|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proslave rođendana u igraonicama
12.9.2011 21:10:55   
Rabi
IZVORNA PORUKA: HAHA

Ovo za igraonicu Bongo u škafi i dalje vrijedi,8 djece 100 KM,a za 140 KM može i 25.Mi u nedjelju slavimo aBd 5-ti tamo,prošli vikend rezervisali.Super je što ispred ima sto veliki i stolice,tu roditelji mogu sjediti i možeš donijeti šta god želiš,također mogu mame s malom djecom unutra.Prošli smo slavili u one2play,prezadovoljni smo stvarno,ali on odabrao ovu sada,a nama povoljnija cijena.

Evo i nas friskih iz ove igraonice! Super je, mozete kupiti vi sokove, donijeti sta hocete za svoje pare! Super je stvarno!!! A i povoljno za nase roditeljske dzepove!


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: proslave rođendana u igraonicama
12.9.2011 21:15:31   
teacher75

IZVORNA PORUKA: teacher75

jel neko slavio rodjendan u igraoni djeciji grad na putu prema merkatoru i koja je cijene, sta je sve ukljuceno (ne radi im web stranica)?

niko?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: proslave rođendana u igraonicama
12.9.2011 23:31:22   
mama75
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: teacher75

jel neko slavio rodjendan u igraoni djeciji grad na putu prema merkatoru i koja je cijene, sta je sve ukljuceno (ne radi im web stranica)?

niko?user posted image

Moja kcerka ide u tu igraonicu u produzeni boravak. Pitacu ih sutra da li jos uvijek organizuju rodjendanske proslave. Imas ih  i na FB pa mozes pogledati sta nude. Mada mislim da je igraonica vise za malo vecu djecu, barem po onoj opremi koju imaju. Meni je za 2. rodjendan najbolja igraonica "Crtic" u Hrasnom, a vidjela sam nedavno da sada imaju u ponudi i neki paket za manji broj djece, sa nekom bas finom cijenom. Javim ti sutra za "Djeciji grad"


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: proslave rođendana u igraonicama
12.9.2011 23:34:17   
teacher75
IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: teacher75

jel neko slavio rodjendan u igraoni djeciji grad na putu prema merkatoru i koja je cijene, sta je sve ukljuceno (ne radi im web stranica)?

niko?user posted image

Moja kcerka ide u tu igraonicu u produzeni boravak. Pitacu ih sutra da li jos uvijek organizuju rodjendanske proslave. Imas ih  i na FB pa mozes pogledati sta nude. Mada mislim da je igraonica vise za malo vecu djecu, barem po onoj opremi koju imaju. Meni je za 2. rodjendan najbolja igraonica "Crtic" u Hrasnom, a vidjela sam nedavno da sada imaju u ponudi i neki paket za manji broj djece, sa nekom bas finom cijenom. Javim ti sutra za "Djeciji grad"



hvala, prosli rodjendan smo slavili u crticu i bilo je fino ali bi sada malo da promijenimouser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: proslave rođendana u igraonicama
12.9.2011 23:39:39   
teacher75
IZVORNA PORUKA: teacher75

i nama se blizi rodjendan i zadeverali se pravo u koju cemo igraonu, mm je protiv igraona u shoping centrima, ne svidja mu se to, mada je meni igraona u alti super a i bambi u importanu mi se vise svidja nego na grbavici. tvonica snova u gradu je lijepa al mi se ne svidja dio za roditelje jer je nekako izolovan od djece i stepenice su opasne za malu djecu a vecina djece koja ce biti na rodjendanu su oko 2 godine, pa je potreban nadzor. prosli rodjendan smo slavili u crticu i bili smo zadovoljni i prostorom i prihvatiljivom cijenom al voljeli bismo da promjenimo mjesto, da ne bude isti rodjendan na slikamauser posted image ostaje carobni svijet i bambi na grbavici. carobni svijet mi je ljepsi jer je nekako svjetliji i veseliji- bambi na grbavici mi je nekako mracan i nema mi rodjendansku atmosferu ali je prihvatljivija cijena. zanima me da li je u carobnom svijetu dozvoljeno donijeti pice za roditelje (kao u bambiju)i mozete li mi preporuciti jos neku igraonu u novom sarajevu po mogucnosti a da nije u shoping centru i da je cijena prihvatljiva


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: proslave rođendana u igraonicama
12.9.2011 23:44:01   
mama75
Glasam za Altu! Super igraonica i super rodjendanac! Samo mislim da cijena nije bas povoljna.
A sto mora Novo Sarajevo? Neces pjeske ici user posted image


< Poruku je uredio mama75 -- 12.9.2011 23:45:45 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: proslave rođendana u igraonicama
12.9.2011 23:45:00   
teacher75
IZVORNA PORUKA: mama75

Glasam za Altu! Super igraonica i super rodjendanac! Samo mislim da cijena nije bas povoljna.

mm nece ni da cuje za rodjendan u igraoni u nekom shoping centru tako da otpadauser posted image a jesu i poskupi, mada lijepo izgleda na slikama pravo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: proslave rođendana u igraonicama
12.9.2011 23:47:12   
teacher75
IZVORNA PORUKA: mama75

Glasam za Altu! Super igraonica i super rodjendanac! Samo mislim da cijena nije bas povoljna.
A sto mora Novo Sarajevo? Neces pjeske ici user posted image


ma ne mora, al ne bih bas daleko, moze centar al da ima parking obezbjedjen, a i gosti su uglavnom iz novog sarajeva i centra pa da ne bude ni njima daleko


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: proslave rođendana u igraonicama
12.9.2011 23:48:22   
mama75
Joj ja mislim da smo mi bili u skoro svim igraonama u ovom gradu user posted image U Alti mi je bas dobra igraonica i bez ikakvih razmisljanja ostavim ovu malu tamo jer po meni nije "opasna". Onaj Bambi ne podnosim nikako!!! Velika i moze, ali mala ... BBI isto OK, ali samo od 3. godine. Hajde ako mi sta padne na pamet javim ti user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: proslave rođendana u igraonicama
12.9.2011 23:52:22   
mama75
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: mama75

Glasam za Altu! Super igraonica i super rodjendanac! Samo mislim da cijena nije bas povoljna.
A sto mora Novo Sarajevo? Neces pjeske ici user posted image


ma ne mora, al ne bih bas daleko, moze centar al da ima parking obezbjedjen, a i gosti su uglavnom iz novog sarajeva i centra pa da ne bude ni njima daleko


Onda Crtic. Svakako se Lana ni ne sjeca proslogodisnjeg rodjendana. A ti se mozes fino opustiti jer ima teta koja pazi na djecu. Ja sam jednom bila na rodj u onoj igraonici kod Zeljinog stadiona. Rodj bio za malu djecu, nisu angazovali "animatora" jer je bio 1. rodjendan. Ali nije uopste bila neka teta koja pazi na djecu, nego su mame morale da hodaju za djecom, samo guzvu pravile. Meni je bas super ova opcija kada su djeca odvojena ili kada roditelji uopste nisu u igraonici, kao sto su ove u Alti, BBi, Crtic i sl.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: proslave rođendana u igraonicama
13.9.2011 8:18:32   
teacher75
ja sam i u crticu bila stalno s njom jer je nisam mogla ostaviti, bila je mala, a i ostale majke su uglavnom bile gore s djecom. znam da se lana ne sjeca, al necu ja isti ambijent na slikamauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: proslave rođendana u igraonicama
13.9.2011 8:43:44   
taurus
a koliko košts proslava rođendana u bambiju i crtiću
mi smo do sada sve slavili kod kuće jer imamo gostiju tj. rodbine koji su stariji, nemaju male djece pa mi nije bilo prikladno ih pozvati u igraonicu
nešto razmišljam da od ove godine malo promijenimo

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: proslave rođendana u igraonicama
13.9.2011 8:46:26   
teacher75

IZVORNA PORUKA: taurus

a koliko košts proslava rođendana u bambiju i crtiću
mi smo do sada sve slavili kod kuće jer imamo gostiju tj. rodbine koji su stariji, nemaju male djece pa mi nije bilo prikladno ih pozvati u igraonicu
nešto razmišljam da od ove godine malo promijenimo


u crticu je trenutno akcija pa kosta 234km, ne znam do kad traje, u cijenu nije ukljucena torta al je ukljuceno pice za roditelje (u neogranicenim kolicinama) i kafa, s tim da nema alkohola ni gaziranih pica ali mozete donijeti svoje pice. a u bambiju je sa tortom 250km, al se pice za roditelje dodatno placa ili se isto moze donijeti

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: proslave rođendana u igraonicama
13.9.2011 8:49:17   
teacher75
a kakve su igraone pinokio i ona neka na breki (ne sjecam se imena), jel neko bio i posto su rodjendani kod njih?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: proslave rođendana u igraonicama
13.9.2011 8:51:24   
teacher75
ima i neka hokus pokus na marindvoru, nikad cula, jel neko bio?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: proslave rođendana u igraonicama
13.9.2011 9:59:42   
taurus
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: taurus

a koliko košts proslava rođendana u bambiju i crtiću
mi smo do sada sve slavili kod kuće jer imamo gostiju tj. rodbine koji su stariji, nemaju male djece pa mi nije bilo prikladno ih pozvati u igraonicu
nešto razmišljam da od ove godine malo promijenimo


u crticu je trenutno akcija pa kosta 234km, ne znam do kad traje, u cijenu nije ukljucena torta al je ukljuceno pice za roditelje (u neogranicenim kolicinama) i kafa, s tim da nema alkohola ni gaziranih pica ali mozete donijeti svoje pice. a u bambiju je sa tortom 250km, al se pice za roditelje dodatno placa ili se isto moze donijeti


ma to je super, ali šta da radim sa ovim "starim" gostimauser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: proslave rođendana u igraonicama
13.9.2011 10:11:45   
salmy
IZVORNA PORUKA: taurus

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: taurus

a koliko košts proslava rođendana u bambiju i crtiću
mi smo do sada sve slavili kod kuće jer imamo gostiju tj. rodbine koji su stariji, nemaju male djece pa mi nije bilo prikladno ih pozvati u igraonicu
nešto razmišljam da od ove godine malo promijenimo


u crticu je trenutno akcija pa kosta 234km, ne znam do kad traje, u cijenu nije ukljucena torta al je ukljuceno pice za roditelje (u neogranicenim kolicinama) i kafa, s tim da nema alkohola ni gaziranih pica ali mozete donijeti svoje pice. a u bambiju je sa tortom 250km, al se pice za roditelje dodatno placa ili se isto moze donijeti


ma to je super, ali šta da radim sa ovim "starim" gostimauser posted image

Joj i na smuci isti problem,kako god skontam ne mogu svekra i moju mamu zvati u igraonuuser posted image  A osim njih imam parove bez djece,pa ni sama neznam kako se organizovati.Prosle godine sam ujutru imala malu raju i mame,popodne svu rodbinu prijatelje i komsijeuser posted image user posted image user posted image pala sam
Sad kontamo malo promjeniti ali kako organizovati'?Moj momak nema puno drugarauser posted image user posted image user posted image eh sad uzet igraonu za 10 djece,a mozda i manje?

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: proslave rođendana u igraonicama
13.9.2011 11:14:51   
taurus
a vidiš i ta ideja sa dnevnim slavljem za malu raju, a poslije za starije ti je dobra
toga se nisam ni sjetilauser posted image , već ko budala po dvije noći se polomim od gostiju
i nama je probelm što nema previše drugara, pa nam i ne treba igraonica
obično bude 6-7 djece i opet kad skontam bude više roditeljauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: proslave rođendana u igraonicama
13.9.2011 11:15:02   
mama75
Ja sam ovo mozda vec pisala, ali evo da ponovim: ja sam samo na 1. rodjendan zvala sviju - stare, mlade, sa djecom, bez... Zakupili sadasnju "Malu bastu". Ko svadba, 50 ljudi bilo. I poslije toga svaki rodjendan slavimo u igraonici. Zovem samo djecu koja su ptiblizno njenih godina (i njih imamo 12-15) i mame. Sada kada je starija vise ni neke mame ne budu tu, samo dovedu djecu i dodju po njih. A kuci mi dodju oni najblizi: roditelji, sestre, zetovi i njihova djeca. Po meni je djeciji rodjendan da bude djetetu lijepo, a ne da bude sijelo za odrasle. Za mladju kcerku sam jos smanjila broj gostiju - isto samo oni koji su njenih godina, takvih je 5-6, pa smo mogli kuci da slavimo. I za njen 1. sam naravno napravila malo veci dernek, na vikendici, posto je rodjena u ljeto.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: proslave rođendana u igraonicama
13.9.2011 11:17:45   
mama75
IZVORNA PORUKA: teacher75

a kakve su igraone pinokio i ona neka na breki (ne sjecam se imena), jel neko bio i posto su rodjendani kod njih?

Pinokio je fina igraonica i prilicno povoljna. Sada cak organizuju i proslavu na bazenu u Bosmalu, ali to je za vecu djecu.
Na Breki nisam sigurna da jos uvijek organizuju rodj. proslave. Mi smo tu slavili 3. rodj i bilo je fino. Ali poslije se promijenio vlasnik, tako da je u istom prostoru otvoren novi vrtic + prod. boravak, tako da ne znam jel jos uvijek ima opcija rodjendana. Ovi "stari" su presli u stan u zgradi pored i kod njih vise nema rodj. proslava.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: proslave rođendana u igraonicama
13.9.2011 11:44:06   
taurus
IZVORNA PORUKA: mama75

Ja sam ovo mozda vec pisala, ali evo da ponovim: ja sam samo na 1. rodjendan zvala sviju - stare, mlade, sa djecom, bez... Zakupili sadasnju "Malu bastu". Ko svadba, 50 ljudi bilo. I poslije toga svaki rodjendan slavimo u igraonici. Zovem samo djecu koja su ptiblizno njenih godina (i njih imamo 12-15) i mame. Sada kada je starija vise ni neke mame ne budu tu, samo dovedu djecu i dodju po njih. A kuci mi dodju oni najblizi: roditelji, sestre, zetovi i njihova djeca. Po meni je djeciji rodjendan da bude djetetu lijepo, a ne da bude sijelo za odrasle. Za mladju kcerku sam jos smanjila broj gostiju - isto samo oni koji su njenih godina, takvih je 5-6, pa smo mogli kuci da slavimo. I za njen 1. sam naravno napravila malo veci dernek, na vikendici, posto je rodjena u ljeto.



blago tebi pa imate rođendan u ljeto
mojih oboje rođeno u zimu
a da nije tako ne bih razmišljala već bi svaki rođendan slavili na vikendici i svima bi bilo super

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: proslave rođendana u igraonicama
13.9.2011 12:33:32   
teacher75

IZVORNA PORUKA: taurus

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: taurus

a koliko košts proslava rođendana u bambiju i crtiću
mi smo do sada sve slavili kod kuće jer imamo gostiju tj. rodbine koji su stariji, nemaju male djece pa mi nije bilo prikladno ih pozvati u igraonicu
nešto razmišljam da od ove godine malo promijenimo


u crticu je trenutno akcija pa kosta 234km, ne znam do kad traje, u cijenu nije ukljucena torta al je ukljuceno pice za roditelje (u neogranicenim kolicinama) i kafa, s tim da nema alkohola ni gaziranih pica ali mozete donijeti svoje pice. a u bambiju je sa tortom 250km, al se pice za roditelje dodatno placa ili se isto moze donijeti


ma to je super, ali šta da radim sa ovim "starim" gostimauser posted image


nama jedan dan dodju kuci starija rodibina- nema ih puno, a mladje rodjake i prijatelje sa djecom zovemo u igraonu drugi dan

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: proslave rođendana u igraonicama
14.9.2011 23:07:55   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: teacher75

jel neko slavio rodjendan u igraoni djeciji grad na putu prema merkatoru i koja je cijene, sta je sve ukljuceno (ne radi im web stranica)?

niko?user posted image

Moja kcerka ide u tu igraonicu u produzeni boravak. Pitacu ih sutra da li jos uvijek organizuju rodjendanske proslave. Imas ih  i na FB pa mozes pogledati sta nude. Mada mislim da je igraonica vise za malo vecu djecu, barem po onoj opremi koju imaju. Meni je za 2. rodjendan najbolja igraonica "Crtic" u Hrasnom, a vidjela sam nedavno da sada imaju u ponudi i neki paket za manji broj djece, sa nekom bas finom cijenom. Javim ti sutra za "Djeciji grad"



sazna li stauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: proslave rođendana u igraonicama
15.9.2011 10:04:02   
mama75
Eto ti na pp.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.9.2011 16:02:23   
maja78 RR
Prenos postova

IZVORNA PORUKA: Đenifer

Približava nam se u oktobru 2.Rođendan našem paši, pa se nećkamo kako i gdje.?!!
U slučaju da bude lijepo vrijeme ,a prognoziraju ,najvjerovatnije da će to biti vikendica uz roštilj sa prijateljima sa djecom istog ili sl,uzrasta. Sobzirom da ću ja biti u 9.mjesecu trudnoće, a termin mi je u novembru, neću se moći previše angažovati oko posluživanja,serviranja i sl, pa ćemo to prepustiti nanama- servisu, neka malo letaju.Ako ne bude lijepo vrijeme, najbolje su igraone, ali fakat su preskupe!!!! Za njegov prvi rođendan smo slavili u Bambiju na Grbavici, igranona je super, prostor za roditelje, ali jedva su čekali da se isparimo, pošto smo zadnji bili, doslovno ti broje minute, to mi je baš užas, a samo jedna teta koja je nadgledala i vlasnik koji je slikao, znači nikakva uslugu haman ti ne nude. Zanima me sa kojim igraonama ste bili ama baš zadovoljni,da su solidne cijene do cca 10 djece.i eventualno malo fleksibilnije sa ostankom duže.Vidim ovu novu igraonu Kockicu na Šipu,fleskibilni su i do 3 sata, ali ona nema nekog sadržaja, više kao soba sa puno igračaka, bez tobogana, trampolinica, puzalica i sl . I na kraju gdje ste uzimali torte?!!! Ja sam za prvi rođendan naručila privatno što jedna žena pravi, ali ona nema oblika , već klasične ili u obliku broja što mi je sad  bezzz, ali okus boli glava.



Naš paša je stigao 13.10.2009.g., a kad malo zahladi dolazi nam pašinica, jedva te čekamo!!
__________________________________________________________________________


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Đenifer

Približava nam se u oktobru 2.Rođendan našem paši, pa se nećkamo kako i gdje.?!!
U slučaju da bude lijepo vrijeme ,a prognoziraju ,najvjerovatnije da će to biti vikendica uz roštilj sa prijateljima sa djecom istog ili sl,uzrasta. Sobzirom da ću ja biti u 9.mjesecu trudnoće, a termin mi je u novembru, neću se moći previše angažovati oko posluživanja,serviranja i sl, pa ćemo to prepustiti nanama- servisu, neka malo letaju.Ako ne bude lijepo vrijeme, najbolje su igraone, ali fakat su preskupe!!!! Za njegov prvi rođendan smo slavili u Bambiju na Grbavici, igranona je super, prostor za roditelje, ali jedva su čekali da se isparimo, pošto smo zadnji bili, doslovno ti broje minute, to mi je baš užas, a samo jedna teta koja je nadgledala i vlasnik koji je slikao, znači nikakva uslugu haman ti ne nude. Zanima me sa kojim igraonama ste bili ama baš zadovoljni,da su solidne cijene do cca 10 djece.i eventualno malo fleksibilnije sa ostankom duže.Vidim ovu novu igraonu Kockicu na Šipu,fleskibilni su i do 3 sata, ali ona nema nekog sadržaja, više kao soba sa puno igračaka, bez tobogana, trampolinica, puzalica i sl . I na kraju gdje ste uzimali torte?!!! Ja sam za prvi rođendan naručila privatno što jedna žena pravi, ali ona nema oblika , već klasične ili u obliku broja što mi je sad  bezzz, ali okus boli glava.



Naš paša je stigao 13.10.2009.g., a kad malo zahladi dolazi nam pašinica, jedva te čekamo!!
__________________________________________________________________________

mi smo 1. rodjendan proslavili u igraoni crtic u hrasnom koja je pristupacna u odnosu na ostale igraone u okolini ali ni tamo nema trampolina i slicnih drangulija, vise je na fol te igraone na sipu, sto je nama odgovaralo tada buduci da je u pitanju bio 1.rodjendan i uglavnom su gosti bili lanini vrsnjaci- bebice. 2,rodjendan planiramo u bambiju na grbavici. carobni svijet je super al su skupi, inace bi radije tamo. mi smo tortu za prvi rodjendan narucili od nase forumasice (ukucaj na FB "elmini") i bila je super, vjerovatno cemo i ove godine, ona pravi bas divne djecije torte od fondanta a i preukusne su

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni bambi u importanu nije los, ako hocete promjenu, sad su ga prosirili

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Đenifer a što se nećeš moći angažirati? pa bolje ti je da si pokretna pred porod
To sa roštiljem mi je super ideja


IZVORNA PORUKA: Đenifer

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Đenifer

Približava nam se u oktobru 2.Rođendan našem paši, pa se nećkamo kako i gdje.?!!
U slučaju da bude lijepo vrijeme ,a prognoziraju ,najvjerovatnije da će to biti vikendica uz roštilj sa prijateljima sa djecom istog ili sl,uzrasta. Sobzirom da ću ja biti u 9.mjesecu trudnoće, a termin mi je u novembru, neću se moći previše angažovati oko posluživanja,serviranja i sl, pa ćemo to prepustiti nanama- servisu, neka malo letaju.Ako ne bude lijepo vrijeme, najbolje su igraone, ali fakat su preskupe!!!! Za njegov prvi rođendan smo slavili u Bambiju na Grbavici, igranona je super, prostor za roditelje, ali jedva su čekali da se isparimo, pošto smo zadnji bili, doslovno ti broje minute, to mi je baš užas, a samo jedna teta koja je nadgledala i vlasnik koji je slikao, znači nikakva uslugu haman ti ne nude. Zanima me sa kojim igraonama ste bili ama baš zadovoljni,da su solidne cijene do cca 10 djece.i eventualno malo fleksibilnije sa ostankom duže.Vidim ovu novu igraonu Kockicu na Šipu,fleskibilni su i do 3 sata, ali ona nema nekog sadržaja, više kao soba sa puno igračaka, bez tobogana, trampolinica, puzalica i sl . I na kraju gdje ste uzimali torte?!!! Ja sam za prvi rođendan naručila privatno što jedna žena pravi, ali ona nema oblika , već klasične ili u obliku broja što mi je sad  bezzz, ali okus boli glava.



Naš paša je stigao 13.10.2009.g., a kad malo zahladi dolazi nam pašinica, jedva te čekamo!!
__________________________________________________________________________

mi smo 1. rodjendan proslavili u igraoni crtic u hrasnom koja je pristupacna u odnosu na ostale igraone u okolini ali ni tamo nema trampolina i slicnih drangulija, vise je na fol te igraone na sipu, sto je nama odgovaralo tada buduci da je u pitanju bio 1.rodjendan i uglavnom su gosti bili lanini vrsnjaci- bebice. 2,rodjendan planiramo u bambiju na grbavici. carobni svijet je super al su skupi, inace bi radije tamo. mi smo tortu za prvi rodjendan narucili od nase forumasice (ukucaj na FB "elmini") i bila je super, vjerovatno cemo i ove godine, ona pravi bas divne djecije torte od fondanta a i preukusne su


Hvala ti na odgovoru, znam da se i vama bliži rođendan, pa smo u istim dilemama ....
Na našem 1. rođendanu su bila djeca od mog jednogodišnjaka pa do djece do 6-7 god. Igraona Bambi je super po sadržaju za sve uzraste, ali nije bilo teta da se malo zabave sa djecom kao što je bilo rečeno, animatora, balona ili natpisa da je rođendan ,da ne kažem klovna,a na kraju je bila samo jedna, koja je nadgledala , rezala tortu, slikala, poslužila na sto i to je to i vlasnik koji je slikao, i gledao na sat , i stalno nam govorio, nema te više vremena, hajte brzo tortu, ovo-ono i to mi je bilo bezzzz.,a i iskrerno mislim da je 2 sata nedovoljno da se bilo šta organizuje, pogotovo sva djeca sa roditeljima  ne dođu u isto vrijeme, neko uvijek kasni.



_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *