|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Laparoskopija
22.11.2011 9:33:27   
BENU
nisam radila u mostaru,
ali nije bitno gdje radiš,rade kristiranje i meni to uopšte nije bilo strašno,nemaš se šta bojat,malo neugodno jest ali ništa neboliuser posted image

_____________________________

beta 100
beta 901

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 826
   RE: Laparoskopija
22.11.2011 11:37:34   
gami
Mostarka 86, ja sam laparaskopiju radila u Banjoj Luci, meni su dali veče pred operaciju  dvije tabletice za pražnjenje crijeva, a radili su mi prije klistiranje, i nije strašno samo malo neugodno.

(odgovor članu BENU)
Neposredna veza do poruke: 827
   RE: Laparoskopija
22.11.2011 18:46:53   
Jelena86
hvala vam puno na odgovoru...znači, uvijek se radi klistiranje...a upravo tako, iako to nisam nikada radila, mislim da je više neugodno nego što boli...

i samo da vas još nešto upitam...koliko vrijede nalazi, jer sam ih uradila prije 5 dana, a operaciju mi zakazali tek za 20...hoće li biti stari nalazi?

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 828
   RE: Laparoskopija
23.11.2011 13:16:51   
gami
Ma nema potrebe da se zahvaljuješ, pitaj šta te god zanima.
Meni je dr rekao da nalazi mogu biti stari do mjesec dana, tako da ne brinešuser posted image i srećno!!!

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 829
   RE: Laparoskopija
23.11.2011 16:25:05   
Jelena86
hvala gami user posted image danas sam bila kod dr...idući četvrtak mi je operacija, tako da jedva čekam da to skinem s glave, i da konačno vidim user posted image na testu...zlo mi je već od one jedne crtice, koju mjesecima viđam...
ako mi još nešto na um padne do četvrtka, pišem vam...

sretno svim sadašnjim i budućim user posted image
pusa iz kišnog Mostara ...

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 830
   RE: Laparoskopija
4.12.2011 23:42:45   
Volim Te!
Pozdrav cure,imam pitanje user posted image jeste li imale posle laparo bolove u materici kao kad dobijete?Mene grudi bole tacno 2 sedmice i to je normalno uvijek mi bude tako,ali evo sedmicu dana imam tako povremene "menstrualne bolove" koje nikad nisam imala znaci kad zaboli tad i procuri a sad nista samo ti povremeni bolovi,pa se pitam je li od laparo?Ljubim vas sve.

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 831
   RE: Laparoskopija
13.12.2011 9:30:57   
Alfa
Jutro, evo i mene nakon dužeg vremena!
Molim vas, možete li mi reći koji se sve nalazi rade za laporaskopiju ( doktor mi je rekao da mu dođem 2-3 dan ciklusa da mi da upute, pa da se malo pripremim) i koliko košta u drž. bolnici ( osigurana sam)?
Hvala mnogo......

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 832
   RE: Laparoskopija
13.12.2011 9:36:23   
vjestica
krv , urin, vrijeme krvarenja i koagulacije, rtg pluća i internista
ja sma radila na gaku ni osiguranje je sve pokrilo, ništa nisma platila


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Alfa)
Neposredna veza do poruke: 833
   RE: Laparoskopija
13.12.2011 10:35:19   
Alfa
Hvala ti user posted image user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 834
   RE: Laparoskopija
14.12.2011 11:40:22   
gami
Draga Alfa,
Ja sam od nalaza radila krvnu grupu (ako je nemaš), labaratorijske nalaze (krv i urin), treba ti nalaz interniste i ekg srca. Ja sam isto bila osigurana i ništa nisam plaćala u državnoj bolnici, bila sam pet dana. Naravno, trebaju ti i uputnice i mišljenje anesteziologa. Pozdrav

(odgovor članu Alfa)
Neposredna veza do poruke: 835
   RE: Laparoskopija
30.1.2012 19:23:53   
celeee
Cure opet ja sa pitanjimauser posted image Da li je iko od vas imao iskustva sa dijagnostičkom  laparaskopijom u Banja Luci?Konkretno dvoumim se izmedju dr.Lučića KBC ili Cvjetičanin Klinika Jelena.

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 836
   RE: Laparoskopija
23.2.2012 11:34:03   
Cenzura83
Cure,
moram da vas pitam, pošto mi je dr. Balić predložila laparoskopiju, kod nje bi to koštalo cca 2000 KM i kreće s tom operacijom od marta u Centru za srce Tuzla, dok u ukc Tuzla bi to bilo vjerovatno besplatno. Ja imam dvojbu gdje mi je to bolje uraditi kod nje ili na ukc? jutros sam pitala ljekara porodične i ona mi kaže da je po njoj bolje da odem na ukc zbog mogućih komplikacija koje bi se mogle dogoditi, jer ako bi i postoperativno ne daj Bože bilo nekih komplikacija ukc nije me dužan primiti. Tako da ja sad ne znam šta mi je pametno uraditi? Dajte mi neki savjet i iskustvo, pls.

(odgovor članu celeee)
Neposredna veza do poruke: 837
   RE: Laparoskopija
23.2.2012 12:28:31   
san4
Zdravo Cenzura83!
Tu odluku moras donijeti sama,onako kako osjecas...
Ja sam imala zbog endometrioticne ciste na jajniku i jedne vanmatericne trudnoce dvije laparoskopske operacije i jednu klasicnu!
Laparoskopska operacija je laksa verzija od klasicne,ali ipak,nije bezazlena.
Moze doci do koplikacija,a i opsta anestezija je u pitanju.
Da sam na tvom mjestu,ne bih radila kod dr Balic,koliko god ona strucna i odgovorna bila,odlucila bih se za bolnicu i nasla dobrog ginekologa hirurga koji se bavi sterilitetom,a poslije,kad bih sve to zavrsila,isla bih kod dr Balic!
Ovo bih odlucila cak kad bi i kod dr Balic bila besplatna operacija!
Samo te molim,ako se odlucis za bolnicu,kao sto sam vec rekla nadi ginekologa hirurga koji se bavi laparoskopijom i sterilitetom!
Veliki pozdrav i sretno!

(odgovor članu Cenzura83)
Neposredna veza do poruke: 838
   RE: Laparoskopija
23.2.2012 15:05:02   
Cenzura83
Hvala na iskrenom odgovoru san, vjeruj da i ja naginjem na ukc, ali ne znam kakvi su tamo stručnjaci i kako se odnose prema pacijentima. Ali valjda uspijem preko nekog saznati kakvi su dr na ginekologili u ukc tuzla. Možda ima i neka forumašica da je imala islustva s njima, pa bih je molila da to napiše.

(odgovor članu san4)
Neposredna veza do poruke: 839
   RE: Laparoskopija
29.3.2012 20:06:35   
BENU
cenzura 83 jesil radila laparaskopiju već ništa nejavljašuser posted image

_____________________________

beta 100
beta 901

(odgovor članu Cenzura83)
Neposredna veza do poruke: 840
   RE: Laparoskopija
30.3.2012 8:43:47   
Cenzura83
Nisam još, čekam da Balići krenu to radit, pošto sam odlučila kod njih to uradit, po preporuci moje doktorice, malo me strah počinje drmat, ali biće aBd sve u najboljem redu, kako dragi Allah odredi, a vjerujem da će bit. Hvala ti što pitaš, puno mi znači.

(odgovor članu BENU)
Neposredna veza do poruke: 841
   RE: Laparoskopija
7.5.2012 15:13:21   
nika83
Pozdrav,cure koje ste radilo histero i lapato kod GOdinaka u Sarajevu,koliko ste dugo čekale nalaz biopsije i otpusno pismo.Ja sam operisana prije 15 dana nijedan papir ni nalaz nisam još dobila,ne znam ni kad trebam na kontrolu.Koliko ste dugo nakon operacije imale odnose?

(odgovor članu Cenzura83)
Neposredna veza do poruke: 842
   RE: Laparoskopija
7.5.2012 16:23:02   
vjestica
odnosi nakon 7-10 dana, nalaz nakon 15-20 dana (koliko se sjećam, zoveš da vidiš jeli stigao nalaz)

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu nika83)
Neposredna veza do poruke: 843
   RE: Laparoskopija
10.5.2012 14:05:57   
ray
kakav nalaz? ja sam radila laparaskopiju prije tri godine i dali mi samo otpusnu listu. jesam trebala zvati za nalaz ?
na otpusnom listu mi pisalo da imam zacepljen jajovod, da li to znaci da mozda imam nalaz na kojem pise da li ima hidrosalpinx ili ne?

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 844
   RE: Laparoskopija
10.5.2012 17:32:57   
ray
da li oni uopste laparaskopijuom mogu utvrditi imam li ja hidrosalpinx ili ne? ja sam mislila da mogu samo vidjeti da li mi je jajovod prohodan ili ne.  mene je pravo razocaralo sto mi nije uspio reci ni da li imam priraslica (mislim da imam) .. nista.. samo zacepljen. pa sada moram raditi RTG da vidim da li ima tekucine/priraslica... pravo sam se razocarala u godinjaka nakon toga.

(odgovor članu ray)
Neposredna veza do poruke: 845
   RE: Laparoskopija
11.5.2012 10:49:30   
nika83
Meni je osim laparoskopije rađena i histeroskopija jer su sumnjali na poilip.Dr. mi je rekao da polipa nije bilo već neko zadebljanje sluznice,koje je on sastrugao i poslao na biopsiju,sad očekujem nalaz biopsije.Vjerovatno kad se radi samo laparoskopija nema šta da šalje na analaizu,već samo ispita prohodnost,pozz

(odgovor članu ray)
Neposredna veza do poruke: 846
   RE: Laparoskopija
11.5.2012 13:55:49   
vjestica
ray Godinjak ti rekao da moraš raditi rtg nakon laprouser posted image user posted image
to mi prosto nemoguće, jer je laparoskopija pouzdanija od hsg-a user posted image
jeli rađena samo laparoskopija ili i histeroskopija?
kad se radi histero, uzima je komadić endometrija i šalje na patohistološku analizu
laparoskopski se radi provjera prohodnosti jajovoda, ako ima malih priraslica, onda se mogu odstraniti tokom laparo, ali ako su skroz začepljeni jajovodi (a kod tebe očito jesu, koliko sam shvatila), onda se ne mogu operativno "pročepiti" (ako su sljepljeni jajovodi, pa se ne mogu odstraniti priraslice)

< Poruku je uredio vjestica -- 11.5.2012 13:56:30 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu nika83)
Neposredna veza do poruke: 847
   RE: Laparoskopija
13.5.2012 0:49:52   
sar@
Drage moje, moram raditi laparoskopiju kod dr. Godinjaka,bila sam kod njega jučer i dao mi je koje nalaze trebam da izvadim i rekao mi je dođi u ponedjeljak da ti komisija da papir.Međutim, kako sam čitala ovdje pred komisiju se ide tek kad se sakupe svi nalazi jli tako? Malo me zbunio, šta vi mislite?Možda je mislio da komisija zasjeda ponedeljkom pa da s gotovim nalazima dođem.Ako neko zna nek mi javi.Pusa

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 848
   RE: Laparoskopija
13.5.2012 1:39:49   
magbi
i ja sam bila kod njega kad sve nalaze uradis tek onda meni je napisao hrpu nekih od briseva pa nadalje a ja nisam prvorotkinja imam djecaka ali mi je negdje nesto haha malo zastopalo,sve nalaze kad skupis onda kod njega,divan jeeeeee ja sam isla kod njega sa njegovim asistentima dr Lejlom Imsirijom i dr,idrizbegovic i sve su mi fino objasnili sta i kako ali ja ljena neka me do jeseni ko ce sada to kad mi zasad hvala bogu nije hitno

(odgovor članu sar@)
Neposredna veza do poruke: 849
   RE: Laparoskopija
13.5.2012 17:50:47   
Alfa
Cao ray,
dr. Godinjak ti je nakon lapar. rekao samo ono što nije u redu, on kao čovjek što malo priča sigurno nece trošiti vrijeme nabrajajući ovo je u redu, pa ovo je u redu , već kaže samo ono što i ako nije. Tako da ako ti nije rekao da imaš priraslice onda ih i nemaš, na osnovu čega ti misliš suprotno.Neće te sigurno zvati na op. i vidjeti greške i ćutati i poslati kući, već ako ih je bilo odstraniće ih.A da ti je dao na analizu bris sluznicei da si trebala po taj nalaz sigurno bi ti ukazao na to. To je moje mišljenje, puno pozzz za tebe

(odgovor članu ray)
Neposredna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *