|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:17:21   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

meni je jako glupo raspravljati o monte proizvodu


user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:18:06   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bananica

meni je jako glupo raspravljati o monte proizvodu

i meni, a jos mi je gluplje govoriti o tome kakav je neko kao osoba na osnovu par recenica o montu, al ima nas svakakvih...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:18:42   
škorpija

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica

meni je jako glupo raspravljati o monte proizvodu


user posted image




dobar je monte, ih koliko sam ih ja u zadnji godinu dana spucala da zaštitim svoje nejako čedouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:19:17   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: bananica

meni je jako glupo raspravljati o monte proizvodu

i meni, a jos mi je gluplje govoriti o tome kakav je neko kao osoba na osnovu par recenica o montu, al ima nas svakakvih...



ćuti ti bar nisi lezbauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:19:51   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: bananica

meni je jako glupo raspravljati o monte proizvodu

i meni, a jos mi je gluplje govoriti o tome kakav je neko kao osoba na osnovu par recenica o montu, al ima nas svakakvih...



ćuti ti bar nisi lezbauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:22:28   
sporty mamaa
samo da dodam da ima i jako puno mama koje olako odustaju, recimo dijete nece da pojede obrok koje ste mu pripremile i onda se odmah stvara panika i ajmo guraju djetetu sve i svasta samo da bi nesto pojelo... ne kazem sad da su svi takvi, ali moje je misljenje recimo bolje sacekati pola sata, sat pa ponovo pokusati nego iste sekunde, "ma ne moras ti juhicu, evo tebi smoki, cokolada ili bilo sta"... i naravno da onda od obroka nema nista, samo treba biti uporan, mi moramo biti mudriji od njihuser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:23:12   
Anushka
 visnja, prosurfala sam maksuz da se podsjetim odkud mi to, rijec je o E 407, a na RR je bila tema o tome:

http://www.ringeraja.ba/forum/m_192767/mpage_7/key_/tm.htm


ja sam povremeno davala monte jer ovdje pise da je OK u malim dozama:

http://nac.allergyforum.com/additives/vege400-495.htm

 
ovdje da uzrokuje astmu i rak:
http://www.traditionaloven.com/articles/122/dangerous-food-additives-to-avoid
 
pa sam jos trazila i ovo mi je bilo dovoljno:
http://www.ukfoodguide.net/e407.htm

a ne znam da li je to dovoljno i za javni istup..

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:23:44   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: bananica

kad se bilo koja od vas pobornica zdrave hrane  nadje u situaciji da joj dijete nece jesti nista osim pudinga, cokolina, smokija, vocnih jogurtica, itd javite se da mi kazete da li mu/joj i to uskracujete

ja i sebe i djecu hranim zdravo...
pratim tablice ali nisma pobornik pretjerivanja

već sam napisla ja svojoj djeci dajem i monte i smoki ali kad pojedu svoj obrok zvani doručak, ručak i večera...nikada nisu dobile ništa od navedenog ako nisu pojele obrok. ove stvari mi nisu zamjena za obrok.
nisma pobornik da djete bar nešto pojede...
neću dati 3 dana da jede ništa ako treba jer znam da ima zalihe umrijeti neće...ali ću konstantno vraćati tanjir za ručak u kome je obrok...sve dok ga ne pojede...na svako gldana vratim joj grah ili ćušpaiz na stil.

i kolika rasprava oko čega...

koliko trebamo paziti....

ja pazim ali nisma bolesnik u toj pažnji...
ne vagam na grame djeci obrok...
i ne blendam zaboga djetetu koje ima zube....
i ne brojim koliko kašika i grama je pojela jer ako je sjela da jede jela je ako nije jela ješće to isto za sat vremena ili čak dva i tri....

možda ja griješim...al do sada nisma imala probleme.
odbijala se hrana ali smo tražili uzrok...kad nađem uzrok njega rješavam...ali ne tako što ću obrok zamjeniti ''lizolizama''

Moje dijete ne živi na monte-u ali fakat je da ga pojede...
da je teški otrov imalo bi oznaku koju na sebi ima i esencija zaboga....

i najvažnije ja i moja djeca jedemo istu hranu...
ja jedem zdravu hranu i one svoje navike stiču do mene...

ako ja ne jedem zaprženo neće ni one.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:24:52   
acudesa
Mi smo jeli monte, uglavnom, kad bismo negdje išli, onako zgodan je za ponijeti i odmah smazati...prvo mali, pa onda veliki...ali, u po frke sam skužila da mi monte stoji i stoji u frižideru,  sve dok mu ne istekne rok upotrebe, ili da se vucara po kuhinji otvoren cijeli dan...mali ga jednostavno nije htio ni pomirisati od cca 2. godine...sad mu nekad probam dati...nema šanse...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:26:58   
Lady26
Iscitala sam sve...uh....
Ja nekad kukam da moja Lana malo jede ali sad kad sam procitala vase postove i neko je spomenuo mjerice na blenderu, to nikad nisam gledala, nego otprilike napravim koliko mislim da bi joj bilo dovoljno, ali sad sam ustala bas da pogledam (znam otprilike kad izmiksam do koje mjere bude u blenderu, manje od 500ml ali vrlo malo) i sokirala sam se iskreno, pa Lana pojede "slanog" obroka oko 400ml (doduse pola odmah a drugo pola za 30ak min.)...gdje je to malo...masallah...zeno urazumi se user posted image
Eh ali dorucak je kolicinski manji, oko 150ml...posto "rucak" jede iz 2x ne nudim joj uvijek 3ci obrok gh, trudim se da pije mlijeko jer ga vec odbija, pije sve manje AD pa forsiram bar 3 flasice od 160ml...
mislim da to nije malo za curicu od 8,5mjeseci...?
I da pojede nekad taj famozni monte, puding za bebe od 8mj (nestle vanilija), izmedju obroka uvijek nesto zvace tj kad ja jedem trazi i pojede koji zalogaj...
I u duhu teme, pored njenih obroka, kad mm i ja jedemo vecinu dam i njoj da proba, naravno ne pastetu, salamu i sl, ne kuham zacinjenu hranu pa tako da mi je to ok...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:29:33   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

kad se bilo koja od vas pobornica zdrave hrane  nadje u situaciji da joj dijete nece jesti nista osim pudinga, cokolina, smokija, vocnih jogurtica, itd javite se da mi kazete da li mu/joj i to uskracujete

ja i sebe i djecu hranim zdravo...
pratim tablice ali nisma pobornik pretjerivanja

već sam napisla ja svojoj djeci dajem i monte i smoki ali kad pojedu svoj obrok zvani doručak, ručak i večera...nikada nisu dobile ništa od navedenog ako nisu pojele obrok. ove stvari mi nisu zamjena za obrok.
nisma pobornik da djete bar nešto pojede...
neću dati 3 dana da jede ništa ako treba jer znam da ima zalihe umrijeti neće...ali ću konstantno vraćati tanjir za ručak u kome je obrok...sve dok ga ne pojede...na svako gldana vratim joj grah ili ćušpaiz na stil.

i kolika rasprava oko čega...

koliko trebamo paziti....

ja pazim ali nisma bolesnik u toj pažnji...
ne vagam na grame djeci obrok...
i ne blendam zaboga djetetu koje ima zube....
i ne brojim koliko kašika i grama je pojela jer ako je sjela da jede jela je ako nije jela ješće to isto za sat vremena ili čak dva i tri....

možda ja griješim...al do sada nisma imala probleme.
odbijala se hrana ali smo tražili uzrok...kad nađem uzrok njega rješavam...ali ne tako što ću obrok zamjeniti ''lizolizama''

Moje dijete ne živi na monte-u ali fakat je da ga pojede...
da je teški otrov imalo bi oznaku koju na sebi ima i esencija zaboga....

i najvažnije ja i moja djeca jedemo istu hranu...
ja jedem zdravu hranu i one svoje navike stiču do mene...

ako ja ne jedem zaprženo neće ni one.user posted image





znala sam ja cekati i citav dan da pojede punjene paprike, ali ih nece pa nece, legne navecer, popije mlijeko, sutra dorucak, za rucak opet te paprike, nema sanse, vecera paprike, ma nista, pa moras joj onda dati nesto, pa sta god hoce, al da joj bar nesto prodje kroz crijeva

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:30:27   
veeseelaa
pokvarit će se paprike ženo user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:31:24   
acudesa
mogu napisati da moj malac svaki dan ima voćni obrok (obavezno 2-3 vrste sezonskog ili drugog voća)...povrće, mlijeko (ujutro i navečer po šolju)...
pileća ili supa na koljenici (ponekad i gotova) i ostalo mu dajem ono što i mi jedemo za ručak (ali sam svoje kuhanje prilagodila njemu, manje solim, manje ljutih začina, bibera, paprike, ili ako ne može drukčije, odvojeno mu skuham), jede hrenovke i salamu, jede i pahuljice, slatkiše manje (jer nije neki ljubitelj, gledam da mu namažem marmelade ili eurokrema, da malo zasladi)..i to je to

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:33:08   
sporty mamaa
bananice, mozda ne voli paprikeuser posted image user posted image user posted image user posted image ima puno zdravih obroka, mozda joj taj okus jednostavno nije odgovarao... moja nije htjela recimo pire i sve je jela puno bolje odkako sam joj pocela u obroke dodavati jogurt koji i dan danas obozava!!! 

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:34:27   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pokvarit će se paprike ženo user posted image user posted image


i ja sam ih mirisala, jadne dvije paprike se vucarale po frizideruuser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:36:11   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

kad se bilo koja od vas pobornica zdrave hrane  nadje u situaciji da joj dijete nece jesti nista osim pudinga, cokolina, smokija, vocnih jogurtica, itd javite se da mi kazete da li mu/joj i to uskracujete

ja i sebe i djecu hranim zdravo...
pratim tablice ali nisma pobornik pretjerivanja

već sam napisla ja svojoj djeci dajem i monte i smoki ali kad pojedu svoj obrok zvani doručak, ručak i večera...nikada nisu dobile ništa od navedenog ako nisu pojele obrok. ove stvari mi nisu zamjena za obrok.
nisma pobornik da djete bar nešto pojede...
neću dati 3 dana da jede ništa ako treba jer znam da ima zalihe umrijeti neće...ali ću konstantno vraćati tanjir za ručak u kome je obrok...sve dok ga ne pojede...na svako gldana vratim joj grah ili ćušpaiz na stil.

i kolika rasprava oko čega...

koliko trebamo paziti....

ja pazim ali nisma bolesnik u toj pažnji...
ne vagam na grame djeci obrok...
i ne blendam zaboga djetetu koje ima zube....
i ne brojim koliko kašika i grama je pojela jer ako je sjela da jede jela je ako nije jela ješće to isto za sat vremena ili čak dva i tri....

možda ja griješim...al do sada nisma imala probleme.
odbijala se hrana ali smo tražili uzrok...kad nađem uzrok njega rješavam...ali ne tako što ću obrok zamjeniti ''lizolizama''

Moje dijete ne živi na monte-u ali fakat je da ga pojede...
da je teški otrov imalo bi oznaku koju na sebi ima i esencija zaboga....

i najvažnije ja i moja djeca jedemo istu hranu...
ja jedem zdravu hranu i one svoje navike stiču do mene...

ako ja ne jedem zaprženo neće ni one.user posted image





znala sam ja cekati i citav dan da pojede punjene paprike, ali ih nece pa nece, legne navecer, popije mlijeko, sutra dorucak, za rucak opet te paprike, nema sanse, vecera paprike, ma nista, pa moras joj onda dati nesto, pa sta god hoce, al da joj bar nesto prodje kroz crijeva


e draga moja...možda sam malo sad previše bukvalista bila u brzini pisanja a da svašta kažemuser posted image

al pravilo je kod mene...
nećeš dobiti ni mlijeko mila moja...najlakše je natakarit flašicu njoj iz nje izleti ona sita a ja zabrinuta...
ako neće punjene paprike sutra hoće onda ćušpaiz...ako neće jega hoće punjene tikvice...ali nikada paprike neću zmajeniti smokijem...shvataš šta hoću reći...

i kad pojede svoj obrok...bujrum dijete mama ti kupila monte, mama ti nparavila monte...ma svejdeno dobit ćeš slatkiš al nećeš prije odbroka nema šanse.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:37:49   
Anushka
bebbe i ticherko user posted image  user posted image  user posted image  mir mir mir niko nije krivuser posted image

nego ja i napisa da nisam sigurna, a dodajem da bi stala iza ovoga samo ako bi sama izvrsila istrazivanja i dosla do za mene sigurnog zakljucka..

skvo brza siuser posted image user posted image user posted image  ono sto nisam sigurna napisala sam "cini mi se" - oznaku i zabranu u australiji - dvije info koje ispravljam, ostalo sam dobro zapamtila.

a na ove nacine kako ja hranim dijete, sta mu pricam i kako mu popustam - lose vam je dzemila bacila kasike, nista niste pogodileuser posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:38:38   
bebbe RR
Draga Teacher!
Jeste, ima nas svakakvih.
I, opet ti ponavljam, iznijela sam svoje mišljenje i jako dobro ti objasnila zašto sam uopće išta i rekla. Ako to nisi skontala, fakat me popusti. Hrani ili nemoj svoje dijete uopšte, dok ja to ne znam ne moram ti ni socijalnu službu zvati.
Dakle, nemoj joj dati ni monte niti bilo koji drugi slatkiš u životu nikada - potpuno mi je svejedno.
Ovdje bi trebalo da razmjenjujemo mišljenja i svoje stavove argumentiramo, kao što je, recimo, Anushka upravo učinila. Ili kao što je Hanady objasnila u svom postu. To je smisao. A ne da bolesno insistiramo na tome da smo u pravu. Pa, ti insistiraj. Onome ko hoće da te sluša. Meni, bogati, nemoj više. Jer, prevazilazi granice razgovora mama sa bebama i malom djecom.




_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:39:20   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Anushka

bebbe i ticherko user posted image  user posted image  user posted image  mir mir mir niko nije krivuser posted image

nego ja i napisa da nisam sigurna, a dodajem da bi stala iza ovoga samo ako bi sama izvrsila istrazivanja i dosla do za mene sigurnog zakljucka..

skvo brza siuser posted image user posted image user posted image  ono sto nisam sigurna napisala sam "cini mi se" - oznaku i zabranu u australiji - dvije info koje ispravljam, ostalo sam dobro zapamtila.

a na ove nacine kako ja hranim dijete, sta mu pricam i kako mu popustam - lose vam je dzemila bacila kasike, nista niste pogodileuser posted image


user posted image user posted image user posted image ..ovo mi je dio posla..pa sam odmah reagovala..Inace nisam tako brza...user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:39:32   
teacher75
sporty mamma, slazem se s tobom. ja sam bila uzasno dijete sto se tice hrane, prvo nisam htjela da dojim, pa sam nakon mjesec dana mucenja s dojenjem bila mrsavija nego kad sam se rodila (a rodila se sa 2.9kg)tako da sam bila na AD.  zatim, kad je pocela cvrsta hrana skoro pa nista nisam htjela jesti, a moji su forsirali voce i povrce i ostalu zdravu hranu. znali su me satima hraniti ali nisu odustajali, niti su mi davali grickalice u zamjenu za obrok. mama je znala nazvati u 1-2 s posla nanu koja me cuvala da pita sta radimo a nana bi odgovorila da doruckujemo! citali su mi slikovnice, zapricavali samo da bih pojela sve. zahvaljujuci tome bila sam napredno dijete. kasnije kad sam odrasla tesko me bilo natjerati, pa sam bila mrsavica. i danas sam probirljiva i slabo jedem povrce, a i mm je slican meni tako da lani sve posebno kuham...volimo i zacinjenu hranu kao i przenu, nadam se da cemo vremenom i mi promijeniti nase nezdrave navike pa ce lana imati na koga da se ugleda...

< Poruku je uredio teacher75 -- 22.8.2010 0:41:18 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:48:31   
bananica
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

bananice, mozda ne voli paprikeuser posted image user posted image user posted image user posted image ima puno zdravih obroka, mozda joj taj okus jednostavno nije odgovarao... moja nije htjela recimo pire i sve je jela puno bolje odkako sam joj pocela u obroke dodavati jogurt koji i dan danas obozava!!! 


ma ne radi se samo o paprikama, ima tu svega, ali sve odbija, kad nesto ne voli, kao sarmu npr.kaze fuj, ja da ti to jedem, pa hajd ok, ne voli sarmu, ne nudim je, al ona nece nista osim salame, virslica, cokolina, makarona, pizze, cevapa,palacinaka....ako joj ovo vrtis u krug jesce kao odrastao covjek, ja se ne zalim na njenu tezinu, sasvim solidno izgleda, bas normalno, ni debelo ni mrsavo, samo me strah da ne izgubi zeljezo ili sta vec drugo

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:49:16   
bananica
i da voca pojede kilama

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:53:52   
Daj daj
Ima li ijedna mama da makar malo ne "lizne" monte-a?



Svi smo mi proizvod HEMIJE, sigurno nismo iz EKO proizvodnje.



(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:56:25   
Anoniman
oprostite ja nestado jer sam imala sloziti tonu vesauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sad ce veeseela rec da sam se koprcalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
teacher ti si mene citirala jer valjda nisi smjela Visnju koja isto napisa al nema veze..
a ostale koje kazu da svojoj djeci nude samo kuhano molim da mi objasne kako da ja djete od 17 mjeseci uredim i da joj kazem ''e nisi pojela juhu pa neces dobiti monte'' halooooo ona ne zna ni sta je obrok ni sta je juha ni sta je smokiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
22.8.2010 0:58:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Daj daj

Ima li ijedna mama da makar malo ne "lizne" monte-a?



Svi smo mi proizvod HEMIJE, sigurno nismo iz EKO proizvodnje.







o yes kod nas jedu i mama i tatauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ja sam eko proizvod tata me sam napraviouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Daj daj)
  Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *