|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
2.12.2008 10:50:47   
Koalinka
Draga Pingpong, mislim na tebe svakodnevno. Svako od nas ko je ili osjetio imalo problema u trudnoći ili jednostavno ima dijete, ne može a da ne saosjeća s tobom i tvojom situacijom. Od srca ti želim da sve izađe na dobro i da ma kako teško ovo iskušenje bilo za tebe i TM, iz njega izađete jači, snažniji....
Molim Boga da ti olakša.......user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
2.12.2008 10:55:59   
budućamama
Puno sreće sutradan. Molim Boga da sve bude u redu...
Mislimo na tebe i tvoju slatkicu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Koalinka)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
2.12.2008 13:05:33   
nikita
sretno sutra!!!!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
2.12.2008 13:20:05   
Rabi
I od mene puno srece sutra ako Bog dauser posted image
Ja mislim da je to sve user posted image !
pusa

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 9:11:33   
mamy Sabina
Samo da znaš da mislim na tebe i molim dragog Boga
za vas dvije!

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 9:13:04   
budućamama
Sretno draga!
Molim Boga da sve bude u reduuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 10:21:59   
mamyca
Sretno draga,mislimo na tebe i nadamo se da ce sve biti uredu.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 10:32:08   
liebevoll
Draga Pingpong, sretno danas, javi nam sta je bilo.
Drzim ti fige, i iskreno se nadam da ce sve biti u redu user posted image

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 10:36:41   
jasmina_mm
sretno pingpong i javi nam sta je bilo
zelim ti samo da se obradujes i da tvoja bebica bude uredu i bice aBd...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 10:54:10   
Happy
SRETNO, DRŽIMO TI FIGE user posted image user posted image user posted image user posted image

JAVI NAM SE ODMAH user posted image


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 11:44:10   
lamama
Sretno ti i da sve bude uredu, nadam se da su doktori imali krivo, pusa.

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 13:31:36   
Anoniman
Da sam mogla, javila bih vam se već iz nekog internet kluba
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

MOJA BEBICA JE SASVIM NORMALNA!!!

Dr. Divanović je definitivno najtemeljitiji doktor kojeg sam srela!!!  Iako mu nisam ništa govorila o Jadrankinoj dijagnozi, DOSLOVNO tri puta je mjerio i moždane komore i glavicu, srce, i ostale organe i ustanovio da je bebica normalnih dimanzija!!!
4D nismo mogli uraditi jer je malena bila nezgodno namještena pa je samo uradio jedan detaljan UZ.  Bio je naročito detaljan upravo zbog toga što sam mu rekla da sam dosad vodila trudnoću u Domu zdravlja!
Mislila sam mu na kraju pregleda reći sve, ali sam se zaista uvjerila da je bio temeljit....pogotovo jer je sve vrijeme govorio šta radi i šta mjeri: "Moždane komore uredu"  (to je ono što je najviše zvonilo u mojoj glavi i što mi je bilo najbitnije)  Pogotovo što ih je tri puta mjerio!!!
Pošto sam mu rekla da sam dosad vodila trudnoću u Domu zdravlja, pitala sam ga da mi predloži nekog doktora na GAK-u koji bi nastavio da mi vodi trudnoću(s obzirom na moždani udar koji sam imala) i on je između ostalih spomenuo dr. J. Dizdarević!!!
Sutra idem njoj na redovnu kontrolu...neću joj govoriti ništa za dr. Divanovića, ali šta god mi kaže neću joj vjerovati...izgurat ću ovu trudnoću kod nje, a onda "Zbogom, Jadranka!!!"
Hvala vam puno na vjeri i riječima podrške!  Sada možemo zatvoriti ovu temu i od srca želim da je nikad više niko ne otvori i ne prođe kroz agoniju kroz kakvu sam ja prošla. 
Nevjerovatno!!!  Ja sam svoju curicu već oplakala, oprostila se od nje...a ona je sve vrijeme bila uredu.  Hvala dragom Bogu!!!
Puno vas vole i ljube Pingpong i njena ljepotica!!!

(odgovor članu lamama)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 13:33:47   
mamyca
Super,nemas pojma kako mi je drago.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 13:34:22   
Anoniman
HVALA BOGU DRAGOM, JUHHHHHHHHHHHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!
JAO KAKO SAM SE OBRADOVALA! SORRY NA VELIKIM SLOVIMA, ALI STVARNO SE DEREM JER SAM RADOSNA! HVALA BOGU!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 13:35:16   
mamy Sabina
Mila moja kako sam sretna sada!
Ma neznam ni šta da ti napišem,hvala dragom Bogu!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 13:35:28   
Malaja
Divne vijesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala Bogu pa je sve u redu. Uživaj u svojoj trudnoći. Ti si samo jedan primjer kako treba poslušati više mišljenja prije nego što se čovjek odluči na neki korak.
Tako mi je drago da je sve ok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 13:36:11   
budućamama
Mila, plačem od srećeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Tako sam sretna da je hvala Bogu sve u redu user posted image user posted image user posted image
Predivne vijestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 13:37:27   
dinaa
E hvala Bogu da je sve u reduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zelim ti da trudnocu izneses do kraja bez problema i stresnih situacija.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 13:37:58   
selma2008
Stvarno si me obradovala iako sam citavo vrijeme vjerovala da je sve u redu.
Tebi i bebi od srca sve najbolje i stvarno mi je zao sto si to sve pretrpila a doktorica je grozna i sve ce tako biti dok ne budu morali odgovarati za ono sto kazu mislim da se nebi tada bezveze razbacivala sa dijagnozama nego bi dvaput razmislila prije nego sto bilo sta kaze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 13:42:12   
mamin sin
Kako si me obradovala! Suuuuuupeeeeer! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako su samo brzopleti u dijagnozama!
Ma ne moras ni tu trudnocu iznijeti kod nje. Nista te ne veze...Promijeni dr-a, ako zelis idi kod dr. Masica u Opću bolnicu, odlican je...Ja znam da se njoj ne bih vracala, samo da te, ne daj Boze, jos sa svojom nekom "dijagnozom" nasekira...user posted image

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 13:43:15   
mamy Sabina
Ma,ovo mi je vijest svih vijesti danas!user posted image user posted image user posted image user posted image
Toliko sam sretna zbog vas dvije,ne mogu to riječima ni dočarati!

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu selma2008)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 13:45:50   
Anoniman
Hvala vam puno, puno.....plačem od sreće što je moja bebica uredu, ali i zbog toga koliko ste me dirnule......nemam riječi

(odgovor članu mamy Sabina)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 13:46:07   
Aminad
                 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

   
user posted image

         Čestitam na tako lijepim vijestima!!!!!


               user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 13:50:16   
emy
pa to su predivne vjesti, hvala Bogu dragom
puno, puno srece tebi i maloj ljepotici user posted image

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.12.2008 14:05:32   
liebevoll
Pingpong, vec nekoliko puta sam navracala na ovu temu da vidim ima li kakvih vijesti od tebe. Kada sam procitala da je sve u redu, sva sam se najezila, presretna sam zbog tebe, tvog muza i curice!!!! Ma ne bi ona udarala tako jako da joj je, ne daj Boze nesto!!! ;)))user posted image
Puno, puno srece ti zelim, draga moja!!!!!

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *