|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: oprema za novorodjence
7.10.2012 16:10:18   
mo girl
meni treba jedan savjet:da i za novorodjence treba jorgan?termin je pocetak februara neki dan me prodavacic uvjerava kao sad su vam jorgani na snizenju da uzmem al ja nesto neznam treba li il je dovoljna dekica i vreca za sspavanje?nemam pojma nebi kupovala ako ne treba.jastuk pretpostavljam da netreba iako u radnji sam vidjala kao neke jastuke za novorodjencad

(odgovor članu Taii)
Neposredna veza do poruke: 676
   RE: oprema za novorodjence
7.10.2012 16:23:57   
Lana_

IZVORNA PORUKA: mo girl

meni treba jedan savjet:da i za novorodjence treba jorgan?termin je pocetak februara neki dan me prodavacic uvjerava kao sad su vam jorgani na snizenju da uzmem al ja nesto neznam treba li il je dovoljna dekica i vreca za sspavanje?nemam pojma nebi kupovala ako ne treba.jastuk pretpostavljam da netreba iako u radnji sam vidjala kao neke jastuke za novorodjencad

mo girl ako ćeš kupovati komplet posteljinu za krevetić tu ti dođe jorgan user posted image a ako nećeš dovoljna ti je vreća i dekica,jer ćeš ionako grijati tu gdje ti je beba user posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 677
   RE: oprema za novorodjence
7.10.2012 16:27:51   
smajli80
Vidi koliki je,ako je baš mali onda nemoj,ako je malo veći kupi,poslužiće ti sledeću zimu.I zavisi od prostorije gdje će beba da spava,tj.koliko je toplo.



_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 678
   RE: oprema za novorodjence
7.10.2012 16:53:27   
almondray

IZVORNA PORUKA: mo girl

meni treba jedan savjet:da i za novorodjence treba jorgan?termin je pocetak februara neki dan me prodavacic uvjerava kao sad su vam jorgani na snizenju da uzmem al ja nesto neznam treba li il je dovoljna dekica i vreca za sspavanje?nemam pojma nebi kupovala ako ne treba.jastuk pretpostavljam da netreba iako u radnji sam vidjala kao neke jastuke za novorodjencad

Za novorođenčad se ne preporučuju teski prekrivači , kao ni jastuci.Najbolje ti je vrećica za spavanje , a prodavačice će učinit sve samo da prodaju...
E sad s obzirom da imam neko malo iskustvo , a i sama sam u fazi biranja posteljine , ja mislim kupiti onaj komplet sa ogradicom (ako jorgan ne bude premali), jer ću kad tad početi pokrivati bebu a ako budem kupovala odvojeno , onda mi se ništa neće slagati jedno sa drugim user posted image

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 679
   RE: oprema za novorodjence
7.10.2012 17:38:38   
mo girl
ja necu drveni krevetac nego onaj putni pa zar i za njega treba ogradica?

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 680
   RE: oprema za novorodjence
7.10.2012 17:46:55   
ninuska
IZVORNA PORUKA: mo girl

meni treba jedan savjet:da i za novorodjence treba jorgan?termin je pocetak februara neki dan me prodavacic uvjerava kao sad su vam jorgani na snizenju da uzmem al ja nesto neznam treba li il je dovoljna dekica i vreca za sspavanje?nemam pojma nebi kupovala ako ne treba.jastuk pretpostavljam da netreba iako u radnji sam vidjala kao neke jastuke za novorodjencad


mozes uzeti neki jorgancic i pokrivati njim dok se beba ne pocne okretati do jedno 5 mjeseci ili deblju deku. Prostoriju u kokoj beba spava ces grijati, a obuci ces joj i plisane gegice zaspavanje.  Medjutim, iz vlastitig iskustva, jorgan i dekica su kasnije neiskoristivi, bar preko noci, jer se beba okrece i naravno da se otkrije. Tako da ti je onda najbolje koristit vrecu za spavanje.

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 681
   RE: oprema za novorodjence
7.10.2012 17:47:00   
Lana_

IZVORNA PORUKA: mo girl

ja necu drveni krevetac nego onaj putni pa zar i za njega treba ogradica?

netreba,samo kažem ako ćeš za drveni user posted image
ja nisam nikad koristila jorgan starijoj,vreća je spas user posted image nesekira se čovjek jel djete otkriveno..


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 682
   RE: oprema za novorodjence
7.10.2012 17:52:30   
mo girl
jao ja totalno neupucena,e vidjela sam te vrece za spavanje i bez rukava i sa rukavima pa koje bi onda uzela?

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 683
   RE: oprema za novorodjence
7.10.2012 18:25:12   
Lana_

IZVORNA PORUKA: mo girl

jao ja totalno neupucena,e vidjela sam te vrece za spavanje i bez rukava i sa rukavima pa koje bi onda uzela?

bolje dugi,u mene je toplo u stanu npr i nisam je nikad pokrivala,samo piđama i vreća user posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 684
   RE: oprema za novorodjence
7.10.2012 20:31:13   
Loretta
Imam i ja jedno pitanjce... znaci u februaru mi je termin... zanima me u cemu bi bilo dobro iznijeti bebaca iz bolnice, mislim na robicu, samo se sjetim kako nas je snijeg sve zavalio prosle godine, od panike bi najradje skafander i jaknicu i sve ostalo pokupovala user posted image

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 685
   RE: oprema za novorodjence
7.10.2012 20:59:44   
almondray

IZVORNA PORUKA: Loretta

Imam i ja jedno pitanjce... znaci u februaru mi je termin... zanima me u cemu bi bilo dobro iznijeti bebaca iz bolnice, mislim na robicu, samo se sjetim kako nas je snijeg sve zavalio prosle godine, od panike bi najradje skafander i jaknicu i sve ostalo pokupovala user posted image

Ja sam rodila 1 marta a godina je bila slična ovoj , dok sam sjela u auto vrata su se zaledila , tako da sam sat vremena držala vrata poluotvorena...znači ako uspiješ stići u rodilište dobro je user posted image , iznijela sam ga u odijelcetu (dođe komplet bas za iznošenje iz bolnice u kutiji)dekica i korpa i to je to...Nećeš pješačiti sa bebom sat vremena ...

(odgovor članu Loretta)
Neposredna veza do poruke: 686
   RE: oprema za novorodjence
7.10.2012 21:13:54   
Lana_

IZVORNA PORUKA: Loretta

Imam i ja jedno pitanjce... znaci u februaru mi je termin... zanima me u cemu bi bilo dobro iznijeti bebaca iz bolnice, mislim na robicu, samo se sjetim kako nas je snijeg sve zavalio prosle godine, od panike bi najradje skafander i jaknicu i sve ostalo pokupovala user posted image

plišane gegice neke,možeš u skafander i u korpu user posted image i

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Loretta)
Neposredna veza do poruke: 687
   RE: oprema za novorodjence
7.10.2012 22:39:27   
amrych
I mene to isto brine... u cemu iznijeti :S meni je termin krajem januara akoBogda

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 688
   RE: oprema za novorodjence
13.10.2012 17:04:03   
mo girl
opet ja sa svojim dilemamauser posted image sve sam prebrala po gradu i nigdje nisam nasla te pamucne deke nego one sinteticke al meni one lice na neke proljetne jorgane vise nego na deke.kakvo misljenje i iskustvo imate sa onim plisanim dekicama vidila sam da njih ima svugdje doduse prilicno su poskupe al ako nista onda su mekane nego one sinteticke nekako su mi ukocene vala

(odgovor članu amrych)
Neposredna veza do poruke: 689
   RE: oprema za novorodjence
13.10.2012 19:35:29   
visnjica1
Meni je termin iduci mjesec akb i jos nisam kupila u cemu cu bebu izneti, doduse vidjela sam u h&m preslatku trenerku pa cekam da mi dr jos jednom potvrdi sta nosim, rekao mi je u 4,5 mjesecu da je djevojcica i poslije toga nismo vise vidjeli kada odem na pregled ona spava user posted image . a sto se tice jorgana ja sam kupila i kratki i onaj dugi jorgan i imam komplet dvije posteljine sa ogradicom i svim sto ide

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 690
   RE: oprema za novorodjence
14.10.2012 12:13:37   
mo girl
pa kupi neku neutralnu trenerku sta fali,ja nemam te posteljine i ogradice u mene je onaj pokretni krevetac tako da moram ovako sklapati posteljinu koju cu na kraju sama sasiti izgleda.

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 691
   RE: oprema za novorodjence
14.10.2012 12:39:50   
visnjica1
Ha ha ha dobra si, ma daj ima posteljine za bebu svugdje ima u Fisu vidjela sam, imas i u Bingu

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 692
   RE: oprema za novorodjence
14.10.2012 16:10:21   
almondray

IZVORNA PORUKA: mo girl

opet ja sa svojim dilemamauser posted image sve sam prebrala po gradu i nigdje nisam nasla te pamucne deke nego one sinteticke al meni one lice na neke proljetne jorgane vise nego na deke.kakvo misljenje i iskustvo imate sa onim plisanim dekicama vidila sam da njih ima svugdje doduse prilicno su poskupe al ako nista onda su mekane nego one sinteticke nekako su mi ukocene vala

Opet ja user posted image
Ja sam prvom sinu kupila plišanu , ima one pl. kopčice, izdržljiva je pravo ali sam je zagubila negdje...i zato sam bila u potrazi za drugom , međutim baš kao što ti kažeš na dodir su grozne.
E sad razmišljam o onima iz Dormea , dođu 2 kom za 30 km , bijela i bež , sa medicom.
Za njih vjerujem da su odlične.

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 693
   RE: oprema za novorodjence
15.10.2012 9:30:46   
mo girl
koje su u dormea vidis nisam u njih gledala a u mene je sva njihova posteljina i odlicna je.bas cu pogledati.ma isla sam i u bingo al sve im police prazne ja neidjeh nijedne deke il sam coravauser posted image .u nas u mostaru je bingo iznenadjujuce slab sa djecijim stvarima.ova sto sam ja u adaxu vidila je mala plisana dekica dimenzija 50x50 ono bas mala nekakva i nema nikakve kopcice ma obicna deka.u mene vazda neki problemi majkemi,da mi je neko rekao da necu moci deku naci nebi mu vjerovalauser posted image .a vreca za spavanje sa rukavima nema nigdje

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 694
   RE: oprema za novorodjence
15.10.2012 9:45:48   
almondray

IZVORNA PORUKA: mo girl

koje su u dormea vidis nisam u njih gledala a u mene je sva njihova posteljina i odlicna je.bas cu pogledati.ma isla sam i u bingo al sve im police prazne ja neidjeh nijedne deke il sam coravauser posted image .u nas u mostaru je bingo iznenadjujuce slab sa djecijim stvarima.ova sto sam ja u adaxu vidila je mala plisana dekica dimenzija 50x50 ono bas mala nekakva i nema nikakve kopcice ma obicna deka.u mene vazda neki problemi majkemi,da mi je neko rekao da necu moci deku naci nebi mu vjerovalauser posted image .a vreca za spavanje sa rukavima nema nigdje

Joj , ja kad tebe čitam k'o da samu sebe slušam , majke mi...te mi ne godi ovo te ono...moja mama kaže , sreća pa ti ja dado pare da sama sebi tražiš opremu inače ti se ništa ne bi svidjelo.
Pa i ne bi , kad je sve u ponudi niskog kvaliteta ...a tek dezeni...ja volim jednostavne linije , bez ukrasa i džidža i evo ove dekice pogledaj , meni se čine super , samo sam malo fulala cijenu, ja ih nisam vidjela uživo ali vjerujem da su OK. A veće su od tih što spominješ iz Adaxa.
http://www.dormeo.ba/djeciji_program/dormeo-set-djecijih-dekica-teddy.html

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 695
   RE: Oprema za novorođenče
15.10.2012 9:46:14   
djoisa
ja sam kupovala lijepe pamucne dekice u fisu, bile su jako povoljne oko 10tak KM..meni je bila super i ona plisana dekica sa dugmicima i rajfeslusom..mislim da za novorodjence ne treba vreca za spavanje, bar do 3. mj - pa imas jos vremena da je pronadjes..ja koristim vrecu bez rukava..

poslala sam ti i pp

< Poruku je uredio malena27 RR -- 12.11.2013 8:49:29 >

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 696
   RE: oprema za novorodjence
15.10.2012 10:20:55   
mo girl
pa opet su jeftinije ove dormeo nego adax a ovaj medo mi je presladak.ma ja nekako kad kupujem gledam da cu mocu duze da ih iskoristim jer po ovim dimenzijama u adaxu su bas za novorodjence pa kad beba imadne god dana kupuj nove ma bezveze,makar da su malo vece da ih ono presavijes pa iskoristis i kasnije sljedece zime.
djolsa nasla sam jednu deku doduse majusna je i bas se tako sklopi u vrecu i kosta 30km kupila sam je al nju cu samo moci ovih prvih mjeseci upotrijebiti jer je bas mala.majkemi kako sam ja skontala najbolje je kupiti onu veliku deku za bracni krevet plisanu i prepoloviti je u 2 male ili 3user posted image user posted image

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 697
   RE: oprema za novorodjence
15.10.2012 10:27:44   
djoisa
pa jeste user posted image

kad beba bude veca, ni velika deka je nece moci pokriti (isprobala ) jer se oni prevrcu i okrecu u sve moguce poze, zato ja koristim vrecu za spavanje..zimi deblju, ljeti tanju..i rahat, ne volim da je otkriven, a ne mogu cijelu noc dezurati kraj njega user posted image

sad uzmi manju deku, bas za malu bebaru jer ce ti biti prakticnije..male bebe se ne vrte..lakse ih je ususkati nekom malom, mekanom dekicom..a kasnije je parola snadji se user posted image

eh, ovom dekom sa dugmicima ja ga i sad pokrivam preko dana kad spava (14 mj)

< Poruku je uredio djoisa -- 15.10.2012 10:30:05 >

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 698
   RE: oprema za novorodjence
29.10.2012 23:32:56   
Monaa
Jeste li vidjale igdje u Sarajevu vrece za spavanje sa dugim rukavima?

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 699
   RE: OPREMA ZA NOVOROĐENČE!!!!
20.2.2013 9:07:06   
Just smile
Drage moje,
imam dilemu. Da li uzimati vise odjece broj 62 ili 68? I da li bebica od mjesec, dva ljeti nosi kratki rukav isl.?

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *