|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 1:34:15   
sunčica
Ovo je baš strašno user posted image .Ne mogu ni zamisliti kako se osjećaš.Budi hrabra ,moraš izdržata,sve su to neka iskušenja.Čuvaj se,pozzzz

_____________________________

Kenan 2000
Lana 2008

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 7:47:29   
Crvena
Draga Tuzna mama, prije svega topla dobrodoslica.
Svaki put kad citam ovakve postove rasplacem seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Molim dragog Boga da tebi i tvom suprugu da snaga za dalje

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu sunčica)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 9:18:26   
Malaja
Draga tužna mama,

Toliko me potrese svaki put kada pročitam da se nekome ovako nešto desilo, ili bilo šta slično user posted image
Svaka riječ u ovom momentu zvuči premala..
Nadam se da ćeš skupiti snage i volje da kreneš dalje. Jeste teško, ali vrijeme čini svoje.
Daj sebi vremena, isplači se, istuguj koliko god treba..
Mi smo svi uz tebe!


_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 9:33:17   
Anoniman
Draga TUŽNA MAMA,
zaista je grozno ovo što ti se desilo.  Nemam riječi user posted image user posted image user posted image

Kao što su ti i druge rekle, moraš se dobro isplakati, izvrištati, izbaciti sav taj bol iz sebe.  Znam da je još rano da misliš na druge stvari, ali moraš biti hrabra baš zbog toga da bi mogla nastaviti dalje.  I divno je što je tvoj muž uz tebe, jer će ti to olakšati put.

Budi hrabra... to je jedino što ti mogu reći... i znaj da svi suosjećamo sa tobom!

< Poruku je uredio pingpong -- 3.4.2009 9:34:22 >

(odgovor članu Malaja)
  Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 9:41:34   
kaktuscic
Draga Tuzna mama, neka vam obome Bog podari snage i hrabrosti da krenete dalje...
Jako me potresla tvoja prica...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 9:46:46   
Nedi
Draga tuzna mama , zaista je tuzno, bolno, uzasno , nema rijeci da se opise ono sto ti se dogodilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , svi suosjecamo s tobom, isplaci se, razgovaraj sa nama, mi smo tu da te podrzimouser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 15:06:36   
TUZNA MAMA
Hvala vam sto ste uz mene,i sto mi daje te podrsku,jer mnogo mi znaci.user posted image
Svaki dan se trudim da razmisljem pozitivno i da se ne vracam u nazad.Jer ko zna zasto je  to dobro.
Dace Bog da ponovo zatrudnim i da  sve izadje na dobro.Sada trenutno razmisljam da odem sa muzem na kraci odmor da izluvtiram mozak i da se malo opustimo.Hvala vam sto ste uz mene.
I ne daj Boze nikome ovakvo nesto da se desi.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 15:10:22   
poetesa
Neka ti Bog dadne snage i strpljenja a sigurno će te nagraditi za veliko iskušenje koje prolaziš! U kojoj si to bolnici bila tako " dočekana". ako se smije znati

(odgovor članu TUZNA MAMA)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 15:11:31   
bebbe RR
Draga Tuzna mama... Uzasno je tuzno to sto ti se je dogodilo... Neposteno i ne znam sta bih ti rekla, jer znam da utjehe i nema... Nadam se samo da ce Bog dati drugu bebu i da ce sve biti OK i da ces biti sretna mama... 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu TUZNA MAMA)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 15:18:20   
Anoniman
tuzno, pretuzno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , nemam rijeci da te utjesim, samo molim Boga da se pobrine za tebe i da ti novu i zdravu  user posted image

(odgovor članu TUZNA MAMA)
  Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 16:45:00   
Bubica.sa
Draga Tuzna mama,
jako mi je zao i saosjecam sa tobom. Nije nikakva utjeha, ali ja sam cula vise ovakvih slucajeva i to je nesto na sta mi ne mozemo uticati, sto je izvan nase moci. Poznajem ljude koji su izgubili prvu bebu, ali su poslije dobili zdravu djecu. Nema razloga da ti ne rodis zdravu bebu, i to ne jednu nego koliko budes zeljela. Trebas otputovati jer ce ti promjena goditi i trebace ti jos vremena dok povratis zelju, snagu, vjeru jer je to sve jedan proces koji trazi vrijeme, ali ja vjerujem da ces biti dobro i da ces ponovo biti sretna.
Zelim ti iskreno svu srecu i znaj da mislimo na tebe user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 16:56:37   
Rina26
draga tužna mama baš mi je žao,i ja sam imala isti slučaj a kod mene se beba rodila živa i zaplakala,pa onda umrla,

(odgovor članu TUZNA MAMA)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 17:02:48   
mamine oci
draga tuzna mamo zaista mi je zao nepostoje rijeci koje bi te u ovom trenutku utesile ali te razumjem jer i sama sam prosla kroz tu fazu vjera u Boga daje snagu ja sad imam dva sina ti neposustaj  to je bila Bozija volja sve ce biti u redu cuvaj se treba ti snaga i razum jer se iskreno nadem da ce tre BOG obradovati svako u zivotu ima razna iskusenja  samio nemoj da trpas u sebe isplaci se bice ti lakse uz tebe smo cuvaj se.

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 17:30:48   
manuela RR
Draga Tužna mama,nemam riječi kojim bih mogla da ti imalo olakšam tvoj bol,al zato ti mogu reći da sam uz tebe i želim da ti Bog podari snage i da nastaviš svoju borbu za pravdu,tuži ih,ako misliš da su mogli spasiti dijete i ako će tako tebi biti lakše.

Ne znam prije kolko vremena ti se to desilo,al vremenom ćeš uz podršku svoga muža smoći snage za drugu trudnoću i onda će ti ako Bog da sve dobro završiti(to ti od srca želim)ne znam,možda sve ovo što pišem zvuči nebulozno,al me tvoja priča jako potresla.

Nadam se da znaš da smo uz tebe i da ćemo ti mi s RR DAVATI SNAGU KAD POSUSTANEŠ.




_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 17:34:47   
Skvo RR
Tako mi je zao...sta god da napisem suvisno je....user posted image user posted image user posted image
Samo hrabro!!!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 17:44:51   
new mama
Draga tuzna tako mi je zao sto ti se ovo desilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,neznam sta da ti kazem osim da budes jaka i da cuvas snagu za dalje,aBd bice dobro,a mi smo ovdje uz tebe da ti pomognemo koliko mozemo......CUVAJ SE............

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 18:29:16   
nikita
Tuzna mama ne znam sta da ti kazem...a ne mogu preci preko tvog posta a da nista ne napisem. Znam samo da vrijeme lijeci sve rane. Nikad neces to zaboraviti al s vremenom ce ti biti lakse.Bog ti dao svu snagu ovoga svijeta da izdrzis. Pokusaj izvaditi iz toga neku pouku, nemoj se pretvarat da si dobro, placi, pricaj s drugima o tome, mi ovdje cemo ti svakako biti potpora.
Oporavi se fizicki i onda otiđi s muzem na neku putovanje ,u neko zelenilo da razbistris misli.
Veliku pusu i zagrljaj ti saljem !


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 18:39:22   
biloko
Stvarno me je rastuzila tvoja prica tuzna mamauser posted image user posted image ...ne znam kako da te utjesim jer nisam prosla kroz takvo iskustvo...sve sto mogu je da ti pozelim da iznova pronadjes snagu i da se oporavis sto brze fizicki, ali i psihicki i onda krenes u nove bitke. Nemoj nam se predati...

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 18:46:06   
kasper
e draga gdje si ti,kakva si,joj ja citala ove price i muka me hvata ,boze pomozi sve i jednoj zeniuser posted image user posted image

_____________________________

**** ĐorĐe-26.08.2009.****
****31.08.2013.-dolazi nam nasa princeza****

(odgovor članu biloko)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 22:13:24   
nensy
TUZNA MAMA i mi smo svi tuzni zbog svega sto ti se dogodilouser posted image user posted image user posted image user posted image    imas PRIVATNU PORUKU!!!!!!!!!

(odgovor članu kasper)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 22:18:57   
almai
Draga Tuzna mama zaista mi je jakoooo zao to sto ti je se desilo i nedaj Boze NIKOME  da se to vise desi.Imaj na umu da te tvoja bebica gleda s neba svaki dan
i znaj da ceti upravo ona otvoriti vrata raja.
-Zelim ti sto brzi oporavak i punoo snage da izdrzis u svemu tome.


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
3.4.2009 22:22:20   
tea lana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zaista tuzno
zelim ti od srca puno snage da ovo prebrodis

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
4.4.2009 11:46:26   
TUZNA MAMA
user posted image hvala za podrsku.Ja sam iz Valjeva.Ja mislim da su oni krivi  80% i da je moglo da izadje na dobro.Ali sta je  tu  je,boricu se dalje.Doktor mi je rekao da mogu da krenem i pocetka za nekih 3-4 meseca.Sada se borim psihicki da ne pokleknem,jer trenutno imam strah od ovog da se ne ponovi.Jer mi je najteze bilo,to sto sam pred termin sve sa muzem rezervisala za bebinu sobu i sad od jednom nema nista.Kada god se setim  i kada vidim neku bebi opremu srce hoce da mi pukne.Ali moram da se borim,jer zelim porodicu,zelim da budem srecna i verujem da cu istrajati u tome.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
4.4.2009 11:52:13   
manuela RR
Tvoj slučaj je jako težak al ako si prelistavala forume mogla si vidjeti da je većina žena imala loša iskustva i razne nesretne situacije i opet smognu snage i pričaju o novoj trudnoći i nadaju se pozitivnom ishodu.
Ne mogu ni zamisliti kako je tebi,i znam da tebi treba 5 puta više snage jer ti si bila tako blizu da držiš svoje čedo u rukama,al eto tako je moralo da bude,al to ne znači da trebaš da odustaneš od svog budućeg djeteta koje te čeka,i želi upoznati.


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu TUZNA MAMA)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Prekid trudnoće u trećem tromjesečju
6.4.2009 1:49:37   
TUZNA MAMA
Danas je vec sesti dan od tuznog dana.Polako se vracam sebi,i pocinjem da shvatam da je to moralo da bude tako.Sama sebi govorim da nisam jedina i da nisam ja kriva,ali daj Boze da budem poslednja,da ne bude takvih  slucajeva.Pocinjem polako da razmisljam o drugoj trudnociuser posted image ,tj. teram sebe da budem optimista i da gledam sa lepse strane.Tako zelim i drugim tuznim mamama user posted image da razmisljaju pozitivno user posted image i da se ne predaju leko,jer zivot je dug.user posted image

Ma bice puno bebauser posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *