|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta ne volite kod osoba?
14.6.2011 19:46:12   
D_K
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: myb@by

ne volim lažove, ljude bez stava, one koji šute a mute, one koji se pretvaraju da su sa svima dobri, one koji bi se juser posted image i za pola marke, one koji ne poštuju starije, koji metu ispred svačijih vrata sem svojih, ulizice ( ovi su mi najmrzi)

e ovo...baš fino sročenouser posted image
tamam što bi šeherzada reklauser posted image



oplakah user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Sta ne volite kod osoba?
14.6.2011 19:50:18   
Niobe
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

One kojima je u ustima samo: ja, meni, moji, mene...

Pored ovog dijela koji potpisujem, da dodam da me izuzetno nerviraju negativni ljudi koji i najpozitivniju stvar banalizuju i najgore iz nje izvuku.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Sta ne volite kod osoba?
14.6.2011 19:51:11   
Bebica11
Najvise mi smeta ZAVIST i to sto najvise "prijatelja" covjek ima kad mu je lose u zivotu, kad ima probleme a cim mu se zivot sredi i ima lijep brak, porodicu i sve ok, onda ljudi to ne mogu gledati. To me najvise boli, od rodjaka pa i daljih poznanika.
Naravno laz, jer cim primjetim da osoba ima te osobine distanciram se od nje.
Takodjer NEMORAL i lazne vrijednosti, jer je danas sve sto je ruzno prikazano lijepim a sve sto je lijepo prikazano je ruznim. Ne volim nemoral kod ljudi, otudjivanje od porodice, ubijanje djece a sve pod laznim imenima i parolama za "slobodu"...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Sta ne volite kod osoba?
14.6.2011 19:51:53   
D_K
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

One kojima je u ustima samo: ja, meni, moji, mene...


i kad samo ONI nesto rade!!
ne volem ljude koje pozdravim a oni mi pocnu nabrajato od jutra, kakili, piskili, isli na sastanak, isli na konsultacije onda jeli pa ih zvali na sastanak kod sefa.. eto, samo ONI rade, crkose jadni..user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Sta ne volite kod osoba?
14.6.2011 19:52:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Niobe

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

One kojima je u ustima samo: ja, meni, moji, mene...

Pored ovog dijela koji potpisujem, da dodam da me izuzetno nerviraju negativni ljudi koji i najpozitivniju stvar banalizuju i najgore iz nje izvuku.


e dobro si ovi su mi najmrži

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Sta ne volite kod osoba?
14.6.2011 19:53:02   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

One kojima je u ustima samo: ja, meni, moji, mene...


i kad samo ONI nesto rade!!
ne volem ljude koje pozdravim a oni mi pocnu nabrajato od jutra, kakili, piskili, isli na sastanak, isli na konsultacije onda jeli pa ih zvali na sastanak kod sefa.. eto, samo ONI rade, crkose jadni..user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Sta ne volite kod osoba?
14.6.2011 20:01:13   
Cickolini
IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: myb@by

ne volim lažove, ljude bez stava, one koji šute a mute, one koji se pretvaraju da su sa svima dobri, one koji bi se juser posted image i za pola marke, one koji ne poštuju starije, koji metu ispred svačijih vrata sem svojih, ulizice ( ovi su mi najmrzi)

e ovo...baš fino sročenouser posted image
tamam što bi šeherzada reklauser posted image



oplakah user posted image user posted image user posted image



Potpisujem sve user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Sta ne volite kod osoba?
19.7.2011 13:29:26   
Anoniman
...i jadave osobe.

(odgovor članu Cickolini)
  Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Sta ne volite kod osoba?
20.7.2011 19:31:43   
ElmaB
Uh...dvoličnost, bezobrazluk, skupljanje bodova samo da bi neko rekao kako su divni, ulizice, tipa: "dušo, draga, ljubavi", a i za leđa drvlje i kamenje. Ne volim koristoljubljive osobe, ma ima toga još... 

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Sta ne volite kod osoba?
20.7.2011 21:20:17   
Blue rose RR
"Ne volem, nikog, lutko takva mi je narav kao odzak, star i garav puno dima je kroz mene proslo.

Ne volem ujne, strine, sogore, komsiluk nataknem ih na civiluk , od njih nista dobro nije doslo

Ne volem semenkare, cigane trubace, burek, ulicne pisace, nek' mi moju lepu varos vrate

Ne volem, Dzipadzije, Dizel butikase, restoteke, tamburase, svaku pesmu, bar za strofu skrate

Mater im

...
Ne volem kad mi gace udu, di vec udu te sto brinu brigu tudu, kosticu u strudli od visanja

Ne volem  zatucane, gratis, kravatase hipohondre sto se plase da dobiju rak od razmisljanja

Ne volem krvolocne pse i gospodare nadjubrene trotoare maskirne, kad navale na pendzer

Ne volem lopuze sto voze tudja kola, znaju azbuku do pola micu usnama, dok sricu pejdzer
(nji` se malko gadim, pravo da ti kazem)

E, ne volem sizove i nervne bolesnike, pre ih pustali za vikend sad ih puste pravo pred kamere

E, ne volem.. Sve te lezibejke, da prostite... Prorocice...Travestite... Nek' mi gospon-dame ne zamere...

Ne volem.. Teget girtlu na teget mantilu.. Sestu licku..Sedmu silu.. Opa-cupa preko Okucana..

Ne volem izbore, televizor, plakate dosta, ako Boga znate. Ludnica je, kanda, otkljucana sirom ostala
(provert'e, molim vas)

Ne volem.. Uzdrzane..Trezvene..Pa dzoging.. Takve najpre trefi sloging.. Al' ni krkanje mi nije blisko..

Ne volem sto odasvud samo cujes, daj mi il' se prosi, il' se zajmi jebo te, ja nikad nisam isk'o

Ne volem strebercine, vecne odlikase crne rolke i sektase ne padam na Tibet ili Burmu

Ne volem skrtariju, intelektualce koji vazno vrte palce kupis ih za spricer i kavurmu
(koju ja licno ne volem) "



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Sta ne volite kod osoba?
29.7.2011 11:57:48   
Fantasia
Ne volim mijesanje u tudji zivot. Ne volim ljude koje se prave previse pametni, pricaju kao da sve znaju, kao da su pamet cijelog svijeta pokupili i misle da je jedino njihovo ispravno.

_____________________________

Moj princ 2004.
Moja princeza 2008.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Sta ne volite kod osoba?
29.7.2011 22:20:37   
sirnica
Lažljivost, licemjerstvo, bahatost, zavidluk i još svašta nešto.

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu Fantasia)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Sta ne volite kod osoba?
8.6.2012 22:55:11   
Anoniman
mrzim glumetanje, dvolicnost , mrzim na jednoj osobi kad se ona pravi dobra i ucunila bi ( a ne bi) puno stvari al kao muz joj ne da user posted image , izigravnje postenja, skromnosti, koristoljubivost, laz , prevrtanje rijeci

bolje da neko pita sta volim user posted image

(odgovor članu sirnica)
  Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Sta ne volite kod osoba?
9.6.2012 14:40:44   
MAMA MA
ne volim neprirodne(mislim u ponasanju),glupe,ufurane,i sebicne osobe...
takođe ne volim zabijanje nosa gdje mu nije mjesto, ne volim glumljenje da si nesto sto nisi,ne volim ponizavanje nekoga po bilo kojoj osnovi,ne volim nekulturu u svakom pogledu i na kraju ne volim osobe koje ne drže do sebe jer šampon sapun voda i obična solea mogu čuda učiniti ako ima volje a nema para

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Sta ne volite kod osoba?
9.6.2012 16:08:21   
sabinos

IZVORNA PORUKA: triputmama

mrzim glumetanje, dvolicnost , mrzim na jednoj osobi kad se ona pravi dobra i ucunila bi ( a ne bi) puno stvari al kao muz joj ne da user posted image , izigravnje postenja, skromnosti, koristoljubivost, laz , prevrtanje rijeci

bolje da neko pita sta volim user posted image

aj gdje me nadje user posted image bas sam u ovome ovih dana

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Sta ne volite kod osoba?
9.6.2012 16:51:24   
bananica
laz nikako ne volim, takve osobe izbjegavam u sirokom luku

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Sta ne volite kod osoba?
9.6.2012 20:56:31   
Medić*

IZVORNA PORUKA: triputmama

mrzim glumetanje, dvolicnost , mrzim na jednoj osobi kad se ona pravi dobra i ucunila bi ( a ne bi) puno stvari al kao muz joj ne da user posted image , izigravnje postenja, skromnosti, koristoljubivost, laz , prevrtanje rijeci

bolje da neko pita sta volim user posted image


a od vulgarnih i prostih se jezim...

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Sta ne volite kod osoba?
9.6.2012 23:06:39   
ananas_ze
meni nekako najgori suvisni komentari user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Sta ne volite kod osoba?
9.6.2012 23:15:21   
Anoniman
Mislim da mi svi ovdje napisasmo iste stvari koje ne volimo...sve je to u 5g...no nije u 5g i nas ponasanje, pa cesto srecemo osobe koje preziru odredjene stvari, a ipak su prvi kada ih se cini...

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 9.6.2012 23:18:07 >

(odgovor članu ananas_ze)
  Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Sta ne volite kod osoba?
9.6.2012 23:18:14   
mamma mumi
Mahalase, licemjerne ljude, lazove, pakosne, ufurane seljacine

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Sta ne volite kod osoba?
9.6.2012 23:26:01   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Mislim da mi svi ovdje napisasmo iste stvari koje ne volimo...sve je to u 5g...no nije u 5g i nas ponasanje, pa cesto srecemo osobe koje preziru odredjene stvari, a ipak su prvi kada ih se cini...

e bas ovako, jedna prof. na fakultetu nam je govorila kako ono sto nam smeta kod drugih zapravo zelimo imati ili imamo previse pa ne primjecujemo da smo gori, nadam se da sam dobro objasnila user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Sta ne volite kod osoba?
9.6.2012 23:27:45   
Graziella
ne volim "interesdzije",znaci ljude koji te vole i dobri su s tobom samo dok im trebas, a poslije te jedva i poznaju.i kao sto vec rekoste,dvolicnost.mislim da i nema gore ljudske osobine

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Sta ne volite kod osoba?
9.6.2012 23:41:39   
madam x

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Mislim da mi svi ovdje napisasmo iste stvari koje ne volimo...sve je to u 5g...no nije u 5g i nas ponasanje, pa cesto srecemo osobe koje preziru odredjene stvari, a ipak su prvi kada ih se cini...

e bas ovako, jedna prof. na fakultetu nam je govorila kako ono sto nam smeta kod drugih zapravo zelimo imati ili imamo previse pa ne primjecujemo da smo gori, nadam se da sam dobro objasnila user posted image

Znam otprilike šta misliš...ja kako bivam starija primjećujem da činim neke stvari koje sam prije smatrala lošim , neprikladnim...nekako se pokušam vidjeti tuđim očima i tako mi se to čini..

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Sta ne volite kod osoba?
9.6.2012 23:46:10   
D_K

IZVORNA PORUKA: medic slatki

a od vulgarnih i prostih se jezim...



sreca pa ih ne srecem cesto user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Sta ne volite kod osoba?
10.6.2012 0:03:50   
škorpija
ne volim osobe koje nemaju smisla za humor, ustvari sa takvim ljudima bez obzira na njihovu unutrašnju dobrotu ne mogu da se družim, a sa zlim, poldim, dvoličnim i tako ne želim da imam posla, to se valjda podrazumijeva

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Graziella)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *