|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  987 988 [989] 990 991   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 2009/2010
20.7.2010 22:46:10   
Anoniman
Hanady... morala sam malicuk... hihihihi... user posted image i tebi... nego nisam te vidjela da si mi se prijavila za sutra user posted image

Meri, nas je pasos i zafrkao ove godine za more... nama velikim istekao prosle godine pa nismo ga mijenjali kontali da cemo ove godine pravo i Nanetu da izvadimo, medjutim sve se to nesto oduljilo tako da smo sad svi bez istog... a i kontam sad ce i Ramazan nema se kad otici... mozda posle Ramazana ako bude vrijeme povoljno... a vama bi bas super bilo pravo sa tvojima makar vas dvije da iskoristite koji dan...


< Poruku je uredio Bambi09 -- 20.7.2010 22:48:29 >

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 24701
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 7:38:40   
Meri29
Jutroouser posted image Koje jutro, mama se probudila, a curica jos spava. To se jos nikada nije dogodilo, obicno me ona budi.

Pcelice avi kako je bilo danas kod dr.

Vi kafendzije lijepo se provedite i nemojte nam zaboraviti slikati tu kaficuuser posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24702
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 10:09:24   
Srculence
Jutro mamice i bebice.
Mi smo lijepo spavali ali dok smo zaspali muke živeuser posted image U zadnje vrijeme neće da spava dok se dobro ne isplače..i tek onda zaspeuser posted image
Popili smo pola antibiotika i ništauser posted image Još uvijek se za uho drži i plačeuser posted image ...sve mi se čini da ćemo morati završiti na pencilinimauser posted image
Danas kafica:-)))Jedva čekam!!!


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 24703
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 10:27:29   
Anoniman
pozzzz.....
Vidim ima svega bas mi je zao pcelice ,,bebare male dusa mila da nam brzoo ozdraviuser posted image
Srculence,nece abd.zavrsiti na pencilinima nebrini mila:-)
Mi smo dobro isli jutros na bociku,dobro je podnio malo plakao nista strasno
Ima 9.550gr.ja zadovoljnauser posted image samo neka je zdrav.I da rekla mi,je da komotno predjem na 3,2%mlijeko ....A davala sam 2,5%
Rekla nam teta da od ove boce nece imati turu,samo oblogu stavljat.
dok nam rece ped.i ako nebude imao turu a bude nervozan dati preventivno slobodno sirup parac.
Boca rezervisana opet u januaru:)
Kad bude imao 18.mjes.abd.
Pusa svima

< Poruku je uredio felix -- 21.7.2010 10:28:18 >

(odgovor članu Srculence)
  Neposredna veza do poruke: 24704
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 10:54:40   
lecky
pozdrav mamama i malim medicima....moja user posted image  ima 2mj. i u zadnje vrijeme je počela da plazi jezik pa me ineteresuje da li vase bebe to rade i da li je to ok...pozdrav

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24705
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 10:57:23   
Anoniman
pozdrav lecky.
Da to je sasvim o.k sto mljacka jezikom nebriniuser posted image ......
Kako,slusa malena???
Spaval,papal fino ???user posted image

(odgovor članu lecky)
  Neposredna veza do poruke: 24706
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 11:10:02   
lecky
sto se tiče hape tu nema da fali mislim da bi mogla po čitav dan da bude na siki....rođena je sa 3550 i sad vec ima 5800....sto se tice spavanja preko dana manje spava a noću oko 22 ili  22.30 i budi se 1 oko 5 i ponovo u 8 i to je to...uh mama je čekala nekih godinu i po pa sad strepnja nad njom sve pratim možda i previseuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24707
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 11:28:09   
Hanady RR
juto...bambi ženo kako nisma eno sam ti podebljalauser posted image user posted image user posted image tamo na temi

ja sad imam posla preko glave...pa onda na frizuru pa će mi muž dovesti mlađe dijete u frizera a on ode da mi mijenja lamelu i zupčasti u autu (user posted image sve sam skršila) pa onda eto nas na kafu...pa onda eto muža po nas pa idem sa mamom i sekom na večeru...prosto moramo jer moja mama što naumi neumoljiva je nekakva rezentacija magneta pojma nemam i morm ićuser posted image

e do tada muž će zvaršiti krečenje cijelog stana...noćas već mogu srećivat...serać ne prlja kad kreči a sitne stavri sam sve obavila preko vikenda ( šta ima sitneuser posted image user posted image user posted image user posted image )

Srculence ja bih tražila uputu ua ORL i pregledla malo to uho kod specijaliste...da nije djetetu krajnik pa od njega boli ili nešto drugo...

trebaš se malo posvetiti tome i posevjetaovati sa specijalistom...

kel trošite kapu ili samo antibitik....
nemoj zagrijavati uho previše...

ipak sepcijalista najbolje zna, ja bih tražila uputnicu user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lecky)
Neposredna veza do poruke: 24708
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 11:29:03   
Anoniman
masallah za bebaruuser posted image user posted image user posted image user posted image slusa mamu fino.Ma nebrigaj draga nemas potrebeuser posted image vidim fino,papa spava gdje ces bolje.......
Mene anel nije nista sluso dok je bio tako maji kao tvojauser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu lecky)
  Neposredna veza do poruke: 24709
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 12:16:13   
lecky
eh jedino sto nasa Bobica nece u kolica..pa mama mora nosit nju i vuci kolica kad se rasplačeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24710
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 12:21:35   
Meri29
Lecky samo ti nju pusti neka malo place, navici ce se na kolica, samo treba da vidi da mama ne skace na svaki plac.

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu lecky)
Neposredna veza do poruke: 24711
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 12:26:19   
R&T@
Pozdrav, generacijo....
user posted image user posted image user posted image

Moj zenski djecak i ja se vratili s buckanja...
Za veliko cudo, slusala me i to samo zato jer nije htjala hodati bosa po kamenju, a ja sandalice sakrila user posted image user posted image user posted image

Moja velika princeza je sad na moru sa nanom i dedom, pa mi puuuno nedostaje....user posted image

lecky, tako malenim bebama su kolica ogromna, pa ih je cesto strah...
a sada je pretoplo za neka "ususkavanja"... mozda ce biti drugacije kad bude u onoj nosiljci koja ide uz kolica... a i navika je cudo... pozdravi...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu lecky)
Neposredna veza do poruke: 24712
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 12:29:55   
Meri29
Tajrauser posted image neka si se ti nama vratila. Velika princeza uziva, zato mama ima vremena da uziva sa manjom, gledaj pozitivno, tako cete se sve tri puno pozeliti kada se ona vrati da ce vam biti bas superuser posted image
Mi cekamo majku i djeda, na putu su nam, Majdu sam okupala i sredila, jadno dijete sa svim ovim snalicamauser posted image user posted image Eno je zaspala od mukeuser posted image user posted image

Felixuser posted image za naseg hrabricu Anela. Sad ste rahat sto se tice vakcina jedno vrijeme

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 24713
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 12:54:29   
Anoniman
vratia se simeuser posted image user posted image user posted image
neka si se ti nama vratia...to sa sandalama ti je pravo dobra ideja...hmmmmmmmmmm...hvalauser posted image

mi odosmo u petak...ako bog da...a vracamo se kad se vratimo...ja se nadam da je moj komsija i dalje neinformisan sto se interneta i zastite tice...pa da cu se opet nakaciti na njega...jer se ja bez neta osjecam ko bez gacauser posted image

(odgovor članu Meri29)
  Neposredna veza do poruke: 24714
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 13:40:37   
amela2208
 
Dobro jutro i od nasuser posted image user posted image user posted image
posto mi ne spavamo noc u ove sate se budimouser posted image user posted image user posted image sta je ovo bambi pokupila sve zeneuser posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: lecky

pozdrav mamama i malim medicima....moja user posted image  ima 2mj. i u zadnje vrijeme je počela da plazi jezik pa me ineteresuje da li vase bebe to rade i da li je to ok...pozdrav

dobro nam dosla draga lecky, bebara mashAllah super napredujeuser posted image user posted image user posted image user posted image  nek je nek rucka koliko ona hoce-to je njenouser posted image user posted image user posted image Moja sara se rugala svima sa nepunih dva mjeseca ali je ona imala malo krupe pa smo i to rijesi uz pomoc nasih zenica sa RR.

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu lecky)
Neposredna veza do poruke: 24715
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 13:41:17   
R&T@
Hvala vam....
Ti me, meri, bas ohrabri...srce si user posted image ...

Ti, dadada, cuvaj gace... sta cemo mi ako ti ostanes bez gaca
user posted image user posted image user posted image
Sakrij one ceske sandalice...
I, sretno na putu...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24716
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 13:43:06   
Hanady RR
tjra draga...
joj jes ti radostan stil pisanja....

ja više čekat nemerem...more more plavo more....

al sve me strah ko će farah po plaži saulisat...dobar štos da i ja nju bosu pustim tako bi zaštitila tuđe peškire jer i ona jako voli da slažeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 24717
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 13:45:07   
koka i po
Evo i nas user posted image jupiiiiiii nemamo nikakvu bolešćugu..ne primjenilo seuser posted image user posted image user posted image
Osip je izgleda izazvala ova luda vrućinauser posted image Samo da se javim svom novom klanuuser posted image (inače pripadam i onim našim trudnicama i trudilicama i svimaaaa...ne zamjerite samo sam ase danas pravo rasteretiila)A sad odoh skočiti na drugu temu.Pusica svima koje su me nisu ignorisale na ovoj temiuser posted image a i onima koje jesuuser posted image

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 24718
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 13:59:33   
amela2208
koka i po ja svojoj curici koristim pavloderm-pavlovicevu kremu za sve osipe i sve sto joj se pojavi na kozi.pa eto preporucujem je i tebi jer stvarno je predobra krema za  sve

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 24719
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 14:04:24   
koka i po
IZVORNA PORUKA: amela2208

koka i po ja svojoj curici koristim pavloderm-pavlovicevu kremu za sve osipe i sve sto joj se pojavi na kozi.pa eto preporucujem je i tebi jer stvarno je predobra krema za  sve




Pavlovićevu kremu već odavno koristim ali mi u ovom slučaju nažalost nije pomogla.Osip je baš u tolikoj mjeri da su potrebni medikamenti.

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 24720
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 14:09:25   
amela2208
eto hvala Bogu da se nestao osipuser posted image user posted image  A mojoj curici se nikako nije nista pojavilo hvala Bogu jer svu beby kozmetiku koristim od Pevlodermauser posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 24721
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 14:11:42   
iv@ncica
pcelice i  srculence-  drzimo  fige  da  sve  prođe  brzoooouser posted image
koka-  ma  i  mi ti i  imamo  stalno  te  neke  osipe  od  kad  je  upeklo..vrucina.  znoj  i  slll...a  nek  niej  nista  strasno..
felixuser posted image    za  bocu, polako ti  s njim  i  ipak  ga  pazi  narednih  dana.,  nama  su  isto  rekli  za  tu  bocu  pa  tamo  iza    6-8-10 ili  cak  i  kasnije  nastupe  nus pojave...pa  moj  ti  je  savjet  da  ne  ides  na  put  iducih  15  dana  za svaki  slucaj,  a  znas  koliko s am pisala o  tome  sto  nas  je sve  mucilo.
hanady-ne  brini   bit  ce  farah  super....moj  je  decko  sve  zasjenio  na  plazi  svojim  nestaslucima..tako  da  mu  nema  ove  godine  vise...iako  se  ja  jos  nesto  kolebam  d a barem  jos  jedan  dan  odem..ali  eto  i  povraca  u  autu  pa  mi  malo  muka  i  od  toga..a  ne  bih  mu davala  tablete..meni  je  to nekako  jos  rano.

dadada-  jao kad  citam  tvoje  postove..kao  da  citam  o  svom  Andreju,pa  evo  i  za  ove  bodije  sadauser posted image ,  uvijek  se  negdje nesto  povlaci..jos  smo  dobili  narukvicu  maju  za  juke...e  pa  zamisli  kako  izgleda  user posted image user posted image ljudinauser posted image
lecky-  user posted image  bravo  za  dojilicu  malu...samo  ti  nju  pusti  nek  ona  dokiiii  i  dokii...to  joj  je  sav  posao,  i  imas  masu  tema  o  dojenju  koje  ti  mogu  pomoci, a  za  kolica mi  smo  mimali  isti  problem i  tek  kad  je  poceo  sjediti  ili  u  polulezeci onda  je  mirovao  i  gledao  i  tako  i danas...kolica  su  mu  karta  za  vani  i odmah  bude  dobar..a  do  btad  vuci  njega  i  kolica..pa  kengur.  ohhhh  prosli  smo to  ne brigaj

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 24722
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 14:18:46   
Srculence
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

juto...bambi ženo kako nisma eno sam ti podebljalauser posted image user posted image user posted image tamo na temi

ja sad imam posla preko glave...pa onda na frizuru pa će mi muž dovesti mlađe dijete u frizera a on ode da mi mijenja lamelu i zupčasti u autu (user posted image sve sam skršila) pa onda eto nas na kafu...pa onda eto muža po nas pa idem sa mamom i sekom na večeru...prosto moramo jer moja mama što naumi neumoljiva je nekakva rezentacija magneta pojma nemam i morm ićuser posted image

e do tada muž će zvaršiti krečenje cijelog stana...noćas već mogu srećivat...serać ne prlja kad kreči a sitne stavri sam sve obavila preko vikenda ( šta ima sitneuser posted image user posted image user posted image user posted image )

Srculence ja bih tražila uputu ua ORL i pregledla malo to uho kod specijaliste...da nije djetetu krajnik pa od njega boli ili nešto drugo...

trebaš se malo posvetiti tome i posevjetaovati sa specijalistom...

kel trošite kapu ili samo antibitik....
nemoj zagrijavati uho previše...

ipak sepcijalista najbolje zna, ja bih tražila uputnicu user posted image



Hanadyuser posted image ... Mi smo i bili kod specijaliste ORL i on nam je i konstatovao upalu oba uhauser posted image i preporučio penciline ali njegova ped. je rekla da nisu leukociti toliko povišeni i da je grehota dijete bosti pencilinima...pa mu je dala Ospen.Ona dr na ORL mu je i grlo geldala kaže nije upaljeno.
Stavljam mu kapi Otol H i po nekad grijem uho ali ne peviše..
Vidjet ćemo šta će biti poslije ovog Ospena.


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 24723
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 14:19:08   
melly__
Pozdrav drage zene i malene user posted image ..evo da se i mi prikljucimo ovdje..jos jednom smo pokusali pa nas niko sem Mye_81 nije primjetiouser posted image pa evo da opet pokusamouser posted image user posted image user posted image user posted image
Mi smo dobro..napredujemo rastemo,imali smo malo problema sa stolicom,i tu nam je MYA_81 pomogla,hvala joj punouser posted image ali sad je hB sve u redu...juce smo snimali kukove...snimak je super ali nesto pregled nije bio ok,ali to cu na ovoj drugoj temi...e sad da vas pitam za ovu Pavlovicevu kremu--- teta u apoteci rekla mojoj mami da ona nije za musku djecuuser posted image user posted image ..meni to nesto cudnouser posted image pa reko da vas pitam..
da ne gnjavim vise,dok ne pohvatam sve konce sve vas toplo pozdravljamo i user posted image ja i moj djecak maleni.

_____________________________

17.06.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 24724
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 14:22:56   
koka i po
teta u apoteci rekla mojoj mami da ona nije za musku djecu ..



Zaštouser posted image i ja bi to voljela znati.

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 24725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  987 988 [989] 990 991   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  987 988 [989] 990 991   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *