|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Urolog
4.3.2012 12:18:08   
el_sa
Da li dr Efendic jos uvijek ima privatnu ordinaciju??? i gdje?? molim vas za odgovor, hitno je!!!!

< Poruku je uredio malena27 RR -- 5.3.2012 20:50:48 >

(odgovor članu Emmerald)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Urolog
28.5.2012 15:38:57   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: cvijetic 1

Pozdrav svima,imam pitanje,pokusavam zatrudnjeti osam mijeseci ali nista, neznam dali je problem u meni ili u partneru buduci da sam prvi put ostala trudna bez problema,no medutim kod partnera se javlja bol u lijevom testisu i cesto puta se desava da mu se taj testis povlaci prema gore,pa me zanima dali bi to mogao biti problem zasto nemogu ostati trudnauser posted image



IZVORNA PORUKA: mamabb

a zašto partner ne ode doktoru?



IZVORNA PORUKA: cvijetic 1

iskreno neznam pricali smo o tome i odlucili ako se u godini dana nista ne desi da ce posjetiti lijecnika,ocito je da se boji sto ce mu doktor reci



IZVORNA PORUKA: Hanady RR

nemam iskutvo što bi mogao biti problem kod vas pa je došlo do sekundarnog sterlitite...i dali uopće jeste jer za sve postoji dijagnostika.
No bez obzira na ''taj problem'' vaš suprug se treba obratiti ljekaru

mislim da je vrijeme da se suprug obrati ljekaru...i baš me čudi da do sada nijeuser posted image




IZVORNA PORUKA: Hanady RR

naime ovo što opisujete ne mora imati smao vezu sa sterilitetom ili porblemom oplodnje partnera...

svako čekanje može zakomlicirati stavri u drugom domenu...

urolog bi možda mogao biti ''pravo'' doktor za vasuser posted image



IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ah ti muški svi su tu nedje....
njemu je sad neugodno otići kod dr-a, a trebao bi, čudi me da nije, mislim čim je skontao promjenu na testisima




IZVORNA PORUKA: cvijetic 1

ne radi se o tome da on ne zeli posjetiti lijecnika vec da se boji sto ce mu lijecnik reci..cesto je u bedu zbog toga i dosta je utucen jer se boji da cu ga ostavit ako je neplodan sto mi nikako nepada na pamet


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

mislim nije vam valjda jedin tema neplodnost i vezanje ovoga porblema za istu...

Hm...
možda i sama trebaš prostup pormjeniti da si prvi put ostala trudna bez porblema kako navodiš te ne vi8dim ni taj strah do ostavljanja, a sve draga moja da ne ani te prve trunoće zar ljubav nisu djela...

da ovaj porblem mogu imati muškarci koji imaju tumor testisa ( koji čak može da i ne boli)
da ovaj porblme mogu imati muškarci usljed fizičkih aktivnosti pretjeranih ako su sportisti te se sve to rješava operativnim putem ''braćanje namjesto''

znači uopšte nije pitanje bebe, trudnoće...već općega zdravlja tvoga supruga...



IZVORNA PORUKA: cvijetic 1

ovo dijete koje imam ,nemam s ovim partnerom jer sam zbog nesretnih okolnosti ostala bez supruga..znaci radi se o tome da ja i moj sadasnji partner zarko zelimo dijete,ali kako on kaze da se boji da je problem u njemu zbog te boli koja se javlja,no medutim ja neiskljucujem da je mozda problem i u meni jer je puno okolnosti koje utjecu na trudnocu pa tako i stres..



IZVORNA PORUKA: Hanady RR

komplikovano i nesikreno poimanje ljubavi...djeca nisu uvijek presudna...

ja bih s anjim otvoreno razgovarala bez obzira na trunoću dlai će je biti ili ne...
neka s eobrati ljekaru da kasnije ne kažu kasno je pa da bolest bude u rapidno brzom negativnom djelovanju...





IZVORNA PORUKA: zvončica

Cvijetic, tebi svakako savjetujem da muza natjeras da ode doktoru zbog testisa....ima na Kosevu urolog-androlog dr. Junuzovic.



IZVORNA PORUKA: veeseelaa

cvjetić od kada je on uvidio taj problem, povlačenje testisa?




IZVORNA PORUKA: ajla86
ja sam jedna od onih koji su se dugo borili za user posted image
hB izborili smo se....cekamo svoju hanumicu majkin dunjaluk inshalla sto zelim svakoj zeni koja se bori sa neplodnoscu...
prije svega bi on radi samog sebe trebo da posjeti dr jer nesto se desava ociso...nije normalno da boli testis i da se neke promjene desavaju user posted image
neznam koliko mu je godina ali to je jakoo dobar razlog za posjetu dr....
svako ima razlicito misljenje ali kako je za napraviti bebu potrebno dvoje isto tako je i za neke -u koliko su potrebni- metoda lijecenje neplodnosti opet potrebno dvoje....
vi kao partneri treba da zajedno idete od dr do dr da trazite prije svega miljenje sta se desava sa njegovim testisima a onda oko bebe da vidite...
nadam se da ce sve biti u redu sa njim...a i da ce bebe doci kao kruna na sve to...samo morate zajednos ve...sama nemozes nista





IZVORNA PORUKA: sabas

cvjetic 1
Junuzovic radi i privatno u Vilsonovom ordinacija EFEM mislim da se tako zove malo zaguglaj Tako cete brze i bezbolnije bez nepotrebnog stresa doci do dijagnoze Kao sto i sami znate -dovoljno ste odrasli da je bolje na vrijeme otkloniti problem -ako postoji -nego kasnije kada zastari eventualni problem .
Mi smo par koji se bori sa problemom neplodnosti i samo mi znamo kako nam je
:( , neke parove problemi jos vise vezu i zblize -kao nas dvoje , a neke razdvoje Nebi valjalo da smo svi isti




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu el_sa)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Urolog
28.5.2012 17:43:47   
AAvalon
kao prvo, 8 mjeseci nije dovoljno da bas pocnete brinuti o neplodnosti... kako je neko i spomenuo, treba proci barem godina dana nezasticenih spolnih odnosa da bi se trebalo poceti pricati o nekoj dijagnostici, a po najnovijim smjernicama WHO cak i 2 godine. mnogim zdravim parovima treba duze od 8 mjeseci, tako da to mozda i nije problem.

kao drugo, mozda i vaznije, ako neka bol potraje duzi period treba otici ljekaru, bez obzira o kojem se dijelu tijela radi i da li od toga ovisi buduce potomstvo. tako da moj bi savjet bio da ode ljekaru, samim time cete znati i da li treba da brinete o neplodnosti.

a taj strah od ostavljanja radi steriliteta jednog partnera je glupost, ja ne znam ni jedan par koji je radi toga prekinuo (ne kazem da ne postoje, ali ja licno ne znam nikoga, a posto smo se i mm i ja borili sa tim skoro 4 godine, upoznali smo dosta parova s tim problemom).

u svakom slucaju, nadam se da nije nista ozbiljno i zelim vam svu srecu user posted image

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Urolog
7.12.2012 22:22:57   
Cherry
Drage moje, kojeg urologa biste bi preporucili na KCUS-u- Hvala.

_____________________________

... to mi treba - moj mali zaklon ispod neba...

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Urolog
7.12.2012 22:24:52   
Cherry
Radan nam je rekla da nam treba urolog-endokrinolog. S obzirom da smo nedavno doselili u KS, ne znam doktore uopce, pa ne znam ni kome se obratiti. Nadam se da cu ovdje naci odgovorre...

_____________________________

... to mi treba - moj mali zaklon ispod neba...

(odgovor članu scorpia)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Urolog
7.12.2012 22:29:04   
zvončica

IZVORNA PORUKA: Cherry

Radan nam je rekla da nam treba urolog-endokrinolog. S obzirom da smo nedavno doselili u KS, ne znam doktore uopce, pa ne znam ni kome se obratiti. Nadam se da cu ovdje naci odgovorre...


Vama treba urolog-androlog....trazite dr. Junuzovića na DIP-u, drugi sprat savjetovaliste urologije...

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Urolog
7.12.2012 22:38:14   
Cherry
Hvala puno, puno, puno... Valjda od soka nisam ni zapamtila koga trebam traziti. Hvala. ;)

_____________________________

... to mi treba - moj mali zaklon ispod neba...

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Urolog
22.8.2013 23:55:21   
miks
Da li se sperma moze davati za inseminaciju ukoliko muz pije antibiotike ?????

(odgovor članu el_sa)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Urolog
26.8.2013 11:44:20   
maja78 RR
da li znate dobbrog privatnog urologa za iscitavanje nalaza spermiograma, pita moja drugarica

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Urolog
26.8.2013 16:14:54   
miks
i nekoga ko rqadi detaljan nalaz??

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

da li znate dobbrog privatnog urologa za iscitavanje nalaza spermiograma, pita moja drugarica


(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Urolog
28.8.2013 13:39:34   
ena0002

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

da li znate dobbrog privatnog urologa za iscitavanje nalaza spermiograma, pita moja drugarica

Imas u Eurofarmu na Ilidzi dr Topalovic....ako jos uvijek radi tu...poprilicno je detaljan i oko pregleda i nalaza

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Urolog
28.8.2013 16:27:14   
miks
hvala

IZVORNA PORUKA: ena0002


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

da li znate dobbrog privatnog urologa za iscitavanje nalaza spermiograma, pita moja drugarica

Imas u Eurofarmu na Ilidzi dr Topalovic....ako jos uvijek radi tu...poprilicno je detaljan i oko pregleda i nalaza


(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Urolog
25.2.2014 8:21:30   
9months
Može li mi netko preporučiti dobrog urologa iz Tuzle, nije bitno da li je privatno ili na Gradini.

Hvala velika user posted image

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Urolog
25.2.2014 19:21:27   
Twinkies04
9months dr.praso kao vazi za najboljeg urologa,tako sam barem cula.sto se tice ukc-a pokusaj doci do dr.agic rasima,za njega znam da se bas posveti pacijentu,al kod njih je gore guzva pravo,ako imas koga da te provuce kad je u dezuri imat ce vise vremena za razgovor.

_____________________________

''I mada svaki put uredno nešto poželim, želje mi se baš i ne ispunjavaju. Negdje je zapelo. Možda se ispunjavaju nekom drugom? Ne bi bilo prvi put. Nema veze, ne ljutim se. Dobre su to želje, šteta bi bilo da samo tako propadnu''.

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Urolog
25.2.2014 20:44:04   
9months
Hvala velika Twinkies na brzom odgovoru. Možeš li mi reći gdje radi doktor Praso? (može i na PP). Ako slučajno imaš kontakt bila bih ti zahvalna.
I da li je Prašo ili Praso? user posted image oprosti ali ne razumijem se baš u urologe i njihova prezimena

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Urolog
15.4.2014 19:45:31   
UnaK
Cao.Nova sam ovdje pa ne znam da li se je spominjalo vec ali da sli mi moze neko reci za urologa dr,Prsu da li ima gdje svoju ordinaciju,radi li privatno i ima li ko njegov broj telefona??Hvala

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Urolog
3.4.2015 15:57:06   
jabuka21
Pozdrav. Moze li neko preporuciti dobrog urologa (privatno) Hasan Praso koliko znam ordinirao je u plavoj poliklinici, ali ne bih njemu. Zna li neko da li Sulejmanovic Alemdar ima negdje privatno da radi, znam da je na UKC-u, ali obzirom na velike guzve mislim da se niti jedan ne posveti dovoljno pacijentu.Vjerovatno kada se ide privatno budu konkretniji.

(odgovor članu UnaK)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Urolog
14.4.2015 14:39:12   
zašto
Ćao...
Može li mi neko preporučiti dobrog urologa u Banjaluci (azoospermija) koji zna uraditi dobru obradu? Ne očekujem neko liječenje ali dobru obradu, da! Bar da otkrijemo uzrok! Zna li iko išta o Žigiću, ili Hajderu? Nemojte mi samo spominjati Laganina. (iz iskustva, njegov pristup pacijentu je nula).

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Urolog
14.4.2015 15:27:28   
Zelimo_bebu

IZVORNA PORUKA: zašto

Ćao...
Može li mi neko preporučiti dobrog urologa u Banjaluci (azoospermija) koji zna uraditi dobru obradu? Ne očekujem neko liječenje ali dobru obradu, da! Bar da otkrijemo uzrok! Zna li iko išta o Žigiću, ili Hajderu? Nemojte mi samo spominjati Laganina. (iz iskustva, njegov pristup pacijentu je nula).

Zasto niste pokusali sa doktoricom Sanjom mozda ona na svojoj klinici ima urologa..ipak je ona strucnjak za ivf parove

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu zašto)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Urolog
14.4.2015 15:39:26   
zašto
Nismo, jer kod nje radi dr Hajder, za kojeg kažu da nije loš, ali za taj problem nije dobar! E sad ima neki dr Talić iz Beograda, koji dolazi ovamo povremeno, pa ako neko ima neko iskustvo sa njim...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Urolog
2.5.2015 20:05:47   
anonimna01
Plava72 možeš li mi dati br.od doktora Softića user posted image


(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Urolog
15.11.2017 13:27:16   
coloris
Pozdrav svima, vidim da tema nije aktivna duze vrijeme ali da li neko ima broj dr. Softica i da li zna da li doktor jos uvijek radi privatno?

(odgovor članu anonimna01)
Neposredna veza do poruke: 347
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *