|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:59:24   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Daj daj

Ima li ijedna mama da makar malo ne "lizne" monte-a?



Svi smo mi proizvod HEMIJE, sigurno nismo iz EKO proizvodnje.




iskrrno nikad nisma ni liznula...
nikada nisam ni AD probala...
al sam se recimo tunjevine iz konzerve krijući od muža sita najela u trudnoćiuser posted image user posted image user posted image user posted image

šalu na stranu fakat monte nisam porbala i one pudinge kupovne sa onim šlagom gore...malo sam muhanata na izgled...al to ne znači da jdeci nisma dala da porbajuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Daj daj)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:02:37   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

oprostite ja nestado jer sam imala sloziti tonu vesauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sad ce veeseela rec da sam se koprcalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
teacher ti si mene citirala jer valjda nisi smjela Visnju koja isto napisa al nema veze..
a ostale koje kazu da svojoj djeci nude samo kuhano molim da mi objasne kako da ja djete od 17 mjeseci uredim i da joj kazem ''e nisi pojela juhu pa neces dobiti monte'' halooooo ona ne zna ni sta je obrok ni sta je juha ni sta je smokiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


izvnini noa moja ima 18 mjeseci i savršeno dobro zna.
recimo ja joj kažem donsei sandale...ona donse....
znači razumije me....

ja joj dam supicu i jede...ako neće ja sandale vratim u ormarić znači nema papa...
iznsem smoki n stol ili kiflice koje sam napravila i fino dam supu i pirčam ja ću pojesti kiflice jer ja sam supicu pojela...kao što i jesam...

moja razmije...dosta toga....
ja svoju djecu ucjenjujem sram me bilo ali uvijek ispunim dato obećanjeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:04:17   
bananica
ja volim monte, moje dijete nije bas neki ljubitelj,jednu kasikicu pojede, ostalo mama

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:06:28   
Anoniman
moja isto donese sandale,torbu,bocicu,pelenu,kremu ama sve sta joj kazes samo se oko hrane ne razumijemo nikakouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:08:28   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

moja isto donese sandale,torbu,bocicu,pelenu,kremu ama sve sta joj kazes samo se oko hrane ne razumijemo nikakouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


samo polako proci ce i to, vjerujem da je ovo sve jedna faza

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:10:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: noa

moja isto donese sandale,torbu,bocicu,pelenu,kremu ama sve sta joj kazes samo se oko hrane ne razumijemo nikakouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


samo polako proci ce i to, vjerujem da je ovo sve jedna faza





nadam se bananice jos se nadam iako pucam po svim savovimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:11:46   
bananica
kod mene je slicna situacija, tacno ludim zadnjih 15 dana, al eto nadam se da ce je proci

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:13:56   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: noa

moja isto donese sandale,torbu,bocicu,pelenu,kremu ama sve sta joj kazes samo se oko hrane ne razumijemo nikakouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


samo polako proci ce i to, vjerujem da je ovo sve jedna faza





nadam se bananice jos se nadam iako pucam po svim savovimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ih kako su one namazne...
moja nabije tašnicu, šešir i cvike i na vrata....
a kad vidid ćušpaiz ide u kerevt kaže pava bebauser posted image user posted image user posted image user posted image

al nema zezancije...mama posadila špinat, mama okopavala špinat u 5 ujutro da ga djeci ima bez pesticida, mama napravila ćušpaiz ...ima da ga pojedeš pa nabij tašnicu i šetaj do ponoći nakon togauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:16:55   
Anoniman
nije lako biti majkauser posted image


(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:17:28   
bananica
uh a moja se sva najezi kad napravim cuspaiz, obavezno je fuj fuj

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:17:53   
Visnja RR
a moje djete je sve jelo do druge godine...
odlicno ona mene sve razmije ...
ali vise nece da jede sve ono sto je jela prije...
zakljucak : nisu sva djeca ista, neka zezaju manje neka vise... a neka su dobrice i sve papaju...
ja sam dva dana izbjegavala da dajem sji AD i opet isto...pojede komdic necega oko 12 tek ..i onda kapak... tek veceras za Iftar malo somuna i kajmaka ( sredina sumuna - 7-8 komadica) a mi cevape user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:20:43   
bananica
i moja je jela sve do unazad 15 dana pa se tjesim da je do ovih vrucina jer uzasno puno pije
i plus sto mi smeta jeste sto ne voli sol

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:22:34   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: bananica

uh a moja se sva najezi kad napravim cuspaiz, obavezno je fuj fuj

tako je meni starija govorila fuj fuj za grah....

i onda fino kad dođe da me poljubi ili da se mazi ja joj kažem fuj fuj....user posted image user posted image user posted image

ona jadna sjede i poejde grah i niko više nije fujuser posted image user posted image user posted image

ma svako dijete priča je za sebe...
moje su ovakve i hvala Bogu jer da splabo jedu ja neznam kako bih sa njih dvije na kraj izašlauser posted image user posted image user posted image user posted image

djeca jesu različita zaista...
nekada kod moga djeteta pali neka fora koja kod vas neće nikada....
i sve je to normalno..
al jedna je istina da djeca imaju razne faze....
recimo kod asje sam sigurna faza je i porći će....načekta se hoćete ali će proćiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:23:11   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: bananica

i moja je jela sve do unazad 15 dana pa se tjesim da je do ovih vrucina jer uzasno puno pije
i plus sto mi smeta jeste sto ne voli sol



kod mene to traje vec 4 i po mjeseca user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:25:29   
Visnja RR
ma Hanady pricale smo o tome 100 puta ...znas i sama ...jeste kod nje faza...ali je ona i tvrdoglava a...i kao slag na tori  ja koja sam preslaba na nju... znam sve su majke slabe na svoju djecicu al ja valjda sekundicu vise taman da me djete dribla kako hoce... user posted image
od sutra umjesto AD dobija samo obicno mlijeko...bice panike garantuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:25:46   
bananica
pa stvarno svakoj majci treba orden dodijeliti nakon sto dijete odgoji i izvede ga na pravi put

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:26:46   
bananica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma Hanady pricale smo o tome 100 puta ...znas i sama ...jeste kod nje faza...ali je ona i tvrdoglava a...i kao slag na tori  ja koja sam preslaba na nju... znam sve su majke slabe na svoju djecicu al ja valjda sekundicu vise taman da me djete dribla kako hoce... user posted image
od sutra umjesto AD dobija samo obicno mlijeko...bice panike garantuser posted image


a zasto neces da dajes AD??

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:28:28   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma Hanady pricale smo o tome 100 puta ...znas i sama ...jeste kod nje faza...ali je ona i tvrdoglava a...i kao slag na tori  ja koja sam preslaba na nju... znam sve su majke slabe na svoju djecicu al ja valjda sekundicu vise taman da me djete dribla kako hoce... user posted image
od sutra umjesto AD dobija samo obicno mlijeko...bice panike garantuser posted image

ja imam kontruktivan prijedlog...dovedi mi to dijete a vikend ...ima da jede ko nikad.
dosadila si joj bona....
hoće dijete pormjeneuser posted image

kad bi ona vidjela moju djecu kako se otimaju....ma nebi joj ni Ad ni mlijeko na pamet palouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:29:16   
frenkoza
OT
posto vidim da ste sve na ovoj temi pomozite mi da kupim auto sjedalicu.... pllzzz.... ne znam ni sama gdje kako sta...
ima li neko polovnu da prodaje??? hajte plz pomagajte user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:29:44   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma Hanady pricale smo o tome 100 puta ...znas i sama ...jeste kod nje faza...ali je ona i tvrdoglava a...i kao slag na tori  ja koja sam preslaba na nju... znam sve su majke slabe na svoju djecicu al ja valjda sekundicu vise taman da me djete dribla kako hoce... user posted image
od sutra umjesto AD dobija samo obicno mlijeko...bice panike garantuser posted image


a zasto neces da dajes AD??


valjda je on zasiti pa pokusavam da ga izbacim kako bi bila gladna i jela nesto drugo... mada cu ostaviti ono prije spavanja

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:31:27   
sporty mamaa
ma citava stvar je u tome da mi moramo biti pametnije od djece i pronaci "trik" koji pali... a neki mora bit pa tamanuser posted image user posted image

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:31:48   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma Hanady pricale smo o tome 100 puta ...znas i sama ...jeste kod nje faza...ali je ona i tvrdoglava a...i kao slag na tori  ja koja sam preslaba na nju... znam sve su majke slabe na svoju djecicu al ja valjda sekundicu vise taman da me djete dribla kako hoce... user posted image
od sutra umjesto AD dobija samo obicno mlijeko...bice panike garantuser posted image

ja imam kontruktivan prijedlog...dovedi mi to dijete a vikend ...ima da jede ko nikad.
dosadila si joj bona....
hoće dijete pormjeneuser posted image

kad bi ona vidjela moju djecu kako se otimaju....ma nebi joj ni Ad ni mlijeko na pamet palouser posted image



pored faze "ne jedem " sad ima i fazu "mama, mama i samo mama"
pazi kad pije mlijeko ili caj mora da me drzi za ruku... user posted image user posted image
ja mislim da njoj treba dobra sipkica pa malo puc puc...ah ljubi je majka ... srce bi mi puklo...nedaaam moje none user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:33:52   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

nije lako biti majkauser posted image



nedavno je jedan moj komšija stariji gledajući me kako u auto učlazimo...gepek, kolica, ruksak, jedna As druga AS jedno dijete drugi dijete i ja sjedem za volan ostala mi torba sa ključevima na autuuser posted image user posted image user posted image i moj komšija meni kaže : E moj sine dijete ti je odgojit ko iglom bunar iskopatuser posted image user posted image user posted image user posted image i fakat je u pravuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:36:23   
bananica
ja ne bih izbacivala AD, al nikako, moja ga je nazalost sa 12 mjeseci sama pocela odbijati, nije joj vise godilo pa smo presli na meggle, obicno mlijeko isto zasicuje i napuni stomacic, a nema ni priblizno korisnih sastojaka kao AD

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 1:37:37   
bananica
IZVORNA PORUKA: frenkoza

OT
posto vidim da ste sve na ovoj temi pomozite mi da kupim auto sjedalicu.... pllzzz.... ne znam ni sama gdje kako sta...
ima li neko polovnu da prodaje??? hajte plz pomagajte user posted image


ja nemam

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *