|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
26.6.2009 21:40:48   
SelmaK
Drage forumasice,

evo da se i ja javim nakon duzeg vremena!

Naime, teta koja cuva moga Aladina ce uskoro morati da prestane, zbog nekih privatnih problema, koje mi je poprilicno naglo saopstila, pa imam malo vremena da se snadjem za dalje.

Tako smo ja i suprug odlucili da Aladina upisemo u vrtic, mozda od septembra ili cak malo ranije, vidjecemo!
S toga bih vas zamolila za preporuke privatnih vrtica /jaslica, koje primaju djecu od 12 mjeseci, a nalaze se u Sarajevu na podrucju opcine centar ( najpozelnije je od M. Dvora do Mejtasa)!

Unaprijed hvala na svim informcijama!!!

_____________________________

Aladin zivot mamin, 26.07.08.

(odgovor članu mikimaus)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Privatni vrtici u SA
7.7.2009 10:12:34   
babina beba
Jutro drage moje zene, molim Vas za hitne odgovore. Teta koja mi cuva malu ima zdravstvenih problema pa mi je rekla da potrazim grudu zenu ili vrtic. Dusa me boli.Molim Vas ako znate neki privatni vrtic, cijena nije bitna, vec samo da mi je djetetu dobro. Ili ako imate zenu za preporuciti da bi dolazila kuci mi u Brijesce (blizu OMV pumpe) na petlji. ima li neko iskustva ili kakve info za vrtic Zeko u buca potoku? Hvala do neba

(odgovor članu SelmaK)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Privatni vrtici u SA
7.7.2009 10:16:39   
babina beba
Jutro drage zene,
trebaju mi hitni odgovori. Teta koja mi je cuvala curicu mi je rekla da zbog zdravstvenih problema nemoze vise i da potrazim drugu. Dusa me boli. Molim vas bilo kakvu info o privatnim vrticima. Cijena nije bitna vec samo da mi je djetetu dobro. ili ako imate kakvu tetu za preporuciti koja bi mi dolazila kuci. Zna li neko o vrticu Zeko u Buca Potoku nesto? Taj mi je usput na posao. Hvala vam do neba

(odgovor članu SelmaK)
Neposredna veza do poruke: 78
   Sunce
5.8.2009 12:06:58   
HennaLejla
Moze li mi neko pomoci drage mamice....

Moja Henna ima skoro pa 18 mjeseci, i zelimo je upisati u jaslice odn. vrtić, zanimaju me iskustva sa vrtićem Sunce u ulici Sutjeska ???

Hvala unaprijed...........


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SelmaK)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Privatni vrtici u SA
5.8.2009 12:16:32   
HennaLejla
Dragi mikimus,


mogu li molim te dobiti broj obdanista Smiley ???

trazila sam na informacijama ali nemaju broj...


hvala velika unaprijed

(odgovor članu mikimaus)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Privatni vrtici u SA
5.8.2009 12:57:28   
mikimaus
Naravno. Broj je 220-007. Sretno!

_____________________________

Leptirić mamin mali
18.07.2008.

(odgovor članu HennaLejla)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Privatni vrtici u SA
5.8.2009 13:02:30   
mikimaus
A da, u vezi sa vrtićem "Sunce", meni su rekli da imaju manju grupu, ali djece od tri godine. Nemaju jaslice.

Ide li tvoja Hana već u neki vrtić ili je tek namjeravaš upisati?

_____________________________

Leptirić mamin mali
18.07.2008.

(odgovor članu mikimaus)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Privatni vrtici u SA
30.8.2009 22:07:54   
sarayka
Ima li neko iskustvo sa vrtićem na Mejtasu nisam sigurna tacan naziv koji je??
Jeli moguće dijete dovoditi svaki drugi dan i koja je cijena tada?? Hvalauser posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu mikimaus)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Privatni vrtici u SA
16.9.2009 10:37:56   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: zvjezdice

Ne znam u kom dijelu grada živiš ali imam vrlo pozitivna iskustva(lična) sa vrtićem Nur na Grbavici cjena za jaslice je 270km(sve oni obezbjeđuju:hranu koja je odlična, pelene i sve što ide uz to). + prevoz ukoliko želiš,broj tel.523-550 .To ti je da upišeš dijete i ako si zadovoljna do škole ne treba mjenjati vrtić,a na Vojničkom polju iza doma zdravlja je vrtić Zvjezdice,gdje žena ima grupu mlađe djece oko10djece),sva je djeca vole.Žena im je maksimalno posvećena,moja curica ide u taj vrtić koji je zbog pozitivnih iskustava bio motiv da moj nickname bude zvjezdice.Cjena je 250km-broj 066-447-140.Žena se zove Ana.

Zvjezdice i moja Hana je od jucer krenula u ovaj vrtic i djeluje sve OK. Ana je divna zena a narocito mi se svidja sto izlaze vani i sto je ona autoritet. Jubi dijete pa mozda se i sretnemo:)

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu zvjezdice)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Privatni vrtici u SA
25.9.2009 19:02:28   
neki
Ja ne znem na kojoj temi da postavim pitanje,pa cu evo ovdeuser posted image Ja trazim posao,i planiram aBd za 3-4mj. obojicu djecaka poslati u vrtic,a ne znam sta,kako,gdje...Seadu ce biti pune 4god. a Saidu 1god.user posted image I zna li iko,da li eventualno postoji mogucnost nekog popusta ili sl. jer ih obojicu upisujem aBd...Joj ovo mi bas grozno zvuci...Nazalost,moja mama radi i nece ih moci cuvati,a kod svekrve ih ne zelim ostavljati na cuvanje,mada ne vjerujem i da bi htjela...Please da cujem vase misljenjeuser posted image

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Privatni vrtici u SA
25.9.2009 19:06:28   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

Ja ne znem na kojoj temi da postavim pitanje,pa cu evo ovdeuser posted image Ja trazim posao,i planiram aBd za 3-4mj. obojicu djecaka poslati u vrtic,a ne znam sta,kako,gdje...Seadu ce biti pune 4god. a Saidu 1god.user posted image I zna li iko,da li eventualno postoji mogucnost nekog popusta ili sl. jer ih obojicu upisujem aBd...Joj ovo mi bas grozno zvuci...Nazalost,moja mama radi i nece ih moci cuvati,a kod svekrve ih ne zelim ostavljati na cuvanje,mada ne vjerujem i da bi htjela...Please da cujem vase misljenjeuser posted image

bilo je popusta-50 % za jedno dijete u Amel i Nur na Ilidži, najbolje ti je provjeriti telefonom-poslušaj me ako ćeš u privatni vrtić obrati se direktoru za popust, oni ti to mogu i individualno odraditi, u državnim ne

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Privatni vrtici u SA
25.9.2009 19:09:45   
neki
Joj bas ti hvala dusooouser posted image user posted image user posted image Ako nista drugo ne nadjem(jer sam ja u Starom Gradu),onda cu na Ilidzuuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Privatni vrtici u SA
25.9.2009 19:15:13   
acudesa
imaš njihov vrtić i na grbavici, i još negdje ne znam

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Privatni vrtici u SA
25.9.2009 19:19:03   
bebica89
e trazi broj od jedne osobe iz sarajeva je ,zivi kod islamskog fakulteta radi u ambasadi libijskoj,zovese amira,i ima bracu zove se faris

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Privatni vrtici u SA
25.9.2009 19:19:28   
neki
Puuuno ti hvalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Privatni vrtici u SA
26.9.2009 21:48:36   
harun03
Pitanje za vrtić NUR
koja je cijena za dijete od tri godine?
Da li obezbjeđuju prevoz?
Koliko se  treba ranije rezervisati da bi ga primili?

Hvala vam.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Privatni vrtici u SA
26.9.2009 21:51:00   
mama2009
IZVORNA PORUKA: bebica89

e trazi broj od jedne osobe iz sarajeva je ,zivi kod islamskog fakulteta radi u ambasadi libijskoj,zovese amira,i ima bracu zove se faris


amira je pola libijka pola bosanka ?


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Privatni vrtici u SA
13.10.2009 14:29:30   
ame_la
pročitala sam da se treba otvoriti novi vrtić na ilidži
Leptirić
da li je netko upoznat s tom informacijom
hvala
mislim da spada u JU

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Privatni vrtici u SA
19.12.2009 21:53:40   
myMum
Od moje sestre mali je išao u privatni vrtić u Nedžarićima, mislim da se zvao Ensar, ali nije bila pretjerano zadovoljna. Kaže da se otvorio u blizini neki novi privatni vrtić, super opremljen, ali nažalost ne znam kako se zove, čim provjerim, javljam se sa svježim informacijama!  

(odgovor članu Mirna.akt)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Privatni vrtici u SA
19.12.2009 22:07:02   
škorpija
mislim da se taj novi vrtić u nedžarićima zove Nemo, neka od forumašica ga je spominjala na ovoj temi

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu myMum)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Privatni vrtici u SA
26.12.2009 13:50:07   
myMum
IZVORNA PORUKA: škorpija

mislim da se taj novi vrtić u nedžarićima zove Nemo, neka od forumašica ga je spominjala na ovoj temi


Da, tako je. Zove se Nemo. (sa malim zakašnjenjem... ja zaboravila... hehehehe...)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Privatni vrtici u SA
1.1.2010 22:41:57   
Anoniman
www.nemo.ba

(odgovor članu myMum)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Privatni vrtici u SA
6.1.2010 19:47:42   
bigmamalitlebaby
Vrtic "Nemo" u Nedžaricima je super,bila sam u posjeti.Vrtic je odlicno opremljen i sve je na vrhunskom nivou.Smjesten je u luksuznoj kuci sa gostoljubljivim osobljem.Doista mi se svidjelo i tak da planiram upisati svoje dvoje djece.user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Privatni vrtici u SA
6.1.2010 19:53:18   
škorpija
jel ovo neka reklama majke ti, nema potrebe ,ako je dobar same će mušterije doćiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu bigmamalitlebaby)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Privatni vrtici u SA
7.1.2010 14:16:52   
Suzana
Joj i ja upratih Big mamu... user posted image user posted image
Mislim, razumijem namjeru, sve OK, ali ovo je preofirno hehe... user posted image
Kao što rekoh, internet prezentacija NEME je predobra i svakako ih uzimam u obzir. Iskreno se nadam da je i usluga isto tako dobra, inače hebeš reklamu ako nudiš loš proizvod/uslugu, ali ne sumnjam uopšte da vrtić nije dobar. A rekoh i da sam čula pohvale od mame čije dijete ide u isti.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *