|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  988 989 990 [991] 992   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 17:57:05   
Sonja
jesmo li to titulu dobiliuser posted image hehe hvala vam
ma sutite ureknut cete gauser posted image
kao sto skorpija kaze ja jako puno radim s njim jer nigdje ne radim u firmi i po cijeli dan sam s njim bas mu se maksimalno posvetim...a i zavisi sve od djeteta do djeteta..on do neki dan nije htio ni da pogleda tutu a kamoli da piski u nju..jos uvijek nece da sjedi al i sa ovim sam prezadovoljna jer svaki put kad kupujem pempas dodje mi da placem jer mi se dijete lijepo popisa i pokaki na pareuser posted image a to tajo tesko zaradi

ljubim vas sve punooooo

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 24751
   RE: Bebe 2009/2010
21.7.2010 20:25:52   
Meri29
Cestitamo Adinu nasoj pametnici velikojuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 24752
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 0:54:08   
iv@ncica
adine-user posted image user posted image user posted image

ja  svog andreja  nisam  jos  uspjela  sjesti  na tutu,  on  se  izvija,  skoci  s  nje..pa  sjedne  pored  nje  i  natakari  je  na  glavuuser posted image user posted image user posted image ..pa pooooollllloooddiitttt  s  njegovim  instalacijama...vidi  se  da  je umjetnicki  tip  nove  generacije,  odmah  presao  na  performanseuser posted image user posted image
 
dadada-  ; ime Andrej
Origin: Slavic
Sex: Male
Unisex Name? No
Meaning: Strong.
Soul Urge: People with the name Andrej have a deep inner desire for a stable, loving family or community, and a need to work with others and to be appreciated.
Expression: People with the name Andrej are excellent at analyzing, understanding, and learning. They tend to be mystics, philosophers, scholars, and teachers. Because they live so much in the mind, they tend to be quiet and introspective, and are usually introverts. When presented with issues, they will see the larger picture. Their solitary thoughtfulness and analysis of people and world events may make them seem aloof, and sometimes even melancholy.

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 24753
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 0:59:46   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Mona Mohamed

Opet ja..
Htjela sam vas pitati, obzirom da cu postati mama aBd sad u septembru, je li mi pod obavezno kupiti izdajalicu, pumpicu..Kako je vec ko zove..
I molim vas, ako neko ima odgovor, neka mi javi na PP..Nisam ni prosli odgovor stigla procitati..Izgubila se u moru postova.user posted image
A proslo pitanje je bilo, je li beba od 7 dana spremna na voznju autom..Put traje 6-7 sati s tim da bismo na pola puta prespavali u nasoj kuci i po potrebi se odmarali..I ovaj odgovor mi posaljite na PP..Vazi? Veliki zagrljaj za sve i unaprijed hvala.

nije obavezno. mozda ti se laktacija odmah uspostavi i ne bude potrebe. ako zatreba lako je kupiti naknadno. nije bas jeftino pa da djaba ne trosis pare. ja je nisam kupila, ali sam nakon par dana, kad je mlijeko nadoslo imala problema sa lijevom dojkom, jer nije htjela da doji lijevu, samo desnu, pa je malo falilo da dobijem upalu. onda sam posudila pumpu i na vrijeme se izvukla. ne znaci da ces i ti imati problema. u svakom slucaju, ako zapne nek ti neko kupi il posudi od nekoga...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 24754
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 1:01:21   
teacher75
ja se zaletila da odgovorim i tek sad vidjeh za PP, pa saljem i PP user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 24755
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 1:04:39   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: melly__

Pozdrav drage zene i malene user posted image ..evo da se i mi prikljucimo ovdje..jos jednom smo pokusali pa nas niko sem Mye_81 nije primjetiouser posted image pa evo da opet pokusamouser posted image user posted image user posted image user posted image
Mi smo dobro..napredujemo rastemo,imali smo malo problema sa stolicom,i tu nam je MYA_81 pomogla,hvala joj punouser posted image ali sad je hB sve u redu...juce smo snimali kukove...snimak je super ali nesto pregled nije bio ok,ali to cu na ovoj drugoj temi...e sad da vas pitam za ovu Pavlovicevu kremu--- teta u apoteci rekla mojoj mami da ona nije za musku djecuuser posted image user posted image ..meni to nesto cudnouser posted image pa reko da vas pitam..
da ne gnjavim vise,dok ne pohvatam sve konce sve vas toplo pozdravljamo i user posted image ja i moj djecak maleni.

meni je ovo zaista smiješno...
krema koja u sebi ims asastojke koji se poreporučuju u korištenju nema mi loogike da se djeli na mušku i žensku djecu. Svaštauser posted image

nema nikakvih problema da je koristiš ako tvom dječaku godi.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 24756
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 1:09:51   
Hanady RR
e evo vidim mona je dobila odgovor na PP....

a ovo sa kermom i nevenom...sad sam šokirana....čuj molim te neven može dovesti do steriliteta...
al fakat na osnovu čega je tako nešto bubnula...
ja bih nju fino prijavila pa nek onda babske priče i tušenje nekog drrugog proizvoda obavlja van zvanične istitucije apotekeuser posted image

široko povijanje nije bezveze...
no svako ima svoje a o istom imamo temu pa u slučaju daljenj porebe nastavit ćemo tamo sa iznošenjem mišljenja...ja ću sada ove postove tamo prenijeti jer neka se zna da je naša meidcina u odnosu na duge malo drugačijauser posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 24757
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 1:24:25   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Nelly dobro nam dosla user posted image user posted image user posted image za tebe i tvog bebaca
Mi jutros isli vaditi nalaze. Nalaz urina ce nam sutra biti gotov a nalaz brisa tek u ponedjeljak user posted image Atija je danas hb malo bolje nema temperaturu ali ima malo proljeva pa joj dajem cajeve da ne dehidrira malo je i veselija ali mi jos uvijek ne dozvoljava da se udaljim ni metra od nje
Vidim da ste se raspisale o UZ kukova pa da i ja podijelim svoje iskustvo. Atiju sam nosila privatno kad je napunila tri mjeseca i dr mi rekao da sam zakasnila sa pregledom jer sam kao trebala ranije user posted image a koliko znam u kosevu bebama tada snimaju kukove, elem kad je vidio kako je povijam rekao mi da ne valja jer na onu pamucnu pelenu ide jos jedna pelena, znaci pampers pa pamusna slozena u oblik pravugaonika pa onda trokut . MOja reakcija je bila pa bit ce mi dijete kao zaba user posted image user posted image   nakon pregleda nam je rekao da ponovimo pregled  sa navrsenih pet mjeseci najdalje sa pet i po. Sad cu ispasti losa majka ali ja taj pregled nisam obavila jer je sve bilo u redu a ni te pelene nisam stavljala nego sam i postojecu ukinula jer joj je smetala.


prvi pregeld kukova na koševu se radi do drugog mjeseca...
na prvoj kontoli bebe znači nakon 30 dana kod pedijatra se dobije uputnica za kukove...
gore se više ne čeka jer kada vide dolazak male bebe odmah bude primljena...

ok nisi dijete odvela na vrijeme...
pa si otišla pa dokrot školovan rekao treba nnositi široko povijanje ti smatraš ne treba i nisi dijete odvela na zakazanu drugu kontorlu...
e hajd sve al porpuštanje kontole koju je doktora samtrao da treba baš ti ne odobravam.

To da će ti dijete biti ko žaba je stavrno nije neki razlog za odgađanje preporuke doktora specijaliste.


nemoj da se ljutiš ali molim te da se staviš u poziciju mame čija beba nosi kaišiće...nije beba žaba ali je jako tužno zapustiti dijete.
vidim nemaet još godinu jeli dijete hoda...kako ti možeš biti siguran odokativnom metodom da j sve ok a psecijalista koristi UZ.

ne mislim da si loša mama i znam da vskao za svoje dijete zna najbolje...ali smatram da koliko god sumnjali u ljekare oni su se ipak školovali malo više od nas.

Ja ovaj rizik na sbe nebi mogla preuzeti. MM radio je sa djecom koja su imala porblem kukova...dipl.fiziotarapeut je...ruku bi mi iz ramena slomio da sam porpuštala kontole i izbjegavala široko povijanje. Slušala sam ga jer ipak on se školovao za taj poziv.

I molim te posjeti temu

Široko povijanje
sve tamo ima objašenjeno kako se povija beba...razna iskustva napisana...i mi volimo svoju dijecu pa smo ih povijali ''kao žabe'' jer doktor je rekao da trebamo.

nemoj mi zamjerit al malo je neodgovorno bilo ovo tvoje iskustvo.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 24758
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 7:00:45   
Meri29
Jutrouser posted image

Mi prviuser posted image user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 24759
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 7:31:23   
*pcelica*
Dobro jutro i od nas
Hanady user posted image user posted image da vidis da se ne ljutim. Ja ne zelim da nekom savjetujem da li da slusa doktore ili ne. Na kosevo nisam htijela da je nosim jer sam imala lose iskustvo sa njima na pregledu kod starije djevojcuce, a sto se tice sirokog povijanja ja sam Atiju povijala do treceg mjeseca ali joj nisam stavljala te duple pelene kao sto je on rekao,jer mi je pedijatrica koja je pogledala nalaz rekla da nema potrebe. Meni je bilo malo cudno da on meni cijelo vrijeme govori da je sa user posted image sve u redu a daje mi takv savjete pa sam ja nalaz odnijela pedijatrici i pitala je da li da li da potazim drugog dr i vidim njegovo misljenje a ona mi je rekla da nema potrebe da je nalaz uredan da kao privatnici imaju tu praksu da ponavljaju preglede a to u kosevu ne rade,


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 24760
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 8:06:37   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Meri29

Jutrouser posted image

Mi prviuser posted image user posted image


Jutro user posted image

Mi treći user posted image user posted image user posted image user posted image

Jest vani lijepo...prohladno...a meni čak bilo malo hladno noćas pa sam morala u jednom trenutku zatvoriti prozor...uh, bilo dobro user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 24761
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 8:50:37   
Sonja
evo i nasuser posted image
sinoc smo lijepo spavali bez budjenja jer nije bilo vruce...
evo cekam da se A smiluje da kaki pa da skinem pelene..
on nece da kaki ako je go vec samo u pelenu pa mi zao da ga mucim i uvijek cekam da kaki pa onda mu skinem pelenu..sreca uvijek ujutro kaki:)
cujemo se

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 24762
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 9:50:46   
amela2208
IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: Meri29

Jutrouser posted image

Mi prviuser posted image user posted image


Jutro user posted image

Mi treći user posted image user posted image user posted image user posted image


mi petiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dobro jutro svima, ja nisam svega 2--3 sta spavala uzasna noc, sparina ogromna ne moze se disatiuser posted image  Sara je eto spava i tako...pusa za male, malo vece i velike bebe od nas

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 24763
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 9:57:23   
teacher75
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Dobro jutro i od nas
Hanady user posted image user posted image da vidis da se ne ljutim. Ja ne zelim da nekom savjetujem da li da slusa doktore ili ne. Na kosevo nisam htijela da je nosim jer sam imala lose iskustvo sa njima na pregledu kod starije djevojcuce, a sto se tice sirokog povijanja ja sam Atiju povijala do treceg mjeseca ali joj nisam stavljala te duple pelene kao sto je on rekao,jer mi je pedijatrica koja je pogledala nalaz rekla da nema potrebe. Meni je bilo malo cudno da on meni cijelo vrijeme govori da je sa user posted image sve u redu a daje mi takv savjete pa sam ja nalaz odnijela pedijatrici i pitala je da li da li da potazim drugog dr i vidim njegovo misljenje a ona mi je rekla da nema potrebe da je nalaz uredan da kao privatnici imaju tu praksu da ponavljaju preglede a to u kosevu ne rade,


ponavljaju i u kosevu, mi smo bili 2 puta: sa puna 2 mjeseca /rekli su da je sve ok al da dodjemo za 3 mjeseca) pa smo otisli opet nakon 3 mjeseca i sve je opet bilo ok i narucili nas opet kad beba bude u fazi prohodavanja. to sumnjam da cu otici..


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 24764
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 10:02:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

adine-user posted image user posted image user posted image

ja  svog andreja  nisam  jos  uspjela  sjesti  na tutu,  on  se  izvija,  skoci  s  nje..pa  sjedne  pored  nje  i  natakari  je  na  glavuuser posted image user posted image user posted image ..pa pooooollllloooddiitttt  s  njegovim  instalacijama...vidi  se  da  je umjetnicki  tip  nove  generacije,  odmah  presao  na  performanseuser posted image user posted image
 
dadada-  ; ime Andrej
Origin: Slavic
Sex: Male
Unisex Name? No
Meaning: Strong.
Soul Urge: People with the name Andrej have a deep inner desire for a stable, loving family or community, and a need to work with others and to be appreciated.
Expression: People with the name Andrej are excellent at analyzing, understanding, and learning. They tend to be mystics, philosophers, scholars, and teachers. Because they live so much in the mind, they tend to be quiet and introspective, and are usually introverts. When presented with issues, they will see the larger picture. Their solitary thoughtfulness and analysis of people and world events may make them seem aloof, and sometimes even melancholy.
e vidis...a ono sto sam ja nasla...davno jos...Andrej znaci borac

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 24765
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 10:18:48   
Sonja
e kad vec pricate o kukovima da vas nes pitam..
mi smo isli na uz kad je bio beba i sve je bilo ok i nesto se ne sjecam jel rekao dok. da treba opet kad prohoda..
jel inace ime opet kakva kontrola?

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 24766
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 10:34:59   
Anoniman
ja cu da se user posted image ne mogu mu naci kupace...fino sam ih sklonila negdje posto se igaro stalno s njima...i sad ih ne mogu nacuuser posted image

sonja...ni nama nista nisu rekli za kontrolu...jednom bili...rekli da je sve ok...i to je to

(odgovor članu Sonja)
  Neposredna veza do poruke: 24767
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 10:40:02   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Sonja

e kad vec pricate o kukovima da vas nes pitam..
mi smo isli na uz kad je bio beba i sve je bilo ok i nesto se ne sjecam jel rekao dok. da treba opet kad prohoda..
jel inace ime opet kakva kontrola?

ok imamo temu na koju sa prenijela postove ali evo da odgovorim na tvoje pitanje....

praksa je da dijete ide na kontrolu kada prohoda samo se porvjeri jeli ima dobar otisak kada hoda i jeli sve Ok...to nimalo nije loše uraditi. recimo moja starija djevojčica ima porblema sa stopalima i kada je porhodala išli smo na korntrolu i doktor nam je rekao da je sve ok i pregledo kukove i konstatirao da je nalaz savršen da nema brige ni za kakve deformitete. kada sam primjetila ravne tabane tačnije kriva stopala odvela sam je doktoru privatno sa 2 i pol godine...pitao me jesmo li sa prohodavanjem radili nalaz kukova rekla sam jesmo i u redu je...kaže on onda nema brige sve se da korigovati. Znači da nisma radila taj nalaz sa prohodavanjem ja bi se pojela misleći jesu li kukovi u redu ili nisu i dali će se njene nogice iskriviti u kukovima jer su joj stopala bila ne kriva nego strašno za pogledat.

E eto moje iskistvo...može nekome da znači.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 24768
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 10:43:09   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

ja cu da se user posted image ne mogu mu naci kupace...fino sam ih sklonila negdje posto se igaro stalno s njima...i sad ih ne mogu nacuuser posted image

sonja...ni nama nista nisu rekli za kontrolu...jednom bili...rekli da je sve ok...i to je to


bolje idi kupi drugeuser posted image user posted image user posted image
ja sam tako tražila kablove za prebacivanje slika jer sam ih prije pola godine ostavila da znam gdje suuser posted image i nikad ih nisma našla, mm kupio sebi za mobitel novi...kad izletiše sami iz ormara...sada kada meni ne trabju višeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24769
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 10:48:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

ja cu da se user posted image ne mogu mu naci kupace...fino sam ih sklonila negdje posto se igaro stalno s njima...i sad ih ne mogu nacuuser posted image

sonja...ni nama nista nisu rekli za kontrolu...jednom bili...rekli da je sve ok...i to je to


bolje idi kupi drugeuser posted image user posted image user posted image
ja sam tako tražila kablove za prebacivanje slika jer sam ih prije pola godine ostavila da znam gdje suuser posted image i nikad ih nisma našla, mm kupio sebi za mobitel novi...kad izletiše sami iz ormara...sada kada meni ne trabju višeuser posted image user posted image user posted image

ma ...stvarno cu poceti plakati...nana mu kupila kupaci sorc u chiccu...moram to naci...a njemu bio zanimljiv jer ima onu kao torbicu plasticnu...ma ubiuse

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 24770
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 10:54:51   
Anoniman
naslaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 24771
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 10:57:44   
Sonja

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Sonja

e kad vec pricate o kukovima da vas nes pitam..
mi smo isli na uz kad je bio beba i sve je bilo ok i nesto se ne sjecam jel rekao dok. da treba opet kad prohoda..
jel inace ime opet kakva kontrola?

ok imamo temu na koju sa prenijela postove ali evo da odgovorim na tvoje pitanje....

praksa je da dijete ide na kontrolu kada prohoda samo se porvjeri jeli ima dobar otisak kada hoda i jeli sve Ok...to nimalo nije loše uraditi. recimo moja starija djevojčica ima porblema sa stopalima i kada je porhodala išli smo na korntrolu i doktor nam je rekao da je sve ok i pregledo kukove i konstatirao da je nalaz savršen da nema brige ni za kakve deformitete. kada sam primjetila ravne tabane tačnije kriva stopala odvela sam je doktoru privatno sa 2 i pol godine...pitao me jesmo li sa prohodavanjem radili nalaz kukova rekla sam jesmo i u redu je...kaže on onda nema brige sve se da korigovati. Znači da nisma radila taj nalaz sa prohodavanjem ja bi se pojela misleći jesu li kukovi u redu ili nisu i dali će se njene nogice iskriviti u kukovima jer su joj stopala bila ne kriva nego strašno za pogledat.

E eto moje iskistvo...može nekome da znači.user posted image



hvala puno
i sorry sto sam OTuser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 24772
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 13:06:27   
Anoniman
pozdrav
Mi smo danas isto kao i juce uzas nervozni,ajd sto je on al i ja sam od jutros me stomka razvaljuje,bolovi da bi tek sad procurilo odma lakse.
A.je nervozan boze sacuvaj,samo kenka noso  bi se a ja nemogu stomak me boli tesko mi,pa je dobro od jutros sta puta oplakao.Spavat,nece igrat se nece,nista ga nezanima.Na  jutro smo obadvoje oplakali,ja zbog pms stomaka,i plus njegove nervoze a on neznam stouser posted image
Haman ova,vakc.utice na nas al na nervozu.Cak,sam dala i parac.kontam mozda ga boli,a rekla mi ped.da smijem dati zbog nervoze takodje al nista on opet isti.
Dan,nemoze biti gori na svjetu nikakouser posted image
Pusa svima

(odgovor članu Sonja)
  Neposredna veza do poruke: 24773
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 13:18:33   
koka i po
Još nikakvo poboljšanjeuser posted image osip je još tu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24774
   RE: Bebe 2009/2010
22.7.2010 13:24:29   
*pcelica*
.Evo da se brzinski javim Na temi osip sam pisala da mi se Atija osula. Posto su me isprepadali da joj je mozda sarlah ili krzamak odvela sam je doktoru. Hval Bogu nije samo joj je tzv trodnevna groznica. Tri dana bude temperatura pa se onda beba ospe po cijelom tijelu osim po ekstremitetima. Proci ce joj za jedno dva dana, a sto je bitno vise nece imati ni temperature, sad mi je mnogo lakse bas sam se jutros bila prepala

< Poruku je uredio *pcelica* -- 22.7.2010 13:25:13 >


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 24775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  988 989 990 [991] 992   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  988 989 990 [991] 992   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *