|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sindrom respiratornog distresa
26.2.2012 13:54:37   
djenny
beba je imala krvarenje zbog nedostatka kisika pa zbog toga ima cistu.i mene je ta vjest pogodila kada su mi je saopstili.nemoj to da te puno brine,rece ti doktorica kada ponovo bude radila uz glave o kojem se stepenu krvarenja radi.obicno se ta krvarenja odnesu na motoricki razvoj dijeteta pa ces nakon izlalka malog iz bolnice morati raditi vjezbice sto nije nista strasno.mojoj djevojcici je sada sest mjeseci,stalno smo po kontorlama i svakodnevno se vjezbamo.

(odgovor članu vjera)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Sindrom respiratornog distresa
26.2.2012 21:45:27   
Rabi

IZVORNA PORUKA: vjera

Pozdrav,danas sam jako se zabrinula,stanje je stabilno,diše samostalno,hrani se i to je sve ok ali radili su UZV mozga i i bebi ima cistu.user posted image To me bacilo u očaj.


Cula sam za dijagnozu...Nemoj da se brinesuser posted image

Sve ce to biti aBd dobro, samo vjeruj u to! Nemoj da budes tuzna, ipak imas jednog velikog hrabrog momka koji to sve lavovski prolaziuser posted image

Nadam se da ce biti jos nekih mamica sa slicnim iskustvima i pozitivnim ishodima!! Ljubimuser posted image user posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu vjera)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Sindrom respiratornog distresa
26.2.2012 21:58:08   
vjera
Smirila sam se malo,uglavnom oni to prate ,trenutno mu ne smeta.Sada nam ništa ne mogu reći,da li će ostati posljedice ili će se samo povući,moramo čekati i moliti Boga...

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Sindrom respiratornog distresa
26.2.2012 22:13:12   
Rabi
IZVORNA PORUKA: vjera

Smirila sam se malo,uglavnom oni to prate ,trenutno mu ne smeta.Sada nam ništa ne mogu reći,da li će ostati posljedice ili će se samo povući,moramo čekati i moliti Boga...


VJERUJ da ce se povuci aBduser posted image MORAS!!!
Nece biti nikakvih poslijedica aBd...moras da molis Boga i da vjerujes samo u Njega da ce On pomoci tvome piletu i niko drugi!
Jesi li ga drzala u narucju ikako?

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu vjera)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Sindrom respiratornog distresa
26.2.2012 22:27:04   
vjera
nisam,nažalost ne mogu dok ga potpuno ne odvoje od spravica raznih na koje je spojen..Vjerujem i molim ,aBd samo da nam dođe kući,živ i zdrav.Hvala Rabi...

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Sindrom respiratornog distresa
27.2.2012 11:26:05   
Mya_81 RR
Vjera, jako mi je zao sto se sve to tako desava i sto ste kad ste pomislila da sve ide na bolje saznali vijest koja je tako utjecala na vas. Ipak se nadam da cete naci snage da izdrzite sve ovo i da ce uskoro vasa bebica biti spremna da dodje svojoj kucici user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu vjera)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Sindrom respiratornog distresa
29.2.2012 10:56:25   
senka27
Vjera pratim vas i molim Boga da sto prije kuci dodje

user posted image

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Sindrom respiratornog distresa
2.3.2012 16:38:22   
vjera
Hvala vam ...od danas je moj bebi na postintezivnojuser posted image ,presretni smo !!!Borba još nije završena ali ide , a uz Božju pomoč sve će biti uredu...user posted image Rekli su mi da ćemo izaći iz krize kad nam kažu da ga možemo odnjeti kući ali da je i ovo veliki uspjeh ...user posted image

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Sindrom respiratornog distresa
2.3.2012 17:10:17   
Rabi

IZVORNA PORUKA: vjera

Hvala vam ...od danas je moj bebi na postintezivnojuser posted image ,presretni smo !!!Borba još nije završena ali ide , a uz Božju pomoč sve će biti uredu...user posted image Rekli su mi da ćemo izaći iz krize kad nam kažu da ga možemo odnjeti kući ali da je i ovo veliki uspjeh ...user posted image



MasAllah!!!

I da uskoro budete svi skupa kuci aBduser posted image

Samo nam jos reci koliko ima kilicauser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu vjera)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Sindrom respiratornog distresa
2.3.2012 17:36:19   
vjera
Danas je imao 1,240-sada će raditi na tome da što više dobija kako bi ojačao.Nemiran je ,vrti se,plače a ja presretna..Ne znam da li bi plakala ili smijala od sreće .

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Sindrom respiratornog distresa
2.3.2012 17:42:43   
Rabi

IZVORNA PORUKA: vjera

Danas je imao 1,240-sada će raditi na tome da što više dobija kako bi ojačao.Nemiran je ,vrti se,plače a ja presretna..Ne znam da li bi plakala ili smijala od sreće .

MasAllah, opet!!!

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu vjera)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Sindrom respiratornog distresa
6.3.2012 18:47:20   
Mimacha
Drage mame, veliki pozdrav! Evo i ja cu da vam se pridruzim i pruzim podrsku. Moja malena kcerkica je rodjena 09.02.2012. u 32. nedjelji trudnoce. Tezila je 1600 gr i bila duga 38 cm. Tri dan je bila na respiratoru i onda nastravila samostalno disati i do danas, bez ikakvih posljedica. Hvala Bogu, nije imala nikakvih nedostataka u razvoju niti kakvih poteskoca. Malo teze je islo s hranjenjem, ali i to je proslo. Sad je na 35 ml svaka 3 sata, uspjela je vratiti svu izgubljenu kilazu i dalje napreduje! Molimo Boga samo da napredak bude sto brzi i da nam uskoro dodje kuci! Bitno je samo da je ona jedna jako zivahna i zdrava bebica!
Samo ne treba gubiti nadu, jaci su oni nego sto mi mozemo i zamisliti. I ja sam imala strasnih kriza na pocetku, plakala satima, i pitala zasto se to bas meni moralo dogoditi.Ali kad pogledate sve one majusne bebice na pedijatriji na Jezeru shvatite da niste sami i da ce sve uz Boziju pomoc biti dobro!
Samo strpljenja i pozitivnih misli!!!
Sretno svim mama!!

_____________________________

09.02.2012. Sreća je ušla u naš dom! Dobro došla mrvice Amina!

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Sindrom respiratornog distresa
6.3.2012 18:57:40   
palachinken
Sretno mamama i bebama. Na ovoj temi su pravi borci!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Mimacha)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Sindrom respiratornog distresa
9.3.2012 17:15:24   
vjera
Danas je jedna mama konacno svog bebija uzela u ruke,nakon 2 mjeseca i 20 dana !user posted image user posted image user posted image Presretna sam,još ne mogu da vjerujem da mi je dragi Bog dao priliku da ga uzmem u ruke..

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Sindrom respiratornog distresa
9.3.2012 17:18:56   
mala_sa
AAA Vjera rasplaka me, naravno suze radosnice user posted image user posted image

user posted image zelim vam da se svaki naredni dan grlite i mazite user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu vjera)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Sindrom respiratornog distresa
9.3.2012 17:33:53   
vjera
hvala ,još uvijek sam u šoku,kada nešto tako dugo cekate i želite i to se desi....ne mogu opisati osjecaj.user posted image presladak je,cak su mu i bodi obukliuser posted image .

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Sindrom respiratornog distresa
9.3.2012 17:52:58   
mimikimi
vjera uzivaj bravo za malog borca sad je kod mame u narucju toplom sta ces ljepse
hvala dragom Bogu

_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu vjera)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Sindrom respiratornog distresa
9.3.2012 18:03:17   
Selminja
Još jedan dokaz kako su male bebe veliki borci i kako dragi Bog usliša naše molitve!
Vjera uživaj s svojim čedom, svu sreću vam želim user posted image

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Sindrom respiratornog distresa
9.3.2012 19:15:30   
ziki
Vjera super vijest, hvala dragom Boguuser posted image , ljubni ga od mene sledeci put.Mimachauser posted image  za tebe i tvoju curu.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Sindrom respiratornog distresa
9.3.2012 19:27:15   
palachinken

IZVORNA PORUKA: vjera

Danas je jedna mama konacno svog bebija uzela u ruke,nakon 2 mjeseca i 20 dana !user posted image user posted image user posted image Presretna sam,još ne mogu da vjerujem da mi je dragi Bog dao priliku da ga uzmem u ruke..

user posted image user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vjera)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Sindrom respiratornog distresa
10.3.2012 11:09:57   
Rabi
masAllah!!!! Hvala dragom Bogu!!!
Bas lijepa vijestuser posted image
Seka mi na godisnjem, pa nisam uopste u toku, a inace je uvijek pitam za velikog borcauser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Sindrom respiratornog distresa
10.3.2012 11:26:34   
senka27

IZVORNA PORUKA: vjera

hvala ,još uvijek sam u šoku,kada nešto tako dugo cekate i želite i to se desi....ne mogu opisati osjecaj.user posted image presladak je,cak su mu i bodi obukliuser posted image .

Vjera draga tako si me obradovala...tvoj djecacic je rodjen kad i moj i tako mi je drago zbog vas :)))

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu vjera)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Sindrom respiratornog distresa
11.3.2012 12:04:27   
bebix
vjera, bravo za hrabru mamu i jos hrabrijeg bebacha, zelim vam da imate duuug zivot bogat mnostvom zagrljala i mazenjauser posted image user posted image

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Sindrom respiratornog distresa
12.3.2012 15:12:34   
Mimacha

IZVORNA PORUKA: ziki

Vjera super vijest, hvala dragom Boguuser posted image , ljubni ga od mene sledeci put.Mimachauser posted image  za tebe i tvoju curu.


Hvala ziki!!
Moja cura vise nije u inkubatoru, sad se hranimo flasicom, i hvala Bogu, fino napreduje! Nadam se da vrlo brzo mamina mrvica ide kuci!!
Vjera moguce je da se nekad sretnemo na Jezeru, ja idem svaki dan mojoj mrvici!

_____________________________

09.02.2012. Sreća je ušla u naš dom! Dobro došla mrvice Amina!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Sindrom respiratornog distresa
12.3.2012 18:36:25   
Rabi

IZVORNA PORUKA: Mimacha


IZVORNA PORUKA: ziki

Vjera super vijest, hvala dragom Boguuser posted image , ljubni ga od mene sledeci put.Mimachauser posted image  za tebe i tvoju curu.


Hvala ziki!!
Moja cura vise nije u inkubatoru, sad se hranimo flasicom, i hvala Bogu, fino napreduje! Nadam se da vrlo brzo mamina mrvica ide kuci!!
Vjera moguce je da se nekad sretnemo na Jezeru, ja idem svaki dan mojoj mrvici!


Ja tebe sad tek upratihuser posted image
Ali vi ste ja vjerujem vec blizu svojoj kuciuser posted image Mozda vam fali jos koji gram, jel tako?
Zelim sto brzi odlazak vasim kucicama vjera, mimachauser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Mimacha)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *