|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 16:30:28   
salmy

IZVORNA PORUKA: salmy

Sad mi je cura iz centra u hrasnom rekla da odjece opste ne treba...kaze totalna dezinformacija....umalo je nisam nokautirala

Napisah sa moba brzinski

Jedva su uzeli 3 kese odjece..znnci od papica carapa do cizama svega sam natrpala
MM je odnio hrane vode i jos potrepstina..Tamo je luda kuca,kaze cura samo voda i pelene za bebe..odjeca nije potrebna nikome posebno bebama jer su u stalnom kontaktu sa crvenim krstom oni su ih zbrinuli za odjecu..M ajoj ja vjerujem da cure neznaju gdje gone jer je haos..ali su katastrofa

Najvise vodu trpaju u kombijeuser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 16:31:38   
Amyla

IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: Amyla


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Zene,ako ste u mogucnosti da odnesete stvari za djecu i bebe.znaci bebe koje su u prihvatnim centrima.Hitno su im potrebi lijekovi,pelene,hrana.Sredstva za higijenu :( ta djeca su iz kuce izisla bez iceg :(


gdje? imam spremno 4-5 kesa, krecemo najkasnije za pola sata, hitno mi javite gdje se skuplja djecija odjeca?


Jel imas u blizini crveni krst ?Odnesi njima oni proslijedjuju dalje.Kod nas ima na vise mejsta prihvatilista i gradjani mahom nose direktno ili u crveni krst pa oni proslijedjuju gdje treba,dali u prihvatilista ili voze direktno u pogodjena mjesta.


ima, hvala ti, mislila sam da nema negdje organizovano sa RR, nosim upravo sad.

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 16:34:13   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: salmy

Sad mi je cura iz centra u hrasnom rekla da odjece opste ne treba...kaze totalna dezinformacija....umalo je nisam nokautirala

Napisah sa moba brzinski

Jedva su uzeli 3 kese odjece..znnci od papica carapa do cizama svega sam natrpala
MM je odnio hrane vode i jos potrepstina..Tamo je luda kuca,kaze cura samo voda i pelene za bebe..odjeca nije potrebna nikome posebno bebama jer su u stalnom kontaktu sa crvenim krstom oni su ih zbrinuli za odjecu..M ajoj ja vjerujem da cure neznaju gdje gone jer je haos..ali su katastrofa

Najvise vodu trpaju u kombijeuser posted image


Kod nas (Zenica) stalno apeluju na potrpstine za djecu,ja vjerujem da kod vas vise nemaju gdje da skladiste.kod nas je malo drugacija situacija,odmah odvoze u prihvatilista.a plus djeca koja su kod rodbine,neko nema malu djecu pa svako malo izidje apel da za neko djete treba odjeca,obuca i sl. jer bukvalno imaju samo ono u cemu su dosli.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 16:36:39   
hatepsut
I da,apelovali su da se na kesama velikim slovima pise da je lupam odjeca za bebe i po mogucnosti koji uzrast.mada vjerujem da vecina nas to radi.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 16:37:29   
salmy

IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: salmy

Sad mi je cura iz centra u hrasnom rekla da odjece opste ne treba...kaze totalna dezinformacija....umalo je nisam nokautirala

Napisah sa moba brzinski

Jedva su uzeli 3 kese odjece..znnci od papica carapa do cizama svega sam natrpala
MM je odnio hrane vode i jos potrepstina..Tamo je luda kuca,kaze cura samo voda i pelene za bebe..odjeca nije potrebna nikome posebno bebama jer su u stalnom kontaktu sa crvenim krstom oni su ih zbrinuli za odjecu..M ajoj ja vjerujem da cure neznaju gdje gone jer je haos..ali su katastrofa

Najvise vodu trpaju u kombijeuser posted image


Kod nas (Zenica) stalno apeluju na potrpstine za djecu,ja vjerujem da kod vas vise nemaju gdje da skladiste.kod nas je malo drugacija situacija,odmah odvoze u prihvatilista.a plus djeca koja su kod rodbine,neko nema malu djecu pa svako malo izidje apel da za neko djete treba odjeca,obuca i sl. jer bukvalno imaju samo ono u cemu su dosli.

user posted image duse male..kako mi je zao..jutros placem i pakujemuser posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 16:45:21   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: salmy

Sad mi je cura iz centra u hrasnom rekla da odjece opste ne treba...kaze totalna dezinformacija....umalo je nisam nokautirala

Napisah sa moba brzinski

Jedva su uzeli 3 kese odjece..znnci od papica carapa do cizama svega sam natrpala
MM je odnio hrane vode i jos potrepstina..Tamo je luda kuca,kaze cura samo voda i pelene za bebe..odjeca nije potrebna nikome posebno bebama jer su u stalnom kontaktu sa crvenim krstom oni su ih zbrinuli za odjecu..M ajoj ja vjerujem da cure neznaju gdje gone jer je haos..ali su katastrofa

Najvise vodu trpaju u kombijeuser posted image


Kod nas (Zenica) stalno apeluju na potrpstine za djecu,ja vjerujem da kod vas vise nemaju gdje da skladiste.kod nas je malo drugacija situacija,odmah odvoze u prihvatilista.a plus djeca koja su kod rodbine,neko nema malu djecu pa svako malo izidje apel da za neko djete treba odjeca,obuca i sl. jer bukvalno imaju samo ono u cemu su dosli.

user posted image duse male..kako mi je zao..jutros placem i pakujemuser posted image


Cio dan mi zvoni helikopter iznad glave,i svaki put mislim koga li dovoze :( evo sad hitna svako malo(otvoreno je novo prihvatiliste ovdje blizu moje mame) ali opet kazem s druge strane sam ponosna na sve nas koji nesebicno pomazemo i odvajamo od svoje djece da pomognemo ovim ljudima koje je velika nevolja zadesila :( I jos nesto,svako malo neko se javi nudi smjestaj,nudi se da volontira,cak se ljudi nude da nose pjeske lijekove i sve sto je potrebno jer jos je ljudi koji su odsjeceni i moze se doci donekle.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 17:21:36   
bananica
- Flaširana voda
- Konzervirana hrana (otvarač za konzerve)
- Mlijeko
- Sušeno meso, voće
- Žitarice
- Slatkiši
- Hrana za bebe, formula
- Hrana za dijabetičare
- Jednokratni pribor za jelo

Odjeća i drugo

- Topla odjeća za sve uzraste (džemperi, jakne, šalovi, kape)
- Obuća (čizme)
- Donji veš, čarape, kućne papuče
- Posteljina (deke, jorgani, jastuci, peškiri)
- Igračke za djecu, igre za zabavu, knjige

Lijekovi i higijenski proizvodi

- Prva pomoć (zavoji, gaze, antiseptik, tablete protiv bolova)
- Lijekovi za dijabetičare ( aparat za mjerenje šećera, inzulin, Siofor)
- Tablete protiv bolova
- Ulošci, toaletni papir
- Sapuni za ruke, šamponi, gelovi za tuširanje, brijači
- Pate i četkice za zube
- Pelene za bebe i starije osobe

Alati

- Radne i gumene rukavice
- Gumene čizme, kabanice, maske za prašinu
- Lopate, metle, čekić, ekseri
- Baterijski radio, baterije, lampe, punjači za mobitele
- Vreće za smeće, krpe, papirni ubrusi

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 17:22:05   
bananica
sa portala zenit.ba

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 17:27:26   
salmy
Kako sam se spetljala kad sam trpala ostala mi sve po jedna pokucnica u stanuuser posted image
Tri para lijevih odnijela a kuci ostale desne...majka mu stara sto sam budala

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 17:37:16   
ljubi_1985
Cao ja sam evo odvojila od svog djecaka odjecice,pamucnih pelena,dekica...valjda ce nekom bit od pomoci,podto dam tu na ilidzi ovdje cu pokusat dostavit u Azice ili na c.vilu u ovaj fascilitas...ponojela sam i svoje gardarobe...po sestri Medi_87 sam spremila isto odjecice za sutra ona ce donijet a novcano mogu tek na bazaru sad STVARNO nisam u prilici a voljela bih da mogu... nadam se da ce i tad dobro doc pozdravljam sve rr tete inace redovno citam al mi nije nagodnopisat preko mob al pratim sve user posted image

_____________________________

Eldar 01.10.2012.

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 17:58:01   
mama2009
Ja sam danas odnjela stvari i lijekove, cula sam se sa mamom, kaze nesebicno pristize pomoc ljudima koji jos uvijek pristizu u Zenicu, al dok smo razgovarale, skontale smo da ce vjerovatno potrebnije biti dok se malo sitacija smiri...ljudi su izgubili sve, nemaju nista, drugi dio donacije planiram da nosim ja direktno u Zenicu mozda slijedece sedmice, pa da licno urucim ljudima i da vide kome je sta najpotrebnije

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu ljubi_1985)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 18:41:48   
koka i po
u Zepcu su pune dvije dvorane ljudi,najvise djece.potrebno im je sve.
od nas je upravo krenulo jedno vozilo puno odjece,hrane i sredstava za higijenu.
najpotrebnija je odjeca uza djecu i djecija hrana.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 18:52:57   
Hanady RR
Žene...


Znači ovako za sutra imamo kombi naše forumašice i njenoga supruga logično koji za Zenicu u sabirni centar bi direktno odvukao pomoć...
njen je prijedlog da skupimo pomoć ko može danas i do ujutro dogovorit ćemoe vrijeme do kada i da se potrpa i voli...molima Palačinken sada da mi pošalje broj telefona, da pomogne tamo kada kombi dođe da isti bude upućen na sabirni centar.


Sarajevo CR i ostale centre sve smo većina obišle...iz sarajeva to putuje i ide to na doredišta ali ako je pitanje veličine robice za djecu malu, teško mogu da pošalju baš u zenicu znajući d aje unutra...
Znači pored spiskova koji kruže interentom u potrebema dajte da se obuća za djecu i djeća za zenicu spreme...
nadalje...donji veš....za odrasle i djecu...gaćice i potkošulje....
da svaka odvojimo po 2 Km na cigalama možemo kupiti nov već za odrasle...nije ima lako...


Elem...hajmo organizirat ovo...koja ima prostor da kod nje dovlačimo danas, večeas, ujutro...do vremena koje dogovorimo i odatle da ide za zenicu dogovorenim prervozom....

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 18:57:38   
Skvo RR
Hvala Hanady molim zenicanke da me kontaktiraju...dakle...mozete donijeti djeciju garderobu, higijenu, hranu...u importane
...mi cemo to odnijeti...odmah sutra cim napunimo kombi.

< Poruku je uredio Skvo RR -- 17.5.2014 18:58:33 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 18:59:55   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Hvala Hanady molim zenicanke da me kontaktiraju...dakle...mozete donijeti djeciju garderobu, higijenu, hranu...u importane
...mi cemo to odnijeti...


super...znači sutra smo u Importane za nadinu dogovorili...
pored toga da donesemo i ovo iz posta gore....
sve zaiteresirane...12 do 13 časova Imporatne prizemlje...



Višnja...molim te možeš li ti biti malo prije 12 da sa onim divnim kafićem koji nam uvijek izađe u susret čisto dogovoriš sabirni centar ringeraje tu u ovom periodu...
da možemo i preko FB ići sa istim apelom

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 19:14:05   
Hanady RR
Sutra ( nedelja) u 12 sati u prizemlju Importane centra članice ringeraje prikupljaju pomoć dalje...u dva smjera...prvo pomoć mami bliznaca evakuisanoj iz Maglaja, drugo prikupljanje pomoći koja će odmah po napunjenom dostupnom kombiju biti upućena prema sabirnom centru u Zenici ( posebno obratiti pažnju na dječije stavri, obuća, dojeća, hrana,higijena, donji vešovi).

< Poruku je uredio Skvo RR -- 17.5.2014 19:20:48 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 19:40:21   
sporty mamaa
Forumasice svaka vam cas_t. I mostar je uz vas. Danas smo skupljali u svim trznim centrima hranu i potrepstine. Ja sutra planiram odnjet djecije robice, imam i gumene cizmice i dosta obuce za djevojcice do broja 21. Ako treba bodica dugih rukava imam, duksica i trenerkica takoder. Nadam se da ce ovi nasi prihvatiti i prevesti to.

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 17.5.2014 19:42:31 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 20:02:52   
Visnja RR
necu biti online samo da napomenem da se na kesama napise flomasterom za koji je uzrast nesto

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 20:09:00   
Skvo RR
Henna ce nas docekati u zeniciuser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 20:10:07   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Henna ce nas docekati u zeniciuser posted image

odlicno!

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 20:12:53   
AnLu
Ne znam je li pametno spakovati ako neko ima ili kupiti ono malo cudo na plin, moze se nesto skuhati,ugrijati na njemu za mjesta koja nemaju struje, mozda sibica za ljude koje imaju peci na drva i slicno

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 20:35:56   
Skvo RR
Sada ce henna staviti...sta treba..ali plinske boce ne...mi vozimi direktno gdje helikopteri voze dalje.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 20:40:21   
AnLu

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Sada ce henna staviti...sta treba..ali plinske boce ne...mi vozimi direktno gdje helikopteri voze dalje.



pa zato sam i pitala smije li se, jer sam i razmisljala da se to prevozi

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 20:42:33   
henna ze
nece post da mi prodje

hrana
higijenski ulosci
voda najbolje od 5 l
moze i kisela
pelene
hrana za bebe
sve moguce higijenske potrepstine

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 20:44:20   
henna ze
ma kakve boce..ne daj boze da sta eksplodira...

sta god bude..gledajte da je pakovano da je malo teze promocivo

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *