|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Laparoskopija
20.10.2011 11:22:09   
gami
Drage moje, evo da vam se i ja javim nakon kraće pauze. Juče sam došla iz bolnice gdje sam radila laparoskopiju. Što je najvažnije jajovodi su prohodni-oba i sve je okuser posted image user posted image user posted image . Još se naravno oporavljam, ali sam sretna što je i to iz mene! Radila sam je u B.Luci kod dr Grahovca, koji je stručnjak za to. Otišla sam u petak, pa ostala za vikend, jer sam na programu bila u ponedeljak, ali tek sam u utorak došla na red jer dr nije stigao u pon. Osoblje je veoma ljubazno i nisam ništa plaćala. Procedura je sl.kao i na dr.mjestima. Ne jede se i ne pije ništa pred zahvat, radi se pod totalnom anestezijom, operacija je trajala oko pola sata, budjenje je išlo malo teže, al ok. Ustaje se nakon tri-četiri sata nakon intervencije. Eto, ukratko sam vam opisala kako je bilo, pa ako neku od vas zanimaju detalji, biće mi drago da pomognemuser posted image .velika pusa za sve!!!

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: Laparoskopija
21.10.2011 11:19:11   
BENU
Volim Te i ja radim laparaskopiju 26.10 u srijedu,u utorak če me primiti a u srijedu če radit,znači isti smo dan na programu,sretno i mila i tebi,
tamo su bolji dr ništa nebrini,sve će biti okuser posted image


_____________________________

beta 100
beta 901

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: Laparoskopija
21.10.2011 20:41:43   
Volim Te!
Hvala ti draga moja,zelim ti od srca kao i sebi da nam ovo donese bebicu :) drzim fige i da te dragi Allah obraduje,ja cu u utorak na pregled i pripremu u srijedu u 7h mi je operacija valjda cu biti kuci ne znam uglavnom javljaj se i ja cu tebi,puno srece!


(odgovor članu BENU)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: Laparoskopija
21.10.2011 20:43:17   
Volim Te!
Hvala draga i ja tebi zelim puno srece i da nam ovo donese bebicu i bolje zdravlje!Ja cu u utorak na pregled i razgovor posle u srijedu u 7h mi je operacija strah me jeste al tako se najbolje moze vidit sta mi je i nadam se dobrom.Javi se a javicu se i ja.Puno srece!

(odgovor članu BENU)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: Laparoskopija
23.10.2011 17:02:39   
gami
Drage moje, imam jedno pitanje. Zanima me nakon koliko vremena poslije laparoskopije se mogu imati odnosi i raditi na bebiuser posted image ? Da li mi neka od vas može reći svoje iskustvo? Hvala vam, pusauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 805
   RE: Laparoskopija
26.10.2011 20:13:57   
Volim Te!
Eto drage moje danas sam radila laparoskopiju,super je sve proslo i bez komplikacija hvala Allahu!Endometriozu nemam al sam imala polip koji je otklonjen jajovodi prohodni materica i jajnici sasvim zdravi a ja se super osecam nemam nikakvih nelagoda...Eto to je sve ako iko zna kako je BENU prosla jer i ona je imala operaciju danas neka mi javi volela bi da znam.Lijep pozdrav!

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 806
   RE: Laparoskopija
27.10.2011 12:21:16   
ivannna
Gami, sto se tice odnosa nakon laparoskopije, mozes ih imati čim ti osjetis da mozes, a sto se tice rada na bebi, kažu da se može skoro odmah, jer je i najveca sansa za zatrudnjivanje par mjeseci nakon laparoskopije, ja sam radila laparo 10 dc, bila je radna laparoskopija (skidala ciste i imala dren, bila u bolnici 5 dana) tako da sam ja taman bila oporavljena i spremna za nove pobjede nakon slijedeće menstruacije. To mi je nekako najprihvatljivije, jer nakon te menstruacije prve, znas i da je sve ok i mozes krenuti dalje...
Sretno

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 807
   RE: Laparoskopija
27.10.2011 14:40:59   
Buba87
Prije par dana dobila sam nalaze hormona sto sam vadila kad sam isla da prekontrolisem stitnu zlijezdu.Ultrazvuk se pokazao super,stitna je lijepe velicine,medjutim nalaz hormona nije dobar.T4 i TSH su uredni ali prolaktin koji je najveci uzrocnik neplodnosti nije uredan.Mi zene mozemo imati od 1,2-19,0 a kod mene je 27,8.Nisam ni znala koliko je ustvari on bitam za zacece,ako je naravno u granici normale,sto kod mene nije slucaj.To sto vise od 3 godine nisam ostala trudna,najvise vezem za to i voljela bi da je zbog toga,jer s terapijom se prolaktin dovede u normalu,i zatrudni se,sto mi je dr.i rekao.To sam trebala davno uraditi prije svega ostalog,jer to je ustvari i najbitnije,sad pijem terapiju i imam kontrolu za 2 mjeseca.Preporucujem svima vama koji niste to odradili da uradite,jer sve gledamo u cemu je problem a mozda nam je problem pred nosom.Pozdrav za sve vas cure moje i sretno,javite ako sste isle ili cete ici vaditi hormone stitne zlijezdeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivannna)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: Laparoskopija
27.10.2011 14:43:22   
gami
Hvala ti draga, baš mi je i dr juče tako rekao kad sam išla vaditi konce. I ja sam skidala ciste, radila lap 11dc a jajovodi su prohodniuser posted image . Iz kog puta si ti uspjela ostati trudna, jesi odmah nakon operacije? Pusa

(odgovor članu ivannna)
Neposredna veza do poruke: 809
   RE: Laparoskopija
27.10.2011 16:03:04   
Volim Te!
Gami ja sam juce posle budjenja od operacije pregledana ginekoloski i doktorica mi objasnila kako je prosla operacija i pokazala slike jajnika materice itd i rece mi za 2-3 dana kad malo prizdravis i ojacas pocni raditi na bebici!I meni je juce bio 11dc.Citala sam nase i  njemacke forume i sve zene kazu da su u prvih 6 meseci zatrudnile neke taj isti mesec neke za dva meseca al uglavnom nidje ne procitah da nekoj nije uspelo user posted image user posted image ,ja polazem velike nade u ovaj buduci period mada mi to ne valja al bice sta bude. Sretno drzim fige ;)

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 810
   RE: Laparoskopija
30.10.2011 11:01:41   
BENU
evo i mene,ja nisam brza kao Volim Te,tek sam juće izašla iz bolnice,
sve ok,jajovodi prohodniuser posted image user posted image
Volim te drago mi je da je i kod tebe sve ok,a kakov je nalaz kod tm,m čemo vjerovano na inseminaciju je rkod mm je nalaz oligoasteospermiauser posted image

_____________________________

beta 100
beta 901

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 811
   RE: Laparoskopija
30.10.2011 11:13:53   
Volim Te!
Ja sam posle 3-4 sata izasla jer sam se dobro osecala,kod mene sve ok al izgleda neki polip sitni imam il ne znam sta pa cekaju nalaz onog sto su uzeli za analizu.Doktorica mi je objasnila da je sve kako treba biti i slike sam videla jajovodi prohodni i sve ok,i meni kaze doktorica kad malo ojacas nastavi pravit bebu,i meni prestane iscjedak i malo bolje se osecala i spavam smuzem nisam imala bolove kad ujutru ustanem iscjedak se pojavio i evo ima jos pa smo stali :(.Doktor kaze da cekamo rezultat analize pa da razmislimo o tabletima da mi ubrza jajnike jer ocigledno su lijeni jer nemam menstruaciju po 2 meseca skoro pa cu valjda na Klomifenu bit i nadat se lijepo ishodu,ceka cu naseg misa maloga u narednih 6 meseci :).I ja sam pitala doktora o inseminaciji al on kaze ne jer je kod mog muza sasvim sve u redu e sad u srijedu idem opet doktoru pa cu videt sta je i kako i javljam se.I drago mi je sto je sve ok al mi nije ni drago jer se sigurno kao i ja pitas pa sta je onda ako je sve u redu dje maleno nase?Al bice akobogda samo hrabro!

(odgovor članu BENU)
Neposredna veza do poruke: 812
   RE: Laparoskopija
30.10.2011 13:54:47   
gami
Drage moje, eto sve je prošlo kako treba sa laparaskopijomuser posted image user posted image user posted image . Nadam se da ćemo sada išekivati te user posted image i želim nam da ih što prije ugledamo i uživamo u majčinstvuuser posted image . Srećno nam i pusauser posted image  

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 813
   RE: Laparoskopija
30.10.2011 15:19:12   
Volim Te!
Gami meni je to najgore draga pisanja sa raznih foruma su me ubijedila da sam ja jedna od onih 90% zena sto zatrudne posle laparo :( a ako ne bude tezak ce mi biti oporavak.Ja sam na laparo krenula sva srecna sto imam endometriozu i sve u sebi pa zato nisam mogla da zatrudnim al sad ce bit sto posto posle ovoga,kad ono posle operacije doktorica objasnjava sliku po sliku i kaze sasvim si u redu,pa sto nema bebe?Najbolje samo da se seksamo i da ne mislimo ninasta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drzim nam figeee ;)


(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 814
   RE: Laparoskopija
30.10.2011 16:40:35   
gami
Volim Te! znaj da ti vjerujem. Kroz sva moja ispitivanja i mm, slušajući dr kako su svi nalazi ok, do mog ultrazvuka, kada mi je dr rekao i predložio laparaskopiju, vjeruj bila sam presrećna da konačno znam šta mi jeuser posted image . Pa eto  i to je prošlo! A opet vjerujem doktoru, kad kaže da je sad sve ok i da sledećih dva-tri mjeseca bi trebala ostati trudnauser posted image , a naravno da se na posao bacamo odmah nakon ciklusauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 815
   RE: Laparoskopija
30.10.2011 17:16:17   
Volim Te!
I ja cu sad jos u srijedu da vidim stace mi dat doktor(ja mislim da ce biti klomifen) i rekla sam samo keksanje i nerazmisljanje a sad hvala bogu i radim pa puno manje razmisljam i to mi je dobrodoslo sta bude bice,kad pocne bolit sta doktoru i to je to.Imacemo i mi naseg misa malog da ga mazimo i pazimo akobogda,pa cemo se zajedno smijat kako smo nagadjale sta ce bit i kako hihihihi.

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 816
   RE: Laparoskopija
8.11.2011 20:08:44   
gami
Ćao cure! Da li mi može neka od vas iz iskustva reći kada odprilike dolazi menstruacija poslije laparoskopije?Hvala vam punouser posted image user posted image user posted image . Ljubim vas...

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 817
   RE: Laparoskopija
8.11.2011 22:36:13   
Almaa
meni je dosla tacno na vrijeme...

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 818
   RE: Laparoskopija
10.11.2011 8:08:15   
Volim Te!
Gami ja jos nisam dobila mengu,nadam se da ce posle laparo biti redovnija.U vecini slucajeva dodje kad je i ocekujes osim ako se bebi ne zakaci :) samo da ti pozelim da ne dobijes nikako narednih 9 meseci ;)

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 819
   RE: Laparoskopija
10.11.2011 14:05:15   
gami
Pa meni je uvijek kasnila 3-5 dana, sad dan, pa se nadam da će ubrzo stići pa tek onda ću se baciti na posaouser posted image user posted image user posted image ! Srećno i tebi!!! Pusa

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 820
   RE: Laparoskopija
11.11.2011 6:51:08   
Volim Te!
Meni samo bolne grudi najave da budem u pripravnosti nikad ne mogu da kazem e sutra cu dobit :( sad za sad nemam znakova da cu dobit :(danas mi je 33.DC pa videcemo mada meni nisu nista nasli sve isto kao i prije laparo.Srecno draga!

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 821
   RE: Laparoskopija
11.11.2011 15:27:13   
sabas
Ja sam dobila odma dan poslije operacije, dr mi je rekao da to nije tako rijetko , znaci ranije 5 dana od ocekivanog datuma. Jer navece kada sam dosla sebi i krenula u wc vidjela sam krvarenje , bas sam se prepala, jer sam znala da je op rdjena laparoaskopski (dvije tri rupice) Ali dr me ujutro umirio

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 822
   RE: Laparoskopija
13.11.2011 13:20:22   
BENU
ja sam dobila evo ačno na vrijeme,kada sam i trebalauser posted image

_____________________________

beta 100
beta 901

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 823
   RE: Laparoskopija
14.11.2011 11:10:57   
gami
E konačno sam i ja dobila! Kasnila je tri dana, ali dobro... Srećno svima...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BENU)
Neposredna veza do poruke: 824
   RE: Laparoskopija
22.11.2011 2:09:21   
Jelena86
pozdrav forumasice, imam jedno pitanje...da li je iko radio laparoskopiju u Mostaru? i da li se radi klistiranje prije operacije, jer je to ono cega se uzasavam...
unaprijed zahvalna na odgovoru...

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *