|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Privatni vrtici u SA
23.2.2009 13:37:15   
stella
Molim vas da napisete ime vrtica i adrese,pozeljno i broj tel privatnih vrtica u Sarajevu,a i sva dobra iskustva sa istim su pozeljna.Cijena,opis aktivnosti,obicaja,ma sveuser posted image ....Moze i na privatne poruke,hvala unaprijed.

Ako neko ima i lijepo iskustvo sa nekim drzavnim vrticem,tastaturu pod prstice i pisiteuser posted image
LP

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 13:38:17   
camm
I mene ovo zanimauser posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 13:39:08   
stella
user posted image jesi me zeznula,ja poletila reko znas nekiuser posted image
pozzuser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 13:56:29   
tea lana
ja znam za vric na ilidji ako te interesuje tj odgovara lokacija mogu se raspitati kod prijateljice kojoj oboje idu u taj privatni vrtic

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 14:45:29   
stella
ilidja mi je daleko,novo sa,centar i stari grad mi je ok,al eto mozda nekom bude trebalo pa napisi

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 14:51:16   
tea lana
u starom gradu postoji privatan vrtic koliko mi se cini kod Pivare drzi ga od moje najbolje prijateljice rodica i veoma ga hvale pa aok hoces da ti dam broj tog vrtica samo napisi jer ga moram traziti a meni ni jedan ne odgovara oba su mi daleko.Ja cu Lanu dati u Labudove drzavni al ako ko zna za kakav privatni na alipasinom polju napisite 

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 14:57:12   
stella
moze samo pisi,tek sam pocela prikupljati informacije,a za jedan mjesec,mj i pol namjeravamo poceti voditi Hanu u vrtic

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 14:58:36   
batterfly
Ja znam za privatni vrtic od Danisa Tanovica,tj. njegove zene, jer moja rodica radi u tom vrticu, veze nemam ni gdje je ni kako se zove, ali vi ste vjerovatno cule za njega...Ono sto znam je da se placa(mislim) 400KM, i da djeca uce 2-3 strana jezika, te kako kaze moja rodica, zavisi od djeteta i njegovih sposobnosti, ali da ce svako koje ga zavrsi, znati bar jedan strani jezik.....
Ako koga zanima vise, mogu se raspitati.....

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 15:12:49   
tea lana
pisem stela veceras sve o vrticu prijateljica zavrsava sa poslom pa ce mi sve reci kuci kad dodje.
A taj vrtic od Danisa Tanovica tj njegove zene je stvarno preskup i ja sam uciteljica i aBd jos malo i pedagog al cijena  i usluga koju oni daju nisu za nase novcanike.Svaka cast ko moze odvojiti 400km za vrtic.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 15:21:22   
Anoniman
Taj kod pivare je super ako zelite da vam dijete bude u podrumu. Otidjite pa vidite. Ja sam bila!

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 15:27:08   
tea lana
ovaj je u kuci privatnoj ne znam da li o istom pricamo,Ja nisam bila ali koliko mi je poznato da je privatna kuca u pitanju

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 15:32:17   
Anoniman
Jeste, privatna kuca. Jedino obdaniste koje ima kod pivare. Zivim ovdje, valjda znam. Djeca su u prizemlju, prozori koji su okrenuti na ulicu, odakle i ima najvise svjetlosti, su prozori hodnika. A prozori koji su od dvije prostorije su okrenuti u dvoriste koje je siroko da auto  moze uci, taj dio je natkriven i okolo su kuce, pa mozete mislit koji je mrak u tom "dvoristu" a tek unutra u sobama. Mislim da imaju oko 25 djece svih uzrasta i imaju dvije tete i kosta 200 km.

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 16:06:30   
camm
To ko u nekom bunkeruuser posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 16:22:43   
tea lana
maida28ja nisam rekla da ti ne znas,ja sam odmah rekla da nisam bila i to je to.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 16:38:07   
Anoniman
Joj majko moja ovdje se covjek mora pravdat za svaku rijec. Znam da nisi rekla da ne znam, Kad sam to rekla, mislila sam da bih znala da ima jos neko, jer zivim kod pivare i to je jedino. Sto svi misle ako das odgovor ili nesto da hoces da se svadjas.

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 16:46:14   
tea lana
ma necu da se svadjam ja znam ono sto mi je najbolja prijateljica rekla o tom vrticu a i slike sam neke gledala,i ne cini mi se lose.A ti kazes da je cijena 200km ovaj na Ilidji je za jedno dijete 270km.a ja cu ipak napisati kasnije broj tel ako ipak neko zeli otici i pogledati

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 16:47:30   
Visnja RR
a taj vrtic od Danisa Tanovica...user posted image  huh...izbrojacu do 10 i necu nista napisati...

user posted image  400 km....strani jezici??? zasto ne puste djecu da budu djeca? ionako u skolu idu sa 5...
zakonom bih zabranila te vrtice koje uce djecu 2-3 strana jezika...
btw svako od nas zna neki strani jezik pa djete mozemo nauciti nesto malo rijeci kroz igru... ali da djete s 5 g u vrticu nauci jedan strani jezik... meni je to uskracivanje djecici da bar taj dio djetinjsva provedu bez nekih obaveza , ucenja i forsiranja... sve ih to ceka skoro cjeli zivot...
i jos 400 km grrrrrr  user posted image  eto njegova zena nesto bolja od drugih zena koje drze pvt vrtic ...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 16:55:31   
tea lana
ma oni rade po metodi Montessori po toj metodi pedagogija se zasniva na promatranju spontanog ucenja djece na poticanju vlastitog djelovanja dijeteta i njegove samostalnosti te na postivanju dijetetove licnosti.Jesu sredstva rada te metode skupa ali sigurno ne kostaju toliko da bi se svaki mjesec uzimalo 400km.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 17:00:22   
Visnja RR
sto ne otvori u francuskoj taj vrtic nego dosla nama da soli pamet tim metodama...
btw ja sam uciteljica i znam da nasoj djeci koja su veoma inteligentna u tom periodu treba samo sretna sredina i dosta igre... kad dodju u skolu sve ce oni savladati...
al jos je ludji ko upise svoje djete tamo.. ili je to vrtic za onaj "snobovski krem" (da ne kazem sljam) da se kaze moje djete ide tamo... bljak
uh sto se iznervirah...user posted image  

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 17:04:52   
tea lana
ma ne znam sta da ti kazem i ja sam uciteljica jos malo pa i pedagog al kao jedino je ona uspijela da otvori taj vrtic drugi su pokusavali ali nisu imali vjerovatno finansija al meni se cini veza.Da koja od nas takav vrtic otvori bilo bi da smo pukle,ili da nismo normalne a ovako pa ona je ipak zena Danisa Tanovica svjetska elita.Ja ne znam nikoga ko ide u taj vrtic valjda se sa tom kremom ne druzim.Jesam se raspitivala za taj vrtic dok mu ne saznadoh cijenu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Eto poslije njega dijete ce mi moci odmah na fakultet.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 17:07:18   
Visnja RR
ma kakav fakultet ...sta ce mu kad sve nauci u vrticu... i odma dobije glavnu ulogu u filmu Danisa T. user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 17:12:57   
batterfly
Uuuuuuhh,user posted image
nisam imala namjeru da bilo koga iznerviram ili nesto sl.
Samo sam vidjela naslov teme i dala jedinu ideju za koju sam znala, nista vise.....
Mozda sam nekome pomogla, ali us vakom slucaju nisam htjela da odmognem....user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 17:14:33   
stella
user posted image Visnja kraljica si.

Cure hajde malo pisite adresice i brojeve,za one vrtice za koje ste cule da su ok.........

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 17:36:34   
Visnja RR
vrtic za koji znam da je kao iz bajke ...na Stupu...
on je u sklopu KSC...  nisam sigurna da li se jos uvjek zove katolicki (ili kako vec), znam da je trebalo doci do promjene naziva... ali znam da idu djeca svih nacionalnosti...
izgradjen je novi prije godinu dana... i par klinaca iz mog komsiluka idu tamo... kazu da je vrh... prava bajka... i da djeca nece kuci...user posted image
cjena izmedju 160 i 200 km

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Privatni vrtici u SA
23.2.2009 17:51:11   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: tea lana

Da koja od nas takav vrtic otvori bilo bi da smo pukle,ili da nismo normalne a ovako pa ona je ipak zena Danisa Tanovica svjetska elita.


U SArajevu već dugi niz godina postoji vrtić koji radi po istom principu, Montesory program, vrtić se zove Fenix.
Cijena je takodje malo više nego u državnih vrtića, ali nije 450 KM.

Sem toga treba imati na umu još nešto. Vrtići JU Djeca Sarajeva ne koštaju 150 KM koliko roditelji plaćaju, jer još toliko daje Vlada Kantona. Izvinite, 300 KM je previše za ono što državni vrtić nudi.


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *