
rozi
Super, Bebano ,javi nam da znamo.
A u Kani izgleda skontali da im idu jestuci  pa poskupili. Trebaju nam dati procenat za reklamu , heheh .user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: jastuk za dojenje (banana)
16.4.2008 9:29:33   
bebano
Jao zenice jastuk je mrak i vrijedi svake pare user posted image . Nije mi zao 50 KM jer cu ga koristiti i ja sada u trudnoci za spavanje, a kada se rodi bebac za dojenje. Tako je cvrst, drzi ledja ispravno ma super, super.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: jastuk za dojenje (banana)
16.4.2008 9:42:30   
Visnja RR
Bebano vidjeces da je jastuk odlican i kad bebac dodje...
evo cak uspjevam da sjedim za PC-iem dok Asja lezi na jastuku i siki... I jako je dobro sto je jastuk cvrst i imate uvjek pravilno drzanje a mozete se i nasloniti... user posted image  odlicna stvarcica....

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: jastuk za dojenje (banana)
16.4.2008 9:45:30   
bebano
Visnja ti si kraljica user posted image , pa pored svega imas vremena i da nam se javis. Svaka ti cast, nadam se da cu biti barem upola kao ti.
Znam da nije mjesto tome ovdje ako kako si, kako rana, boli li te?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: jastuk za dojenje (banana)
16.4.2008 9:52:56   
Visnja RR
danas ti pisem mail...user posted image
i ne brini sve se moze stici ...

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: jastuk za dojenje (banana)
23.5.2008 18:12:43   
Cvrle
I ja sam proslog vikenda kupila onaj jastuk iz Kane (na platou skenderija) i moj je kostao 35 KM (Visnjin 25 KM, a cini mi se majabaja da je platila 38 KM, a potpuno su isti - user posted image ) stim sto mi je za punjenje rekla da je antialergijsko. Gledala sam i onaj sa heljdinim punjenjem, i dobar je, jako dug i moze se formirati u raznim polozajima, ali je jako tezak - 5 kg, pa sam odustala od njega. Ovaj iz Kane je sladak i mislim da ce biti i u potpunosti funkcionalan. Kod mene je presvlaka plave boje sa nekim medama.

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: jastuk za dojenje (banana)
23.5.2008 18:27:09   
eni_24
Planirala nisam da kupim taj jastuk ali sada citajuci vas moram da ga kupim , pih jos samo trebam vremena naci da odem i kupim ga...user posted image

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: jastuk za dojenje (banana)
23.5.2008 22:45:55   
rozi
IZVORNA PORUKA: Cvrle

I ja sam proslog vikenda kupila onaj jastuk iz Kane (na platou skenderija) i moj je kostao 35 KM (Visnjin 25 KM, a cini mi se majabaja da je platila 38 KM, a potpuno su isti - user posted image ) stim sto mi je za punjenje rekla da je antialergijsko. Gledala sam i onaj sa heljdinim punjenjem, i dobar je, jako dug i moze se formirati u raznim polozajima, ali je jako tezak - 5 kg, pa sam odustala od njega. Ovaj iz Kane je sladak i mislim da ce biti i u potpunosti funkcionalan. Kod mene je presvlaka plave boje sa nekim medama.


Ja sam prije mozda mjesec i po kupila taj u Kani i ja sam ga kao i Cvrle platila 35.  I meni je sladak, ali sam zamisljala da se moze namjestati po tvojoj zelji, kao Beluga. 
Ali nema veze posluzice svojoj glavnoj funkciji.  user posted image

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: jastuk za dojenje (banana)
24.5.2008 20:34:52   
hana
Ja sam narucila Belugin jastuk i prezadovljna sam sa njim u trudnoci, a vidjet cemo poslije poroda - nadam se da ce biti od koristi.

Pozdrav svima.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: jastuk za dojenje (banana)
27.5.2008 14:23:01   
majabaja
Izgleda da se malo igraju sa cijenama, možda imaju različite cijene za dane u sedmici user posted image .
Moj jastuk još uvijek stoji u kesi, pa sam baš ustala da pogledam na računu da nisam nešto pogriješila. Kad ono stvarno 38,00 KM.
Možda je do dezena user posted image

(odgovor članu hana)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: jastuk za dojenje - "Kana"
27.5.2008 20:29:37   
aazra
Cure,
 
Imam pitanje i molim vas da mi pomognete.
Uopste nemam dileme u vezi kupovine jastuka, poslusala sam vas savjet i otisla na skenderiju,
u Kanu. medjutim, zena koja tamo radi bila je uzasno neljubazna, a ja sam na to osjetljiva i ne bi joj ga uzela ni besplatnouser posted image !
 
Ja sam usla u radnju, ona mi je pokazala jastuk jedan jedini kojeg imaju i presvucen je bijelom presvlakom.
Pitala sam ima li jos neka boja, a ona mi je odgovorila, citiram:
 
"OVO JE JEDAN JEDINI AKO HOCES KUPI, AKO NECES NEMOJ".
 
Pa me zanima imate li broj telefona one radnje na Ilidzi, molim vasuser posted image

(odgovor članu majabaja)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: jastuk za dojenje - "Kana"
27.5.2008 20:43:42   
Amrino
Ja sam svoj kupila u shopingu na Mojmilu. Nije banana jastuk koji se razvlaci nego je samo jastuk za dojenje. Iz jednog je komada...deblja spuzva pretpostavljam, plave boje, skida se jastucnica na rajfeslus...i ima traku za vezanje. Platila sam ga oko 35- 36 KM.
Super mi je dosao...Do tada su me ledja katastrofa bolila- a otkako sam ga kupila dojenje je postalo uzivanje. Doduse sada ga vise ne koristim jer je Hamza sada vec narastao pa ne moram savijati ledja pri dojenju.


(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: jastuk za dojenje - "Kana"
27.5.2008 20:59:58   
aazra
Mislim da sam takav slican vidjela u Skenderiji, ima jedan super baby shop, imaju dosta graccovih stvari.
 
tamo sam vidjela takav jastuk, ali nije banana. Ima presvlaku, unutra spuzva. Ima i neku samoljepljivu traku. I proizvodjac Srbija. Mozda je isti taj kao tvoj!
Mozda uzmem takav, cijena je oko 38 - 39 KM, ali ipak bih htjela jos vidjeti "bananu" kako bi ga mogla koristiti i prilikom spavanja. A zanima me i to njihovo antialergijsko punjenje i posebno to sto je multifunkcionalan.
 
Ali u onu radnju ne mislim vise ici, pa me zanima prodavnica na Ilidzi. Ono sto sam vam ispricala nije bio kraj price - rekla mi je da se moze sasiti presvlaka i ja sam pitala moze li se to naruciti odmah u nekoj drugoj boji, a ona ce : "ZAR ME NISI CULA". To i "AKO HOCES KUPI, AKO NECES NEMOJ" je bilo sasvim dovoljno.
 
Svaka cast na ljubaznosti i profesionalnosti! Ja zelim da se osjecam kao "dama" kada nesto kupujem, a nekima bi trebalo odrzati "kurs" o ophodjenju prema musterijama prije nego sto se pocnu baviti trgovinom!
 
Ne bi stvarno vise o njoj, samo ako ima neka od vas broj od radnje na Ilidzi, please!

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: jastuk za dojenje (banana)
27.5.2008 21:15:17   
Emina*
IZVORNA PORUKA: Visnja

Jastuk za dojenje mozete naruciti na telefon 033 625-251 ...(kontakt osoba gosp. Zana)...  radnja se zove "Kana" na Ilidzi...



Evo Azrice mila, ja mislim da je to to....  user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: jastuk za dojenje (banana)
27.5.2008 21:34:55   
bezelye
Azra jel ta radnja na Skenderiji bas "Kana" ili oni samo kupuju od Kane pa preprodaju? Ako je radnja "Kana" obavezno se zali kad odes na Ilidzu. Dole je fabrika i tamo su vlasnice, dvije sestre. Pa mozda tvoja primjedba bude od koristi i neko nakon tebe bude zadovoljniji sa prodavacicom. Mada i jedna od vlasnica vrlo cesto zna biti tako nezinteresovana za kupca. Moji su prijatelji opremali hotel. Mozes zamisliti koliki je to posao. Od posteljine, jastuka, jorgana, silnih stolnjaka i salveta... I gospodja je bila tako nezainteresovana i arogantna da su se ljudi fino pokupili i sve dogovorili i kupili u drugoj firmi.
Bez dileme, imaju dobar kvalitet ali treba posvetiti paznju i kupcu. Kad me neko fino usluzi moze mi prodati i sto nisam mislila kupiti, ali kad me tako "strese" e vala necu ni djaba.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: jastuk za dojenje (banana)
28.5.2008 22:38:17   
rozi
Ja sam izgleda podesila onu ljubazniju(na Ilidzi) , jer mi je sve lijepo pokazala. Kupila sam kod njih taj jastuk, plahticu i ogradicu za krevetic. Tamo sam jedino nasla ogradicu od 3 metra, jer mi je krevetic vecih dimenzija od standarda. Ja sam uzela onaj zuti , kao kod Visnje. 
Aazra, ja ovaj ne mogu koristiti za spavanje , nije kao Beluga da se moze namjestati po tvojoj zelji, pa ce mi sluziti iskljucivo za dojenje i moze poslije poluziti kao osonac bebi kad pocne sjediti.  Mozda je neko skontao za sto se jos moze koristiti. user posted image

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: jastuk za dojenje - "Kana"
29.5.2008 14:13:15   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: aazra

Ali u onu radnju ne mislim vise ici, pa me zanima prodavnica na Ilidzi. Ono sto sam vam ispricala nije bio kraj price - rekla mi je da se moze sasiti presvlaka i ja sam pitala moze li se to naruciti odmah u nekoj drugoj boji, a ona ce : "ZAR ME NISI CULA". To i "AKO HOCES KUPI, AKO NECES NEMOJ" je bilo sasvim dovoljno.


Ako hoces mogu ti dati broj vlasnice te radnje, znam je lično. Strašno mi je takvo ponašanje, kao da si ti tu radi nje, a ne ona radi tebe. Jel ta koja te uslužila ima dužu crnu kosu??

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: jastuk za dojenje - "Kana"
29.5.2008 22:40:04   
aazra
Cure,
 
nisam vam se stigla jucer javiti. Uglavnom, zvala sam radnju na Ilidzi jucer, i to na broj koji mi je ostavila Eminica, ustvari Visnja gore u prethodnoj poruci. Pitali su me koji dizajn jastusnice zelim, i ja sam izabrala bijeli sa plavim tackicama.
Punjenje je antialergijsko, rekli su mi "vatelin".
Mozda je malo preglomazan za spavanje, ali kontam pokusati. Bas mi treba nesto da naslonim stomak, nekad koristim i obicni jastuk. A u vezi prodavacice, danas je bila ljubazna, tako da sam bila pravo iznenadjenauser posted image .
Mozda joj onaj put nije bio "dan", ili mozda citaju ovaj forum. U svakom slucaju, mislim da je kritika djelovala "pozitivno"user posted image . Onaj dan sam stvarno bila ljuta, mislim ne volim nametljive prodavace, ali ni one koji te otjeraju! Onda stvarno ne bi uzela ni dzaba, sto jedna od vas rece. ja sam presretna zbog jastuka, i hajd eto, "necu biti zlopamtilo"user posted image . jedva cekam da ga pocnem koristiti, mislim da cu uzivati u dojenju, stvarno je super stvar!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: jastuk za dojenje - "Kana"
2.6.2008 18:17:24   
Visnja RR
Evo jos jedan broj zene koja privatno sije te jastuke :
471 225 - Vahida

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: jastuk za dojenje - "Kana"
3.6.2008 17:52:04   
Emina*
Mene taj jastuk spasava user posted image  user posted image  user posted image
Nekoliko dana sam dojila malog bez njega,
vjerujte kad isijas nisam dobila user posted image   user posted image ....
Meni je jastuk super .......

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: jastuk za dojenje - "Kana"
3.6.2008 22:16:35   
Visnja RR
ja ga sve rijedje korsitim...al u pocetku me je bas spasio...

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: jastuk za dojenje - "Kana"
3.6.2008 23:24:45   
aazra
Meni su rekli da se onako citav moze prati u masini.
sad ne znam posto je prevelik, i da ne izgubi oblik, mislim da ne bi smjela.
Prije bebaca kontam oprati samo presvlaku, ali ako ga budem puno koristila morat cu kad tad i njega oprati.
ne vjerujem da smije na centrifugu, ako uopste i moze u masinuuser posted image

Ma necu da se opterecujem, bitno mi je da sam najzad dobila svoj jastuk, jedino sto je malo preglomazan za spavanjeuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: jastuk za dojenje (banana)
4.6.2008 1:12:32   
eni_24
Citajuci vas kako ga hvalite i ja sam ga sebi morala kupiti , kupila ga pre 4 dana a samo jednom ga koristila... nemam pojma zasto , vjerovatno vec naucila da lomim ledja i ruke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: jastuk za dojenje (banana)
4.6.2008 10:14:01   
Emina*
Azra mila, ne znam koja je velicina tvog jastuka,
ali moj ne moze u masinu ni pod razno user posted image  user posted image
Jedva sam pola pokusala da "uguram" user posted image
Rucno ga perem......


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu eni_24)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: jastuk za dojenje (banana)
4.6.2008 16:24:23   
eni_24
Mislim da je velicina jastuka ista samo se bubanj od masine razlikuje , mada mislim da niti jedan u normalnu masinu nemoze stati , sem u oni od 12 kg a cisto sumnjam da netko ima takvu, ipak je prevelika za kucnu upotrebu... a dali se uopce smije prati user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *