|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
15.10.2010 20:48:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

MOJ ANDREJ POJEO JAJE NA OKO

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ovo su suze radosnice
user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i svidja li mu seuser posted image Noa im nije ljubiteljuser posted image al pojede

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
15.10.2010 21:27:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: dadada

MOJ ANDREJ POJEO JAJE NA OKO

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ovo su suze radosnice
user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i svidja li mu seuser posted image Noa im nije ljubiteljuser posted image al pojede

ma joj Noa svidja mu seuser posted image user posted image cim je pojeouser posted image user posted image user posted image user posted image

prije je bjezao od jaja ko od kuge...a sad mm napravio sebi tek eto ti njega i pojede mu veceruuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
15.10.2010 21:31:19   
Anoniman
ma super jedna briga manje oko doruckauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja vise nemam ideje vrtimo se jaje,pahuljice,abc i tako u nedogleduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
15.10.2010 23:56:12   
anidla
otkad se uvodi mlijeko u tetrepaku?

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
15.10.2010 23:58:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

otkad se uvodi mlijeko u tetrepaku?



10 mjeseci po nekom mom kalendaruuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
15.10.2010 23:59:15   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: anidla

otkad se uvodi mlijeko u tetrepaku?


Ja ga dala sa 14 mjeseci i to u cokolinu, pili smo aptamil do 19 mjeseca i onda smo prestali piti mlijeko....user posted image user posted image user posted image ....nikako ga ne pije....ali pije jogurt, jede pavlaku i sireve.....

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
15.10.2010 23:59:55   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: noa

ma super jedna briga manje oko doruckauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja vise nemam ideje vrtimo se jaje,pahuljice,abc i tako u nedogleduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Isto.....user posted image user posted image user posted image user posted image
Ah, da mi imamo i puru...user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 16.10.2010 0:00:13 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
16.10.2010 0:00:10   
enna
Mi smo ga uveli od nepunih 11 mjeseci i nije bilo nikakvih reakcijauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
16.10.2010 0:02:11   
Mya_81 RR
Anidla, većina će ti reći nakon godinu dana, ali mi smo krenuli i ranije. Ne svakodnevno već ponekad u kombinaciji s onim kupovnim kašicama i tako to.

AD smo s mlijekom zamijenili negdje oko 14. mjeseca, samo iz razloga jer kravlja nije htjela piti samo na bočicu. I sad moram nasuti malo čokoladnog inače drugačije ne bi.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
16.10.2010 0:02:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: noa

ma super jedna briga manje oko doruckauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja vise nemam ideje vrtimo se jaje,pahuljice,abc i tako u nedogleduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Isto.....user posted image user posted image user posted image user posted image
Ah, da mi imamo i puru...user posted image




pura je nama rucak kad preceramo s mesomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
16.10.2010 0:11:20   
Idina mama
IZVORNA PORUKA: anidla

otkad se uvodi mlijeko u tetrepaku?


Ja sam ga uvela u 7. mjesecu u majim kolicinama. Vecera: baby zitarice sa mlijekom + malo kruske ili banane ili tako nesto da popravi ukus. Kravlje mlijeko moze od 6. mjeseca, ali ne vise od 200 ml dnevno. Tetrapak je ok. I treba da je pasterizovano. Sa barem 3,2 % masnoce. Prokuhati malo mlijeka, ohladiti do 50 stepeni C i umijesati baby zitarice. Dodati malo banane ili kruske ili tako nesto.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
13.11.2010 12:57:26   
Audrey
Cure,kad ste uvele bebicama jogurt i pavlaku u prehranu?

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
13.11.2010 13:51:04   
Anoniman
ja sam sa 6mjes.uvela tetrapak sa lino proizvodima.
Mlijecene proizvode nevoli,sir,kajmak,user posted image ni prismrdit mu nece bjezi ko od kugeuser posted image probala sam mu dat sa 8mjes.
ni danas dan nevoli

(odgovor članu Audrey)
  Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
13.11.2010 14:02:38   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Audrey

Cure,kad ste uvele bebicama jogurt i pavlaku u prehranu?


Mi smo nešto prije 8 mjeseci...

Jogurt nam danas može proći, pavlaka nešto manje, a sirevi skoro pa nikako user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Audrey)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
19.11.2010 17:59:57   
anidla
hej
ja danas kupila sirnicu u pekari i dam NOi malo, al on hoce jos jpos jos jos jos i jooooossss

i najeo se ko veliki, e sad, stavljaju li oni jaja u te sirnice? bila mi je bljedunava??

daj boze da stavljaju i da je ovo sad ok sa jajetom, ako ne stavljaju slomicu ih jer sad sam ja sad kao uvjerena da je noa probao bjelance user posted image

sutra odoh u pekaru da ih pitam user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
19.11.2010 18:01:46   
bebacha
mislim da su morali stavit.nekako mi sirnica ne ide bez jaja

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
19.11.2010 18:04:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

hej
ja danas kupila sirnicu u pekari i dam NOi malo, al on hoce jos jpos jos jos jos i jooooossss

i najeo se ko veliki, e sad, stavljaju li oni jaja u te sirnice? bila mi je bljedunava??

daj boze da stavljaju i da je ovo sad ok sa jajetom, ako ne stavljaju slomicu ih jer sad sam ja sad kao uvjerena da je noa probao bjelance user posted image

sutra odoh u pekaru da ih pitam user posted image

moj A. je mrzio jaja...sad ih voliuser posted image

a ja sam mu ih podvaljivala u przenicama, ustipcima, kolacima i supi s cancarelama...eto pa probajuser posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
20.11.2010 10:15:30   
anidla
joj citavu noc sanjam onu pitu i milion upitnika, ima li ili nema jaja u pitama koje se prave u pekarama sa sirom? sad nit znam jel pojeo bjelance ili nije, pih...

imam osjecaj da opet moram sve ispocetka, tesko je sa ovom hranom


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
20.11.2010 10:18:39   
bebacha
uh sto si se ti opteretila s tim.jel ti znas nekog da je alergican na bjelanceuser posted image user posted image user posted image
opusti se malo,pa to je veliki momak,a vjerujem da je jaje bilo u sirnici


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
20.11.2010 10:20:20   
samedi
i ja mislim da su morali staviti u sirnicu jaje,ali znas kako to ide s pekarama,oni stave npr,jedno jaje na vecu kolicinu dok mi kad pravimo kuci stavimo dva jajeta na jedan manji sir. Vjerujem da je Noa probao bjelance,samo u manjoj kolicini user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
20.11.2010 10:21:58   
bebacha
nije bitna kolicina,on ako je alergican mrvica bjenacete je dovoljna da se alergija ispolji

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
20.11.2010 10:47:07   
anidla
kaze mi sad skorpia da su njima jaja skupa da ih stavljaju u pite, a i meni se cinila bljedunava...

user posted image

danas cu mu kljukusu napraviti hahaha


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
20.11.2010 11:06:31   
bebacha
ma blijeda zato sto su jaja blijedauser posted image user posted image user posted image napravi ti njemu kljukusuuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
20.11.2010 11:32:42   
anidla
IZVORNA PORUKA: bebacha

ma blijeda zato sto su jaja blijedauser posted image user posted image user posted image napravi ti njemu kljukusuuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kljukusa zakon user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Jaja, mlijeko i mlijecni proizvodi
11.12.2010 10:08:59   
Mala_Mo
Previše ima postova ne znam odakle bi krenula....
Moja curica ima 7 mjesecim kad joj mogu dati jogurt i koji pavlaku i koju, kako to dajete?
Na kašiku? Samo, s nečim? Please opširnije objašnjenje! :)
Hvala vam! :)

_____________________________

Mali rozi pilić stigao u aprilu 2010 :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *