|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poručite nekome nešto....
29.7.2014 10:30:57   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image
Zikiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 476
   [Obrisana poruka]
29.7.2014 10:55:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Poručite nekome nešto....
29.7.2014 11:04:24   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: ziki

Evo ga drugi dan Ramazanskog Bajrama, sesti put reze po istoj rani. Ovaj put jace, dublje, reze sve ono sto je uspjelo srasti. Svaki Bajram mi je ovakav zadnih 6 godina, smijem se a onda sakrijem i otplacem al ovaj...... Juce je tvoj unuk, kog si tako malo drzao u rukama,isao na Bjarm Namaz, znam da bi bio ponosan na njega. Ona mala beba placljiva cije si grceve prehodo dok sam ja nosala onda u Sjenici, od cijeg si placa strepeo vise nego kad smo nas tri plakale. U septembru polazi u skolu Ako Bog da, i bice dobar, donosice knjzice pune petica al nece bit dede da stavi pare u tu knjzicu, kao sto juce nje bilo dede da mu cestita Bjaram i poljubi ruku. Znam koliko si ga zeljeo, koliko si mu se radovo. Znam...
Znas li da ima jos jedan djecak mali, al ovo nikad nisi vidjeo. I ovaj bi te odusevio na svoj nacin. I isti su likom, isti svoj deda. I volim ih najvise na svijetu, onoliko koliko roditelj moze voljet dijete pa jos vise jer lice na tebe, jer imaju dosta tvojih osobina.

sta reci mislim da covjek ne zna koliko voli roditelej i koliko to boli dok ih en izgubi , ne moze shvatiti i da pokusa zato ti saljem user posted image user posted image user posted image a ono sto nam je Bog odredio tako je valjda i najbolej za nas .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Poručite nekome nešto....
29.7.2014 11:19:57   
Medić*
Draga Ziki, potpuno te razumije user posted image
Grlim te i ljubim, nedaj se, da nas dragi Allah sastavi u dzenetu aBg user posted image user posted image
Boli i boljece dok smo zivi :(

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Poručite nekome nešto....
29.7.2014 11:29:55   
ziki
user posted image user posted image user posted image hvala

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Poručite nekome nešto....
29.7.2014 15:19:26   
koka i po

IZVORNA PORUKA: ziki

Evo ga drugi dan Ramazanskog Bajrama, sesti put reze po istoj rani. Ovaj put jace, dublje, reze sve ono sto je uspjelo srasti. Svaki Bajram mi je ovakav zadnih 6 godina, smijem se a onda sakrijem i otplacem al ovaj...... Juce je tvoj unuk, kog si tako malo drzao u rukama,isao na Bjarm Namaz, znam da bi bio ponosan na njega. Ona mala beba placljiva cije si grceve prehodo dok sam ja nosala onda u Sjenici, od cijeg si placa strepeo vise nego kad smo nas tri plakale. U septembru polazi u skolu Ako Bog da, i bice dobar, donosice knjzice pune petica al nece bit dede da stavi pare u tu knjzicu, kao sto juce nje bilo dede da mu cestita Bjaram i poljubi ruku. Znam koliko si ga zeljeo, koliko si mu se radovo. Znam...
Znas li da ima jos jedan djecak mali, al ovo nikad nisi vidjeo. I ovaj bi te odusevio na svoj nacin. I isti su likom, isti svoj deda. I volim ih najvise na svijetu, onoliko koliko roditelj moze voljet dijete pa jos vise jer lice na tebe, jer imaju dosta tvojih osobina.




dodju tako ti trenutci..
nedaj se druze user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Poručite nekome nešto....
29.7.2014 16:14:01   
damma
Ziki user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Poručite nekome nešto....
4.9.2014 10:34:06   
InLove
Sto bas ti moja ruzice,kako nije mama... Boze olakuser posted image user posted image user posted image saj nam

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Poručite nekome nešto....
4.9.2014 10:38:10   
Lady26

IZVORNA PORUKA: InLove

Sto bas ti moja ruzice,kako nije mama... Boze olakuser posted image user posted image user posted image saj nam

Draga sta je bilo user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Poručite nekome nešto....
4.9.2014 10:40:15   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: InLove

Sto bas ti moja ruzice,kako nije mama... Boze olakuser posted image user posted image user posted image saj nam

Draga sta je bilo user posted image


Šta je hilo draga,ja sinoć pitam zs tebe na chatu,niko mi ne odg.user posted image

< Poruku je uredio Hannica -- 4.9.2014 10:50:01 >


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Poručite nekome nešto....
4.9.2014 10:55:44   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: InLove

Sto bas ti moja ruzice,kako nije mama... Boze olakuser posted image user posted image user posted image saj nam



??? dušice jel se to curica povrijedila?

koliko je ozbiljno?

ajde javi, brinem

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Poručite nekome nešto....
23.9.2014 21:07:15   
acudesa
Porucujem svim forumasicama koje su oznacile i jedan dio mog zivota-pozeljela sam vas puno i cesto pomislim na vasuser posted image user posted image

A, drugi dio poruke se odnosi na zenice koje mi pisu na PP: Znači, ja se ne bavim alt_ernativnnom medicinom, samo sam i ja tragala za odgovarajucim cajem za miom, OK!?

< Poruku je uredio acudesa -- 23.9.2014 21:14:07 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Poručite nekome nešto....
23.9.2014 21:08:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: acudesa

Porucujem svim forumasicama koje su oznacile i jedan dio mog zivota-pozeljela sam vas puno i cesto pomislim na vasuser posted image user posted image
A, drugi dio poruke se odnosi na zenice koje mi pisu na PP: Znači, ja se na bavim alternativnnom medicinom, samo sam i ja tragala za odgovarajucim cajem za miom, OK!?



ooooooooooooooooo...hajd ako ti radi PP pošljder nasvježije brojeve telefona...
ja mjenjala telefon niTa nemamuser posted image


i da potvrdim nebavi se ona alternativnom medicinomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Poručite nekome nešto....
23.9.2014 21:10:17   
krofnica Mo

IZVORNA PORUKA: acudesa

Porucujem svim forumasicama koje su oznacile i jedan dio mog zivota-pozeljela sam vas puno i cesto pomislim na vasuser posted image user posted image
A, drugi dio poruke se odnosi na zenice koje mi pisu na PP: Znači, ja se na bavim alternativnnom medicinom, samo sam i ja tragala za odgovarajucim cajem za miom, OK!?



odpozdravljam s novim nickom i nalazim se u prvom dijelu postauser posted image user posted image user posted image i da te priupitam kakav je to čajuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Slušaj ti mali,prgavi smislu mog života,nemam ja vremena da te ne volim...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Poručite nekome nešto....
23.9.2014 21:18:27   
felix
Neznam gdje bi ovde cete vidjeti prije Zenice iz zenice dal mi mozete preporuciti gdje ima dvosoban stan blizu ekonomskog fakulteta il okoline da nije daleko da mi preporucite da mi date adresu br tel i sl bila bi vam jako zahvalna treba mi hitno prijateljici

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu krofnica Mo)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Poručite nekome nešto....
23.9.2014 21:23:37   
salmy

IZVORNA PORUKA: acudesa

Porucujem svim forumasicama koje su oznacile i jedan dio mog zivota-pozeljela sam vas puno i cesto pomislim na vasuser posted image user posted image

A, drugi dio poruke se odnosi na zenice koje mi pisu na PP: Znači, ja se ne bavim alt_ernativnnom medicinom, samo sam i ja tragala za odgovarajucim cajem za miom, OK!?

Pa ti nas zaboravila...falis znasuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Poručite nekome nešto....
23.9.2014 21:24:35   
D_K

IZVORNA PORUKA: acudesa

Porucujem svim forumasicama koje su oznacile i jedan dio mog zivota-pozeljela sam vas puno i cesto pomislim na vasuser posted image user posted image

A, drugi dio poruke se odnosi na zenice koje mi pisu na PP: Znači, ja se ne bavim alt_ernativnnom medicinom, samo sam i ja tragala za odgovarajucim cajem za miom, OK!?


Oglo Ćulibrk user posted image user posted image
jest mi drago da vidim da si se javila :)
nadam se da si dobro i zdravo user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Poručite nekome nešto....
23.9.2014 21:29:21   
acudesa

Oglo, dobro si...
jojjjjjjjj, bas sam vas pozeljela....
nemojte me vise, nakacit cu se opet, a ja ne znam pomalo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Poručite nekome nešto....
23.9.2014 21:32:05   
D_K

IZVORNA PORUKA: acudesa


Oglo, dobro si...
jojjjjjjjj, bas sam vas pozeljela....
nemojte me vise, nakacit cu se opet, a ja ne znam pomalo user posted image user posted image user posted image user posted image


ma svakome naleti tako neki period off-RR..
i svi se opet aktiviraju ;)
ne opiri se user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Poručite nekome nešto....
23.9.2014 21:34:46   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: acudesa


Oglo, dobro si...
jojjjjjjjj, bas sam vas pozeljela....
nemojte me vise, nakacit cu se opet, a ja ne znam pomalo user posted image user posted image user posted image user posted image


ma svakome naleti tako neki period off-RR..
i svi se opet aktiviraju ;)
ne opiri se user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: Poručite nekome nešto....
23.9.2014 21:43:29   
acudesa

user posted image user posted image user posted image user posted image
Nikad u zivotu user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Poručite nekome nešto....
23.9.2014 21:46:08   
krofnica Mo

IZVORNA PORUKA: acudesa


user posted image user posted image user posted image user posted image
Nikad u zivotu user posted image




što me iskulira a draža sam ti nekad bila od njih dvije skupauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Slušaj ti mali,prgavi smislu mog života,nemam ja vremena da te ne volim...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Poručite nekome nešto....
23.9.2014 21:50:05   
acudesa
Cuj iskulira...ja samo o tebi sad razmisljam, al ne mogu nika da se sjetim, nema sanseuser posted image
A, po stilu pisanja sam te odmah skuzila....pomozi


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu krofnica Mo)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Poručite nekome nešto....
23.9.2014 21:53:45   
krofnica Mo

IZVORNA PORUKA: acudesa

Cuj iskulira...ja samo o tebi sad razmisljam, al ne mogu nika da se sjetim, nema sanseuser posted image
A, po stilu pisanja sam te odmah skuzila....pomozi




herka tvojauser posted image user posted image nik mi bio ime moje curice 3 slova prvo Nuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Slušaj ti mali,prgavi smislu mog života,nemam ja vremena da te ne volim...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Poručite nekome nešto....
23.9.2014 21:56:40   
acudesa
jes...jes..
a, ja kontam: Nola, nela...user posted image
Pa, djes ba...i ti si mi jos tu dezurnauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu krofnica Mo)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *