|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 15:15:44   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: palachinken

Hurma, kako si sačuvala zaleđene teglice tokom puta? Moze li onaj prenosni frizider sa patronama da ih saccuva smrznute?


Ja sam zamrznute (staklene) teglice držala u tom zamrzivaču...Put je trajao oko 6h i nisu se odledile...Imali smo 5 patrona u zamrzivaču...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 15:18:34   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Super Beba


IZVORNA PORUKA: palachinken

Hurma, kako si sačuvala zaleđene teglice tokom puta? Moze li onaj prenosni frizider sa patronama da ih saccuva smrznute?


Ja sam zamrznute (staklene) teglice držala u tom zamrzivaču...Put je trajao oko 6h i nisu se odledile...Imali smo 5 patrona u zamrzivaču...

Eh super user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 15:19:40   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Hurma

Hvala vam za svaki prijedlog, on je toliko tezak na hranjenu, prošle godine me isto smorio na moru sa jelom, plus sad imam bebu... bice ludo... ali morat cu tako nek temljac nesto skontati... ali u cemu da transportujem... jos jedan frizider uzeti a?

Ima li išta što voli?

Znaš, ja sam od jednom skontala da djeci neće biti ništa sve da tih 7-10-15 dana žive na smokiju. Koncentriši se na odmor user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 15:25:06   
niki83

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: Hurma

Hvala vam za svaki prijedlog, on je toliko tezak na hranjenu, prošle godine me isto smorio na moru sa jelom, plus sad imam bebu... bice ludo... ali morat cu tako nek temljac nesto skontati... ali u cemu da transportujem... jos jedan frizider uzeti a?

Ima li išta što voli?

Znaš, ja sam od jednom skontala da djeci neće biti ništa sve da tih 7-10-15 dana žive na smokiju. Koncentriši se na odmor user posted image


Lejla user posted image
Nakon neuspjelog pokusaja u julu prosle godine da joj kuham na moru kao i kuci, kvalitetno, povrce, meso, itd. ona me toliko isfrustrila, jer je jela cak i duplo manje nego kad smo kuci..U spetembru me vise nije bilo briga..htjela sam samo more!user posted image
Tako cu i ove godine aBd, makar jela zdenku ili dukatelu ma svih 6-7 dana..a sigurno neceuser posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 15:25:23   
pipi_duga_capara

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: Hurma

Hvala vam za svaki prijedlog, on je toliko tezak na hranjenu, prošle godine me isto smorio na moru sa jelom, plus sad imam bebu... bice ludo... ali morat cu tako nek temljac nesto skontati... ali u cemu da transportujem... jos jedan frizider uzeti a?

Ima li išta što voli?

Znaš, ja sam od jednom skontala da djeci neće biti ništa sve da tih 7-10-15 dana žive na smokiju. Koncentriši se na odmor user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 15:29:12   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: Hurma

Hvala vam za svaki prijedlog, on je toliko tezak na hranjenu, prošle godine me isto smorio na moru sa jelom, plus sad imam bebu... bice ludo... ali morat cu tako nek temljac nesto skontati... ali u cemu da transportujem... jos jedan frizider uzeti a?

Ima li išta što voli?

Znaš, ja sam od jednom skontala da djeci neće biti ništa sve da tih 7-10-15 dana žive na smokiju. Koncentriši se na odmor user posted image

user posted image user posted image user posted image


Kako ja volim citati Lejlu Ka ma svaka joj zlatna vredna user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 15:29:36   
Super Beba
Ja sam se sad u nedjelju vratila sa dvosedmičnog ljetovanja, pa evo mog iskustva :)

Ja sam malom ponijela i zaleđene hrane (u teglice staklene zaledila razne bućkuriše - povrće i meso), to bih odledila i podgrijala..Također sam nosila i ledo zamrznuto povrće (tipa - carska mješavina, povrće za juhu) i zaledila sam komadiće piletine, koje sam pripremala na moru...Isto tako, ponijela sam i koju tikvicu, papriku, luk, mrkvu (ako vam djeca to vole)...Meni je ovo inače najlakše za praviti...malo na maslinovom popržim luk, mrkvu, tikvicu, meso, dodam vode i pustim da se sve to kuha dok ne smekša...ljepota, a nema puno zahmeta oko toga...
Brz i lagan obrok za napraviti je i pura (sa pavlakom, mlijekom, sirom), pasta sa povrćem/sirom, ribu skuhati ili popržiti na malo maslinovog ulja. pa može i pire krompir sa blitvom...

I da, ja nisam bježala ni od kupovnih hapica, pa sam i njih pokupovala 5-6 komada (da se nađu)...


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 15:33:21   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: Hurma

Hvala vam za svaki prijedlog, on je toliko tezak na hranjenu, prošle godine me isto smorio na moru sa jelom, plus sad imam bebu... bice ludo... ali morat cu tako nek temljac nesto skontati... ali u cemu da transportujem... jos jedan frizider uzeti a?

Ima li išta što voli?

Znaš, ja sam od jednom skontala da djeci neće biti ništa sve da tih 7-10-15 dana žive na smokiju. Koncentriši se na odmor user posted image


Potpisujem! user posted image user posted image
Naravno da cete nastojati da se sto normalnije hranite, ali mislim da djeci nece biti nista ako tih sedmicu - dvije na moru jelovnik bas ne bude u potpunosti nitritivno izbalansiran.



(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 15:34:20   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: Hurma

Hvala vam za svaki prijedlog, on je toliko tezak na hranjenu, prošle godine me isto smorio na moru sa jelom, plus sad imam bebu... bice ludo... ali morat cu tako nek temljac nesto skontati... ali u cemu da transportujem... jos jedan frizider uzeti a?

Ima li išta što voli?

Znaš, ja sam od jednom skontala da djeci neće biti ništa sve da tih 7-10-15 dana žive na smokiju. Koncentriši se na odmor user posted image


Potpisujem! user posted image user posted image
Naravno da cete nastojati da se sto normalnije hranite, ali mislim da djeci nece biti nista ako tih sedmicu - dvije na moru jelovnik bas ne bude u potpunosti nitritivno izbalansiran.





Nutritivno. user posted image Lapsus calami. user posted image

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 15:35:40   
palachinken
Joj super bebo, tačno ovako od-do sam i ja u svojoj glavi isplanirala user posted image .
Nas dvoje ionako jedemo horoza ili glavušu iz kesice na moru i mazalice, a za bebeći obrok mi treba 10min uz predpripremu kod kuce. Moj škljico je jos mali za neke improvizacije, ali itetkako se slažem sa Lejlinom kontatacijom.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 15:41:44   
Super Beba
I da se nadovežem na svoj prethodni post...
Možda je meni malo lakše, jer nisam ganjala tuđe smještaje...vjerovatno da sam to morala, samo bih nakupovala kupovnih hapica, eventualno još koju ponijela zaleđenu iz Sarajeva (ako bih znala da ima zamrzivač tamo gdje idem)..Za doručak je svakako kod nas bilo mazanje (sir, pavlaka, kifla) i čaša mlijeka ili malo jači čokolino...Grickalice smo nosali na plažu, malo smokija, malo grisinija...puno vode i voća...

I da, i ja se slažem sa LejlaKa postom user posted image
Ma samo laganini i uživajte :))) Bitno je sunce, more, miris borova..uh, lijepo moreeee :)

< Poruku je uredio Super Beba -- 5.7.2012 15:43:23 >


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 16:13:51   
vjestica
potpis na lejlu ka , tako sma i ja
prošle godine krenuli na more kad je cura taman napunila godinu, znači jela voće i povrće i žitarice, nesoljeno i nezačinjeno, ponijela na more blender s namjerom da joj posebno kuham i pasiram
nakon 2 dana odustala user posted image i prešla na kupovne kašice (koje inače nisma koristila, ali su mi tad bile spas) i supe iz kesice
sad će curi 2 g i svakako jede što i mi, i iako na moru mi jedemo većinom roštilj, neće još ništa biti od toga 15 dana (nije samo roštilj, kombinujemo s tim i domaći paradajr, krompir i sir)
i ne idem na tuđe na more, nego na svoje, ali mi se zaista tamo ne gubi vrijeme u kuhinji, ionako godišnje tako malo vremena provedem na moru

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 16:38:16   
Medić*
Mi bi samo rucali kuci, dorucak mazalice, vecera vani, uzine voce, grckalice i ostale peripetije. Ali svakako mi nije bilo opterecenje nikakvo jer od 13 - 16 h smo kuci, odspavamo, napravimo domacu supu koja je svaki dan bila obavezna, za ostalo nismo se opterecivali gdje , sta i kako.

Od kucne apoteke prosli put sam 40 km dala u apoteci, nista nam nije zatrebalo hBg, ovaj put osim paracetamola ili dalsiya necu nista. A mozda ni to jer se tamo sve moze fino kupiti.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 16:46:38   
Super Beba
IZVORNA PORUKA: medic slatki

Mi bi samo rucali kuci, dorucak mazalice, vecera vani, uzine voce, grckalice i ostale peripetije. Ali svakako mi nije bilo opterecenje nikakvo jer od 13 - 16 h smo kuci, odspavamo, napravimo domacu supu koja je svaki dan bila obavezna, za ostalo nismo se opterecivali gdje , sta i kako.

Od kucne apoteke prosli put sam 40 km dala u apoteci, nista nam nije zatrebalo hBg, ovaj put osim paracetamola ili dalsiya necu nista. A mozda ni to jer se tamo sve moze fino kupiti.


Ja toplo savjetujem da sve što možete kupite u BiH, a ne vani, s tim da pod "vani" prvenstveno mislim na Hrvatsku (jer tamo ljetujem)...kod njih je fkt princip - skupo k''o apoteka...Ja sam za calgel, koji ovdje plaćam oko 3-4 km, tamo dala 35 kn...hipermangan (kod njih je tečni) me je koštao oko 30 kn, kod nas ne znam je li i 3 km onaj u prahu...
Ja bih predložila da poneset_e bivacin prašak, paracetamol/dalsy svakako, koju sterilnu gazu, meni je čak zatrebao i rivanol, možda onaj prašak za dehidriranje - orosal (zlu ne trebao)...toplomjer...i naravno - putno osiguranje za djecu! Čak mislim da je za djecu do godinu dana i 50% jeftinije u svim osiguravajućim kućama...

< Poruku je uredio Super Beba -- 5.7.2012 16:53:42 >


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 16:50:08   
vjestica
ja idem u malo mjesto, pa mi nije apoteka usput, pa tako svaki put na more nosim zavidnu kolekciju, lijekova, zavoja i sl user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 16:51:43   
vjestica
ja ljetujem u crnoj gori i tamo su cijene i hrane i lijekova i svega ostalog ko i ovdje, tako da malo šta odavdje nosim
hranu ne nosim, sve tamo kupujem, a lijekove nosim iz gore navedenog razloga

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 16:54:24   
Medić*
Nismo nikako u Hrvatskoj ljetovali, neznam ni na drugim mjestima kakve su cijene. Ipak u svakom slucaju bolje kupiti i ponjeti ako su cijene tako drasticne.

Nama stvano nista od prosle godine nije zatrebalo, sto ne znaci da nece ovaj put, ali mislim da u C.G nije nesto posebno skuplje, sta znam. Ali svakako sve mi u frizidru stoji od prosli put, linex, kamagel, neke kree protiv komaraca, ima jos rok trajanja jer nije ni iskoristeno, zapakovano, neznam da li se to tokom puta moze pokvariti, po vrucinama, nadam se da ne, pa mi se zato ne nosi.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 16:57:02   
Medić*
I mi ljetujemo tamo vjestice, ali nisam upoznata sa cijenama lijekova a od hrane nista ne nosimo jer je sve priblizno.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 16:57:37   
Super Beba
Mi smo bili "pehovi" ove godine, pa je mali dobio pljuskavice na moru + stafilokok mu zagnojio ranu na koljenu...tako da mi je trebalo sve - od sterilnih gaza, rivanola, bivacina, hipermangana...
A te karafeke za komarce i baje i ne računam, to se podrazumijeva - fenistil, kamogel i sl. :))) To nosam i zbog sebe hehehe

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 18:47:33   
teacher75

IZVORNA PORUKA: niki83


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: Hurma

Hvala vam za svaki prijedlog, on je toliko tezak na hranjenu, prošle godine me isto smorio na moru sa jelom, plus sad imam bebu... bice ludo... ali morat cu tako nek temljac nesto skontati... ali u cemu da transportujem... jos jedan frizider uzeti a?

Ima li išta što voli?

Znaš, ja sam od jednom skontala da djeci neće biti ništa sve da tih 7-10-15 dana žive na smokiju. Koncentriši se na odmor user posted image


Lejla user posted image
Nakon neuspjelog pokusaja u julu prosle godine da joj kuham na moru kao i kuci, kvalitetno, povrce, meso, itd. ona me toliko isfrustrila, jer je jela cak i duplo manje nego kad smo kuci..U spetembru me vise nije bilo briga..htjela sam samo more!user posted image
Tako cu i ove godine aBd, makar jela zdenku ili dukatelu ma svih 6-7 dana..a sigurno neceuser posted image

mi smo proslo ljeto nosili stapni mixer jer je gdjica i dalje htjela blendano, uzeli smo privatni smjestaj sa kuhinjom sa namjerom da joj tamo kuham. medjutim, nisam znala da u mjestu na peljescu gdje smo bili nema mesa!! tacnije, u jedini granap piletina dodje mozda 2 puta sedmicno, pa ko prvi uhvati ujutro, ili da se vozimo do stona i tamo trazimo meso. mi inace ne nosimo hranu preko granice pa smo racunali da cemo tamo sve kupiti. povrce je isto bilo ograniceno, jedino sam uspjela kupiti jajauser posted image tako da sam joj za dorucak pravila jaja ili griz na mlijeku a za rucak je jela pomalo s nama. ja sam bila trudna i dosta mi se stvari gadilo, uglavnom sam jela sendvice sa pilecim filetima ili pizzu, tako da je i ona bila primorana da jede po komadic piletine i hljeba (tako mi je i pocela jesti neblendanu hranu- nakon povratka kuci sam prestala koristiti blender). ja sam odlucila da se opustim i uzivam, i bas kao sto je lejla ka rekla, smatrala sam da joj nece biti nista ako 7 dana bude slabije jela. nekad smo pravili supice iz kesice kod kuce, nekad bih joj usput u pekari kupila kroasan ili kiflu i tako to, jela je breskve od voca, ne sjecam se jesmo li jos nesto kupovali

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 18:56:30   
teacher75

IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: Hurma


IZVORNA PORUKA: Daja_sa


IZVORNA PORUKA: Hurma

Hvala vam za svaki prijedlog, on je toliko tezak na hranjenu, prošle godine me isto smorio na moru sa jelom, plus sad imam bebu... bice ludo... ali morat cu tako nek temljac nesto skontati... ali u cemu da transportujem... jos jedan frizider uzeti a?

ja skupila one teglice od Hipp kasica...one velike...
Znam da sam tako i starijoj nosila na more prve godine...kuci sve skuhala smiksala i zaledila. Nije mi zauzimalo puno prostora, slozila ih jednu na drugu...cini mi se 7-8 teglica.
Gledala sam da ne stavljam krompir, spinat, blitvu jer znam da nevalja da se podgrijavaju .
Evo tako i sada planiram sa mladjom, samo mozda spakujem koju teglicu vise temeljca pa da mogu i S da napravim supicuuser posted image .



i ja cu teglice sabrati po stanu, imam ih vrlo malo i to od majoneze i nekih malih pakovanaj namaza... ali sam cula da ih nije ok zamrzavati jer mgou da puknuuser posted image user posted image


Pa imas li plasticne zdjelice ?s poklopcima ?staklo ne mora,ali se zna desiti da pukne

ja zamrzavam u obicnim plasticnim casama- kao od pavlake

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 19:00:57   
bananica

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Mi bi samo rucali kuci, dorucak mazalice, vecera vani, uzine voce, grckalice i ostale peripetije. Ali svakako mi nije bilo opterecenje nikakvo jer od 13 - 16 h smo kuci, odspavamo, napravimo domacu supu koja je svaki dan bila obavezna, za ostalo nismo se opterecivali gdje , sta i kako.

Od kucne apoteke prosli put sam 40 km dala u apoteci, nista nam nije zatrebalo hBg, ovaj put osim paracetamola ili dalsiya necu nista. A mozda ni to jer se tamo sve moze fino kupiti.




i caffetin user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 19:01:32   
MicoTico
Definitivno ću ove godine uplatiti putno osig za nas četvoro kad krenemo na more. Njucala sam i našla za nas 50 KM za 8 dana (kao neko porodično), pokriva skoro sve troškove liječenja i lijekova. Poučena prošlogodišnjim iskustvom, neću ove godine da rizikujem.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 19:03:23   
Medić*

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Mi bi samo rucali kuci, dorucak mazalice, vecera vani, uzine voce, grckalice i ostale peripetije. Ali svakako mi nije bilo opterecenje nikakvo jer od 13 - 16 h smo kuci, odspavamo, napravimo domacu supu koja je svaki dan bila obavezna, za ostalo nismo se opterecivali gdje , sta i kako.

Od kucne apoteke prosli put sam 40 km dala u apoteci, nista nam nije zatrebalo hBg, ovaj put osim paracetamola ili dalsiya necu nista. A mozda ni to jer se tamo sve moze fino kupiti.




i caffetin user posted image


Radije popijem analgin user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Šta ponijeti od stvari za bebu kad podjem...
5.7.2012 19:06:57   
bananica
i obavezno nevenovu kremuuser posted image , kao i kremu za suncanje, a maslinovo ulje kupim na plazi, onako malo da se sjajimuser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *