|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  988 989 [990] 991 992   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 14:23:23   
Srculence
melly ja prvi put čujem za to da Pvlovićeva krema nije za mušku djecuuser posted image Mi koristimo nekad bademovu nekad Pavlovićevu..nikad to nisam čulauser posted image Pa valjda bi na kremi pisalo kakvo upozorenjeuser posted image
Pusa za tebe i tvog dječakauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 24726
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 14:28:45   
amela2208
melly_ dobro nam doslauser posted image user posted image user posted image user posted image
super sto su vam kukovi dobro izasli na UZ, a to za pavlovicevu nema veze zive jer da nesto skodi pisalo bi na kremi. Slobodno je koristi. İ mi moramo ovih dana da snimamo kukove pa cemo vidjeti kakvi ce rezultati izaci jer prosli put DR nije bio 100 posto zadovoljan i preporucio nam je bio siroko povıjanje.

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 24727
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 14:29:23   
melly__

IZVORNA PORUKA: koka i po

teta u apoteci rekla mojoj mami da ona nije za musku djecu ..



Zaštouser posted image i ja bi to voljela znati.

Eto kao ima u njoj neven a on nije dobar za muske bebe,mogu ne daj Boze od nje postati sterilniuser posted image kaze samo bademova krema ona je dobra za sve....i meni je ovo cudno pravouser posted image pozz..

_____________________________

17.06.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 24728
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 14:33:12   
melly__
I nama je dr preporucila siroko povijanje....ali to i radimo od prvog dana..ne moze sireuser posted image user posted image ..i meni je ovo za kremu cudno,ali kontam valjda ova u apoteci zna...nije neka komsinka rekla pa da kazem da su babske user posted image user posted image
Hvala na dobrodosliciuser posted image

_____________________________

17.06.

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 24729
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 14:39:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: iv@ncica
dadada-  jao kad  citam  tvoje  postove..kao  da  citam  o  svom  Andreju,pa  evo  i  za  ove  bodije  sadauser posted image ,  uvijek  se  negdje nesto  povlaci..jos  smo  dobili  narukvicu  maju  za  juke...e  pa  zamisli  kako  izgleda  user posted image user posted image ljudinauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image ma znam...ia ja ga prepoznam bezbroj puta u tvom Andrejuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 24730
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 14:41:03   
Anoniman
e to siroko povijanje ima samo kod nas...svabe kazu da su pampersice tako skrojene da za tim vise nema potrebe

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 24731
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 14:44:41   
amela2208
IZVORNA PORUKA: dadada

e to siroko povijanje ima samo kod nas...svabe kazu da su pampersice tako skrojene da za tim vise nema potrebe

pa nema ni kod nas u Turskoj, ali ja sad kad sam bila u C.G odvela je kod Dr na kontrolu i uradili UZ kukova i pedijatrica se cudila kako ja ne povijam na sirokouser posted image  Preporucila mi je mjesec-mjesec ipo da stavljam siroko povijenje ı opet kontrolu kukova da uradim. Hajd rekoh da uradim mozda i nasi Dr znaju nestouser posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24732
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 14:49:43   
iv@ncica
daaaadada-user posted image user posted image   jesi  procuser posted image tala    na  temi  znacenje  imena   nasih  bebaca ..taman  ti  je  tako, na  temi  ima  link  pa  baci  okouser posted image .
-
melly- vec  sam  ti  jednom  pozeljela  dobrodoslicu pa  da  ne  ponavljam...za  kremu   to  prvi  put  cujem..a  za  siroko  povijanje  ja  nisam  bas  hajala  puno  stavljala  prvih  mjesec  dana  one  violetine  pelene , jer  su  deblje  i  nekako  sire,  i  preko  toga  trokut...i  poslije  je  bas  ugrijalo i  skinula  mu  sve  i  presla  na  aktiv  baby  pempe,  a  na  s.  kukova  isli  jednom  na  snimanje  i  sve bilo  ok,  s  3  mjeseca  i  to  je to...a  Andrej  rano  prohodao  i  sam  rano  sjedio  i  sve...ali  radi  prevencije  sve  treba provjeriti...  ne  brini  seuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24733
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 14:52:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: amela2208

IZVORNA PORUKA: dadada

e to siroko povijanje ima samo kod nas...svabe kazu da su pampersice tako skrojene da za tim vise nema potrebe

pa nema ni kod nas u Turskoj, ali ja sad kad sam bila u C.G odvela je kod Dr na kontrolu i uradili UZ kukova i pedijatrica se cudila kako ja ne povijam na sirokouser posted image  Preporucila mi je mjesec-mjesec ipo da stavljam siroko povijenje ı opet kontrolu kukova da uradim. Hajd rekoh da uradim mozda i nasi Dr znaju nestouser posted image user posted image
ne znam sta bih ti rekla...ja opet vjerujem svima vise nego nasim dr.user posted image ...a i nije mi jasno nikako...ne preporucuju one nosiljke...kengur...kao bas radi iscasenja kukova...nego sling marame...a onda trebas dijete siroko povijati...ja licno sam Andreja mozda mjesec dana povijala siroko...i to samo preko noci...a ljeti pogotovo nisam...bjez...zamisli kako to mora biti...preko one plastike od pelena jos i debeli sloj pamuka...brrrrrrrr

(odgovor članu amela2208)
  Neposredna veza do poruke: 24734
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 14:54:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

daaaadada-user posted image user posted image   jesi  procuser posted image tala    na  temi  znacenje  imena   nasih  bebaca ..taman  ti  je  tako, na  temi  ima  link  pa  baci  okouser posted image .
-
melly- vec  sam  ti  jednom  pozeljela  dobrodoslicu pa  da  ne  ponavljam...za  kremu   to  prvi  put  cujem..a  za  siroko  povijanje  ja  nisam  bas  hajala  puno  stavljala  prvih  mjesec  dana  one  violetine  pelene , jer  su  deblje  i  nekako  sire,  i  preko  toga  trokut...i  poslije  je  bas  ugrijalo i  skinula  mu  sve  i  presla  na  aktiv  baby  pempe,  a  na  s.  kukova  isli  jednom  na  snimanje  i  sve bilo  ok,  s  3  mjeseca  i  to  je to...a  Andrej  rano  prohodao  i  sam  rano  sjedio  i  sve...ali  radi  prevencije  sve  treba provjeriti...  ne  brini  seuser posted image
de mi ga stavi...nemrem naciuser posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 24735
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 14:57:30   
melly__

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

daaaadada-user posted image user posted image   jesi  procuser posted image tala    na  temi  znacenje  imena   nasih  bebaca ..taman  ti  je  tako, na  temi  ima  link  pa  baci  okouser posted image .
-
melly- vec  sam  ti  jednom  pozeljela  dobrodoslicu pa  da  ne  ponavljam...za  kremu   to  prvi  put  cujem..a  za  siroko  povijanje  ja  nisam  bas  hajala  puno  stavljala  prvih  mjesec  dana  one  violetine  pelene , jer  su  deblje  i  nekako  sire,  i  preko  toga  trokut...i  poslije  je  bas  ugrijalo i  skinula  mu  sve  i  presla  na  aktiv  baby  pempe,  a  na  s.  kukova  isli  jednom  na  snimanje  i  sve bilo  ok,  s  3  mjeseca  i  to  je to...a  Andrej  rano  prohodao  i  sam  rano  sjedio  i  sve...ali  radi  prevencije  sve  treba provjeriti...  ne  brini  seuser posted image

Hvala user posted image to za kremu je i meni cudno vjeruj...ali svega sam se vala naslusala pa me nista vise ne moze ni iznenaditiuser posted image a za kukove cu nastaviti sa sirokim povijanjem,sta cu user posted image nema ni druge,kontrola nam je za mjesec..nisam mm ni rekla kakav je panicar ne bi smjela user posted image uzeti u ruke user posted image user posted image malo neozbiljno od mene ali sta cu on bi mi samo stvorio nervozu,a ja sam pozitivacuser posted image znam da ce to aBd sve biti u redu..pozz i user posted image

_____________________________

17.06.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 24736
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 14:59:02   
amela2208
ovdasnja medicina je jko razvijena u svakoj oblasti, ja sam ponovo moju malu vodila kod Dr ovdje i prevela joj sve sa izvjestaja sto pise zena se nasmija kaze nema potrebe ali posto vidim da si se uplasila i da te to nebi opterecivalo stavljaj joj po dva pampersa (jedan normalni i jedan vecu velicinu)nekih mjesec dana pa uradi kontrolu. Cekam da uhvatim muza kuci (a ne  vidjamo se u zadnje vrijeme)pa da je vodim na UZ. Sa znam uvijek u covjeka ostane ono "a sta ako je u pravu?"

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24737
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 15:01:41   
Anoniman
svako radi najbolje kako zna...meni nema logike...al' eto

(odgovor članu amela2208)
  Neposredna veza do poruke: 24738
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 15:12:51   
Mya_81 RR
Melly, neka si nam došla i ti na ovu temu user posted image

A to za kremu, ma čista babska priča...slobodno koristite ako vam odgovara...a ja žene u apoteci čime se ona bavi user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24739
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 15:18:58   
*pcelica*
Nelly dobro nam dosla user posted image user posted image user posted image za tebe i tvog bebaca
Mi jutros isli vaditi nalaze. Nalaz urina ce nam sutra biti gotov a nalaz brisa tek u ponedjeljak user posted image Atija je danas hb malo bolje nema temperaturu ali ima malo proljeva pa joj dajem cajeve da ne dehidrira malo je i veselija ali mi jos uvijek ne dozvoljava da se udaljim ni metra od nje
Vidim da ste se raspisale o UZ kukova pa da i ja podijelim svoje iskustvo. Atiju sam nosila privatno kad je napunila tri mjeseca i dr mi rekao da sam zakasnila sa pregledom jer sam kao trebala ranije user posted image a koliko znam u kosevu bebama tada snimaju kukove, elem kad je vidio kako je povijam rekao mi da ne valja jer na onu pamucnu pelenu ide jos jedna pelena, znaci pampers pa pamusna slozena u oblik pravugaonika pa onda trokut . MOja reakcija je bila pa bit ce mi dijete kao zaba user posted image user posted image   nakon pregleda nam je rekao da ponovimo pregled  sa navrsenih pet mjeseci najdalje sa pet i po. Sad cu ispasti losa majka ali ja taj pregled nisam obavila jer je sve bilo u redu a ni te pelene nisam stavljala nego sam i postojecu ukinula jer joj je smetala.


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 24740
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 16:39:07   
Anoniman
brzinski pozzz.Spavala sam sa A.skoro ja ustala prije njega.Inace je danas nesnoljivo nervozan sigurno,vakcina ralog al sta cu ja ture nema.
Ivancice,znam da ste svasta prosli zbog vakc.al eto nama rekose kao da nece imat turu od nje nikakouser posted image iskreno nevjerujem al budemo,vidjeli....al zato je nervoza tu,uzasna
Dobice on parac.ako ovako nastavi seuser posted image jer mi ped.rece iako nebude ture a nervozan bude daj parc.za svaki slucaj.
Pusa svima idem sad za poslom


(odgovor članu *pcelica*)
  Neposredna veza do poruke: 24741
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 16:43:48   
Mona Mohamed
Opet ja..
Htjela sam vas pitati, obzirom da cu postati mama aBd sad u septembru, je li mi pod obavezno kupiti izdajalicu, pumpicu..Kako je vec ko zove..
I molim vas, ako neko ima odgovor, neka mi javi na PP..Nisam ni prosli odgovor stigla procitati..Izgubila se u moru postova.user posted image
A proslo pitanje je bilo, je li beba od 7 dana spremna na voznju autom..Put traje 6-7 sati s tim da bismo na pola puta prespavali u nasoj kuci i po potrebi se odmarali..I ovaj odgovor mi posaljite na PP..Vazi? Veliki zagrljaj za sve i unaprijed hvala.

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24742
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 16:48:27   
škorpija
pavlovićeva krema sadrži male količine borne kiesline koja u velikim količinama može biti štetna, ali to nema veze s spolom djeteta. ja je koristim i koristiću najbolja je. a ko se boji, može kupiti  pavlovićevu bez borne kiseline, to je ona sa cjetovima na pkaovanju i piše da je sa kamiliocm, a isti je proizvoša.

amela za široko povijanje meni je to bezeze, ja nisam ni dana bebija široko povijala, to preporučuju još samo dr. na balkanu i nigdje više. ali ako antavljaš s tim pazi da ti se bebi ne ospe po ovoj vrućini, četo peri guzu mlakom vodom i dobro posuši

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24743
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 17:07:19   
Meri29
Za Pavlovicevu kremu moram, ali moram da komentarisem da nigdje veze to nemauser posted image user posted image user posted image Ona sluzi da se bebina guza namaze poslije svakog pranja i to da ne bi doslo do upale i onih groznih ranica. Kakva je razlika izmedu muske i zenske koze i njihovih obiljezja (pola sata stojim i kontam kako da ih nazovem user posted image ) Joj sta nam sve nece izmisliti, svasta

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 24744
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 17:07:30   
mala86
cao cure
evo mi se vratili iz Fojnice!nisam ni razocarana ni odusevljena-tako tako,ali o tome na nekoj drugoj temi!
Leon se kupo,bas uzivo,na pocetku malo ustezanja dok se ne oslobodi,a poslije se smije,mlati rukicama i nogicama,sarmira curice user posted image
kisa nas potjerala ranije,a i on bas nije htio spavat,razgleda,penje se po nama,a kad smo sjeli u auto-odmah!
ja sam preumorna,jedva cekam da se bubnem u krevet,a tek je 5user posted image

veliki kisic za user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 24745
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 17:09:43   
Sonja
pozzz svima
nemam puno vremena pa cu na brzinu da se pohvalim da Adin cijeli dan piski na tutu..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
stalno ga nudim i nije ni jednom popiskio pod..znaci danas smo potrosili samo jednu pelenuuser posted image user posted image user posted image user posted image
dobro napredujemouser posted image juce je jednom popiskio poduser posted image
pusa svim slatkisima

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 24746
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 17:10:10   
škorpija
ja sam čula da je fojnici velika gužva ovih dana

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 24747
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 17:12:01   
škorpija
ma adin je najpametniji u cijeloj generacijiuser posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 24748
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 17:20:27   
mala86
IZVORNA PORUKA: škorpija

ja sam čula da je fojnici velika gužva ovih dana


ma nije strasno bilo bar danas



_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 24749
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 17:23:12   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

ma adin je najpametniji u cijeloj generacijiuser posted image user posted image


Slažem se user posted image user posted image user posted image

A ja ću se sad dobro zamisliti šta sam to rodila user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 24750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  988 989 [990] 991 992   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  988 989 [990] 991 992   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *