|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
5.2.2011 23:18:37   
Anoniman
Bice to dobro Enisa...hvala bogu pluca su cista...ona je sad u sigurnim rukama...samim tim i beba...jedino sto sad mozete jeste ostati bistre glave ... za nju prisebi i jaki...jer ste njoj takvi jedini od koristi

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 651
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
5.2.2011 23:21:30   
N_N
IZVORNA PORUKA: dadada

ona je sad u sigurnim rukama...


Da li je??? user posted image user posted image

Sveki je inače mirna žena, ne paniči user posted image  a kako se ustvari osjeća, ne mogu ni zamisliti..... Najradije bi sad bila sa njom.....

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
5.2.2011 23:24:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: dadada

ona je sad u sigurnim rukama...


Da li je??? user posted image user posted image

Sveki je inače mirna žena, ne paniči user posted image  a kako se ustvari osjeća, ne mogu ni zamisliti..... Najradije bi sad bila sa njom.....
trenutno u boljim ne moze biti...budi to sigurna...koriste iste lijekove kao i svugdje...pod nadzorom je sto je najbitnije

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 653
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
5.2.2011 23:28:10   
N_N
Nadam se, nadam se....
Biće to sve dobro, hoće, hoće.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
5.2.2011 23:30:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: N_N

Nadam se, nadam se....
Biće to sve dobro, hoće, hoće.
user posted image user posted image user posted image user posted image ma hoce mila samo se nemoj sikirati
Znam da nije lako al u sigurnim je rukama kao sto ti i ostale zenice rekose.
Ljubim te .


(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 655
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
5.2.2011 23:40:02   
Lulu_08
Sve sam procitala i stvarno se nadam nekom najboljem ishodu, jer ipak sve sto su mogli uraditi, uradili su i sada je na doktorima i njenom organizmu da se izbore!

Dobrom se nadaj, dobro ce i biti, ako Bog da!

Saljem vam veliki user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
5.2.2011 23:40:58   
Amani12
Draga Enisa mnogo mi je zao...
Bit ce to sve dobro aBd,mi zelimo samo najbolje i saljemo zagrljaje podrske user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
5.2.2011 23:46:03   
scarlett
Draga N_N, obzirom da je i moje radno mjesto bilo kao kod teacher, izbjegavala sam da čitam i razmišljam o ovoj gripi da ne bi postala paranoična, tako da ne mogu dati nikakav savjet niti iskustvo, ali samo ti mogu poslati zagrljaj podrške i držati fige da to sve na kraju prođe dobro i za tvoju zaovu i za malu user posted image .
user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
5.2.2011 23:47:26   
Srculence
Enisa draga jako mi je žaouser posted image user posted image user posted image user posted image .Misli pozitivno i nedaj seuser posted image user posted image user posted image Držim fige da sve prođe kako treba.user posted image Hoće ako Bog da proći će i sve će biti ok.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
5.2.2011 23:54:58   
muaaa
Draga moj neznam sta da kazem a sto vec nije receno,eto misli pozitivno i dragi Bog ce dati sve najboljeuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
5.2.2011 23:56:24   
DM
Molim dragog Boga sa tvoja zaova i bebica što prije ozdrave i da sve bude najbolje, a vama da da sabura i snage da to sve prevaziđete!!!!!!!!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
6.2.2011 0:00:35   
taurus
N_N ako će te malo smiriti i ja poznajem ženu kojoj je malo prije poroda dijagnosticirana H1N1
bila je u bolnici i za par dana porod je počeo, ljekari su se odlučili za prirodni porod i sve je prošlo bez problema, beba je bila ok a i mama se ubrzo oporavila

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
6.2.2011 0:08:51   
N_N
Hvala vam!
E da, ovo sam vam zaboravila napisati. Ona je temp. dobila u nedjelju navečer a sa nama, uključujući i moju djecu, je bila u kontaktu u nedjelju prije podne. Budući da B kašlje danima, ja sam večeras nazvala hitnu/pedijatriju i objasnila situaciju te pitala da dovedem B na kontrolu jer kašlje. Kaže dr. ni pod razno! Ako nema temp. da ne pomišljamo da ga dovodimo jer je u hitnoj haos!!! Ako želite da vam dijete pokupi ko zna šta, dovedite ga, jer da je ne daj Bože virus H1N1 prešao na njega imao bi temp. koja se teško skida. Tako da sam što se toga tiče odahnula user posted image  Ja također danima kašljem, suhi dosadni kašalj.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
6.2.2011 0:52:06   
N_N
Simptomi nove gripe H1N1 kod ljudi su slični simptomima obične gripe kod ljudi, i uključuju groznicu, kašalj, grlobolju, bol u tijelu i opću slabost, glavobolje, osjećaj hladnoće i zamora, proljev i mučnina.

Još nešto, evo čitam simptome svinjske gripe, ona je par dana prije temperature imala suhi kašalj i groznicu da bi se kasnije javila temp.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 664
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
6.2.2011 9:33:10   
new mama
Draga Enisa nadam se da ce sve biti u redu sa zaovom i da ce aBd brzo izaci odozgo user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
6.2.2011 9:50:30   
Anoniman
Baš mi je žao,mogu misliti koliko se tek ona sikira zbog bebice...nadam se da će sve biti uredu i da će se brzo oporaviti... user posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 666
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
6.2.2011 11:53:16   
N_N
Hvala vam!
Sinoć je opet imala temp. user posted image  Jutros su joj vadili nalaze.
user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
6.2.2011 11:55:13   
Skvo RR
Tako mi je zao....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
6.2.2011 17:50:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: N_N

Hvala vam!
Sinoć je opet imala temp. user posted image  Jutros su joj vadili nalaze.
user posted image
drzimo fige da abd sve bude dobro a oce zasto da ne  abduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 669
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
6.2.2011 19:03:58   
malena27 RR
N_N nadam se da ti je zaova bolje i da ce se izboriti i ona i beba....
Budite jaki!

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
6.2.2011 19:11:07   
Mya_81 RR
Baš mi je žao! Nadam se da će što prije ona svojoj kućici da je mazite i pazite...i da nastavi uživati u svojoj trudnoći  user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
6.2.2011 22:54:41   
N_N
Dan prošao bez temperature user posted image user posted image user posted image user posted image
Nalazi pokazali da ima upalu mokračnih kanala i ešerihiju user posted image  ali sad će joj uključiti antibiotik pa se nadam da će to biti brzo iza nje.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
6.2.2011 22:56:25   
Anoniman
Hvala bogu.

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 673
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
6.2.2011 22:56:46   
bebacha
odlicne vjesti.eeto nje brzo kuci,nastavit uzivat u trudnoci

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 674
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
6.2.2011 22:57:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: N_N

Dan prošao bez temperature user posted image user posted image user posted image user posted image
Nalazi pokazali da ima upalu mokračnih kanala i ešerihiju user posted image  ali sad će joj uključiti antibiotik pa se nadam da će to biti brzo iza nje.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Tjestenina/Pasta
lost

Zanima me koju tjesteninu uglavnom koristite. Našu domaću ili neku drugu. Trudim se što više kupovati domaće ali se baš iznerviram kada mi se npr. makarone lijepe za šerpu ali svaki put kada koristim neku domaću. Koju koristite vi?

Klas (31%)

Pasta Zara (17%)

Arrighi (7%)

Barilla (30%)

Indira (3%)

Neka druga? (11%)


Broj svih glasova: 115

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *