|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
6.2.2011 22:59:08   
N_N
IZVORNA PORUKA: bebacha

odlicne vjesti.eeto nje brzo kuci,nastavit uzivat u trudnoci



user posted image user posted image user posted image user posted image  hoće, hoće aBd!

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 676
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
7.2.2011 21:30:20   
N_N
Ni danas nema temperature ali nema je jer je stalno priključena na infuziju user posted image , pije Tamiflu i još jedan antibiotik user posted image
Maloprije mi reče kum da je supruga od njegovog kolege (isto trudnica u 5-om mj.) bila pozitivna na H1N1 prije mjesec te da je sa njom i bebom sve ok user posted image  Suta će me spojiti sa njom.
Eto to je to, ukratko....

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 677
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
7.2.2011 21:56:22   
puma
ma ako Bog da sve ce biti okica dokica... samo hrabro i pozitivno... mislim pozitivne misli... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 678
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
11.2.2011 18:38:59   
koka i po
jedan smrtni slucaj u mom gradu.
prvi registrovani u ZE-DO kantonu.
znam zenu.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu puma)
Neposredna veza do poruke: 679
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
11.2.2011 19:31:01   
samedi
user posted image user posted image user posted image user posted image Koko zao mi je,stvarno jedva cekam da dodje proljece pa da svi malo odahnemo... Znas li vise detalja,je li bila bolesna otprije,kako,sta?

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 680
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
11.2.2011 19:31:44   
samedi
IZVORNA PORUKA: N_N

Ni danas nema temperature ali nema je jer je stalno priključena na infuziju user posted image , pije Tamiflu i još jedan antibiotik user posted image
Maloprije mi reče kum da je supruga od njegovog kolege (isto trudnica u 5-om mj.) bila pozitivna na H1N1 prije mjesec te da je sa njom i bebom sve ok user posted image  Suta će me spojiti sa njom.
Eto to je to, ukratko....


Ima li kakvih novosti? Nadam se da je sve uredu...


_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 681
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
11.2.2011 20:01:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: N_N

Ni danas nema temperature ali nema je jer je stalno priključena na infuziju user posted image , pije Tamiflu i još jedan antibiotik user posted image
Maloprije mi reče kum da je supruga od njegovog kolege (isto trudnica u 5-om mj.) bila pozitivna na H1N1 prije mjesec te da je sa njom i bebom sve ok user posted image  Suta će me spojiti sa njom.
Eto to je to, ukratko....


drago mi je da nema ture,bit ce to dobro vidjet cesuser posted image

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 682
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
11.2.2011 20:06:19   
teacher75

IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: bebacha

odlicne vjesti.eeto nje brzo kuci,nastavit uzivat u trudnoci



user posted image user posted image user posted image user posted image  hoće, hoće aBd!

ima li kakvih novosti, kako je jel bolje?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 683
   RE: ''''Svinjska gripa'''' - H1N1
11.2.2011 20:09:02   
teacher75
nedavno je beba od 17. mj. dobila svinjsku gripu dok je sa mamom lezala na jezeru radi drugih problema, pokupila gore virususer posted image poznajem ih i srecom oporavlja se...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 684
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 27 [28]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *